Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warhammer 40000: Dawn of War sorozat


USSRxHellknight

Recommended Posts

Cori

Azt hittem ebbõl valami Space Marine féle TPS lesz és nem.. ez.

yKhFASxHiqI

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Nem tudom az emberek miért vártak mást. Elõre kiemelték a Neocore-osok ,hogy ARPG lesz...az pedig a diablo klón játékokat jelöli. Ráadásul a Van Hellsingre alapoznak, lásd grafikus motor,megoldások, stb. Csak most WH40k köntösben.

Nézve a limitál büdzséjüket és a nem túl pénzes Paradox kiadót, vélhetõleg most is próbálják kihozni azt amit kilehet a projektbõl. A szokásos 10/6-7 pontos játékra számíthatunk.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ez még pre-alpha, sok minden belekerül még, és már az elsõ Van Helsing idején nem a Paradoxnak dolgozik a cég.

Nagyon ambiciózus projekt.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Esküszöm ezek a Neocore-os srácok képtelenek rá hogy más játékot fejlesszenek. Kiadták a Thy Kingdom Come -ot, aztán klónozták 2x és elnevezték King Arthur 1-2 -nek. Ez alatt eltelt 5 év. Kiadták a Van Helsing-et, aztán klónozták 3x, elnevezték Van Helsing 2-3-Martyr-nak.

Annyira látszik rajta hogy az ő kezük munkája hogy fáj. A vékony vonalvezetésű, ízléstelen kaotikus ocsmány felhasználói felület, a maximum írógépeken meg náluk, de náluk mindenhol használt ronda betűtípus, a félig slowmo gagyi animációk amiket képtelenek megcsinálni úgy hogy bármi súly érzése legyen... gyakorlatilag bárminek. Minden ami mozog, olyan mint ha fél centivel a föld felett lebegne, az összes játékukban. Csak rá kell nézni és nem tudod megmondani hogy pontosan mi a baja, de az összes játékuk millió ilyen apró sebből vérzik amitől egy gagyi, garázsfejlesztésnek egész komoly fanmod hatása lesz az egésznek, ami mint ha egy másik játékhoz készült volna.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Esküszöm ezek a Neocore-os srácok képtelenek rá hogy más játékot fejlesszenek. Kiadták a Thy Kingdom Come -ot, aztán klónozták 2x és elnevezték King Arthur 1-2 -nek. Ez alatt eltelt 5 év. Kiadták a Van Helsing-et, aztán klónozták 3x, elnevezték Van Helsing 2-3-Martyr-nak.

Annyira látszik rajta hogy az õ kezük munkája hogy fáj.

Számításba kell venni a limitált büdzsét is, de egyébként 100%-ban egyetértek. Azért mert limitált a büdzséd nem kell ,hogy a játék összhatásán is érezzed ezt. Lásd az általad ,és általam is írt Van Hellsinget. Nem szeretem bántani a saját fejlesztõinket, de abban az árban amiben anno futott a Van H, már voltak jobb alternatívák. Torchlight 1-2 például. A Diablo 3-hoz meg a kiegjéhez meg véletlenül se merem, még csak hasonlítani sem. Megkérdezték volna tõlem másfél éve ajánlom-e a Van H-t bárkinek is, mert szeretne valami jó ki ARPG-t játszani, azt mondtam volna dobj hozzá még 3-4 ezer HUF-ot és vegyél egy Dio 3-at.

Egyébként nem értem õket, teljesen le vannak ragadva ha animálásról van szó, botrányos.(ráadásul az UE3-4, sõt minden nagyobb fejlesztõ motor ingyenes már)

Ott van pl a Banner Saga...egy viszonylag low budget cím triple A igényességgel.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nem tudom az emberek miért vártak mást. Elõre kiemelték a Neocore-osok ,hogy ARPG lesz...az pedig a diablo klón játékokat jelöli. Ráadásul a Van Hellsingre alapoznak, lásd grafikus motor,megoldások, stb. Csak most WH40k köntösben.

Nézve a limitál büdzséjüket és a nem túl pénzes Paradox kiadót, vélhetõleg most is próbálják kihozni azt amit kilehet a projektbõl. A szokásos 10/6-7 pontos játékra számíthatunk.

Nem olvastam utána a dolognak, csak láttam a teasert, és ebbõl valami TPSre alapoztam.

Egyébként csak egyetérteni tudok veletek, a Van Helsinget is elkezdtem mert azt hallottam h nem rossz játék, egyszer azért ki lehet tolni, de 1-2 óránál többet nem tudtam belerakni (ráadásul coopban játszottuk haverommal), mert annyira unalmas volt az egész játék. Nem érzed azt, h megütnek, nem nyög a karaktered, ezáltal észre se veszem, h mindjárt meghalok (ha nem lenne a képernyõ vörösödés kb 5% hpnál). A ütésnek nincs ütés érzése, mindenki csak csapkod ide oda, most betaláltam? nem találtam be? Nekem a legnagyobb bajom ez volt(egy ARPGben legalább gyilkolni legyen élvezetes, jó legyen a fejlõdésrendszer és minden mást elnézek neki kb), és ahogy nézem itt ugyanaz a hiba megvan, de persze lehet, h jót hoznak össze a srácok, elvégre tényleg pre alpha a cucc.

Esküszöm ezek a Neocore-os srácok képtelenek rá hogy más játékot fejlesszenek. Kiadták a Thy Kingdom Come -ot, aztán klónozták 2x és elnevezték King Arthur 1-2 -nek. Ez alatt eltelt 5 év. Kiadták a Van Helsing-et, aztán klónozták 3x, elnevezték Van Helsing 2-3-Martyr-nak.

komoly, h már van 3. Van Helsing is? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Cori

Lf2DZ8fNehg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
skyeu67

No akkor kérem , kezdjük, Dawn of War 3:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...