Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Rainbow Six


Necros_21

Recommended Posts

Necros_21

Meglepõdve látom, hogy ennek még nincs topikja, pedig körülbelül egy hónap múlva jön PC-re is. B)

A nagy sikerû sorozat legújabb tagja, Unreal Engine 3.0-val. Nagyszerû játék lesz!

IPB Image

Videókat találtok a GS oldalán. :smile:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

ez unreal 3? nah mindegy.....

nagyon várom a játékot. nem lesz annyira kemény mint az eddigi rainbow six-ek, de viszont nem is lesz rém könnyü. több kamera állás, csomó lehetőség, csupa taktikai hiper cucc, nagyon faja a kicsike B)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Nagyszerű játék lesz!

Mihez képest... <_<

Link to comment
Share on other sites

bandiii

Nem lenne rossz játék ha nem a Rainbow nevet küldenék rá. Mivel hogy ez már abszolut nem hasonlit a régi szériához, az zicher. A Lockdown is elég gyalázatos volt, de ezt még tovább egyszerűsitik ahogy látom: felvehető fegyverek, 3 emberes team (a régi arcok közül senki nincs...), élet töltődés (!!!!!) meg a többi árkádos szarság. Bill Brown zenéiről nem is beszélve.

No mindegy, az utolsó R6 (és talán az egyik legjobb) számomra a Raven Shield marad...

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Nem lenne rossz játék ha nem a Rainbow nevet küldenék rá. Mivel hogy ez már abszolut nem hasonlit a régi szériához, az zicher. A Lockdown is elég gyalázatos volt, de ezt még tovább egyszerűsitik ahogy látom: felvehető fegyverek, 3 emberes team (a régi arcok közül senki nincs...), élet töltődés (!!!!!) meg a többi árkádos szarság. Bill Brown zenéiről nem is beszélve.

No mindegy, az utolsó R6 (és talán az egyik legjobb) számomra a Raven Shield marad...

Egyetértek.

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Mihez képest... <_<

Nekem 1enlőre tetszik,bár az is igaz hogy a sorozat régebbi darabjait épphogycsak kipróbáltam.De sztem ígéretes.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

megtudtam hogy ma fog érkezni a demó!!! öjjöm bodottá!!!! és azt is már láttam hogy álítólag az a pálya lesz benne amelyikből az első képek származnak (helikopterrel bemegyünk egy piros színekben pompázó terület felett egy szálloda lepukkant tetejére....)....

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Az amikor betörik az ablakot leereszkedés közben??? :ph34r: Az nagyon raj lehet!! Köszi az infót B)

Én bízom ebben a részben

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem lenne rossz játék ha nem a Rainbow nevet küldenék rá. Mivel hogy ez már abszolut nem hasonlit a régi szériához, az zicher. A Lockdown is elég gyalázatos volt, de ezt még tovább egyszerűsitik ahogy látom: felvehető fegyverek, 3 emberes team (a régi arcok közül senki nincs...), élet töltődés (!!!!!) meg a többi árkádos szarság. Bill Brown zenéiről nem is beszélve.

No mindegy, az utolsó R6 (és talán az egyik legjobb) számomra a Raven Shield marad...

Mi a baj azzal, hogy lehet fel lehet venni a fegyvereket? :smile:

Link to comment
Share on other sites

bandiii

Mi a baj azzal, hogy lehet fel lehet venni a fegyvereket? :smile:

Az, hogy ez egy "árkádos", mezei fps-ekbe illő fícsőr. Pedig a R6 anno azzal teremtett uj stílust, hogy a szokásostól teljesen eltérő játékmenete volt. Ide tartzott az is hogy a fegyvereket nem lehetett felszedni, ami egyrészt reálisabb volt, másrészt sokkal jobban oda kellett figyelni a küldetések elötti tervezésre, hogy ki milyen fegyvert kapjon.

Jó, lehet hogy nem volt annyi rajongója a sorozatnak mint egy hentelős, csili-vili szuperFPS-nek, de azért az elég elkeseritő hogy ekkora ivben leszarják a hardcore Rainbow-sok elvárásait...szerintem..

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Na ere a dmora kiváncsi vagyok,csak jönne meg már a gépem.1ébként mi abban a reális hogy nem lehet 1 fegyót a földről felvenni?(jó tudom hogy így jobban illik a játékmenetbe ,de akkor sem reális)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Ha csak a felvehető fegyverekkel gyaláznák meg az R6 nevet, akkor én ugrálnék az örömtől. Igazából a felvehető fegyverek önmagukban nem lennének problémák (a Regiment-ben is meg lehett csinálni, mégis az egyik legjobb CQB tac-shooter), az a gond, hogy ennek a játéknak semmi, de semmi köze ahhoz, amit én (és sokan mások) R6-nak hívnak. Épp ezért még akkor sem érdekelne, ha amúgy egy jó játék lenne.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az, hogy ez egy "árkádos", mezei fps-ekbe illő fícsőr. Pedig a R6 anno azzal teremtett uj stílust, hogy a szokásostól teljesen eltérő játékmenete volt. Ide tartzott az is hogy a fegyvereket nem lehetett felszedni, ami egyrészt reálisabb volt, másrészt sokkal jobban oda kellett figyelni a küldetések elötti tervezésre, hogy ki milyen fegyvert kapjon.

Jó, lehet hogy nem volt annyi rajongója a sorozatnak mint egy hentelős, csili-vili szuperFPS-nek, de azért az elég elkeseritő hogy ekkora ivben leszarják a hardcore Rainbow-sok elvárásait...szerintem..

Teszem azt, ha harc közben elfogy a lőszered és ott hever melletted egy gépfegyver, akkor nem veszed fel? :smile:

Link to comment
Share on other sites

bandiii

Teszem azt, ha harc közben elfogy a lőszered és ott hever melletted egy gépfegyver, akkor nem veszed fel? :smile:

Nem látod a lényeget: ha már elfogy a munició egy Rainbow-ba az már rég rossz :smile:

De mint ahogy Malleus kollega mondta ez a fegyveres dolog az egyik legkisebb probléma, csak mint újitás, ez is vág valamennyit a régi hirnévből.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem látod a lényeget: ha már elfogy a munició egy Rainbow-ba az már rég rossz :smile:

De mint ahogy Malleus kollega mondta ez a fegyveres dolog az egyik legkisebb probléma, csak mint újitás, ez is vág valamennyit a régi hirnévből.

Jó, hát én megértem, de attól még ez nem akkora hülyeség. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Nemtom kit érint, meghogy mennyire köztudott, de az R6:Vegas-hoz is Shader Model 3-at támogató vidkártya minimumkövetelmény.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

nem tudom, a guru azt írta hogy ma jön a demó :angry: <_< nem baj, a videó tartalma ami a demóról szólt sztem még most is áll...

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nemtom kit érint, meghogy mennyire köztudott, de az R6:Vegas-hoz is Shader Model 3-at támogató vidkártya minimumkövetelmény.

Köszi az infót, megyek, érdeklődök a Raven Shield után :smile: ez már halott dolog számomra

Link to comment
Share on other sites

kovi990

nem tudom, a guru azt írta hogy ma jön a demó :angry: <_< nem baj, a videó tartalma ami a demóról szólt sztem még most is áll...

Nem kell ilyen "guruknak hinni" xD

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Nem kell ilyen "guruknak hinni" xD

már egy párszor megtapasztaltam sajnos....

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nemtom kit érint, meghogy mennyire köztudott, de az R6:Vegas-hoz is Shader Model 3-at támogató vidkártya minimumkövetelmény.

Jéé, ugyanezt játszák el a Splinter Cell: DA-nál is. <_<

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

nem tudom, a guru azt írta hogy ma jön a demó :angry: <_< nem baj, a videó tartalma ami a demóról szólt sztem még most is áll...

Pedig kijött ...

...csak XBOX360-ra MUHAHAHA :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

A PC-s demó szerintem november első-második hetében fog majd jönni. A játék november 23-28 között jön valamikor PC-re.

Én nem vagyok hardcore R6 fan, de a taktikai shootereket kedvelem. Ez a játék szerintem pont jól vegyíti a taktikát és az akciót. Az igaz, hogy nem a régi R6 fanoknak készül, de nekem biztosan tetszeni fog.

Megértem a hardcore fanokat, de ha csak nekik fejlesztenének, az nem érné meg az Ubi-nak, mert messze nem lenne akkora bevételük, mint így.

MuMa01, igen, ez UE3. Ne csak azt az egy képet nézd meg, van még bőven. :smile: Meg ott vannak a videók is, nagyon szép játék lesz ez. :wink: B)

System Requirements:

Supported OS:Windows XP (only)

Processor:P4 3Ghz or AMD equivalent

RAM:1024 Mb

Video Card:128MB, Shader Model 3 and DirectX 9.0c compatible (see supported list*)

Sound CardBig GrinirectX 9.0c compatible

DirectX VersionBig GrinirectX 9.0c

CD-ROMBig GrinVD-ROM 4X

Peripherals Supported:

Mouse, keyboard, headsets, Xbox360 Controller, etc.

Multiplay:

Local area network (LAN) and/or 128kbit Cable/DSL connection for online game

A támogatott videókártyák valószínűleg ezek:

Single Player:

ATI X1300 / X1600 / X1800 / X1900

NVIDIA 6200 / 6600 / 6800 / 7300 / 7600 / 7800 / 7900

Multiplayer:

ATI X1600 / X1800 / X1900

NVIDIA 6600 / 6800 / 7300 / 7600 / 7800 / 7900

Ezek az új Splinter Cell-hez vannak, de valószínűleg itt is hasonló lesz. Persze, bővebb infó nincs erről.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Megértem a hardcore fanokat, de ha csak nekik fejlesztenének, az nem érné meg az Ubi-nak, mert messze nem lenne akkora bevételük, mint így.

Nem az a baj, hogy ilyen játékokat csinálnak, és az sem baj, hogy nem csinálnak több olyan játékot mint a régi R6-ok. Engem nem zavar, hogy ilyen lájtos taktikai elemekkel tűzdelt shooterek is vannak a piacon - csak ne hívják őket Rainbow Six-nek a k életbe.

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Ezzel a névvel lehet jobban eladni, egy új címet sokkal többe kerülne bejáratni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...