Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warhammer 40000: Dawn of War sorozat


USSRxHellknight

Recommended Posts

craft-star

Ma már 10. ke van! És nem írják sehol se hogy kiadták a DCd-t. Sehol se látom hogy le lehetne tölteni. Ha valaki tud akkor lécci adjon linket! kösz

hát énis felkurt@m magamat

cdgalaxis nem is ismeri 576 elkezdi kb 1 honap múlva

amugy énmeg szedem lefelé azt k@pják be

persze hogyha megjelenik akkor a multija miatt megveszem de addig

hehe amugy wnd ről f@szán jön sak túl sokan töltenek az admin jeszóval mostanában :D

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

hát énis felkurt@m magamat

cdgalaxis nem is ismeri 576 elkezdi kb 1 honap múlva

amugy énmeg szedem lefelé azt k@pják be

persze hogyha megjelenik akkor a multija miatt megveszem de addig

hehe amugy wnd ről f@szán jön sak túl sokan töltenek az admin jeszóval mostanában :D

Én megveszem angliából a gamet így mindhárom 12k körül lesz...de nem bírok várni a 3-14 munkanapi kiszállítási időre kénytelen vok leszedni... de nem bűncselekmény ez mivel már meg van rendelve ugye? :lol:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Na egy egész napot végigjátszottam a dc-vel... :smile: Sztem a necron erős de rohadt lassú a tau meg szvsz iszonyat drága. Mindegyik nép értékei fel lettek nyomva pár %-al. A chaos nagyon megerősödött még a sm és az ig (barátaim véleménye) gyengébbek lettek. Szal ez a helyzet még hozzá kell szokni a dc-hez :unsure:

Link to comment
Share on other sites

craft-star

Na egy egész napot végigjátszottam a dc-vel... :smile: Sztem a necron erős de rohadt lassú a tau meg szvsz iszonyat drága. Mindegyik nép értékei fel lettek nyomva pár %-al. A chaos nagyon megerősödött még a sm és az ig (barátaim véleménye) gyengébbek lettek. Szal ez a helyzet még hozzá kell szokni a dc-hez :unsure:

hát szentem necron powa

amugy a tauk sz@rok

Link to comment
Share on other sites

x-Assasin-x

Csá!

Van márt Magyar oldala a gém nek?

És a Necronoknál a hősnek meik az a varázslata amivel feltámasztja a megölt katonáit? :smile:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Csá!

Van márt Magyar oldala a gém nek?

És a Necronoknál a hősnek meik az a varázslata amivel feltámasztja a megölt katonáit? :smile:

Gondolom azt kérdezed h van-e magyarosítás. Nincs. A varázslata pedig a mass ressurection ami a forbidden nemtommiben (gyorsbill:F :smile: ) 2. sorban a második 275 generátor pont kell neki. De megéri :wink:

Link to comment
Share on other sites

x-Assasin-x

Gondolom azt kérdezed h van-e magyarosítás. Nincs. A varázslata pedig a mass ressurection ami a forbidden nemtommiben (gyorsbill:F :smile: ) 2. sorban a második 275 generátor pont kell neki. De megéri :wink:

csá nem a magyaritást me az még a WA hoz sincs, hanem magyar honlapja van-e neki?

A magic name-t kössz! :smile:

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

csá nem a magyaritást me az még a WA hoz sincs, hanem magyar honlapja van-e neki?

A magic name-t kössz! :smile:

Hát a Downak van egy oldala, de ebbe beletartozik a Dc is, szóval:www.w40krts.hu

Link to comment
Share on other sites

Masakari

csá nem a magyaritást me az még a WA hoz sincs, hanem magyar honlapja van-e neki?

A magic name-t kössz! :smile:

csak hogy válaszoljak van magyarosítás a wa-hoz

Link to comment
Share on other sites

x-Assasin-x

csak hogy válaszoljak van magyarosítás a wa-hoz

van????? azthitem h csak a dow nak van :smile: akkor jó!

De mikorra készül el a dc-é ?? :sad:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

van????? azthitem h csak a dow nak van :smile: akkor jó!

De mikorra készül el a dc-é ?? :sad:

Nagyon sok idő... Sztem annyi angol tudása mindenkinek van h el tudjon igazodni a játékban... Ha nem akkor eh... várni kell MINIMUM 3 hónapot rá.... ez az abszolút minimum ennél csak több lehet

Link to comment
Share on other sites

junkyyy

Szevasztok! Az óriási problémám az a Dark Crusade-al, hogy mindíg lefagy...nem csak úgy szimplán, hanem még a hang is beakad és reset kell neki mindenképp. Ezt játék közben bizonyos időközönként teszi általában akkor amikor valami nagy csetepaté van és a kamerával is ott vagyok és nézem. Nem hinném hogy a gép kevés neki mert tök szépen fut még 1280x1024, 32-bit-el majdnem minden maxra tolva, ráadásul még a nagy csatáknál sem akad be, csak alig észrevehetően. Nem tudna nekem valaki valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Nagyon szeretném tolni a gamet, de így élvezhetetlen! :sad: Lehet, hogy Windows reinstall kéne neki, de addig nem akarom hátha valaki tud valamit mondani. Please segítsetek! Előre is köszi!

Config-om: AMD 2100+ , GeForce 6600GT (legújabb driver fent) , 1058K memória, WinXp

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Szevasztok! Az óriási problémám az a Dark Crusade-al, hogy mindíg lefagy...nem csak úgy szimplán, hanem még a hang is beakad és reset kell neki mindenképp. Ezt játék közben bizonyos időközönként teszi általában akkor amikor valami nagy csetepaté van és a kamerával is ott vagyok és nézem. Nem hinném hogy a gép kevés neki mert tök szépen fut még 1280x1024, 32-bit-el majdnem minden maxra tolva, ráadásul még a nagy csatáknál sem akad be, csak alig észrevehetően. Nem tudna nekem valaki valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Nagyon szeretném tolni a gamet, de így élvezhetetlen! :sad: Lehet, hogy Windows reinstall kéne neki, de addig nem akarom hátha valaki tud valamit mondani. Please segítsetek! Előre is köszi!

Config-om: AMD 2100+ , GeForce 6600GT (legújabb driver fent) , 1058K memória, WinXp

Nem rossz gép csak a proci lóg ki a sorból... de sztem nem ez az oka... Sztem az lehet a baj h túl nagy felbontáson tolod és akkor végzetesen belassul végén megfagy. Próbáld kisebb felbontáson. Ha ez se megy akkor telepítsd újra a játékot az megoldja a problémát valszeg... (előtte persze érdemes kiírni a mentéseidet...)

Link to comment
Share on other sites

junkyyy

Nem rossz gép csak a proci lóg ki a sorból... de sztem nem ez az oka... Sztem az lehet a baj h túl nagy felbontáson tolod és akkor végzetesen belassul végén megfagy. Próbáld kisebb felbontáson. Ha ez se megy akkor telepítsd újra a játékot az megoldja a problémát valszeg... (előtte persze érdemes kiírni a mentéseidet...)

Kössz a tippeket. Sajna az újratelepítést már próbáltam, de az nem oldotta meg, és próbáltam már alacsonyabb felbontáson is 1024x768-ban, de az se jött be. Hát nem tom. Megpróbálom még egyszer feltenni, majd ha a WinXp újra fent lesz. Ha az sem segít akkor már nincs jobb ötletem mint a totális gépcsere, ami manapság nem az én zsebemnek való, de majdcsak. :D

Ja ha valakinek esetleg van még valamilyen tippje, akkor azt nagyon megköszönném! :smile:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Kössz a tippeket. Sajna az újratelepítést már próbáltam, de az nem oldotta meg, és próbáltam már alacsonyabb felbontáson is 1024x768-ban, de az se jött be. Hát nem tom. Megpróbálom még egyszer feltenni, majd ha a WinXp újra fent lesz. Ha az sem segít akkor már nincs jobb ötletem mint a totális gépcsere, ami manapság nem az én zsebemnek való, de majdcsak. :D

Ja ha valakinek esetleg van még valamilyen tippje, akkor azt nagyon megköszönném! :smile:

Ha minden szakad szerintem próbáld meg még alacsonyabb felbontáson 800x600 mindent low-ba. A teljes gépcserét kissé túlzásnak tartom akkor sokkal inkább winxp újratelepítés... a wa-al dow-al ha nem voltak ilyen gondjaid akkor kizárt h a géped gyenge lenne hozzá. Lehet h ha tört akkor amiatt szarakszik mert szarul törték fel...

Link to comment
Share on other sites

skybot

csak hogy válaszoljak van magyarosítás a wa-hoz

És honnan lehet letölteni? Mer én nem találtam meg?

És a Dc-hez kell az alapjáték ugye?

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Hát akkor tessék, friss meleg a játékleírásom: Dark Crusade - Éjfél Kapitány tollából.

Én végignyomtam a dc-t és tudtommal a kasztok nem tudják kinyírni egymást... az a lényeg h neked kelljen. Ha rosszul mondom cáfoljatok meg de az összeset nekem kellett kinyírnom...ráadásul a hero-ra a wargear-ek nagy részét is így kapod h legyőztél 5 népet kapsz egyet stbstb

Link to comment
Share on other sites

Ejfelkapitany

Én végignyomtam a dc-t és tudtommal a kasztok nem tudják kinyírni egymást... az a lényeg h neked kelljen. Ha rosszul mondom cáfoljatok meg de az összeset nekem kellett kinyírnom...ráadásul a hero-ra a wargear-ek nagy részét is így kapod h legyőztél 5 népet kapsz egyet stbstb

Mondom: nálam már csak az eldar és a necron maradt, a többiek végeztek egymással. Lehet azért, mert az elején nem ismerve a játékot sokat totojáztam egyhelyben és csiki-csukiztam az eldákkal, azaz nem voltam olyan pozícióban, hogy a nagykutyák hozzámférjenek - így kénytelenek voltak egymást ütni. Wargeart nem "nagy részt" legyőzésért, hanem számos más okból is kap az ember, én pl. a sikeres védekezések és a 3:1 kill:death arányok miatt többet is.

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Na nyomom a játékot, jók az új fajok!

Személyesen a nekronokat kedvelem. Baromi erősek, de ugye lassúak mint a bűn. Ez a faj nagyon profi játékosoknak való: ha terjeszkedni akarsz velük, legalább 3 fronton kell egyszerre, különben bedarálnak.

A tauk is érdekesek. Sokan mondják hogy kakik, de mert nem értik a fajt. A tauk erősen távolsági harcosok, inkább arra valók, hogy lelődd távolról az ellent, majd odarohanj foglalni.

Korábban olvastam, valaki azt hitte, hogy a gold kifejezés azt jelenti, hogy mindegyik rész benne lesz a játékban. Tévedés: a gold azt jelenti, hogy végleg elkészült a játék, megy a boltokba.

Link to comment
Share on other sites

sinkatibor

Hé Ejfelkapitany a láthatatlan egységeket nem csak a könyvtáros tudja fel fedni a sm nál hanem azok a szondák amejeket a pontokon lévö épületekböl hozol elö

Link to comment
Share on other sites

hannibal2006

Hé Ejfelkapitany a láthatatlan egységeket nem csak a könyvtáros tudja fel fedni a sm nál hanem azok a szondák amejeket a pontokon lévö épületekböl hozol elö

Lenne egy kérdésem kell a DARK CRUSADEHOZ az alapjáték?????

Link to comment
Share on other sites

sinkatibor

Lenne egy kérdésem kell a DARK CRUSADEHOZ az alapjáték?????

akor ha akarsz játcani a régebi fajokal

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Kérdőív:

A magyar fordításban lehet, hogy változtatunk pár alap nevet. Mondjátok meg, melyik tetszik:

Dreadnaught

- Igazságosztó

- Igazságtevő

- Elrettentő

- Maradjon Harci Robot

- Saját ötletem van, beírom

Bolter

- Repesztő

- Daráló

- Maradjon Gépfegyver

- Saját öltetem van, beírom

Link to comment
Share on other sites

Masakari

szerintem 1ség neveket és fegyver neveket hülyeség lefordítani mert v rohadt hülyén hangzik v nincs rá jó magyar szó(és ott a sima w40k topic..én maradi vok de az már bejáratott topic..2-dik legtop postal asszem..nem értem minek lett ez nyitva....)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...