Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sorozatos Kvóták-beszólások + Sorozatkép-kvíz


SasOri-Sama

Recommended Posts

SasOri-Sama

Amíg meg nem nyílt a TV Sorozatok altopic, mindig azt akartam,hogy a Filmes Kvóták-ba tegyek be sorozatokból megtetszett idézeteket, de mivel annak nem volt akkor közönsége mint a filmeknek,ezért nem tettem be.Viszont amióta megnyílt a TV Sorozatok, azóta játszodazom a gondolattal, amit meg is valósítottam. :D Szóval ide minden sorozatból idézetet,hogy aztán valaki más megfejthesse. :D Legfeljebb ha nem nyerő az ötlet akkor törlik.

Na, kezdem,egy megalázóan könnyűvel:

"Where the hell are we?"

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Lost, gondolom :D

Ez amúgy akkor lesz bukta, ha valaki elkezd spoilerezni új részekből :wink:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Lost, gondolom :D

Ez amúgy akkor lesz bukta, ha valaki elkezd spoilerezni új részekből :wink:

ez a veszély a filmes kvotáknál is fennál pl mig nem láttam a Scarface-t de már tudtam belőle részleteket a topik miatt és ez csak egy példa volt sal itt se lesz gond csak ugyanannyira mint a filmesben szvsz.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

ez a veszély a filmes kvotáknál is fennál pl mig nem láttam a Scarface-t de már tudtam belőle részleteket a topik miatt és ez csak egy példa volt sal itt se lesz gond csak ugyanannyira mint a filmesben szvsz.

De ott legalább annyira nem g*cik az emberek, hogy a filmek végét lövik le, itt viszont egy-egy szöveg csak akkor marad meg, ha fontos, és akkor már spoiler. Mert ugye nem nézünk meg nagyon sorozatrészeket kétszer :smile:.

"Megyek fogat mosni" :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Lost, gondolom :D

Ez amúgy akkor lesz bukta, ha valaki elkezd spoilerezni új részekből :wink:

Yup. :smile: Akkor megvan tiltva, hogy vagy egy sori uccsó 2 részéből mondjon,VAGY olyat mondjon,amitől nem derül ki semmi. :D

a feladványod meg...passz..:D Tippem lenne..(felsorolnám az összes sorozatot amit néztél eddig :D )

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Yup. :smile: Akkor megvan tiltva, hogy vagy egy sori uccsó 2 részéből mondjon,VAGY olyat mondjon,amitől nem derül ki semmi. :D

a feladványod meg...passz..:D Tippem lenne..(felsorolnám az összes sorozatot amit néztél eddig :D )

Hopsz, utolsó két rész nem lehet? XD akkor visszavonom az enyémet :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Hopsz, utolsó két rész nem lehet? XD akkor visszavonom az enyémet :D

Niptakk :tongue:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Niptakk :tongue:

NEEEEM :D :lol: ...

Mindegy, ne tippelgess, úgyis tudja majd 1-2 személy, majd megmondják :smile:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

De ott legalább annyira nem g*cik az emberek, hogy a filmek végét lövik le, itt viszont egy-egy szöveg csak akkor marad meg, ha fontos, és akkor már spoiler. Mert ugye nem nézünk meg nagyon sorozatrészeket kétszer :smile:.

"Megyek fogat mosni" :rolleyes:

TP nem? Twin Peaks uccso rész.

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Itt nem is a spojlerezés a gond , hanem , hogy egy sorozatnak megvan az egyedi képi világa amiből könnyű kitalálni az adott feladványt szerintem (márha az épp egy kép).

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Itt nem is a spojlerezés a gond , hanem , hogy egy sorozatnak megvan az egyedi képi világa amiből könnyű kitalálni az adott feladványt szerintem (márha az épp egy kép).

Szerintem itt mindenki elég tehetséges ahhoz, hogy olyan képet rakjon ba, amiről senkinek nem lesz fogalma sem... :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Szerintem itt mindenki elég tehetséges ahhoz, hogy olyan képet rakjon ba, amiről senkinek nem lesz fogalma sem... :D

mondjuk nekem gépen nemigen van sorozatom sal tőlem ide ne is várjatok feladványokat. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

mondjuk nekem gépen nemigen van sorozatom sal tőlem ide ne is várjatok feladványokat. :smile:

Én majd rakok be párat, van olyanom, amivel meg tudom szivatni a népet... :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Én majd rakok be párat, van olyanom, amivel meg tudom szivatni a népet... :D

Kivéve persze engem. B) Főleg akkor nem ha olyan sorozat amiből még egy deka részt se láttam :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Kivéve persze engem. B) Főleg akkor nem ha olyan sorozat amiből még egy deka részt se láttam :lol: :D

Nekem van olyan sorozatom, amiről 100%ig biztos vagyok, hogy senki nem látta/ismerné fel 1 kép alapján... :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

TP nem? Twin Peaks uccso rész.

Dede :smile:. A' vót.

IPB Image

? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Dede :smile:. A' vót.

IPB Image

? :rolleyes:

hmm az egy nigg-- izé afroamerikai? :D

Rizzo tegyél föl vmit te is de vmi egyszerűt bazze! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

hmm az egy nigg-- izé afroamerikai? :D

Rizzo tegyél föl vmit te is de vmi egyszerűt bazze! :tongue:

Programozás módszertan órán ülök, szerinted most tudok nektek szülni feladványt? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

hmm az egy nigg-- izé afroamerikai? :D

Rizzo tegyél föl vmit te is de vmi egyszerűt bazze! :tongue:

Nyet :sleep: Egy ismert filmtrilógia elb*szott harmadik részének főszereplője :D De nem segítek, valaki úgyis tudni fogja, Te meg tuti nem láttad, mert aki igen, az egy mikromásodperc alattl rávágná :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Kicsim, akkor biztos C és nem K?

Nagyon könnyű. :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Programozás módszertan órán ülök, szerinted most tudok nektek szülni feladványt? :D

Mit keresel te ott? :blink::huh: Moki mellett kéne lenned udvaribolond ruhában gitárral a kezedben nem? :unsure:

Nyet :sleep: Egy ismert filmtrilógia elb*szott harmadik részének főszereplője :D De nem segítek, valaki úgyis tudni fogja, Te meg tuti nem láttad, mert aki igen, az egy mikromásodperc alattl rávágná :smile:

várjunk ezt nem értem akkor most egy filmtrilogiábol is tehetek fel feladványt ide? vagy az Alien-ből me az is sorozat akkor? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick

Kicsim, akkor biztos C és nem K?

Nagyon könnyű. :D

Nip/Tuck - Amikor Kimber belevágja a fanszőrébe Christian monogrammját :sleep: :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

várjunk ezt nem értem akkor most egy filmtrilogiábol is tehetek fel feladványt ide? vagy az Alien-ből me az is sorozat akkor? :huh:

Neem, a kép sorozatból van. Akit te négernek vélsz rajta (színész) pedig az általam leírt filmben IS szerepel :smile:. szal a kép egy sorozatból van, hangsúlyozom.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nip/Tuck - Amikor Kimber belevágja a fanszőrébe Christian monogrammját :sleep: :D

Azaz. :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Dede :smile:. A' vót.

IPB Image

? :rolleyes:

Weeds ugrott be de nem vagyok bisztos benne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...