Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Smallville


Rizzo_Daddy

Recommended Posts

Rizzo_Daddy

Az új rész szerintem nagyon jó lett. Ha így folytatják és minden "zoner" iylen minősgében lesz levezetve van minek örülnünk. Olvastam wikipedian, hogy SPOILER : Lesz egy (vagy több) rész a S6-ban, ahol Oliver elkezdi gyűjteni a különleges embereket, ala. Justice League !

Asszem ez várható volt... :D Jön majd vissza Flash, Cyborg meg Aquaman is remélem... Amúgy a képregény szerinti alapfelállása a Justice League-nek: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Green Lantern, Martian Manhunter. Van még kikből válogatni... :D Amúgy a képregényben nem ismerték egymás személyazonosságát az alapításnál a tagok, úgyhogy itt már van is egy szép nagy eltérés...

A rész tényleg kellemes volt, bár amikor először megláttam Bow Wow-t, akkor elkezdtem harsányan kacagni... :D Amúgy mostmár egyre valószínűbb, sőt, szinte biztos, hogy a 10 éves "tanulóciklussal" fogják lezárni az évadot... Sőt, szerintem ez frappáns befejezése lenne az egész sorozatnak is... Mondjuk ha ilyen színvonalon tudnák folytatni, akkor nem bánnék egy 7. évadot...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Asszem ez várható volt... :D Jön majd vissza Flash, Cyborg meg Aquaman is remélem... Amúgy a képregény szerinti alapfelállása a Justice League-nek: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Green Lantern, Martian Manhunter. Van még kikből válogatni... :D Amúgy a képregényben nem ismerték egymás személyazonosságát az alapításnál a tagok, úgyhogy itt már van is egy szép nagy eltérés...

A rész tényleg kellemes volt, bár amikor először megláttam Bow Wow-t, akkor elkezdtem harsányan kacagni... :D Amúgy mostmár egyre valószínűbb, sőt, szinte biztos, hogy a 10 éves "tanulóciklussal" fogják lezárni az évadot... Sőt, szerintem ez frappáns befejezése lenne az egész sorozatnak is... Mondjuk ha ilyen színvonalon tudnák folytatni, akkor nem bánnék egy 7. évadot...

Én ahogy már régebben mondtam csak azt nem akarom, hogy tipikus Superman összekötésére zárják el a filmet. Mondjuk most már teljesen világos, h jóval eltértek tőle...de nehogy elfelejtsék Clark arcát Smallville-ben, vagy hasonló, mert az borzasztó lenne :sad: . Valami egyedi befejezés kéne, nem szájbarágós "megoldás".

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Én ahogy már régebben mondtam csak azt nem akarom, hogy tipikus Superman összekötésére zárják el a filmet. Mondjuk most már teljesen világos, h jóval eltértek tőle...de nehogy elfelejtsék Clark arcát Smallville-ben, vagy hasonló, mert az borzasztó lenne :sad: . Valami egyedi befejezés kéne, nem szájbarágós "megoldás".

Egy ütős szezonzáró végén be kéne vonulnia a Fortressbe, sé annyit kéne kiírniuk: We all know the rest. Én már ezzel is teljesen elégedett lennék... Nem kell mindent megmagyarázni, külön egységként kell kezelni ezt a történetmesélést a Superman sztorikon belül, és kész... A baj csak az, hogy ezt a készítők hol alátámasztják, hol megcáfolják... Én ezért nem tudok kiigazodni 6 éve a sorozaton. Mivel ismerem a fő sztorikat a képregényből, azért sokszor zavar, hogy mennyire keresztbeverik...

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Egy ütős szezonzáró végén be kéne vonulnia a Fortressbe, sé annyit kéne kiírniuk: We all know the rest. Én már ezzel is teljesen elégedett lennék... Nem kell mindent megmagyarázni, külön egységként kell kezelni ezt a történetmesélést a Superman sztorikon belül, és kész... A baj csak az, hogy ezt a készítők hol alátámasztják, hol megcáfolják... Én ezért nem tudok kiigazodni 6 éve a sorozaton. Mivel ismerem a fő sztorikat a képregényből, azért sokszor zavar, hogy mennyire keresztbeverik...

ilyenkor örülök, h nem Superman-függő vagyok, hanem Smallville-függő :D teljesen elégedett vagyok a sorozattal, nincsenek ilyen-olyan beleillesztős elvárásaim vele kapcs :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Guest

ilyenkor örülök, h nem Superman-függő vagyok, hanem Smallville-függő :D teljesen elégedett vagyok a sorozattal, nincsenek ilyen-olyan beleillesztős elvárásaim vele kapcs :tongue:

Énis pontosan így vagyok vele.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Láttam a 7. részt. Hozta a megszokottan jó szintet, családi jelenetek is jók voltak. A következő rész trailerje nagyon érdekes. Ajánlom nézzétek meg, állítólag : "The Last Five Minutes Will Leave You Breathless" mondják az előzetesben. Hátha valami nagy készül...+ a néger piros szemekkel, akire Clark azt mondja, hogy olyanokat tesz, amire ő képtelen :blink: !!!! Ezt a rész várom eddig a legjobban :ph34r: !

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Láttam a 7. részt. Hozta a megszokottan jó szintet, családi jelenetek is jók voltak. A következő rész trailerje nagyon érdekes. Ajánlom nézzétek meg, állítólag : "The Last Five Minutes Will Leave You Breathless" mondják az előzetesben. Hátha valami nagy készül...+ a néger piros szemekkel, akire Clark azt mondja, hogy olyanokat tesz, amire ő képtelen :blink: !!!! Ezt a rész várom eddig a legjobban :ph34r: !

Érdekesen hangzik...

A tegnapi nap infója: a sorozat készítői az egyik tavasz elején vetítendő részben összehozzák a Justice League-et! Flash-t, Cyborg-ot, Aquaman-t és Green Arrow-t is a korábban már megismert színészek fogják alakítani. Én személy szerint az évad dobásának tartom, és hihetetlenül várom... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

bittos jó lesz, gondolom a JL-es rész tele lesz akcióval :smile: ami nem baj, kell is az, de nekem ez a hetedik rész-beli vacsora tetszett legjobban eddig az évadból...nagyon el lett találva +jól hallottam, h alatta Goo Goo Dolls szólt? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

A zenét nem tudom, azt viszont sejtem, hogy egy olyan Phantom Zone-beli szökevény ellen fognak szövetkezni a srácok, akit valamiért Clark nem tud egyedül lenyomni...

Link to comment
Share on other sites

Pettya

most néztem meg a multheti részt és hát mitnemondjak, nagyon tetszett. a legjobban mikor Oliver meg Lex királyosan lelötte egymást, ott röhögtem egy sort :D meg amikor Clark umált Loisnak, hogy ő nem fog Lois és Ollie közé állni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Vörös szem, kopasz fej, welcome Martian Manhunter... :D

Még rímelt is. Megnéztem az új részt... Alakul a kép a JLhez, az alapító bandából már megvan Superman, Flash, Aquaman, Green Arrow és A marsi utazó... Hiányzik még Wonder Woman és Batman, bár utóbbihoz az előző szezonban már hozzá akartak fogni, de az új önálló Batman mozi miatt nem tehették, gondolom akkor most sem fogják, bár ki tudja... :D Wonder Woman-nek meg egy csínos, 25 körüli fekete hajú színésznőt beraknak, és kész is... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

hm...szal a segített Clarknak az jó bácsi? :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

hm...szal a segített Clarknak az jó bácsi? :D

Nem is picit... :D Nagyon jó, csak ugye mi még ezt nem tudjuk (mi=Clark). Amúgy azon túl, hogy jó-e vagy sem, elég kúl képességei vannak: szinte mindene megvan, ami Supermannek, plusz még 4 féle "érzéke" (olyanok, mint a hallás és látás, csak extrábbak :D), át tud járni a falakon, mert ki tudja ritkítani a molekulákat a szervezetében annyira, hogy átférjen a szilárd anyagon, viszont be is tudja sűríteni, és akkor több tonnás lesz. Ja, és még alakváltó is... :D Szóval erős karakter, remélem sokat fog szerepelni (meg azt is, hogy valóban ő lesz az, és nem vertek át, mert akkor hiába jártattam a pofám... :D).

Szerk.: Fél éve először felnéztem a Smallville.Hu-ra, de ott sincs érdemi infó... Ellenben ahogy olvasgattam, eszembe jutott, hogy akár a korábban Marthát megmentő Bosszúálló Angyalból kitűnő Wonder Woman lenne... :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Nyomoztam picit, biztos, hogy Martian Manhunter lesz az... :D Oreo sütire lép rá Clark, márpedig a Wikipedia szerint:

"For many years, one of the most well-known traits of the DC Comics character J'onn J'onzz, the Martian Manhunter, was his addiction to Oreo cookies. Later the addiction was changed to "Chocos" due to trademark or copyright laws."

Link to comment
Share on other sites

Guest

Szintén megnéztem az új részt. A szteroidagyat jobban is ki lehetett volna használlni. Szerintem ha valami ez és nem ZOD volt rövid (abban pont annyi akció volt, hogy csattanós legyen de ne vontatott).

Ha ez a Martian Manhunter tényleg ekkora ász, mit ér Clark, van egyáltalán gyengéje ? Batmant meg reméllem ha esetleg beteszik, nem maszkos formában, hanem talállnak egy jellegzetes figurát Bruce Wayne-nek, aki esetleg összefut Clarkal és ad pár utalást arról, ki is ő.

Update : Beugrott, hogy én láttam a Justice League első 2 vagy 3 részét és ott volt (ha jól emlékszem fakó arcú volt) MM, viszont úgy dereng, hogy neki más képességei voltak, nem az az acélember ala. Clark képességek. Inkább at említett faljárás, alakváltás...harcilag mintha kimondottan gyenge lett volna. Node már volt jópár éve, úgyhogy nincs kizárva, hogy tévedek.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ja, ha értékelnem kéne ezt a részt, akkor a leggyengébb az eddig magát nagyon jól tartó 6-os évadból 5/10 . Btw. Lanat már kifejezetten utállom. :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

MM "kriptonitja" a tűz... Amúgy tényleg nagyon hasonló képességei vannak, mint Clarknak, szinte mindenben megegyeznek, bár Superman mindenben, ami közös bennük, erösebb... Nekem ez a rész bejött, amellett, hogy Lana egyre nevetségesebb és idegesítőbb, Chloe és Jimmy kapcsolata egyre szimpibb...

Link to comment
Share on other sites

Pettya

na én is megnéztem és milyen oreo sütire lép rá clark? lanát meg én is egyre jobban utálom

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

na én is megnéztem és milyen oreo sütire lép rá clark? lanát meg én is egyre jobban utálom

Az a kerek bigyusz, amire egyszer a dokknál lép rá, aztán a rész végén otthon... Én először benéztem egy kavicsnak, vagy széndarabnak, de a TV.Com-on írják, hogy Oreo süti, az meg ugya MM kedvence volt több évig, ahogy azt korábban írtam...

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Az a kerek bigyusz, amire egyszer a dokknál lép rá, aztán a rész végén otthon... Én először benéztem egy kavicsnak, vagy széndarabnak, de a TV.Com-on írják, hogy Oreo süti, az meg ugya MM kedvence volt több évig, ahogy azt korábban írtam...

azt láttam, h rálép csak azt nem tudtam mi az a süti

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

Nem is picit... :D Nagyon jó, csak ugye mi még ezt nem tudjuk (mi=Clark). Amúgy azon túl, hogy jó-e vagy sem, elég kúl képességei vannak: szinte mindene megvan, ami Supermannek, plusz még 4 féle "érzéke" (olyanok, mint a hallás és látás, csak extrábbak :D), át tud járni a falakon, mert ki tudja ritkítani a molekulákat a szervezetében annyira, hogy átférjen a szilárd anyagon, viszont be is tudja sűríteni, és akkor több tonnás lesz. Ja, és még alakváltó is... :D Szóval erős karakter, remélem sokat fog szerepelni (meg azt is, hogy valóban ő lesz az, és nem vertek át, mert akkor hiába jártattam a pofám... :D).

Szerk.: Fél éve először felnéztem a Smallville.Hu-ra, de ott sincs érdemi infó... Ellenben ahogy olvasgattam, eszembe jutott, hogy akár a korábban Marthát megmentő Bosszúálló Angyalból kitűnő Wonder Woman lenne... :D

:D :D Hűűű micsoda képességei vannak már :D én is nagyon remélem sokat fogjuk még látni az elkövetkezendő részekben , és valamit mutatni is fog ezek közül :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

:D :D Hűűű micsoda képességei vannak már :D én is nagyon remélem sokat fogjuk még látni az elkövetkezendő részekben , és valamit mutatni is fog ezek közül :rolleyes:

Csak ne legyen olyan gyenge, mint ez a rész :sad: .

Egyébként azt olvastam a 6x9-es rész (Subterrain ha jól tudom) csak 2 hét múlva kerül bemutatásra és ebben az évben az utolsó új Smallville rész lesz...tudtok vmit e felől ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

Nekem tetszett ez a rész :smile:

Amugy igen megnéztem most és igazad van :sad: December 7.én lesz a 9. rész és utánna januárban folytatják

majd :unsure: :unsure: Nemértem miért kellett most ez :sad:<_<

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Nekem tetszett ez a rész :smile:

Amugy igen megnéztem most és igazad van :sad: December 7.én lesz a 9. rész és utánna januárban folytatják

majd :unsure: :unsure: Nemértem miért kellett most ez :sad:<_<

Mert jönnek az ünnepek... Tavaly is ez volt, akkor lenyomták a Lexmas-t, mint karácsonyi special-t, és utána szünet volt... Most is elhúzzák a mézesmadzagot a Martian Manhunterrel, és jön a szünet... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

azért a Lexmas mekkora volt már...tavaly még nem voltam függő, tavasszal láttam a Lexmast, de sztem tuti megnézem idén Karácsony környékén...baromi hangulatos egy rész...top3-as ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...