Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warhammer 40000: Dawn of War sorozat


USSRxHellknight

Recommended Posts

USSRxHellknight

Közeleg a dark crusade megjelenése (október 9) Mióta neten nyomom azóta a kedvenc stratégiám amit nem gondoltam volna a warcraft után :smile: Szal a Dawn of War-ról és kiegészítõirõl mindent ide :wink:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Közeleg a dark crusade megjelenése (október 9) Mióta neten nyomom azóta a kedvenc stratégiám amit nem gondoltam volna a warcraft után :smile: Szal a dark crusade-ről mindent ide :wink:

nem gondolod hogy ez a topic tök felesleges?ott a másik....... <_<

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

nem gondolod hogy ez a topic tök felesleges?ott a másik....... <_<

Sztem nem felesleges mert az az alap game kell az újítás!

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Sztem nem felesleges mert az az alap game kell az újítás!

de hát ott is beszéltek a winter assault kiegről.....sztem ez is felesleges.max akkor nem lenne az hogyha olyan fél évvel előbb nyitottátok volna.....

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Srácok: egy próbát megér. Aztán majd max összevonom, ok? :smile: Kiegészítőknek tök jogos a külön topic, példálózik is vele a szabályzat.

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

Át kéne írni a másik topik alcímét: ...és kiegészítői.

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Srácok: egy próbát megér. Aztán majd max összevonom, ok? :smile: Kiegészítőknek tök jogos a külön topic, példálózik is vele a szabályzat.

Erről van szó! Thx :smile:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Át kéne írni a másik topik alcímét: ...és kiegészítői.

szerintem itt a pont..(a másik már járatott topic..most minek megosztani a postokat???)

Link to comment
Share on other sites

markopolo

1. tényleg felesleges ez...

2. legalább a nevét írd le helyesen!!!

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

2. legalább a nevét írd le helyesen!!!

ÁÁáá, észre se vettem xD

WARHAMMER 4k xDD

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

ÁÁáá, észre se vettem xD

WARHAMMER 4k xDD

A billentyűzetem se a régi már... :sad: 4x nyomtam a 0-át de 3x írta. Ez van. Nektek a véretekben van a csesztetés látom. Most h vmi példát felhozzak: ha kijön a pentium 5-ös processzor akkor is a pentium 4esbe írnád a hozzá tartozó dolgokat? Nyílván nem mert nem logikus. Ezért hoztam létre egy külön topicot. De sztem jó lenne már ha warhammerről lenne itt szó nem arról h felesleges-e ez a topic mert sztem egy kieg simán megér egy külön topicot pláne ha ilyen jó a játék és ennyi újítás lesz benne. Inkább azt mondjátok meg h tudtok-e vmi extrát a necronokról mert a hősön alapuniton és építőn kívül nem sokat láttam belőle...

Link to comment
Share on other sites

Masakari

A billentyűzetem se a régi már... :sad: 4x nyomtam a 0-át de 3x írta. Ez van. Nektek a véretekben van a csesztetés látom. Most h vmi példát felhozzak: ha kijön a pentium 5-ös processzor akkor is a pentium 4esbe írnád a hozzá tartozó dolgokat? Nyílván nem mert nem logikus. Ezért hoztam létre egy külön topicot. De sztem jó lenne már ha warhammerről lenne itt szó nem arról h felesleges-e ez a topic mert sztem egy kieg simán megér egy külön topicot pláne ha ilyen jó a játék és ennyi újítás lesz benne. Inkább azt mondjátok meg h tudtok-e vmi extrát a necronokról mert a hősön alapuniton és építőn kívül nem sokat láttam belőle...

én akkor is kitartok melette hogy tök hülyeség..már jó ideje a dc-ről megy a téma a másik topicba is...szóval HÜLYESÉG

info meg: www.w40krts.hu (nézz szét itt elég sok minden van)

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Köszönöm a moderátornak hogy kijavította a hibát(ami a billentyűzetből adódott) hasznos volt :smile: Amúgy a www.w40krts.hu oldalon már elég régiek a hozzászólások az a baj vele... viszont van egy extra részletes leírás minden amit eddig tudni lehet a dark crusade-ről... Ha replayek kellenek akkor a legjobb oldal a http://dowsanctuary.com/ itt vannak a legjobb videók.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Köszönöm a moderátornak hogy kijavította a hibát(ami a billentyűzetből adódott) hasznos volt :smile: Amúgy a www.w40krts.hu oldalon már elég régiek a hozzászólások az a baj vele... viszont van egy extra részletes leírás minden amit eddig tudni lehet a dark crusade-ről... Ha replayek kellenek akkor a legjobb oldal a http://dowsanctuary.com/ itt vannak a legjobb videók.

kétlem hogy régiek lennének oom és hydra barátaink azonnal nyomják ki az oldalra a friss infokat...

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

kétlem hogy régiek lennének oom és hydra barátaink azonnal nyomják ki az oldalra a friss infokat...

Az lehet, hozzászólások terén elavult inkább meg kevés a videó... amúgy naon jó az oldal

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

A kiegészitő mikor fog kijönni Forumtársak? :smile:

jah már látom ezzel inditott a topicnyitó xD

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

A kiegészitő mikor fog kijönni Forumtársak? :smile:

jah már látom ezzel inditott a topicnyitó xD

Elméletileg október 9 de Európaszerte a boltokba sokkal később tán huszadika fele fog kerülni a game

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Elméletileg október 9 de Európaszerte a boltokba sokkal később tán huszadika fele fog kerülni a game

Aaha, köszi :smile: a demo az jó volt :smile: :D

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Aaha, köszi :smile: a demo az jó volt :smile: :D

sztem 1 szar volt..de ez az én véleményem

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

sztem 1 szar volt..de ez az én véleményem

Sztem minden wh fannak tetszett a demo(max imba a tau az lehetett riasztó de a patchek majd kijavítják) Szal ha fan vagy akkor nemtom mi nem tetszett benne...

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Sztem minden wh fannak tetszett a demo(max imba a tau az lehetett riasztó de a patchek majd kijavítják) Szal ha fan vagy akkor nemtom mi nem tetszett benne...

1. tau nem imba csak a gép volt rohadt easy és azért tünt imba-nak

2.maga a tau szar....a relicet karóba huzná sztem az összes tau játékos mert amit csináltak az 1 nagy kaki..1általán nem hasonlít a tau-ra... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Sztem minden wh fannak tetszett a demo(max imba a tau az lehetett riasztó de a patchek majd kijavítják) Szal ha fan vagy akkor nemtom mi nem tetszett benne...

Ahogy Masa mondta, Relicnél úgy működik kampány esetén a nehézségi szint, hogy az egységek HP-jával csalnak. Skirmish-ben Hard felett pedig a req és energia bevétellel csalnak.

Az alap Relic játékkal egyébként már nem tudom mióta nem játszom, a modok messze jobbak.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Ahogy Masa mondta, Relicnél úgy működik kampány esetén a nehézségi szint, hogy az egységek HP-jával csalnak. Skirmish-ben Hard felett pedig a req és energia bevétellel csalnak.

Az alap Relic játékkal egyébként már nem tudom mióta nem játszom, a modok messze jobbak.

jam kb..lassan jön kia tau mod...na az végre yooo lesz...alig várom....shad amugy te fent vagy nekem msn-n??

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

1. tau nem imba csak a gép volt rohadt easy és azért tünt imba-nak

2.maga a tau szar....a relicet karóba huzná sztem az összes tau játékos mert amit csináltak az 1 nagy kaki..1általán nem hasonlít a tau-ra... :angry:

Az igaz h fele hp-juk volt a marinoknak (terminek 1300 helyett 650) de azt azért durvának tartom h a kroot beast ránéz egy scout marinra és az szörnyethal. Meg h egy kimaxolt space marine squadot szétkap 4 mp alatt. Meg egy kukát egy tag veszteséggel szétkap. stb... Attól függetlenül nekem nagyon tetszett és várom már naon a kieget. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Az igaz h fele hp-juk volt a marinoknak (terminek 1300 helyett 650) de azt azért durvának tartom h a kroot beast ránéz egy scout marinra és az szörnyethal. Meg h egy kimaxolt space marine squadot szétkap 4 mp alatt. Meg egy kukát egy tag veszteséggel szétkap. stb... Attól függetlenül nekem nagyon tetszett és várom már naon a kieget. :smile:

ismétlem önmagam a gép hülye...csak ezért öltél meg ezekkel ien dolgokat....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...