Jump to content
Sign in to follow this  
Necros_21

Tom Clancy's Rainbow Six

Recommended Posts

Cok3

Hát azért -ahogy elnézem- lehet itt a beállításokkal játszani...1024 Medium noAA szerintem jó lesz.

krakki

ez dúrva, de ugye a saját arcunkat a karakternek nem csak XboX Live-on lesz?

de ha fps-es akkor hol fogod magadat nézegetni?? :lol: :lol:

_Maxtreme_

Hát azért -ahogy elnézem- lehet itt a beállításokkal játszani...1024 Medium noAA szerintem jó lesz.

7600Gt-n igen :smile:

Ez azért durva:

viszont. azt írtam korábban, hogy 30fps. hát nem. inkább 20. és még mediumon is.

picit már kezd elegem lenni a pckből, carbon, scda, most ez... 20fps. 7800gt-n. medium beállításon.(ami most kb középkategóriásnak számít!)

Másik

még egy kis adalék:

-X2 + 8800GTX : 20 alá beesik az fps egy-egy nagyobb harc közben. (Nvnews)

-nincs AA! sehogysem. egyszerűen nincs. icon_ohmygod.gif up.gif

-nincs widescreen/1280x1024 frech30.gif

szóval...a portálás 'remekül' sikerült.

Alex75

Kipróbálva a gamet a véleményem a következő. Hangulat szokás szerint rendben van. Grafika korrekt. A hangokkal nálam van egy kis gond , nem vészes. Gépigényt ha pl a Splinter uj részéhez mérem akkor nincsen vele gond. összességében nagyon jo kis game. Biztos , hogy végig tolom , nem ugy mint sok más egyebet mostanában. Ami nagy pozitivum nálam , hogy nem csalódtam az ígéretekhez képest.

_Jazz_

Huhh, de szép a gfx! :o

Amint olvasom elég jó lett a játék.

Viszont a gépigénye eléggé nagy, és h sm2-es karikon nem indul a játék....Asszem én is 600x600-as felbontáson fogom tolni :D

Amire kíváncsi vagyok az a fizika, az h sikerült?? :rolleyes:

killermonkey

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas Minimum System Requirements

*

Supported OS:Windows XP (only)

*

Processor4 3Ghz or AMD equivalent

*

RAM:1024 Mb

*

Video Card:128MB, Shader Model 3 and DirectX 9.0c compatible

*

Sound CardirectX 9.0c compatible

*

DirectX VersionirectX 9.0c

* Peripherals Supported:

Mouse, keyboard, headsets, Xbox360 Controller, etc.

* Multiplay:

Local area network (LAN) and/or 128kbit Cable/DSL connection for online game

Asszem nálam nem fog menni :'(

khabal

Viszont a gépigénye eléggé nagy, és h sm2-es karikon nem indul a játék....Asszem én is 600x600-as felbontáson fogom tolni :D

mocskos rohadt ubisoft nagyon elfajult

az hagyján hogy splinter cell csak sm3on futott de most már minden játéka csak azon fog futni... mekkora genyóság

itt eszem a kefét x800xt platinummal (2 éve vettem)

_Maxtreme_

Ha valakit érdekel tettem a sotis topikba 1 tonna képet.

Charger18

Szerintem a fizika rendben van. Talán lehetne jobb is, de így se rosz! Leginkább a GRAW fizikájára tudnám hasonlítani :smile:

De a játékmenet... hát az ku*** jó!!! Egyszerűen... nem is tudom, hogy mit írjak ide :lol: Ki kell probálni mindenkinek! B)

Egyetlen szembetünő "furcsaság" talán csak az lehett, hogy én szinte majdnem full graffon tolom(egykét teljesen felesleges opció ki van kapcsolva ennyi) és még se olyan szép mint a videokón! :huh: Néha szaggat is, de nem vészes! :D

A sebzés rendszer is elég korrekt, a fegyver arzenál szintén, a MI nem túl béna igaz én csak normálon játszok!

Az viszont nekem nem tetszik, hogy a csapattagokat csak együtt tudom írányítani <_< Reméltem, hogy külőn-külőn mennek majd, de talán így egyszerűbb parancsolni nekik :wink:

Amúgy most tartók a kaszinó bejáratánál az új tagokkal! :smile:

_Jazz_

Szerintem a fizika rendben van. Talán lehetne jobb is, de így se rosz! Leginkább a GRAW fizikájára tudnám hasonlítani :smile:

De a játékmenet... hát az ku*** jó!!! Egyszerűen... nem is tudom, hogy mit írjak ide :lol: Ki kell probálni mindenkinek! B)

Egyetlen szembetünő "furcsaság" talán csak az lehett, hogy én szinte majdnem full graffon tolom(egykét teljesen felesleges opció ki van kapcsolva ennyi) és még se olyan szép mint a videokón! :huh: Néha szaggat is, de nem vészes! :D

A sebzés rendszer is elég korrekt, a fegyver arzenál szintén, a MI nem túl béna igaz én csak normálon játszok!

Az viszont nekem nem tetszik, hogy a csapattagokat csak együtt tudom írányítani <_< Reméltem, hogy külőn-külőn mennek majd, de talán így egyszerűbb parancsolni nekik :wink:

Amúgy most tartók a kaszinó bejáratánál az új tagokkal! :smile:

Eléggé jól hangzik, várom, h meglegyen.Nekem a graw fizikája bejött szal akkor ezzel sem lesz gond. :rolleyes:

mocskos rohadt ubisoft nagyon elfajult

az hagyján hogy splinter cell csak sm3on futott de most már minden játéka csak azon fog futni... mekkora genyóság

itt eszem a kefét x800xt platinummal (2 éve vettem)

Igen, az ubiban nagyot csalódtam, remélem hamar változtatnak ezeken a Gépigényeken és a kötelező sm3-at is el kellene felejteni. :rolleyes: Bár van egy olyan érzésem, h nem fog teljesülni. :sad:

Chaser

amúgy hol van az AA meg ezek me nem látom az optionsba se a character testreszabást nem találom

_Maxtreme_

Nics AA.. és mint az később kiderült hiába kapcsolod be a driverbe, nem támogatja a game.

Welcome to 2006 <_<

Chaser

Nics AA.. és mint az később kiderült hiába kapcsolod be a driverbe, nem támogatja a game.

Welcome to 2006 <_<

:blink::blink::blink:

_Maxtreme_

:blink::blink::blink:

Tegnap írtam:

még egy kis adalék:

-X2 + 8800GTX : 20 alá beesik az fps egy-egy nagyobb harc közben. (Nvnews)

-nincs AA! sehogysem. egyszerűen nincs. icon_ohmygod.gif up.gif

-nincs widescreen/1280x1024 frech30.gif

szóval...a portálás 'remekül' sikerült.

Chaser

nekem nagy harcoknál 10FPS-re esik, low-on xD

dehát akkor az UT2007 hogy fog menni....az pörgősebb meg minden....bár azt azok csináják mint akik magát a motort lehet jobban optimalizálják

HD2

Ezen a gépen hogy futna?

Pentium D 3.4 GHz

1024 mb RAM

Geforce 7600 GTX 256 mb DDR2

Chaser

Ezen a gépen hogy futna?

Pentium D 3.4 GHz

1024 mb RAM

hát viszonylag szépen

amúgy mennyi egy GF7600GT amin DDR3-as memók vannak, me most 6600GT-m van DDR3-as memókkal :blink:

_Maxtreme_

Ezen a gépen hogy futna?

Pentium D 3.4 GHz

1024 mb RAM

olyan h 7600GTx nincs..

HD2

hát viszonylag szépen

amúgy mennyi egy GF7600GT amin DDR3-as memók vannak, me most 6600GT-m van DDR3-as memókkal :blink:

Hát nemtudom.. TIPP: 1FT-100000FT-ig :D

Amúgy chaser neked megvan a game?

olyan h 7600GTx nincs..

Akkor GT :smile:

Chaser

olyan h 7600GTx nincs..

X-et véletlen nyomtam végére, na Asus GF7600GT 256Mb DDR3, 42ezer, mennyi FPS javulás lenne szerintetek?

megvan, rohadt jó

_Maxtreme_

Sajna nem oylan hűdesok..

Csekk:

1024-ben széthúzva nem nagy élmény a gém. az engine szépen effektezett, a víz király, 12-20 fps, néha 28, de úgy látom 30ra van korlátozva. full minden, kártyadriver frissítés rámfér. nem egy nagy élmény így, átlag 20 fps megvolt de hát... kevés! 28nál már zsír volt, tehát nem kell 1000 "csak" 25... és kb annyit lehet állítani hogy mennyire legyen részletes az árnyék, semmi több, úgy van átkódolva, mintha pc is box lenne...

szerintem alapból van benne vmi AA, ha ezt ki lehetne lőni akkor mindjárt jobb FPS-eket kapnánk

3500+, 2 giga ddr 400 dual channel, 7600gt 256mb

Chaser

reméljük UT2007-ben több beállítás lesz

szentem nincs benne semmi AA me nálam olyan recés hogy majdnem felvájja a képernyőt xD

Alex75

Azért ez tetszik nekem! Azok sírnak az AA után akiknek a gépe amugy is majd belegebed a gameba. Nos sok éretelme volna még azt is rányomni. Nekem elfogadható a sebesség pedig nincsen 8800 gtx-em De ugy látom ez is a " FIKÁZZUK SZÉT" játék lesz megint. <_<

Chaser

nem szócsincs erről, én nem nyomnám rá, csak fura aért hogy nem tették bele

meg hogy nincs az az effekt hogy bemész a sötétbe hirtelen nem ltász, jó mondjuk nem raknám rá de akkor is :lol:

amúgy mondja már meg valaki hol lehet saját charactert cáslni a multihoz me sehol nem találom

Alex75

nem szócsincs erről, én nem nyomnám rá, csak fura aért hogy nem tették bele

meg hogy nincs az az effekt hogy bemész a sötétbe hirtelen nem ltász, jó mondjuk nem raknám rá de akkor is :lol:

amúgy mondja már meg valaki hol lehet saját charactert cáslni a multihoz me sehol nem találom

Nem is rád gondoltam :wink: Amugy igazad van , elég furi de ez van. Meg kell szoknunk ugy lám , a konzol előrébb való a fejlesztőknek.