Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Madden NFL sorozat


Szisi

Recommended Posts

_Jolly_Joker_

Ahhoz előbb kéne egy gamepad... :wink:

Illetve van egy... De az 8 gombos. Abból négy iránygomb..

Az enyémen 16 gomb van és 2 analóg kar. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Az enyémen 16 gomb van és 2 analóg kar. :rolleyes:

Nah, hát igen... Azzel télleg élvezhető lehet... Mennyibe fájna nekem egy olyan?

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Most nem tudom, hogy megszerezzem-e a gamet. :rolleyes:

Mert eddig nem játszottam NFL-es játékokkal, meg semmit sem vágok a szabályokból, de azért mondjuk egy egész pályás, vagy csak egy sima TD-t azért jó érzés lenne beosztani... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Egy próbát mindenképp megér... Én sem ismertem sem szabályokat, semmit, nem is játszottam ilyen játékokkal, valahogy megtetszett a feeling... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Egy próbát mindenképp megér... Én sem ismertem sem szabályokat, semmit, nem is játszottam ilyen játékokkal, valahogy megtetszett a feeling... :smile:

Amúgy nekem is tetszik nagyon a feeling, meg láttam egy-két meccset is a TV-ben... hát mindegy, majd meglátom még -.-

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nah, hát igen... Azzel télleg élvezhető lehet... Mennyibe fájna nekem egy olyan?

Max 7 ropiba.

Egyébként hogy a francba kell egy játékost másik csapatba rakni?

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Még egy idióta kérdés:

Mi aza Fumble?

Miért? :D

És mit tegyek ellene? :D

Szerk:

Jahh, és Joker: Ha a Superstar módra gondolsz, akkor meg kell kérned az ügynököd (elmész az irodájába), hogy keressen neked másik csapatot. Ha nem erre gondoltál, bocs...

Link to comment
Share on other sites

ferenc00765

Még egy idióta kérdés:

Mi aza Fumble?

Miért? :D

És mit tegyek ellene? :D

Szerk:

Jahh, és Joker: Ha a Superstar módra gondolsz, akkor meg kell kérned az ügynököd (elmész az irodájába), hogy keressen neked másik csapatot. Ha nem erre gondoltál, bocs...

A Fumble az, amikor a kezedben van a labda /tehát láthatóan birtoklod/, és pl. egy ütközés következtében elveszted.

Vagyis ki esik a kezedből a labda.

Ellene tenni nem lehet, legalábbis még nem hallottam róla hogy lehet ilyet.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

A Fumble az, amikor a kezedben van a labda /tehát láthatóan birtoklod/, és pl. egy ütközés következtében elveszted.

Vagyis ki esik a kezedből a labda.

Ellene tenni nem lehet, legalábbis még nem hallottam róla hogy lehet ilyet.

Aha... Kössz... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lucart

nekem egyszer haverarc kölcsöndadta a 06-ot de sajna nékem nem indult el a csicska gépem miatt, de nála cseszett nagy meccseket toltunk 1más ellen...de azóta "frissítve" lett a rendszer és már alig várom hogy a postásbácsi meghozza a 07-et :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kretenke

Hol lehet beállítani, hogy én választhassam ki, milyen formációban, milyen taktikát játsszak?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lucart

Hol lehet beállítani, hogy én választhassam ki, milyen formációban, milyen taktikát játsszak?

asszem superstar módban nem lehet.....nekem se ment, de ha bajnokságot, vagy csak barátságos meccset tolsz, ott lehet választani kismillió taktika közül!

1ébként mikor először játszottam, azt hittem ez a 06 sak a logója más...99% ig hasonlít a 06ra csak mások a csapatok keretei, de a többi szvsz ugyanaz....

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Hol lehet beállítani, hogy én választhassam ki, milyen formációban, milyen taktikát játsszak?

Te választhatod ki... ha bekattintottad, hogy az edző is Te vagy, akkor Te választod ki milyen formációban játszol, de kérhetsz Madden-től segítséget, illetve megadhatod melyik playbook-ból akarsz választani. Superstar módban nem te vagy az edző, így nem választhatod a játékot.

asszem superstar módban nem lehet.....nekem se ment, de ha bajnokságot, vagy csak barátságos meccset tolsz, ott lehet választani kismillió taktika közül!

1ébként mikor először játszottam, azt hittem ez a 06 sak a logója más...99% ig hasonlít a 06ra csak mások a csapatok keretei, de a többi szvsz ugyanaz....

Azért vannak jócskán változtatások... még ha elsőre úgy is tűnik, hogy nem változott semmi.

Link to comment
Share on other sites

Lucart

Azért vannak jócskán változtatások... még ha elsőre úgy is tűnik, hogy nem változott semmi.

nemcsak elsőre hanem 20-25 meccs után (tom nem sok) és így látom...de sztem ez az én bajom :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

nemcsak elsőre hanem 20-25 meccs után (tom nem sok) és így látom...de sztem ez az én bajom :D

Nos, nekem kb 2 perc alatt kiderült, hogy változások vannak... Próbáld ki a Lead Back módot... Iylen eddig egyáltalán nem volt. A Superstar módban is mások a célok például... S minden csapatnak most már saját Playbookja van.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-SamS-

megmondom őszintén rohadtul nemtudom kezelni a gamet de nagyon szimpatikus a game :smile: meg maga a sport is szal valszeg áldozok rá egy kis időt és megtanulom az irányítást :smile: holnap meglesz a 07 is ^^ kíváncsian várom :smile: addig meg eltengődök a 06-al :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

megmondom őszintén rohadtul nemtudom kezelni a gamet de nagyon szimpatikus a game :smile: meg maga a sport is szal valszeg áldozok rá egy kis időt és megtanulom az irányítást :smile: holnap meglesz a 07 is ^^ kíváncsian várom :smile: addig meg eltengődök a 06-al :smile:

hidd el ha rááldozol pár délutánod, olyan fantasztikus meccseket nyomhatsz hogy ihaj :smile:

Hehe amúgy bírtam hogy egy Partiots - Saints meccsen, Bradyval adtam egy InterCeption-t és aztán a zónát előtt úgy beleszáltam a csávóba hogy Fumble lett belőle, is visszafutva TD-t értem el :D Nagyon nagy volt :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Mondja el nekem valaki, hogy amikor nem viszek semmilyen bajnokságot, csak a rostereket nézegetem, akkor hogy tudok játékost átrakni másik csapatba? Chad Johnsont akarom leigazolni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

hidd el ha rááldozol pár délutánod, olyan fantasztikus meccseket nyomhatsz hogy ihaj :smile:

Hehe amúgy bírtam hogy egy Partiots - Saints meccsen, Bradyval adtam egy InterCeption-t és aztán a zónát előtt úgy beleszáltam a csávóba hogy Fumble lett belőle, is visszafutva TD-t értem el :D Nagyon nagy volt :D

rá áldoztam kb 1 órát és volt vagy 3 TD-m :D tetszik a game :smile:

csak még aztnem nagyon értem hogy a felállások meg a védekezések miben lesznek mások :smile:

de amúgy nagyonkirály a játék :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

rá áldoztam kb 1 órát és volt vagy 3 TD-m :D tetszik a game :smile:

csak még aztnem nagyon értem hogy a felállások meg a védekezések miben lesznek mások :smile:

de amúgy nagyonkirály a játék :smile:

ehh :D ugye amikor kiválasztod a taktikát akkor (ha billel vagy) S D F gombokkal váalsztod a variációkat. az hogy miben mások meg oda van rajzolva :D egyébként a fel - le gombokkal választod a taktikát ( bal-jobbal az azon belüli kisebb változtatásokat) és aztán meg az S D F-el meg hogy melyik embered mit játszon meg, hova fusson stb. Védekezésnél is full így van :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rufus999

Hi, valaki segítene, nem tudom felrakni a Madden NFl 07-t, mert azt írja ki, hogy 16 bites MS-dos elrendszer blabla.. és nem megy tovább a telepíítés, 99%-nál megáll. PLS HELP, köszi

Link to comment
Share on other sites

Dijo

Hali! Nekem megvan a madden 2005, odaadtam havernak, hogy tegye fel ő is, és nyomjuk neten, de nem engedi. Próbáltuk hamacsival, meg próbáltuk "simán" is, össze is csatlakozunk, kiválasztjuk a csapatokat meg minden, betölt a játék, de amikor indulna akkor "you have been disconnected" fogad mindkettőnket. Tud valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
truti

Sziasztok! :smile: Valaki tud adni egy linket, hoy honnan tölthetem le a játék demóját? Előre is köszönöm! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sziasztok! :smile: Valaki tud adni egy linket, hoy honnan tölthetem le a játék demóját? Előre is köszönöm! :rolleyes:

Tudtommal nincs demó, de azért kérdezd meg mindannyiunk közös barátját, a Google-t. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Redokee

Mondja el nekem valaki, hogy amikor nem viszek semmilyen bajnokságot, csak a rostereket nézegetem, akkor hogy tudok játékost átrakni másik csapatba? Chad Johnsont akarom leigazolni. :smile:

csapatot kiválasztod, utána player management, és ott van egy trade gomb :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...