Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warhammer 40000: Dawn of War sorozat


USSRxHellknight

Recommended Posts

AusWolf

Te mióta játszol? Szoktál aktívan multizni? Nekem már nagyon hiányzik egy jó meccs...

Ja, Masakari, a legutóbbi bénázásom óta elég sokat fejlődtem, lehetne egy visszavágót :smile:

A sima DoW-al azóta, mióta megjelent, a DC-vel meg úgy egy hete. A WA-hoz sajna nem volt szerencsém, mert nem bírtam fölrakni a patch-eket. :sad: Multizni meg legfeljebb Hamachin tudunk (nincs pénzem megvenni az eredetit). :sad:

Mercury a Sync-killekre gondol, azaz a kivégzéses animációkra.

Igen, minden benne van + egy rakat új kivégzés.

Pl. Daemon Prince vs Greater Knarloc :smile:

Érdekes, ilyet én még soha nem láttam. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Mercury tőlem....de zsepi legyen nálad :D :D majd szolj msn-n

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

Hááát, Masa még mindig aláz itt, úgyhogy.....sok szerencsét XD

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Mercury a Sync-killekre gondol, azaz a kivégzéses animációkra.

Igen, minden benne van + egy rakat új kivégzés.

Pl. Daemon Prince vs Greater Knarloc :smile:

Igen, igen ezek azok. Kösz a segítséget, kipróbálom ezt is :smile: Most láttam, hogy a Drenya hogy csapja le a WraightLordot (remélem jól írtam), az se rossz.

Le vannak ezek írva valahol?

Hááát, Masa még mindig aláz itt, úgyhogy.....sok szerencsét XD

Lehet most nem verem el, de régen elkentem :D Szép emlékeim vannak, ha valaki látott egy kis Space Marine sereget, akkor már rohant is vissza a bázisára, mert már repültek a kukák :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Masakari

merc több vs több-et ne kervd össze az 1v1-el..nem ugyanaz a 2...

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

Igen, igen ezek azok. Kösz a segítséget, kipróbálom ezt is :smile: Most láttam, hogy a Drenya hogy csapja le a WraightLordot (remélem jól írtam), az se rossz.

Le vannak ezek írva valahol?

Lehet most nem verem el, de régen elkentem :D Szép emlékeim vannak, ha valaki látott egy kis Space Marine sereget, akkor már rohant is vissza a bázisára, mert már repültek a kukák :lol: .

Wraithlord :smile:

Jó, az sm az hülye táp, ha egy orkkal majd lenyomod, gratulálok :lol: :smile:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

chipa le lehet :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Wraithlord :smile:

Jó, az sm az hülye táp, ha egy orkkal majd lenyomod, gratulálok :lol: :smile:

Az IG a táp, nem az SM...

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Az IG a táp, nem az SM...

Melyik játékkal játszol? Nekem úgy tűnik, hogy WA 1.41-es verzióval nyomod :tongue:

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

Melyik játékkal játszol? Nekem úgy tűnik, hogy WA 1.41-es verzióval nyomod :tongue:

Én már fejlődtem => WA 1.51 xDD

Link to comment
Share on other sites

Tejgla

Hi all!

Lenne 1 kis gondom a Lan részével! Csak necro és tau van feloldva és nem tudom hogy mit kell beállítani hogy mehessek a többi "fajjal" is! Aki tud segítsen! Előre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Hi all!

Lenne 1 kis gondom a Lan részével! Csak necro és tau van feloldva és nem tudom hogy mit kell beállítani hogy mehessek a többi "fajjal" is! Aki tud segítsen! Előre is kösz.

Az Imperial Guardhoz fel kell telepíteni a Winter Assaultot, a többi négyhez meg az alapjátékot.

Link to comment
Share on other sites

Tejgla

Az Imperial Guardhoz fel kell telepíteni a Winter Assaultot, a többi négyhez meg az alapjátékot.

Kösz!!!

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Melyik játékkal játszol? Nekem úgy tűnik, hogy WA 1.41-es verzióval nyomod :tongue:

Bármelyik fajt elverem harderben kivéve az IG-t. És örülnék, ha nem néznél hülyének.

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

Bármelyik fajt elverem harderben kivéve az IG-t. És örülnék, ha nem néznél hülyének.

Azért gép elleni játék jóval gyérebb, mint igazi ellenfél ellen.

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Azért gép elleni játék jóval gyérebb, mint igazi ellenfél ellen.

Az biztos. :wink: Erről jut eszembe. Ma jön majd haverom, mivel a játékok egyik része nem fut a gépén, másik része meg fagy az enyémen (érthetetlen okokból), ezért W40k DC-t fogunk tolni LAN-on. Az nem is fagy, meg az övén is fut. Meghát azért is, mert mindkettőnk kedvencei közé tartozik. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Bármelyik fajt elverem harderben kivéve az IG-t. És örülnék, ha nem néznél hülyének.

Nem értetted a célzást :smile: Szerintem az IG nem nagy eresztés. Nem értem meg, mi olyan bazi nehéz ellenük.

WA 1.41-nél még egyet is érthettem volna veled, de most nem igazán. Ez ezt jelentette, nem néztelek hülyének.

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Nem értetted a célzást :smile: Szerintem az IG nem nagy eresztés. Nem értem meg, mi olyan bazi nehéz ellenük.

WA 1.41-nél még egyet is érthettem volna veled, de most nem igazán. Ez ezt jelentette, nem néztelek hülyének.

Hát akkor mondjátok hogy kell? Nekem egyszerűen nem megy. Túl sokan vannak, meglő a gránátvetővel és már nincs lerakva a gépágyú....

Azért gép elleni játék jóval gyérebb, mint igazi ellenfél ellen.

Ja persze, ezt tudom. Volt egy gyerek, aki állítólag elnyom egy insanet, mégis elvertem.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Az biztos. :wink: Erről jut eszembe. Ma jön majd haverom, mivel a játékok egyik része nem fut a gépén, másik része meg fagy az enyémen (érthetetlen okokból), ezért W40k DC-t fogunk tolni LAN-on. Az nem is fagy, meg az övén is fut. Meghát azért is, mert mindkettőnk kedvencei közé tartozik. :smile:

És ez a LAN meg is volt úgy szanaszét gyaláztam Auswolfot hogy ihaj. :D

Link to comment
Share on other sites

Masakari

enkindu,auswolf meg ezek a többiek felvehetnétek msn-re...kellenek a játszópartnerek^^ sajnos 40krts-ről már kevsen akarnak vele játszani...:/

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Megjelent a mark of chaos demója... kíváncsi leszek lesz-e olyan jó a játék h áttérjek rá... de nem hiszem :smile:

Majd meglátjuk... amúgy vmi jó játékost várok ma egy meccsre...

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Megjelent a mark of chaos demója... kíváncsi leszek lesz-e olyan jó a játék h áttérjek rá... de nem hiszem :smile:

Majd meglátjuk... amúgy vmi jó játékost várok ma egy meccsre...

akkor te rám gondoltál :D :D vegyél fel add meg pü-be az msn címed!

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

És ez a LAN meg is volt úgy szanaszét gyaláztam Auswolfot hogy ihaj. :D

Persze, mert csaltál. :tongue: Ne kérdezd, hogy mikor/hol, most találtam ki az egészet. :lol:

Amúgy meg volt egy játék, ahol szépen elpáholtalak. :smile: Egy.

enkindu,auswolf meg ezek a többiek felvehetnétek msn-re...kellenek a játszópartnerek^^ sajnos 40krts-ről már kevsen akarnak vele játszani...:/

OK, felveszlek, de legfeljebb Hamachin tudunk játszani, mert nekem sajna nem futja eredeti gaméra. :sad:

Szerk.: Akkor add meg az MSN-ed, ugyanis nincs a profilodban. :smile:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Na akkor... sajna csak hétvégén van időm játszani na mind1 nem felejtitek el addig :wink: Jó játékosok vegyenek fel msn-en... hellknight1990@freemail.hu... amúgy aki hamachin nyomja az eddigi legnépesebb szerver a Necronia jelszava meg a darkcrusade ha jól emléxek itt próbálkozzatok. Na akkor pro játékosok vegyenek fel mert w40krts-ről eddig nem a legjobb játékosokat fogtam ki :sad:

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Na akkor... sajna csak hétvégén van időm játszani na mind1 nem felejtitek el addig :wink: Jó játékosok vegyenek fel msn-en... hellknight1990@freemail.hu... amúgy aki hamachin nyomja az eddigi legnépesebb szerver a Necronia jelszava meg a darkcrusade ha jól emléxek itt próbálkozzatok. Na akkor pro játékosok vegyenek fel mert w40krts-ről eddig nem a legjobb játékosokat fogtam ki :sad:

Na OK, de mi számít "jó játékosnak"? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...