Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Írd Le A 10 Kedvenc Sorozatod


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

Citromostoboz

1. Knight Rider

2. Hazárd megye lordjai

3. Magnum P.I. (bár nem sok részét láttam, de tetszett, ha épp ment, akkor mindíg néztem)

4. Szupercsapat

5. Starsky & Hutch (itt is ugyanaz mint a Magnumnál)

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

1. Knight Rider

2. Hazárd megye lordjai

3. Magnum P.I. (bár nem sok részét láttam, de tetszett, ha épp ment, akkor mindíg néztem)

4. Szupercsapat

5. Starsky & Hutch (itt is ugyanaz mint a Magnumnál)

Egyik sem mai csirke... :smile: Friss sorozatokat nem is nézel? Vagy csak szimplán nem tetszenek?

Link to comment
Share on other sites

Citromostoboz

Egyik sem mai csirke... :smile: Friss sorozatokat nem is nézel? Vagy csak szimplán nem tetszenek?

Hát ja, nem mai darab egyik sem! :smile: Őszintén nem nagyon nézek TV-t, sajnos nehéz kiszűrni manapság, hogy mi a jó a sok B kategóriás film, kibeszélő,- és reality show között! :D Sorozatokra visszatérve meg leginkább nem tetszenek! Nem fogtak meg! Se a Lost, se a Szökés! Anno néztem néha a Star Trek-et, meg Csillagkaput, ami így maibb, mondjuk így, de azok sem fogtak meg!

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hát ja, nem mai darab egyik sem! :smile: Őszintén nem nagyon nézek TV-t, sajnos nehéz kiszűrni manapság, hogy mi a jó a sok B kategóriás film, kibeszélő,- és reality show között! :D Sorozatokra visszatérve meg leginkább nem tetszenek! Nem fogtak meg! Se a Lost, se a Szökés! Anno néztem néha a Star Trek-et, meg Csillagkaput, ami így maibb, mondjuk így, de azok sem fogtak meg!

Pedig szerintem érdemes rápróbálni több mai sorozatra is, nem csak azokra, melyek akkora közönségsikert könyvelhettek el, mint az általad is említett kettő. Sajnos az igazi "kultsorozatok" közül nagyon kevés jut el az itt is fogható csatornákra (vagy legalábbis sok év késéssel), nem véletlenül állt rá itt több 10 (talán vagyunk már 100an is csak itt, a fórumon) ember a netes beszerzésre...

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

1. PRISON BREAK

2. Desperate Houswife

3. DAllas:D

4. South Park

5. Szupercsapat

6. Planétások (az a régi rajzfilm Gájával)

7. Pom-pon

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Kicsit változtattam :D

1: Dexter,House, Heroes

2. Lost, Nip/Tuck

3. Family Guy

4. The 4400

5. My Name Is Earl

6. The Office (US)

7. Futurama

8. Supernatural

9. Band Of Brothers

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nekem elég változó de általában az aktuális sorozat a kedvencem.

1.Prisonbreak

2.Stargate

2.Tru Calling

3.Csacska Angyal

4.Lost

5.Orange Country Choppers(nagyon király kis motoros valóságshow)

6.Columbo

7.Jóbarátok & Joey

8.MacGyver

9.Harmadik Műszak

10.Vészhelyzet

De persze ez a rangsor mindig változik.

Lehetne egy topic a legrosszabb sorozatról is.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

1. Simpsons

2. south park

3. Prison break

4. joey

5. jobarátok

6. monk

7. lost

8. szuletett feleségek

9. állitolag

10. family guy

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem elég változó de általában az aktuális sorozat a kedvencem.

1.Prisonbreak

2.Stargate

2.Tru Calling

3.Csacska Angyal

4.Lost

5.Orange Country Choppers(nagyon király kis motoros valóságshow)

6.Columbo

7.Jóbarátok & Joey

8.MacGyver

9.Harmadik Műszak

10.Vészhelyzet

De persze ez a rangsor mindig változik.

Lehetne egy topic a legrosszabb sorozatról is.

Nem rossz ötlet ez a Worst list, de szerintem belehet azt ide is rakni! Úgyis annyi itt a hsz, hogy mindenki bejön egyszer és the end. Szóval akkor bátorkodom írni egy worst-ot saját élményeim alapján:

Tehát a legrosszabbal indítok:

1. Prison Break (végre megint leírhattam)

2. Cobra 11

3. Dallas

4. Walker a texasi kopó

5. Összes brazil-portugál-katalán-spanyol-chilei-üzbég végtelenített üzemmódra állított szappanopera

6. MacGyver

7. Összes magyar, kezdve a Between Friends-cel, keresztül a In good-in bad-del :D, majd lezárva a Neighbourhoods-cal

8. Összes RTL Klubon vasárnap délután játszott híg fosra emlékeztető, lenyúlt ötletek garmadáját felhasználó sorozatnak nevezett rettenetek: pl X-csapat, Cleopatra 20akármennyi...stb

9. Knight Rider

10. Invasion

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nem rossz ötlet ez a Worst list, de szerintem belehet azt ide is rakni! Úgyis annyi itt a hsz, hogy mindenki bejön egyszer és the end. Szóval akkor bátorkodom írni egy worst-ot saját élményeim alapján:

Tehát a legrosszabbal indítok:

1. Prison Break (végre megint leírhattam)

2. Cobra 11

3. Dallas

4. Walker a texasi kopó

5. Összes brazil-portugál-katalán-spanyol-chilei-üzbég végtelenített üzemmódra állított szappanopera

6. MacGyver

7. Összes magyar, kezdve a Between Friends-cel, keresztül a In good-in bad-del :D, majd lezárva a Neighbourhoods-cal

8. Összes RTL Klubon vasárnap délután játszott híg fosra emlékeztető, lenyúlt ötletek garmadáját felhasználó sorozatnak nevezett rettenetek: pl X-csapat, Cleopatra 20akármennyi...stb

9. Knight Rider

10. Invasion

Hoppsz.

Szóval rossz sorozatok, Nekem csak a németekkel meg a brazilokkal van bajom, de azok amúgy sem igzi sorik.

Edited by FeGa1122
Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hoppsz.

Szóval rossz sorozatok, Nekem csak a németekkel meg a brazilokkal van bajom, de azok amúgy sem igzi sorik.

Nem poénkodtam, én tényleg a legrosszabbakat írtam, és tudom, hogy ő a kedvenceit...hol itt a probléma?

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nem poénkodtam, én tényleg a legrosszabbakat írtam, és tudom, hogy ő a kedvenceit...hol itt a probléma?

Gyorsabb voltam. :tongue: Amúgy meg túl gyorsan kezdtem kombinálni és hamarabb leírtam mint átgondoltam volna. :tongue: A Between Friends meg annyira nem xar szerintem. Olyan jó lesz rajta röhögni 10 év múlva. Mint most a szomszédokon. :tongue: Szóval kell egy ilyen is.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Gyorsabb voltam. :tongue: Amúgy meg túl gyorsan kezdtem kombinálni és hamarabb leírtam mint átgondoltam volna. :tongue: A Between Friends meg annyira nem xar szerintem. Olyan jó lesz rajta röhögni 10 év múlva. Mint most a szomszédokon. :tongue: Szóval kell egy ilyen is.

Vagy a másik eset, hogy én már most röhögök rajta.

Valamelyik nap néztem a Between friends-et kaja közben...elmondom, akkoris elmondom :D :D

Szóóval. Két kisjány ül este a TV előtt, anyuka teljes menetdíszben (értsd: majdhogynem hivatali öltözetben, full smink +ilyenek) vasal, apa nézi az újságot. A két kisjány farmerben, cipőben (benn a házban, lehet ez másnak nem feltűnő, de felénk nem divat) és szintén elég bulizós viseletben, párnát szorongatva bambulnak a TV előtt.

Anyuka (asszem Zsuzsa): - Ez az aki megcsalta a feleségét a szomszéddal?

Egyik kisjány (tán Emma?): - Nem tudom még.

Namármost, ha néznek egy sorozatot ilyen beleéléssel, akkor honnan a francból ne tudná?? Innen is látszik, hogy ez az egész jelenet csak időhúzásnak volt benne, hogy a főmotívumra, a telefoncsörgésre be tudjon készülni a kedves néző. :rolleyes: És ez még mind semmi, mikor a cameraman átvándorol más helyszínre, ott is full felszerelésű konyha, mindenki a legdrágább cuccokban járkál, azokat használja...vááá...sokat kell még fejlődni a magyar sorozatgyártásnak, hogy ezek a szarok eltakarodjanak a TV-ből, de sajna csak egyre népszerűbbek...

Magyar tanárom mondta, hogy régen még voltak sorozatok, mint például a TWIN PEAKS (nyomtam is hátast mikor előkerült kedvenc sorozatom), ami előre megírt volt, és nem olyan mint a mai szennyek, hogy nézed-nézed, kihagysz gyorsütemben 100 részt, majd egy év múlva visszacsatlakozva is ugyanúgy értesz mindent, mintha semmi nem történt volna!! ...

szerk: ami még zavar, hogy az egész sorozat a magyar utónévkönyvnek is megfelel, ha friss szülők nem tudnak nevet választani, csak megnéznek egy Barátok Köztöt és láám, biztosan találnak egy jó nevet. Ugyanis itt nincs két karakternek (de még leköszönt karakternek sem) ugyanolyan neve. Kétszáz szereplő lassan és nincs két ugyanolyan nevű... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Rengeteg témát bejárnak ezek a sorozatok de háborús sorozatról nem nagyon hallottam.Én például megnéznék egy Ryan közlegényes beütésü sorozatot.

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Rengeteg témát bejárnak ezek a sorozatok de háborús sorozatról nem nagyon hallottam.Én például megnéznék egy Ryan közlegényes beütésü sorozatot.

:D :D :D Már megvan. Band of Brothers :D :D :D Mondjuk Tom Hanks csak rendező meg exc. pruducer :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Nem rossz ötlet ez a Worst list, de szerintem belehet azt ide is rakni! Úgyis annyi itt a hsz, hogy mindenki bejön egyszer és the end. Szóval akkor bátorkodom írni egy worst-ot saját élményeim alapján:

Tehát a legrosszabbal indítok:

1. Prison Break (végre megint leírhattam)

2. Cobra 11

3. Dallas

4. Walker a texasi kopó

5. Összes brazil-portugál-katalán-spanyol-chilei-üzbég végtelenített üzemmódra állított szappanopera

6. MacGyver

7. Összes magyar, kezdve a Between Friends-cel, keresztül a In good-in bad-del :D, majd lezárva a Neighbourhoods-cal

8. Összes RTL Klubon vasárnap délután játszott híg fosra emlékeztető, lenyúlt ötletek garmadáját felhasználó sorozatnak nevezett rettenetek: pl X-csapat, Cleopatra 20akármennyi...stb

9. Knight Rider

10. Invasion

Prison Breaket kivéve egyetértek,PB nálam a kedvenc sorozat,második a LOST. ^_^ Utánna jön az összes többi. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Tényleg ennek a sorozatnak mi lett a vége ? Mert ugye ahonnan indultak az elpusztult, ha jól emlékszem, valami idegen faj ellen is küzdöttek, a vége felé már eléggé hülyeség volt szerintem, nem is néztem. :smile:

szerk: megvan visszaolvastam. :D Elég nagy butaság, az a másik testbe költözés még rémlett, de kár volt így lezárni ezt a sorozatot. :smile:

Edited by kockaskywalker
Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Jah,egyébként tudom,h te nagy PB-utáló vagy,de nem túlzás ez egy "kicsit"?

Link to comment
Share on other sites

Edward

Hát nekem is elég sokat változott a toplistám:

1.Carnivále(Twin peaks-t még nem láttam,de nemsokára az is meglesz)

2.Dexter

3.Heroes

4.Desperate Housewives

5.Family Guy

6.Nip/Tuck

7.Lost

8.My Name Is Earl

9.House MD

10.The 4400

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

HTF, ha a Carnivalé nem torrent, megdobhatnál egy privivel :smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Jah,egyébként tudom,h te nagy PB-utáló vagy,de nem túlzás ez egy "kicsit"?

Én mondjuk nem is értem, hogy mért utálja ennyire, Nekem eddig nagyon bejön az RTL-n, tudom, hogy a 2. évad veszített a színvonalból, de ennyire... :rolleyes: Meg hát van logikai hiba, néha fájdalmas Scofield zsenialitása és a végtelenségig tudják húzni, de sztem akkor is nagyon szórakoztató. :smile:

Látom itt a fórumon sokaknak bejön a Dexter, ma este szerintem el fogom kezdeni, meg a Twin Peaks-t is már jó rég el akarom, lehet abba is belekezdek ma, 4400th után most úgysincs mit néznem.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én mondjuk nem is értem, hogy mért utálja ennyire, Nekem eddig nagyon bejön az RTL-n, tudom, hogy a 2. évad veszített a színvonalból, de ennyire... :rolleyes: Meg hát van logikai hiba, néha fájdalmas Scofield zsenialitása és a végtelenségig tudják húzni, de sztem akkor is nagyon szórakoztató. :smile:

Látom itt a fórumon sokaknak bejön a Dexter, ma este szerintem el fogom kezdeni, meg a Twin Peaks-t is már jó rég el akarom, lehet abba is belekezdek ma, 4400th után most úgysincs mit néznem.

Twin Peaks-t szerintem nem fogod szeretni, de megpróbálhatod.

Lord_Nibor: tőlem kérded? Nem túlzás természetesen, ilyen ritka szar második évadot, hogy még az első közepest is elrontja nálam, sőt már minden karaktert megutáltam, a készítőket is, annyira ótvar, hogy az elmondhatatlan. Részemről. Felőlem szobrot is emelhettek neki.

HTF, ha a Carnivalé nem torrent, megdobhatnál egy privivel :smile:

Máshonnan nem nagyon fogod leszedni, max vársz és a "jófajta" oldalra lehet felrakják.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Lord_Nibor: tőlem kérded? Nem túlzás természetesen, ilyen ritka szar második évadot, hogy még az első közepest is elrontja nálam, sőt már minden karaktert megutáltam, a készítőket is, annyira ótvar, hogy az elmondhatatlan. Részemről. Felőlem szobrot is emelhettek neki.

Akármit mondasz, akkor is túlzás ilyen latin szappanoperáknál, meg walkereknél rosszabbnak beállítani :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Az első évad közepes? :blink: Huh,ez nekem új. :blink: Meg tudnád indokolni,hogy miért közepes?Kíváncsi vagyok rá.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Lord_Nibor: tőlem kérded? Nem túlzás természetesen, ilyen ritka szar második évadot, hogy még az első közepest is elrontja nálam, sőt már minden karaktert megutáltam, a készítőket is, annyira ótvar, hogy az elmondhatatlan. Részemről. Felőlem szobrot is emelhettek neki.

Máshonnan nem nagyon fogod leszedni, max vársz és a "jófajta" oldalra lehet felrakják.

Khm. Akkor megmondanád kérlek miért lett ekkora siker? Meg sztem se kéne szappanoperáknál rosszabbnak beállítani. Mégis csak egy átgondoltabb story-ja van, nemcsak annyui, hogy "óó Don juan szeretlek, de a nővérem keresztbetesz nekünk" szal mint a szappanoperáknak. Meg elárulnád miért nézel sorozatokat, ha ennyire szar mind? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...