Jump to content
Sign in to follow this  
Necros_21

Tom Clancy's Rainbow Six

Recommended Posts

AkosPunk

Hmm, remélem olyasmi lesz mint a Ghost Recon 1 volt, természet, nagy nyílt terep...

_Jolly_Joker_

Nem tudom mennyire jó ötlet, sok ám a vetélytárs: ArmA 2, Operation Flashpoint: Dragon Rising, etc. :unsure:

Balee

Hmm, remélem olyasmi lesz mint a Ghost Recon 1 volt, természet, nagy nyílt terep...

inkább maradjon olyan mint az elõzõ részek ;)

AkosPunk

Nem tudom, véleményem szerint az elmúlt években telítve volt a piac olyanokkal, melyekben a belsõ, vagy viszonylagos közelharcon volt a hangsúly, hiszen majd minden évben jött egy Rainbow Six ami ennek tett eleget, azonban az Operation Flashpoint és a Ghost Recon óta nem volt olyan érdemre méltó játék, ami errõl szólt volna. Az igaz, hogy jön az ArmA II, és a Operation Flashpoint: Dragon Rising, de az ArmA II alapvetõen multi lesz inkább a Dragon Risingbõl meg még nem is láttunk játék közbeni videót csak képeket... miért van olyan érzésem, hogy az AI egy fosch lesz? :) Pedig nagyon bízok benne...

_Jolly_Joker_

inkább maradjon olyan mint az elõzõ részek ;)

Olyan nem lesz, mert az Ubisoft kijelentette, hogy vége az Advanced Warfighternek és a modern urban környezetnek.

AkosPunk

Olyan nem lesz, mert az Ubisoft kijelentette, hogy vége az Advanced Warfighternek és a modern urban környezetnek.

Az Advanced Warfightereknek véleményem szerint nem is baj...

AkosPunk

Kijátszottam, ekkora xar véget rég láttam játéknál, mintha a CoD 4 végét akarták volna belegyûrni csak az valahogy nem jött össze... ott nem éreztem, hogy script az egész, itt lerítt. A sztoriírók állását pedig remélem érintette a gazdasági válság :P . A játék azonban továbbra is nagyon jó, és jó volt! ;)

stalker_cs73

Kijátszottam, ekkora xar véget rég láttam játéknál, mintha a CoD 4 végét akarták volna belegyûrni csak az valahogy nem jött össze... ott nem éreztem, hogy script az egész, itt lerítt. A sztoriírók állását pedig remélem érintette a gazdasági válság :P . A játék azonban továbbra is nagyon jó, és jó volt! ;)

Nekem is az egyik kedvencem.

A vége kicsit (hmmm) egyszerû lett, de attól függetlenül az egész játék jóféle stuff. Jó darabig gyûrtem, gyûröm multiban - az elite rangot meg kéne még szereznem :lol: :)

Az új Rainbow 6 lehetne olyan, hogy egy csomó változatos helyszínen kellene kifüstölni a rossz fiúkat. Pl. egy tengeri olajfúró tornyot szívesen megrohamoznék benne.

AkosPunk

Tengeri olajfúrót én is, de nagyon jól esne valami Japánban, Tokyoban is ;)...

endri96

Nagyon remélem , hogy lesz Rainbow Six Vegas 3, mert nekem negyon bejött az 1-2 rész!

Junkyy

Helló mindenki!

Egy apró kérdés...valaki esetleg nem tud valami olyat ajánlani a Vegas 2-ben amivel ki lehet nyitni az összes fegyvert és felszerelést? :) A fene se akarja annyiszor végigtolni, hogy mindent kinyissak, addigra megunom :D Valaki tud esetleg ilyet? Elõre is thx...

AkosPunk

Nos megvettem végre az 1-t, 2300Ft-ért megtaláltam Excluisve kiadásban! Nagyon jó, nekem eddig úgy tûnik, hogy jobb mint a 2. Érdekes mód ebben jobban sikerül a lopakodás :). Csak én vettem észre úgy vagy ez valóban kicsit csúnyább mint a második rész és mégis nagyobb a gépigény? Remélem a laptopomon elfog futni, mert az a potenciális multi gép, illetve azon is játszom. Kellene már valami a SWAT 4 helyett és ez jónak tûnik multiban is, egy Coopot toltam, az jó volt.

AkosPunk

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol találhatok a RS: Vegashoz hozzá serverlistát vagy plusz servereket? Amiket alapból talál azok között általában 1-2 van maximum amin játszanak is... ez elég elborzasztó...

mester1987

Sziasztok. Valaki tud segíteni nekem abban hogy a Rainbow Six: Vegas-ban hogyan lehet élsimítást elõhozni? THX elõre is

GAMEZ

GeForce vagy Radeon?

mester1987

GeForce vagy Radeon?

ATi RAdeon HD4650. Amúgy a catalyst control centeren kívül elõ lehet hozni valahogyan????

SonGold

Nagyon remélem , hogy lesz Rainbow Six Vegas 3, mert nekem negyon bejött az 1-2 rész!

Vegas 3 már nemlesz.

endri1848

Nekem csak az furcsa, hogy Vegas 2-õn van egy csomó team deatmatch-es szerver és csak egy kettõ van amin vannak 4-en a 16-ból!

_Jolly_Joker_

Mert ez a játék egy szar.

stalker_cs73

Mert ez a játék egy szar.

:lol: :huh:

Ez is egy vélemény...

Nekem például tetszik :)

_Jolly_Joker_

Az ilyet inkább fehérítsd ki. :D

grobosnet

Sztem a Vegas2 nagyon jó játék.

Charger18

Pont ma raktam fel megint :)

Jah tényleg jó gém de valahogy hiányozik az éjszakai kaszinó élet :( elvégre Vegasba vagyunk.

Na meg az új ficsõrõk bénák <_< thermal scan is kamu, na meg a csapat társak gránát dobása is fura. A story iszonyat béna fõleg a vége...

Viszont a legjobb az egészben a karakter megformálása :)

De sajna még így is csak kieg szaga van.

_Jolly_Joker_

A mai napig felriadok esténként az utolsó két fejezettõl. xD