Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Madden NFL sorozat


Szisi

Recommended Posts

truti

Tudtommal nincs demó, de azért kérdezd meg mindannyiunk közös barátját, a Google-t. :smile:

Nos igen, goggle barátom sem talált semmit, ezért gondoltam hozzátok fordulok. :smile: Minden esetre köszönöm!
Link to comment
Share on other sites

Gyu

hidd el ha rááldozol pár délutánod, olyan fantasztikus meccseket nyomhatsz hogy ihaj :smile:

Hehe amúgy bírtam hogy egy Partiots - Saints meccsen, Bradyval adtam egy InterCeption-t és aztán a zónát előtt úgy beleszáltam a csávóba hogy Fumble lett belőle, is visszafutva TD-t értem el :D Nagyon nagy volt :D

Na majd ha csinálsz Onside kicket..az a buli :smile:

Link to comment
Share on other sites

buub

Nem olyan rég óta kezdtem el érdeklődni eme békés sport iránt.

És kerestem szabályokt meg ezeknek a magyarázatait ,de idáig három különbözőt találtam amik valamibe totálisan eltérnek.szóval azt szeretném kérni hogy valaki küldjön nekem egy megbízható(igaz) szabályzatot.

előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem olyan rég óta kezdtem el érdeklődni eme békés sport iránt.

És kerestem szabályokt meg ezeknek a magyarázatait ,de idáig három különbözőt találtam amik valamibe totálisan eltérnek.szóval azt szeretném kérni hogy valaki küldjön nekem egy megbízható(igaz) szabályzatot.

előre is köszönöm.

Az Nemzeti Sport Online-on nagyvonalakban le van írva, azt nézd át mindenképpen. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Redokee

Nem olyan rég óta kezdtem el érdeklődni eme békés sport iránt.

És kerestem szabályokt meg ezeknek a magyarázatait ,de idáig három különbözőt találtam amik valamibe totálisan eltérnek.szóval azt szeretném kérni hogy valaki küldjön nekem egy megbízható(igaz) szabályzatot.

előre is köszönöm.

or www.sharks.hu (vagy szerintem minden nagyobb magyar amcsifocicsapatnak honlapján is fennvan:))

Na majd ha csinálsz Onside kicket..az a buli :smile:

őőő mért lenne olyan nagy buli az onside kick? :blink:

07ben irreálisan könnyü megcsinálni

Link to comment
Share on other sites

Dijo

Nem olyan rég óta kezdtem el érdeklődni eme békés sport iránt.

És kerestem szabályokt meg ezeknek a magyarázatait ,de idáig három különbözőt találtam amik valamibe totálisan eltérnek.szóval azt szeretném kérni hogy valaki küldjön nekem egy megbízható(igaz) szabályzatot.

előre is köszönöm.

Egy

Kettő

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Joey20

Sziasztok!Ha minden igaz éjjel vagy legkésőbb holnap ki tudom próbálni a játékot,de még csak most ismerkedek a sportággal átböngésztem a szabályokat, megnéztem pár meccset(köszönöm sport TV!)kezd tisztulni a kép!A kérdésem:mennyire lesz nehéz így beletanulni a játékba mennyi idő alatt érzek rá??Az irányítás szempontjából segítség lehet a fifás, NHL-es tapasztalat?

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Sziasztok!Ha minden igaz éjjel vagy legkésőbb holnap ki tudom próbálni a játékot,de még csak most ismerkedek a sportággal átböngésztem a szabályokat, megnéztem pár meccset(köszönöm sport TV!)kezd tisztulni a kép!A kérdésem:mennyire lesz nehéz így beletanulni a játékba mennyi idő alatt érzek rá??Az irányítás szempontjából segítség lehet a fifás, NHL-es tapasztalat?

nagyon nem kell izgulnod :smile:

ha tudod a szabályokat (nagyjából) akkor gyorsan bele fox lendülni a játékba.

Én őszintén szólva a W E R A S D F G billentyűket használom. Soknak tűnik, de hidd el gyerek játék :smile:

Link to comment
Share on other sites

Joey20

okés!köszi!nagyon kiváncsi vok milyen mer csak jókat hallok róla!

Link to comment
Share on other sites

Dijo

Szerintem nagyon igényes játék, nagyon jól elvoltam vele az utóbbi hetekben, csak aztán megjött a PES6... :D

Éppen 10 perce töröltem is szegény maddent, de attól függetlenül el lehet vele lenni nagyon, sok lehetőség van benne.

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Szerintem nagyon igényes játék, nagyon jól elvoltam vele az utóbbi hetekben, csak aztán megjött a PES6... :D

Éppen 10 perce töröltem is szegény maddent, de attól függetlenül el lehet vele lenni nagyon, sok lehetőség van benne.

hát ezt szomorúan hallom :sad:

én semmiért sem törölném le kedvenc játékom :smile: B)

Link to comment
Share on other sites

Dijo

hát ezt szomorúan hallom :sad:

én semmiért sem törölném le kedvenc játékom :smile: B)

Én igen. A nagyobb kedvencért :D

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

most vertem el a washington-t :smile: eagles-el :smile: 21 vagy 24-49-re :smile: tiszta jó volt :smile: már a pro fölött egy fokkal vagyok nehézségben :smile:

Link to comment
Share on other sites

kopo

Ezzel a játékkal az a gond, hogy nem ismerem a szabályait. Mármint azt tudom , hogy felálnak a playerek, majd a tojás alakú labdát lepaszolják az 'irányitonak' miközben valaki felfut és amikor eldobják a labdát elkapja. És fut a labdával, hogy tácsdáwnt :smile: szerezzen. De pontokat hogy lehet kapni stb.?

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Ezzel a játékkal az a gond, hogy nem ismerem a szabályait. Mármint azt tudom , hogy felálnak a playerek, majd a tojás alakú labdát lepaszolják az 'irányitonak' miközben valaki felfut és amikor eldobják a labdát elkapja. És fut a labdával, hogy tácsdáwnt :smile: szerezzen. De pontokat hogy lehet kapni stb.?

általában a magyar csapatok honlapjain ott vannak a szabályok. Szerintem nézz körül a magyarországi amerikai futballt játszó csapatok oldalain...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Hamarosan én is befogom szerezzni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

megvan a game,fain meg minden de mivel még 1 madennel sem játszottam,kicsit amatőr vagyok,majd belejövök. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

megvan a game,fain meg minden de mivel még 1 madennel sem játszottam,kicsit amatőr vagyok,majd belejövök. :smile:

Ismerd meg a szabályokat, az nem fog ártani :smile:

Link to comment
Share on other sites

D3ToX

Az a baj hogy kicsit bonyolult az irányitása! De amugy nem rossz az ismerősöm azt mondta hogy csinál bele magyarokat ??? Lehetséges az????

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az a baj hogy kicsit bonyolult az irányitása! De amugy nem rossz az ismerősöm azt mondta hogy csinál bele magyarokat ??? Lehetséges az????

Lehet játékost, csapatot, meg mindent kreálni, sok sikert az ismerősödnek. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ismerd meg a szabályokat, az nem fog ártani :smile:

Szabályokat már nézztem át és kezdek belejönni,egyik meccsen volt hogy vezettem elején 3-0 (field goal) Ellenfél is rúgott 3-3 jön a tesóm mondja kiszeretné próbálni átadom és a vége az lett hogy 3-10re vesztetett a 3-3bol. :lol:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Szabályokat már nézztem át és kezdek belejönni,egyik meccsen volt hogy vezettem elején 3-0 (field goal) Ellenfél is rúgott 3-3 jön a tesóm mondja kiszeretné próbálni átadom és a vége az lett hogy 3-10re vesztetett a 3-3bol. :lol:

én havernál 2 meccset toltam madden 07el azóta nézem a közvetítéseket :D így kell megszeretni :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Szabályokat már nézztem át és kezdek belejönni,egyik meccsen volt hogy vezettem elején 3-0 (field goal) Ellenfél is rúgott 3-3 jön a tesóm mondja kiszeretné próbálni átadom és a vége az lett hogy 3-10re vesztetett a 3-3bol. :lol:

Akkor csak egy touchdown-t kaptál az nem vészes...

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Akkor csak egy touchdown-t kaptál az nem vészes...

Fordítottam én már 24-0-ról is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Fordítottam én már 24-0-ról is :rolleyes:

4 touchdown plusz minimum egy sikeres rúgás és az már 25 pont :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...