Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Smallville


Rizzo_Daddy

Recommended Posts

Rizzo_Daddy

Az előző topic kihalt sajnálatos módon, ám vasárnaponként még mindig láthatóak a tv2 délutáni műsorán a sorozat korábbi részei, 28-án pedig kezdődik Amerikában a 6. szezon, ami valószínűleg (sajnos) az utolsó is lesz egyben.

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

A sorozat szerény véleményem szerint sz*r, igaz vannak néha érdekes részek, de mostanában nemis nézek TV-t szal nemtudom, hogy most mi megy benne.... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szvsz annyira nem kár, hogy vége lesz, nem kell ezt még tovább húzni és szvsz méltó befejezése lesz. Jó lenne már, ha a TV2 hétköznaponként adná a sorozatot, hamarosan vége a BB-nek, de helyette is az az új sorozat, az Everwood lesz, pedig akkora simán betehették volna ezt a sorozatot... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Valóban nem lenne jó, ha nyújtanák, mint a rétestésztát... És ugye egy ponton túl nem mehet a sorozat, mert Welling nem hajlandó felvenni a Superman rucit...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Valóban nem lenne jó, ha nyújtanák, mint a rétestésztát... És ugye egy ponton túl nem mehet a sorozat, mert Welling nem hajlandó felvenni a Superman rucit...

Nem is állna rajta jól. :rolleyes: De szvsz ez jó befejezés lesz, bár nem láttam a 4-5-ik évadot, sőt, a 3-ikat sem teljesen, de ahogy látom a trailerből Spoiler Lex is szupererőre tesz szert (ha jól tudom megszállja vmi B-betűs emberke v. talán Zod tábornok) akkor a végén igen jó csata keletkezhet közte és Clark között Spoiler.

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

Wáá , teljesen össszetörtem mikor megláttam hogy ez a topic eltűnt, de most újra boldog vagyok :lol: :D

Amúgy én is úgyvagyok vele, hogy böven elég ez a 6. évad és nem kell több belőle, de ez kell mivel kell sztem :smile:

Olvasgattam a részekröl , hogy milyenek lesznek , én már nagyon várom remélem a premier után egy két nappal leis tudom majd tölteni az elsőt :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Wáá , teljesen össszetörtem mikor megláttam hogy ez a topic eltűnt, de most újra boldog vagyok :lol: :D

Amúgy én is úgyvagyok vele, hogy böven elég ez a 6. évad és nem kell több belőle, de ez kell mivel kell sztem :smile:

Olvasgattam a részekröl , hogy milyenek lesznek , én már nagyon várom remélem a premier után egy két nappal leis tudom majd tölteni az elsőt :smile:

Én speciel a 4. részt várom, ha jól emlékszem abban tűnik fel először Green Arrow... Jupíííííí!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

én má mind az 5 évadot láttam(4-5. hála Rizzonak, thx) és én már várom a 6-ikat is nagyon, de én ugy tom, h lesz még 7. évad is benne, de ez nem tuti.

elvileg a tv2 novembertől adja majd az uj részeket le.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

én má mind az 5 évadot láttam(4-5. hála Rizzonak, thx) és én már várom a 6-ikat is nagyon, de én ugy tom, h lesz még 7. évad is benne, de ez nem tuti.

elvileg a tv2 novembertől adja majd az uj részeket le.

Milyen új részeket? Még a 2. évadnak sincs vége, és ilyen ütemben egész biztosan csak akkor lehetnének új részek (ami a 4. évad lenne), ha a 3. évadot hétköznap játszanák le. Az viszont nem tudom mi helyett jöhetne, nincs olyan sorozat, aminek hamarosan vége lenne, bár talán a Jóbarátok, mivel dupla részeket adnak le, így gyorsabban is halad, de lehetséges, hogy megint szünetelik, mint nyáron tették, szal' végülis a helyére bejöhetne (amit Én azért sajnálnék, mert szeretem azt a sorozatot is, mégha nem tudom hányadikra is játszák).

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Milyen új részeket? Még a 2. évadnak sincs vége, és ilyen ütemben egész biztosan csak akkor lehetnének új részek (ami a 4. évad lenne), ha a 3. évadot hétköznap játszanák le. Az viszont nem tudom mi helyett jöhetne, nincs olyan sorozat, aminek hamarosan vége lenne, bár talán a Jóbarátok, mivel dupla részeket adnak le, így gyorsabban is halad, de lehetséges, hogy megint szünetelik, mint nyáron tették, szal' végülis a helyére bejöhetne (amit Én azért sajnálnék, mert szeretem azt a sorozatot is, mégha nem tudom hányadikra is játszák).

sztem ez az edwood vagy mi nem lesz elég nézett, hogy sokáig menjen, szal sztem helyette lesz Smallville.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

sztem ez az edwood vagy mi nem lesz elég nézett, hogy sokáig menjen, szal sztem helyette lesz Smallville.

És ezt így előre kigondolták, hogy 1 hónapig adják, aztán tuti nem nézik majd sokan és helyette novemberben leadják a Smallvillet? :smile: Szvsz az is fog menni egy ideig, 1 évad biztos lemegy (bár azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán belőle több évad). Egyébként Everwood.

Link to comment
Share on other sites

Pettya

És ezt így előre kigondolták, hogy 1 hónapig adják, aztán tuti nem nézik majd sokan és helyette novemberben leadják a Smallvillet? :smile: Szvsz az is fog menni egy ideig, 1 évad biztos lemegy (bár azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán belőle több évad). Egyébként Everwood.

hát én ezt így gondolom, lehet nem nekem lesz igazam, de én sztem ez egy gané sorozat lesz

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

hát én ezt így gondolom, lehet nem nekem lesz igazam, de én sztem ez egy gané sorozat lesz

Nem tudom, Engem speciel nem érdekel, de nem is erre akartam kilyukadni, na mindegy. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Nem tudom, Engem speciel nem érdekel, de nem is erre akartam kilyukadni, na mindegy. :rolleyes:

engem se érdekel, inkább a smallville, annak is inkább a 6. évadja. a magyar 4-5. annyira nemfog, talán a magyar szinkron miatt.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ha jól emlékszem múlt héten láttam a német RTL-en egy 5. évados részt (tudtam, hogy RTL-n megy Smallville és tudtam, hogy van Nekem olyan, de más a logoja, mint ami a tvújságban volt, a műsorok sem nagyon egyeztek, így azt hittem az egy másik RTL), abban olyan volt, hogy SPOILER Clark a "jégotthonában" volt és Jor-El-el beszélgetett éppen, aztán megjelent Chloe, aki a nagy hideg miatt ot elájult, Jor-El vmi olyasmit mondhatott Clarknak, hogy hagyja a lányt és fejezzék be, amit elkezdtek v. vmi ilyesmi, de Clark visszavitte Chloet Smallvillebe. Később Lana ment sérülten az úton, Lextől vmiért félt, de aztán megnyugodott, Martha kórházban volt, vele pedig Jonathan, a Kent ház pedig romokban volt, közben 2 fekete ruhás alak (gondolom közük van Zodhoz) megtámadták a kórházat és Clarkot akarták, rátámadtak Jonathanre, egy nővért majdnem megöltek, de aztán Lana jelent meg, aki gondolom elakarja vezetni őket Clarkhoz v. legalábbis azt mondja nekik. Na ebből ígéretesnek látszik, szal' várom. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Pettya

nagyon jó részek vannak a 4-5 évadba. szerintem fantasztikusak.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hajnalban szezon premier!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

:D Most töltöm ááááhhhhhh még 40 perc és nézem is :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

:D Most töltöm ááááhhhhhh még 40 perc és nézem is :smile:

Hasonlóképp vagyok vele... :D Mondjuk nekem még van Supernatural-om, Grey's anatomy-m meg Shark-om is... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

megnéztem és nem vagyok elragattatva...nem rossz premier, de láttunk már jobbat is + sztem túl sok infót próbáltak belepakolni, túl sok dolog történik egy rész alatt (vagy lehet megszoktam a 24 1 óra per rész tempóját XD)

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

megnéztem és nem vagyok elragattatva...nem rossz premier, de láttunk már jobbat is + sztem túl sok infót próbáltak belepakolni, túl sok dolog történik egy rész alatt (vagy lehet megszoktam a 24 1 óra per rész tempóját XD)

Mindenkitől azt hallottam vissza, hogy túl gyorsan elintézték Zod-ot... A gond az, hogy szerintem is így van... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Pettya

megnéztem én is a preimert. hát sztem huzhatták volna még Zodot egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

omg ezt én írtam? ("elragattatva" :S) szal elragadtatva...:tongue: btw kíváncsi vagyok a kövi részre, de vhogy úgy érzem, most indult meg a lejtőn lefele a kedvenc sorozatom :sad:

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

Én is megnéztem , hasonlóképpen vélekedem erről ,sztem is túl hamar vége lett Zod , " Uralmának "

+ sztem " a fantom zónában " is történhettek vna események , legalább 1 epizódon keresztül .

Amúgy meg nekem tetszett a premier nagyon, mindezek ellenére:)

Meg Lois és Clark ott a kórházi ágyon :smile: jó lesz ez kiváncsi vagyok mikor lesz már belőlük valami :lol:

JaH meghogy Clark bepróbálkozott vna Chloénál -.- és nem jött össze neki mind1 , jó lesz ez:)

A következőrészben lesz az új szuperképesség :D kíváncsi vagyok milyen lesz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Meg Lois és Clark ott a kórházi ágyon :smile: jó lesz ez kiváncsi vagyok mikor lesz már belőlük valami :lol:

JaH meghogy Clark bepróbálkozott vna Chloénál -.- és nem jött össze neki mind1 , jó lesz ez:)

A következőrészben lesz az új szuperképesség :D kíváncsi vagyok milyen lesz :smile:

Remélem, hogy legalább csók elcsattan a szezon végéig... :D

Komolyan, mikor megláttam, hát majdnem leborultam a székről, mondom ekkora balfék még Clark sem lehet! Ott van egy csaj, aki 5 éve szerelmes belé, és neki is pont akkor akaródzik összejönni vele, mikor a csaj már más felé kacsintgat... Ááá... <_<

Asszem már csak a repülés maradt a képességei közül, ez jönne most?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...