Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatók, Szkennerek, Multifunkciós Gépek


Xris

Recommended Posts

Toure_BAN

Üdv mindenkinek!

HELP! Amióta feltettem a windows Vistát a gép nem hajlandó felismerni a szkennerem. Feltelepítem a cuccokat, de ha megpróbálok scannelni egy ilyen hibaüzenet fogad: "OSU: No configured device found. Please run configuration utility. Error Code: 0x140e0090 "

légyszi segítsetek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
minikahona

Hali!

Lenne egy kérdésem!

Van egy Lexmark z517-es nyomtatóm és beszáradt a feje. Kb. mennyibe kerülne a fejének a kitakarítása vagy kicserélése, ill. tudtok-e mondani valami házi praktikát a kitakarítására?

Válaszaitokat ide kérem, vagy ide: sikoly19910214@freemail.hu

Elõre is kösz! :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Üdv mindenkinek!

HELP! Amióta feltettem a windows Vistát a gép nem hajlandó felismerni a szkennerem. Feltelepítem a cuccokat, de ha megpróbálok scannelni egy ilyen hibaüzenet fogad: "OSU: No configured device found. Please run configuration utility. Error Code: 0x140e0090 "

légyszi segítsetek

Látogass el a scannered honlapjára és töltsd le hozzá a Vista-drivert...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ghaabor

Hello,

Haverom multifunkciós nyomtatót szeretne venni, de nem tudja, hogy mit válasszon. HP és Canon gép között nézelõdik, és a Canon fele hajlik, mert most olyan van neki, én viszont a HP-t javasoltam, mert nekünk meg olyan van :D Mondta, hogy próbáljak vmi értékelhetõ ötletet szerezni, és gondoltam itt megkérdezem, hátha tudtok segíteni, ajánlani egy jó gépet(kb. 40000 Ft-ot tudna most rákölteni)

Link to comment
Share on other sites

bandeee

Hello,

Haverom multifunkciós nyomtatót szeretne venni, de nem tudja, hogy mit válasszon. HP és Canon gép között nézelõdik, és a Canon fele hajlik, mert most olyan van neki, én viszont a HP-t javasoltam, mert nekünk meg olyan van :D Mondta, hogy próbáljak vmi értékelhetõ ötletet szerezni, és gondoltam itt megkérdezem, hátha tudtok segíteni, ajánlani egy jó gépet(kb. 40000 Ft-ot tudna most rákölteni)

Canon... HP termékeivel nagyon nem vagyok kibékülve... az olcsóbb nyomtatói nagyon szemetek, az összes fényképezõje kritikán aluli, úgyhogy még egy voks a Canon mellett...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
MuMa01

ma vettünk egy multifunkciós gépet, egy epson-t (dx 4400). volt hp meg canon is, de ehhez olcsóbb a patron a késõbbiekben úgyhogy ez lett betéve a kosárba. mondjuk eléggé böszme nagy, rendezhettem is át a megszokott helyett.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MuMa01

ma vettünk egy multifunkciós gépet, egy epson-t (dx 4400). volt hp meg canon is, de ehhez olcsóbb a patron a késõbbiekben úgyhogy ez lett betéve a kosárba. mondjuk eléggé böszme nagy, rendezhettem is át a megszokott helyett.

lol, magyar nyelvû driver-t választottam ki, erre akárhányszor telepítem újra a magyar nyelvûvel, szlovák lesz a driver és a program 80%-a :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kimmuriel

Milyen szkennert ajánlanátok 30000-35000 Ft körül? Legfeljebb 40 ropi, de az már tényleg a maximum...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
andor444

HELP! Nem nekem van multifunkciós gépem , hanem barátomnak és elég furcsa dolog történt vele :

A típusa:EPSON STYLUS DX3800 (multifunkciós) tud szkennelni fénymásolni és nyomtatni

Kifogyott benne a feket tinta, ki lett cserélve,nyomtatott rendesen.

Kifogyott benne a sárga tinta,ki lett cserévlve abbahagyta a nyomtatást(mert általában csak erre használták) és minden egyéb funkció mûködését,olyan értelemben,hogy ha ki akrnak nyomtatni vele valamit akkor csak üres lapo(ka)t vagy néha van rajta egy-két festékfolt.Én úgy gondolom,hogy itt valami hardveres gond van,pl. a nyomtatófej bemondta az unalmast,de 5letem sincs,lécci help!

Elöre is kösz:Andor

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

volt egy felesleges nyomtatóm igy hát hagymaszár ültetvénynek használtam... :D

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tsfatinternet

Milyen szkennert ajánlanátok 30000-35000 Ft körül? Legfeljebb 40 ropi, de az már tényleg a maximum...

Ennyiért már egy vonzó multifunkciós készüléket kapsz. Amúgy ennyi pénzért ilyet kapsz, ami azért több, mint elegendõ otthoni használatra.

HELP! Nem nekem van multifunkciós gépem , hanem barátomnak és elég furcsa dolog történt vele :

A típusa:EPSON STYLUS DX3800 (multifunkciós) tud szkennelni fénymásolni és nyomtatni

Kifogyott benne a feket tinta, ki lett cserélve,nyomtatott rendesen.

Kifogyott benne a sárga tinta,ki lett cserévlve abbahagyta a nyomtatást(mert általában csak erre használták) és minden egyéb funkció mûködését,olyan értelemben,hogy ha ki akrnak nyomtatni vele valamit akkor csak üres lapo(ka)t vagy néha van rajta egy-két festékfolt.Én úgy gondolom,hogy itt valami hardveres gond van,pl. a nyomtatófej bemondta az unalmast,de 5letem sincs,lécci help!

Elöre is kösz:Andor

Lehet, hogy csak el van dugulva a nyomtatófej. Beleszáradt a festék.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gerymann

van egy elég régi hp nyomtatóm, eddig teljesen jól mûködött de most valamiért nem nyomtat. (tintát tegnap vettem bele, papír van benne, a gép érzékeli a nyomtatót) rámegyek h nyomtatás de semmit nem csinál...

Link to comment
Share on other sites

-TT-

volt egy felesleges nyomtatóm igy hát hagymaszár ültetvénynek használtam... :D

Az igen,mi még mindíg egy korábbi 610c-t használunk és fekete-fehér nyomtatásra bõven elég is.

van egy elég régi hp nyomtatóm, eddig teljesen jól mûködött de most valamiért nem nyomtat. (tintát tegnap vettem bele, papír van benne, a gép érzékeli a nyomtatót) rámegyek h nyomtatás de semmit nem csinál...

Ír ki vmit h miért nem nyomtat,vagy se hang se kép nem történik semmi(az elég cinkes h szervíz)?Mienk is 9éves és azért járt már szervízesnél is mert pl. elromlott a papírbehúzó mechanikája.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Az igen,mi még mindíg egy korábbi 610c-t használunk és fekete-fehér nyomtatásra bõven elég is.

Én is HP 610C-t használok. A múlt héten vettem bele patront. Fekete-fehér nyomtatásra tényleg nagyon jó, de a színes nyomtatás elég gyenge minsõségû és lassan is nyomtat színes képeket.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
dzsolt7

Sziasztok! Valaki tudna nekem ajánlani egy olyan tintasugaras nyomtatót, amibe olcsón lehet szerezni (utángyártott) patront, és a nyomtatási minõsége megfelelõ. Nem kell totál szépnek lennie, legtöbbször úgyis csak szöveg nyomtatására lenne használva.

A másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lehet annak az oka, hogy a jelenlegi nyomtatóm (Lexmark Z517) be sem kapcsol? Kicseréltem a tápkábelét egy másikra és semmi. Pedig az tuti, hogy áramot kap, szal nem tudom mi lehet.

Elõre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tom83

Helo!

Van egy EPSON STYLUS D78 nyomtatóm. Ebbe szeretnék CSAK fekete patront venni, mert a színes nyomtatásra nincs szükségem. Nem tudnátok egy olyan helyet mondani, ahol lehet ilyet kapni??? Mert utánanéztem, de nemtudom hogy jók-e bele...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
doggy-

Sziasztok!

Problémám lenne a nyomtatással, eléggé kihagyva látszik a nyomtatásom de be is scanneltem amit nyomtatott a nyomtató, egy dx 4450 es epsonról lenne szó. Nemrég lett a fekete patron cserélve utántöltött patronra.

http://kepfeltoltes.hu/080917/img055_www.k...ltoltes.hu_.jpg

ha esetleg tudnátok segíteni hogy mi lehet a baja azt megköszönném !!

Link to comment
Share on other sites

Adamis

...Nemrég lett a fekete patron cserélve utántöltött patronra...

Esetleg ez. <_< 99%

Link to comment
Share on other sites

doggy-

Esetleg ez. <_< 99%

De nyomtatott kiválóan pedig ezzel is, akkor cseréljem ki eredetire ??

Link to comment
Share on other sites

Adamis

De nyomtatott kiválóan pedig ezzel is, akkor cseréljem ki eredetire ??

Egy ideig nekem is ment a HP ut patronnal, de beszáradt egy hét után... <_< Azóta eredeti csere mindig, és az üres patront visszaküldöm HP-nak, mert adnak borítékot... Én meg rendes vagyok :lol:

Link to comment
Share on other sites

doggy-

Egy ideig nekem is ment a HP ut patronnal, de beszáradt egy hét után... <_< Azóta eredeti csere mindig, és az üres patront visszaküldöm HP-nak, mert adnak borítékot... Én meg rendes vagyok :lol:

hehe köszi a tippeket :D tényleg rendes vagy xDD nemtom az pesonnak van e vmi hasonló akciója majd meglátjuk mi lesz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gerro

skacok :)

van egy elég régi scannerem: Genius ColorPage Vivid3X

ha helyes a sejtésem, akkor ilyen a csatlakozója, amivel a pc-hez megy: 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) (jó nagy bunkó :D )

alaplapom: AbitIB9

alapesetben nemtom csatlakoztatni :(

létezik valami átalakító vagy be kéne tennem valami PCI kártyát? (mert hátul van olyan hely, ahonnan ilyen kis fém lapokat ki lehet törni, gondolom PCI kártyáknak)

vagy ne veszõdjek vele, kuka?

thx

Link to comment
Share on other sites

Eladris

Hello, van egy HP Deskjet 3940 tipusú nyomtatóm.A helyzet az, hogy mikor nyomtatok Pl. egy szöveget akkor 7 mp-enként nyomtat 2 sort. Mi lehet a hiba? Hogy lehetne kijavítani?

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Hello, van egy HP Deskjet 3940 tipusú nyomtatóm.A helyzet az, hogy mikor nyomtatok Pl. egy szöveget akkor 7 mp-enként nyomtat 2 sort. Mi lehet a hiba? Hogy lehetne kijavítani?

Hasonló hibák nálam akkor fordulnak elõ, ha nem telepítem fel a nyomtatóhoz kapott CD-rõl az illesztõprogramot. Ha már nincs meg a lemez, akkor próbáld meg a netről leszedni a legfrissebb, kompatibilis drivert.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...