Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dexter - 8. évad


-moki-

Recommended Posts

-moki-

Hát srácok, az új rész :o Attyaég, ver mindent. Jöhet bármi, Lost, Prison Break vagy Daxbreak ez a sorozat üt. Most is csak pislogtam a végén, hogy ilyet hogy lehet. Annyira dúrva rész volt, hogy ihaj :smile: Szarjátok le a feliratot, ezt látni kell :D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Hát srácok, az új rész :o Attyaég, ver mindent. Jöhet bármi, Lost, Prison Break vagy Daxbreak ez a sorozat üt. Most is csak pislogtam a végén, hogy ilyet hogy lehet. Annyira dúrva rész volt, hogy ihaj :smile: Szarjátok le a feliratot, ezt látni kell :D

Nézném én, b+ de minek ha úgysem értem, mit brekegnek benne :smile: Az eddigi 5 rész alapján eddig kb a Heroes szintjén mozog, nállam :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Hát srácok, az új rész :o Attyaég, ver mindent. Jöhet bármi, Lost, Prison Break vagy Daxbreak ez a sorozat üt. Most is csak pislogtam a végén, hogy ilyet hogy lehet. Annyira dúrva rész volt, hogy ihaj :smile: Szarjátok le a feliratot, ezt látni kell :D

Egy PB-nek, vagy Lost-nak ha nincs más lehetőség, neki ülök felirat nélkül is, de az eddigi 5 rész alapján, nehezebbnek tűnik a Dexter nyelvezete, felirat nélkül jó pár részt nem értenék meg. :sad:

Angol felirat is csak a 6. részig van, hely hiányában inkább olyat nézek, amihez már van magyar is. :smile:

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Egy PB-nek, vagy Lost-nak ha nincs más lehetőség, neki ülök felirat nélkül is, de az eddigi 5 rész alapján, nehezebbnek tűnik a Dexter nyelvezete, felirat nélkül jó pár részt nem értenék meg. :sad:

Angol felirat is csak a 6. részig van, hely hiányában inkább olyat nézek, amihez már van magyar is. :smile:

Honnan van feliratod a 6. részhez? :huh:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Honnan van feliratod a 6. részhez? :huh:

Innen!

Az én verziómhoz nem passzol, menet közben meg nem fogom időzítgetni az angolt (a magyarral megtenném), így marad a várakozás. :sad:

Vagy előkapok egy szótárat, és lefordítom (amit tudok)! :D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Innen!

Az én verziómhoz nem passzol, menet közben meg nem fogom időzítgetni az angolt (a magyarral megtenném), így marad a várakozás. :sad:

Vagy előkapok egy szótárat, és lefordítom (amit tudok)! :D

Jajjjjjj ... már asztem magyar :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Jajjjjjj ... már asztem magyar :smile:

Pedig egyértelműen írtam, hogy angol. :tongue:

Ha fellelnék magyar feliratot, azon nyomban szólnék! :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Pedig egyértelműen írtam, hogy angol. :tongue:

Ha fellelnék magyar feliratot, azon nyomban szólnék! :wink::smile:

mamával a 24et néztük ész nélkül, nem igazán voltam képben :lol:

20percenként nézem a feliratos oldalakat, hamar tudnám, ha van fent hozzá SUB ... :rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Már van a 6. részhez is!

Katt!

Mondjuk szerintem Joe-ker felirata 1000x jobb (sőt tökéletes), de hát nagyon lassan készül... :sad:

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Már van a 6. részhez is!

Katt!

Mondjuk szerintem Joe-ker felirata 1000x jobb (sőt tökéletes), de hát nagyon lassan készül... :sad:

Jóóóóóóóóóóóóóó volt ez, bőven, bár semmi értelme nem lett volna, én mégis attól féltem, hogy elkapják, lebukik ... jó, epizód, jó sorozat, egyre jobban várom a folytatásokat! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát eltelt egy hét :D Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne spoilerezzek, így megteszem :D Majd elolvassátok, ha eljutottatok oda, ahol én tartok :D

SPOILER:

Hatalmas, sőt zseniális húzás volt a készítők részéről, hogy a kegyetlen Ice truck killer Dexter hugának lesz a pasija és egyre jobban össze spanol Dexel. A legdurvább az, hogy végülis segíteni akar neki, hogy legyenek emberi érzései. Váh, sztem az egyik legnagyobb csavar, amit életemben láttam :smile:

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Rossz hír a magyar feliratra váróknak: Jok-er otthagyta a fordítást :sad: De át fogják venni és hamarosan jönnek a subok.

Speciel én angol felirattal nézem, és röviden tömören: zseniális!

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Rossz hír a magyar feliratra váróknak: Jok-er otthagyta a fordítást :sad: De át fogják venni és hamarosan jönnek a subok.

Speciel én angol felirattal nézem, és röviden tömören: zseniális!

Valamit valamiért. Én személy szerint nem sajnálom, hogy leaja. Én jelenleg angolból oylan szinten vagyok, hogy olyan 60%-ot simán értek szal nem vagyok túl kényes a subra :tongue:

De íg legalább nem kell várni... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Valamit valamiért. Én személy szerint nem sajnálom, hogy leaja. Én jelenleg angolból oylan szinten vagyok, hogy olyan 60%-ot simán értek szal nem vagyok túl kényes a subra :tongue:

De íg legalább nem kell várni... :smile:

Azért az english sub is elég lasssan készül sajna :sad:

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

Ez egy elcseszettül jó sorozat. :smile: 8. részt most töltöm.

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Tegnap csekkoltam a 7. részt .... ekkorra én már minden sorozatra rá szoktam igazából unni, még az olyan nívósokra is, mint mondjuk a Heroes, és már csak a kíváncsiság visz előre ... eddig csak egy sorozat volt (a 24), ami végig lekötött ... na, meg persze mostmár ez :smile:

Nagyon tetszik ez a visszafogott, mégis érdekes tempo, Dexter rengeteg belső monológja, ami alapján egyre közelebb kerülhet hozzánk, ez a furcsa kettőssége a személyiségének - egy kegyetlen, emberi érzelmektöl majdhogynem teljesen mentes ember, aki valahogy, valami oknál fogva mégis szerethető, ahogy igyexik ember lenni ... ez a furcsa, szokatlan játék közte és a többi gyilkos közt, ahogy emberivé teszi azokat, akik eddig a filmtörténelemben többnyire kegyetlen szörnyeknek vannak ábrázolva, így még a Gyilkos Elméknek sem sikerült, pedig az aztán anatómiai pontossággal boncolta fel a sorozatgyilkosok elméjét ... csak éppen elfelejtette emberré tenni őket.

Szóval, hiteles, pontos és jó sorozat a maga kitekert módján, az eddigi színvonalat pedig csuklóból hozza, azt hiszem ez könnydeén ilyen marad az évad végéig :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát srácok a 10. rész egy nagyon beteg felütéssel kezdődik :D Azt hiszem, hogy a filmtörténelemben sem találkoztam ennyire elborult helyszínnel :o Coce és Tyúklépés... most jönnek a részek, amikor csak kapkodni fogjátok a fejeteket :D Ez a 10. rész meg számomra a best rész eddig. Kőkemény...

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Én most néztem meg az ötödik részt, de nagyon kellemes volt... :rolleyes: Az a szem a kocsi hátuljában nagyon laza volt...Meg Dex. tanácsot kért azoktól... de nem spoilerkedem :D Szóval jó ez... B)

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

a 8. részhez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy MUHOHOHUHOHOHAHAHAHAHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

Szegény Deb ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

A 8. rész végén a reakcióm:

TUDTAM TUDTAM TUDTAM :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Jaj az mekkora volt. Dont worry, we will share a cold one :rolleyes:

A 10. részhez csak annyit, hogy aki undorodik a vértől, annak sajnos eléggé rizikós megtekinteni :smile:

Elég ha csak annyit mondok, hogy végre kiderül, hogy mi történt az 5 áldozatnak a vérével :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Jaj az mekkora volt. Dont worry, we will share a cold one :rolleyes:

A 10. részhez csak annyit, hogy aki undorodik a vértől, annak sajnos eléggé rizikós megtekinteni :smile:

Elég ha csak annyit mondok, hogy végre kiderül, hogy mi történt az 5 áldozatnak a vérével :rolleyes:

Most rákérdeznék, hogy 'Megitta?' vagy 'Kifestette vele a szobáját?' de úgysem válaszolnál ... :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Most rákérdeznék, hogy 'Megitta?' vagy 'Kifestette vele a szobáját?' de úgysem válaszolnál ... :rolleyes: :lol:

Legyen meglepi :D Hát én először ledöbbentem, utána felnevettem, hogy ilyet hogy lehet már csinálni? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Most nézem a 6. részt. És szenzációs.

Ez a beszólás: Ennyi volt. Masuka nem kap több fánkot. Ezen bekészültem. :D

Annyira el van találva az egész sorozat, hogy hihetetlen. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Most nézem a 6. részt. És szenzációs.

Ez a beszólás: Ennyi volt. Masuka nem kap több fánkot. Ezen bekészültem. :D

Annyira el van találva az egész sorozat, hogy hihetetlen. :smile:

Nekem is tetszett. De az volt benne a legjobb, hogy végig lehetett érezni, hogy valami gáz lesz, de a legnagyobb akkor is ez volt... IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...