Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatók, Szkennerek, Multifunkciós Gépek


Xris

Recommended Posts

Xris

Nos ép egy multifunkciós gép vásárlása elõtt állok,(régi HP 3745 nyomtatómra már terméktámogatás sincs)

és gondoltam megnyitom ezt a topikot,ilyet nem találtam,és hát errõl is kell beszélni :smile:

Link to comment
Share on other sites

sid

Nekem az a gondom lenne, hogy most tettem be nem eredeti patront, és az első pár nyomtatás jó volt, de ma akartam nyomtatni, és furán nyomtat. vizszintesen ok, max a szöveg egy része hiányzik, függőlegesen azomban szaggatot vonalat húz folyamatos helyett.. Nem értem... Nyomtattam fejtisztitást, ott tökély volt, aztán megint szaggatottat nyomtatott.. Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nos ép egy multifunkciós gép vásárlása előtt állok,(régi HP 3745 nyomtatómra már terméktámogatás sincs)

és gondoltam megnyitom ezt a topikot,ilyet nem találtam,és hát erről is kell beszélni :smile:

Akkor én mit mondjak a HP695C DeskJETemmel ... ?

Májusban meg is kellett váljak tőlle :sad:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nekem az a gondom lenne, hogy most tettem be nem eredeti patront, és az első pár nyomtatás jó volt, de ma akartam nyomtatni, és furán nyomtat. vizszintesen ok, max a szöveg egy része hiányzik, függőlegesen azomban szaggatot vonalat húz folyamatos helyett.. Nem értem... Nyomtattam fejtisztitást, ott tökély volt, aztán megint szaggatottat nyomtatott.. Mi lehet a gond?

Milyen típusú nyomtató?

És milyen idős?

Link to comment
Share on other sites

CrW

Akkor én mit mondjak a HP695C DeskJETemmel ... ?

Májusban meg is kellett váljak tőlle :sad:

hp djet 710c! :smile: szegényke már öreg, lassú és sok tintát fogyaszt... de szöveg nyomtatására jó :smile:

Link to comment
Share on other sites

sid

Milyen típusú nyomtató?

És milyen idős?

Nem olyan régi, HP DeskJet 3650...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MuMa01

egy hp 3320-as ügyében kérném a segítséget. felraktam a cd-ről minden programot amit kért, de minden belépés után jön azzal hogy kér egy fájlt és nem találja a cd-n. nyomtattni lehet vele de itt idegesít hogy mindig kéri meg a windows sem érzékeli hogy bent van, csak a nyomtató driver-e meg a programjai.mit tegyek?

Link to comment
Share on other sites

PheCho

Üdv Emberek!

Én is nyomtató problémával fordulnék hozzátok.

Van egy Canon Pixma IP1500-am. Kb 1 éves.

Kb 1-2 hónapja észre vettem, hogy hirtelen a piros-vörös színárnyalatokat roszzul kezeli. Utángyártott patront használtam. Az összes nyomtatott képem sárgás árnylatú lett. Nem sokkal ezután elkezdett csinkozni és az istenért nem tudtam kitisztítani a fejet. Csak szoftveresen próbálkoztam. Ezután félretettem a dolgot és most vettem újra elő, mert szükségem volt rá. Találtam egy más által gyártott utángyártott patront és beletettem. Meglepetésemre 1 db sima fejtisztítás után tökéletesen csíkmentes képet kaptam. A gond az, hogy a színárnyalatok továbbra is rosszak. A fekete nyomtatás hibátlan de a színesek sárgásak, amint írtam is.

Ha valaki oldott már meg hsonló problémát vagy van bármilyen 5let amivel vissza lehetne csempészni egy kultúrált vörös színt a nyomtatómba :smile: kérem írjon ide egy sort.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
gEoRgE_eXe

Üdv Emberek!

Én is nyomtató problémával fordulnék hozzátok.

Van egy Canon Pixma IP1500-am. Kb 1 éves.

Kb 1-2 hónapja észre vettem, hogy hirtelen a piros-vörös színárnyalatokat roszzul kezeli. Utángyártott patront használtam. Az összes nyomtatott képem sárgás árnylatú lett. Nem sokkal ezután elkezdett csinkozni és az istenért nem tudtam kitisztítani a fejet. Csak szoftveresen próbálkoztam. Ezután félretettem a dolgot és most vettem újra elő, mert szükségem volt rá. Találtam egy más által gyártott utángyártott patront és beletettem. Meglepetésemre 1 db sima fejtisztítás után tökéletesen csíkmentes képet kaptam. A gond az, hogy a színárnyalatok továbbra is rosszak. A fekete nyomtatás hibátlan de a színesek sárgásak, amint írtam is.

Ha valaki oldott már meg hsonló problémát vagy van bármilyen 5let amivel vissza lehetne csempészni egy kultúrált vörös színt a nyomtatómba :smile: kérem írjon ide egy sort.

Köszi

nekem is volt ilyen problémám , én vettem egy új patront... megoldódott.. de nálda lehet hogy vmi elkalibrálódott.:S szoftveresen próbáld újrakalibrálni ...

Link to comment
Share on other sites

ThisNoAll

Ha valakit érdekelnek nagy teljesítményű nyomtatók, másolók, multifunkciós gépek (fax/szkenner/másoló/nyomtató), plakátnyomtatók, tervrajzmásolók áron alul, az látogasson el ahttp://legolcsobban.uw.hu oldalra!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Don_Armageddon

Bocs, de nem tova tegyem fel, szal titeket tisztellek meg: :D

HI!

40k környékén keresek 5 megapixel feletti gépet, ami lehetőleg lapos, normális képernyője van és nem zabálja az elemet mint a mostani noname-em. Ja és a képstabilizátor funkció se lenne rossz. Visszaolvasva legyen 50k. :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én kb fél éve vettem egy HP PSC 1410-es multifunkciós nyomtatót és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve :sleep: Szépen nyomtat simán és fényképet is fotópapírra.

egy hp 3320-as ügyében kérném a segítséget. felraktam a cd-ről minden programot amit kért, de minden belépés után jön azzal hogy kér egy fájlt és nem találja a cd-n. nyomtattni lehet vele de itt idegesít hogy mindig kéri meg a windows sem érzékeli hogy bent van, csak a nyomtató driver-e meg a programjai.mit tegyek?

Ilyen már nálam is volt egyszer, azt csináltam h amikor telepítésnél rákérdez h mennyit akarok feltenni, ott a maxot választottam, utánna már rendben volt minden.

Bocs, de nem tova tegyem fel, szal titeket tisztellek meg: :D

HI!

40k környékén keresek 5 megapixel feletti gépet, ami lehetőleg lapos, normális képernyője van és nem zabálja az elemet mint a mostani noname-em. Ja és a képstabilizátor funkció se lenne rossz. Visszaolvasva legyen 50k. :D

Sztem nem egészen ide vág a kérdésed, de annyit segítek h a Canon és a HP oldalain nézz körül...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
k0ssuth

hali!

a lexmark x2350 multigépembe folyamatosan beragad az A4-es méretű papír...az A5-el pl semmi baja.

próbáltam már mindent de jólenne ha lenne megoldás reá mert nem csak egy szkennert akartam... :sad:

köszi

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

HI!

A HP 8050-es nyomtatómat nem tom összekapcsolni Bluetooth által a Nokia 6230i-s mobilommal. Bekapcsooltam mind a kettőnél de nem talál semmilyen eszközt!! HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
adam3

Helló!!

Egy színes lézer nyomtató vásárlását tervezem, de semmi kezdőlöketem nincs, hogy milyet vásároljak. Egy olyanra lenne szükségem, ami szépen nyomtat, nem rohadt lassú, és nem multifunkciós (kivéve ha nagyon megéri).

Jah, és ha lehet, akkor egy körübelüli árt, is mondjatok, hogy mennyi egy ilyen típusú gép.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
falcon992

Ciao! Van egy HP D1360 nyomtatóm, de akármit állítok rajta, nem akar nyomtatni. Eddig perfektül működött. (Mielőtt ezt mondanátok, igen, csatlakoztatva van a géphez) Aki tud segítsen pls!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sanyy

Hellosztok!

Van egy Epson DX3800 multifunkciós készülékem, már fél éves és mióta kifogytak az eredeti patronok utángyártottat használok. Kb. 1 hete láttam, hogy kifogyóban van a sárga és a magenta, elmentem vettem 1-1 patron, de nem gondoltam volna, hogy még ilyen sokáig húzni fogja a patron, és miután megvettem még 1,5-2 hetet állt a szobában a nyomtató mellett a 2 patron. Eljött az idő kifogytak, kicseréltem őket, tesztoldal ... nézem se sárga, se magenta :blink: ... újra nyomtam tesztoldalt de semmi. Kivettem őket megráztam visszaraktam, a sárga már kezdett látszani, de a magenta még mindig semmi. Most már a sárga rendesen látszik, de magentaból 1 csepp tinta nem jött. Egyik haver mondta hogy a tetején lévő lyukba fújak bele, hogy egy kis tinta folyón ki és rakjam utána vissza. Megcsináltam ezt is, de még mindig nem nyomtat magentát :sad: . Valakinek van ötlete? Remélem nem a nyomtatónak van baja...

Előre is kösz a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kid8

nem tudom h jó helyre írok-e,de tudja valaki h hogyan lehet a lemezek tetejére borítót rakni?

Link to comment
Share on other sites

jardo

hali.

nekem van egy epson stylus C45 tipusu nyomtatom. kifogyott a fekete tinta. vettem is bele másikat. beteszem a patront, beigazitja. probálok nyomtatni, de semmi. nézem a beállitásokat, és a tintaszint-mérö azt mutatja h nincs a nyomtatoban sem fekete, sem pedig szines patron. pedig benne van mind2 (ráadásul a szines az eddig is benne volt). most akkor mit csináljak? ilyenkor mi van? pls help

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Matt92

Kéne egy kis segítség.

A multhéten vettünk egy EPSON STYLUS DX4000 nyomtatót, de nem nyomtat, csuk úgy cyinál mintha nyomtatna.

Előre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
TheGrimReaper

üdv!!

a HP LaserJet 1100 típúsú nyomtatóm nem nyomtat. Pontosabban "átviszi" magán a papírt, de nem nyomtat rá semmit. Végigvittem a hibaelhárítást is , de azt írta ki, hogy nem tud segíteni. Megpróbáltam a parancssoros nyomtatást, ott is bevette a papírt, és kiadta ugyanolyan üresen. A legutóbbi driver-em van, a hivatalos oldalról. SZóval mi a teendő??

előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-IIIstIII-

Látom kicsit kihallt a topic de kérnék tanácsot.

Tudna valaki javasolni olyan nyomtatót ami olcsó (max 10 körül) jó nagy patronja van mert sok szöveget nyomtatok így szines nem is kell és olcsón újra lehet tölteni?

Link to comment
Share on other sites

integrity

üdv!!

a HP LaserJet 1100 típúsú nyomtatóm nem nyomtat. Pontosabban "átviszi" magán a papírt, de nem nyomtat rá semmit. Végigvittem a hibaelhárítást is , de azt írta ki, hogy nem tud segíteni. Megpróbáltam a parancssoros nyomtatást, ott is bevette a papírt, és kiadta ugyanolyan üresen. A legutóbbi driver-em van, a hivatalos oldalról. SZóval mi a teendõ??

elõre is köszönöm

Vidd vissza amíg a szavatossági idõ esetleg a garancia le nem jár.

nem tudom h jó helyre írok-e,de tudja valaki h hogyan lehet a lemezek tetejére borítót rakni?

Vegyél egy nyomtatót amely képes cd\dvd nyomtatására utána szerezz be "üres" tehát nyomtatható cd\dvd-t illetve a hozzá való "papírt" ezután beteszed a tálcába a nyomtató programjával átkonvertálod a képet és kész is a saját borítós dvd.

A legtöbb multifunkciós nyomtató már rendelkezik ilyen tálcával.

Helló!!

Egy színes lézer nyomtató vásárlását tervezem, de semmi kezdõlöketem nincs, hogy milyet vásároljak. Egy olyanra lenne szükségem, ami szépen nyomtat, nem rohadt lassú, és nem multifunkciós (kivéve ha nagyon megéri).

Jah, és ha lehet, akkor egy körübelüli árt, is mondjatok, hogy mennyi egy ilyen típusú gép.

Attól függ, hogy mire szeretnéd használni, a lézer nyomtatók dokumentumok nyomtatására kiválóak, ha fényképet szeretnél akkor tintasugarast vegyél. Érdemes igényesebb nyomtatóban gondolkodni pl. egy EPSON vagy CANON nem okoz majd csalódást és ha nem a legújabb szériákat veszed akkor utángyártott patron kb. 700-1200 Ft színenként. HP-t nem ajánlom, rendkívül drága a fenntartása (patron cserénél a fejet is cseréled) és sok problémát hallottam, tapasztaltam velük kapcsolatban, manapság csak a jól bejáratott névvel adják el cuccaikat nem pedig azok minõségével.

Lézer nyomtatóba való fekete toner 10-15.000 Ft amivel rengeteg oldalnyi dokumentumot nyomtathatsz ráadásul gyors, színesben nem érdemes gondolkodni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...