Jump to content
Sign in to follow this  
Necros_21

Tom Clancy's Rainbow Six

Recommended Posts

Necros_21

A FiringSquad infói szerint jövő héten jön az X360-as, az azt követő héten pedig a PC-s változat. :smile: Tehát, a demó is közel van.

Csoola

A FiringSquad infói szerint jövő héten jön az X360-as, az azt követő héten pedig a PC-s változat. :smile: Tehát, a demó is közel van.

úgy legyen! tök jo, az uj masinán valszeg jol fog futni(remélem:P)

tigor

Én már nagyon várom a gémet, és most látom, hogy még nem jelent meg, sajna!! Pedig a gs-be ha yol láttam nov. 17-e van irva!! Amúgy ez is unreal 3-as engine??

Csoola

Én már nagyon várom a gémet, és most látom, hogy még nem jelent meg, sajna!! Pedig a gs-be ha yol láttam nov. 17-e van irva!! Amúgy ez is unreal 3-as engine??

jah, és naon jol néz ki(annál is jobban, pc-n ami most fog megjelenni, sztem azok közül über...)

wYth-NRG

én a galaxisnet oldalán december közepét láttam, de nem biztos, mert elég sok játék után nézegettem

Necros_21

én a galaxisnet oldalán december közepét láttam, de nem biztos, mert elég sok játék után nézegettem

Európában december 1. a hivatalos dátum. :smile: Legalábbis Angliában. De van ahol még 1-2 héttel később jön, gondolom, ezek közt van Mo. is...

USA-ban jövő héten jön X360-ra, azt követő héten jön PC-re, decemberben PSP-re, januárban PS3-ra. Eddig ennyit tudni.

A hivatalos fórumon az angol Community Manager (lényegében PR ember) azt mondta, ő nem tud PC-s demóról. De ez semmit sem jelent, azt nézve, az Ubi hogy viszonyul a PC-s játékosokhoz... A fórum címét is csak 1-2 napja írta át ugyanez az ember Rainbow Six: Vegas (PC)-re. Eddig csak Rainbow Six 5 (Working Tiltle)

volt az elnevezés... Tehát szerintem még simán jöhet jövő héten egy demó. A konzolosok már két demót is kaptak, csak megdobnak minket is egyel. :smile:

wYth-NRG

Európában december 1. a hivatalos dátum. :smile: Legalábbis Angliában. De van ahol még 1-2 héttel később jön, gondolom, ezek közt van Mo. is...

USA-ban jövő héten jön X360-ra, azt követő héten jön PC-re, decemberben PSP-re, januárban PS3-ra. Eddig ennyit tudni.

A hivatalos fórumon az angol Community Manager (lényegében PR ember) azt mondta, ő nem tud PC-s demóról. De ez semmit sem jelent, azt nézve, az Ubi hogy viszonyul a PC-s játékosokhoz... A fórum címét is csak 1-2 napja írta át ugyanez az ember Rainbow Six: Vegas (PC)-re. Eddig csak Rainbow Six 5 (Working Tiltle)

volt az elnevezés... Tehát szerintem még simán jöhet jövő héten egy demó. A konzolosok már két demót is kaptak, csak megdobnak minket is egyel. :smile:

a demó az tényleg jól jönne, nagyon jó játéknak ígérkezik, az alapján amiket olvastam és hallottam róla

Necros_21

A demó szerintem minden PC-s játékosnak jól jönne. :smile: Elvégre ez lesz az első igazi teszt, hogy tudjuk-e jól futtatni az UE3-as játékokat.

Csak legyen elég szabad szerver majd ha kijön, mert tuti, hogy mindenki azonnal ráveti magát. :lol:

Csoola

A demó szerintem minden PC-s játékosnak jól jönne. :smile: Elvégre ez lesz az első igazi teszt, hogy tudjuk-e jól futtatni az UE3-as játékokat.

Csak legyen elég szabad szerver majd ha kijön, mert tuti, hogy mindenki azonnal ráveti magát. :lol:

meg a játéknak is a főpróbája lesz, ha nem lesz demó, én addig warezolok amig meg nem tudom, h miylen a játék, mert nem engedhetem meg magamnak (sajna) h csak ugy megvegyek egy két játékot (de jol elkanyarodtam a témátol, a lényeg h adjanak demot vagy készitem a baseball ütöt aztán játék helyett jegyet veszek fhansziaoszágigXD)

Necros_21

Késik a játék. :sad: December 12 az új időpont.

Forrás.

Necros_21

Angliában egyelőre még december 1. a megjelenés időpontja, talán most az európaiak kapnak valamit hamarabb. :D

wYth-NRG

jól jött ez az ingame videó, lassacskán jöhetne a demó is, s majd a teljes :rolleyes:

GAMEZ

Tom Clancynek sem lesznek gondjai nyugdíjas éveiben :D

wYth-NRG

Tom Clancynek sem lesznek gondjai nyugdíjas éveiben :D

hát jah :D jópár film, könyv és game sztorijának a szerzője... hát küldhetne pár dodót :D :lol:

Necros_21

Egyelőre december 15 a megjelenési dátum, reméljük, nem késik tovább... PC-s demóról továbbra sincs hír, de talán jövő héten jön.

wYth-NRG

Egyelőre december 15 a megjelenési dátum, reméljük, nem késik tovább... PC-s demóról továbbra sincs hír, de talán jövő héten jön.

mind1 1 hetet is késhet, csak a szünetre jöjjön ki :D :rolleyes: B)

Chaser

ez dúrva, de ugye a saját arcunkat a karakternek nem csak XboX Live-on lesz?

wYth-NRG

ez dúrva, de ugye a saját arcunkat a karakternek nem csak XboX Live-on lesz?

a GSO-n volt egy hír erről :wink: és ott nem azt írták hogy csak xbox :wink::unsure:

Chaser

a GSO-n volt egy hír erről :wink: és ott nem azt írták hogy csak xbox :wink::unsure:

áhhh kapják be, pedig webcammal is lehetne cisnáni képet pofádról azt meglehetne cisnálni

wYth-NRG

áhhh kapják be, pedig webcammal is lehetne cisnáni képet pofádról azt meglehetne cisnálni

bocs, rosszul fogalmaztam :tongue:

ezt írtam lentebb: és ott nem azt írták hogy csak xbox

javítva: és ott NEM azt írták hogy: csak xbox

szóval van rá esély :smile:

Chaser

bocs, rosszul fogalmaztam :tongue:

ezt írtam lentebb: és ott nem azt írták hogy csak xbox

javítva: és ott NEM azt írták hogy: csak xbox

szóval van rá esély :smile:

na kíváncsi vagyok :lol:

arra lennék kíávncsi hogy hosszú hajat hogy oldja meg a játék xD

wYth-NRG

na kíváncsi vagyok :lol:

arra lennék kíávncsi hogy hosszú hajat hogy oldja meg a játék xD

remélem lesz :D kamu képeket benyomnák, pl színészekről meg hasonlók :rolleyes: :lol:

hát a hosszú hajat úgy jelenítené meg mint a zselézetthajúakat, szépen hozzátapadva a fejbőrre :D :lol: xD