Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Smallville


Rizzo_Daddy

Recommended Posts

Pettya

na az egy durva rész volt... Egyike a kedvenceimnek... Bár a top részek azok, amikben Sarah Carter szerepel. Egyszerűen imádom... :wub::wub::wub:

hát igen, ő meglehetősen csinos :smile: nekem is nagyon bejön

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

uhh, hát igen, nagyon szép az Alicia-t játszó "néni" :tongue: nagyon szívbemarkoló az utolsó rész, amiben játszik :sad:

+nekem az ilyen "esélyvillantós" részek a kedvenceim (Lexmas + Reckoning) miközben néztem őket, majdnem végig az asztalomon volt az állam :o

Link to comment
Share on other sites

Guest

Végignéztem a Sneezet, jól leanimállták a "fújást" . SPOILER : A szőke csávó ki a franc ? Csak nem Hawk vagy ki a fene a Justice League-ből.... ? :blink:

Chloe marha jó volt most is, hülye Clark, helyében már rég rá halytottam volna, sokkal jobb, mint a Láma :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Végignéztem a Sneezet, jól leanimállták a "fújást" . SPOILER : A szőke csávó ki a franc ? Csak nem Hawk vagy ki a fene a Justice League-ből.... ? :blink:

Chloe marha jó volt most is, hülye Clark, helyében már rég rá halytottam volna, sokkal jobb, mint a Láma :smile: .

Ő lenni Green Arrow... :D És igen, később a Justice League-ben majd együtt tolják a szekeret...

Másik kedvenc részem, mikor a barlang beli party során Chloeba belemászik az a kis kriptoniti parazita, ad egy vörös kriptonitot Clarknak, és nekiállnak smárolni a Pete vezette kocsi hátsó ülésén... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Ő lenni Green Arrow... :D És igen, később a Justice League-ben majd együtt tolják a szekeret...

Másik kedvenc részem, mikor a barlang beli party során Chloeba belemászik az a kis kriptoniti parazita, ad egy vörös kriptonitot Clarknak, és nekiállnak smárolni a Pete vezette kocsi hátsó ülésén... :D

az télleg nem gyenge...:tongue: meg mikor Clark megfogja a kocsit...kicsit ledöbbennek a pajtások, mi? :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

az télleg nem gyenge...:tongue: meg mikor Clark megfogja a kocsit...kicsit ledöbbennek a pajtások, mi? :D

Istenem... Asszem össze fogok állítani egy listát a top részekről, és hétvégén nekiülök... Olyan jó ezeket újranézni... Ez a rész biztosan közte lesz, no meg a Sarah Carteresek/Aliciások is természetesen, ha jól belegondolok, akkor olyan 8 rész az, amit mindenképpen újra kell nézzek... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ő lenni Green Arrow... :D És igen, később a Justice League-ben majd együtt tolják a szekeret...

Másik kedvenc részem, mikor a barlang beli party során Chloeba belemászik az a kis kriptoniti parazita, ad egy vörös kriptonitot Clarknak, és nekiállnak smárolni a Pete vezette kocsi hátsó ülésén... :D

LOOOOL, ezt látni akarom, összejöhetnének, legalább 1 rövid időre, sztem jó pár lennének :D .

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

LOOOOL, ezt látni akarom, összejöhetnének, legalább 1 rövid időre, sztem jó pár lennének :D .

o_O úgy nézed a 6. évadot, hogy még nem láttad a 2-ikat? :o

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

míg meglestem a Supnat 1x1-et, addig lejött a friss Smallville :rolleyes: amint újra otthon leszek, meg is nézem (atm. suliban vagyok :S)

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

míg meglestem a Supnat 1x1-et, addig lejött a friss Smallville :rolleyes: amint újra otthon leszek, meg is nézem (atm. suliban vagyok :S)

Jelenleg én is a kedvenc oktatási intézményemben múlatom az időt, de otthon már ömlik lefelé a Supnat, SV, Shark, Grey's Anatomy négyes, plusz még vár rám 2 Dexter, 1 Lost, 1 Heroes és 1 Jericho... Picit lemaradtam mindennel... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

o_O úgy nézed a 6. évadot, hogy még nem láttad a 2-ikat? :o

Annyira egyhangú volrt számomra , pár jó rész kivételével az első 3 Season, hogy csak időnként néztem, amint régebben említettem a 3. vége és a 4.-től kezdett megfogni, ott kezdtem benne érezni az igazi történet és jellemfejlődést, de már töltöm le az 1. seasont, hogy adjak neki még 1 próbát.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát igen, az 1-2. évadban rengeteg olyan rész van, mikor csak jön egy újabb kriptonittal fertözőtt emberke akinek v. segítenie kell v. megölnie. De vannak olyan részek ezek közt is, melyek nagyon odavágnak. :rolleyes: Bár ehhez is hangulat kell talán, pl. tudom, hogy az előző rész (2. évad utolsó előtti része) is ütött, mégsem élveztem annyira...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na, S6 Ep3 megnézve.

SPOILER :

Nagyon nem volt megoldva a halála az xy ellenségnek, szerintem szemtelenül rövid volt és semmitmondó, viszont ebben a részben nem is ez volt a lényeg, a romantikus történetek az egész körül nagyon el voltak találva. Mindenki szerelmes volt a végén, csak Clark ült a szobájában búsan és dobálgatta a baseball labdát ide-oda :sad: .... Oliver nyilas jelenete csúcs volt. B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Aki szintén megnézte : Nem vettetek észre annál a jelenetnél, amikor az utcán Oliver és Lois egymásra néznek a háttérben egy elsuhanó árnyat ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

sztem alig volt több ez az epizód, mint egy átlagos fotw-rész...amúgy Clark nem baseball, hanem teniszlabdát dobálgatott :wink: az árnyat meg nem vettem észre :o

Link to comment
Share on other sites

Guest

sztem alig volt több ez az epizód, mint egy átlagos fotw-rész...amúgy Clark nem baseball, hanem teniszlabdát dobálgatott :wink: az árnyat meg nem vettem észre :o

A szerelmi sztoryk azért jók voltak. Ha HDTV , 350megás verziód van, akkor nézzed meg a 36p 54mp után közvetlenül Oliver és Lois mögött a hátteret. Szerintem technikai hiba, mindenesetre fura.

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

A szerelmi sztoryk azért jók voltak. Ha HDTV , 350megás verziód van, akkor nézzed meg a 36p 54mp után közvetlenül Oliver és Lois mögött a hátteret. Szerintem technikai hiba, mindenesetre fura.

nem, mert nekem nem tetsző párosításban voltak...:smile:

majd meglesem

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Végre én is megnéztem a friss részt... Nem keveset röhögtem azért ezen a részen. Antonius és Cleopatra rulez... :D Chloe és Jimmy szimpi páros lesz, az elején ez a kocsiban ülős jelenet ütött nagyon... :D Clarknak meg megint idegesít a bénasága, mondjuk tudjuk, hogy szuperhősi állás magánnyal jár... :sad: Virágárulány: ezek szerint számíthatunk több, a fantom zónából kiszabadult, speckó képességű emberkére. Kúl, végre nem a kriptonit álltal megfertőzöttség sémáját aggatják mindenkire... Green Arrow: az első igazán rendesen bevezetett szuperhős a Justice League-ből. És még szimpi is. Nekem nem kell több, visszanyertem a bizalmam a SVben... :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

na én is megnéztem az új részt és nagyon tetszettek a Lois és Oliver jelenetek, meg az elején a Chloe és Jimmy dolog a kocsiba :D meg úgy az egész rész, bár elég hamar kinyárták a virágos csajt. de már várom a kövi részt. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

na én is megnéztem az új részt és nagyon tetszettek a Lois és Oliver jelenetek, meg az elején a Chloe és Jimmy dolog a kocsiba :D meg úgy az egész rész, bár elég hamar kinyárták a virágos csajt. de már várom a kövi részt. :smile:

Ezek szerint egyezik a véleményünk... Megint a SV miatt is várom a csütörtököt... :D Pénteken ZHt írok déltől, utána viszont maratoni sorozatnézés lesz... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

félreértés ne essék, én is várom az új részt (szal a pénteket, nem a csütörtököt :tongue:), csak ez a rész nem volt olyan fenomenális :D monnyuk a 2. sem, de abban jobb poénok voltak :smile: monnyuk Green Arrow nagyot rakott azzal a bontóbizKisTehén!-lelövéssel :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

félreértés ne essék, én is várom az új részt (szal a pénteket, nem a csütörtököt :tongue:), csak ez a rész nem volt olyan fenomenális :D monnyuk a 2. sem, de abban jobb poénok voltak :smile: monnyuk Green Arrow nagyot rakott azzal a bontóbizKisTehén!-lelövéssel :D

Azon mosolyogtam egy sort... :D És mindezt azzal a kőkorszaki nyilával, nem is a hypermodern cuccossal... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Azon mosolyogtam egy sort... :D És mindezt azzal a kőkorszaki nyilával, nem is a hypermodern cuccossal... :huh:

milyen kőkorszaki?? egy sima long bow volt az, ember :smile: lehet azzal is lőni :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

milyen kőkorszaki?? egy sima long bow volt az, ember :smile: lehet azzal is lőni :wink:

Én is tudom, de majd a 4. részben, mikor Glass Longbow lesz a kezében, és már jóval több XPje lesz, akkor lesz csak igazán überbrutál kari... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Én is tudom, de majd a 4. részben, mikor Glass Longbow lesz a kezében, és már jóval több XPje lesz, akkor lesz csak igazán überbrutál kari... :D

na tessék abbafejezni a spoilerkedést, kk? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...