Jump to content
GSForum - Segélyvonal

BioShock sorozat


takacs86

Recommended Posts

Chaser

A képek nem adják vissza 100%-ig a hangulatot, a grafika szépségét. A videókban nekem nem tűnik műanyagosnak. :smile: Bezzeg a Doom3... Pfff... :lol:

mekkora felhajtás volt a doom3 engine annak idején, meg emléxem amikor Carmack tartotta a bemutatót hogy a Geforce3 erejével már ilyen grafikátképesek csinálni, most bezzeg a D3 motor már eléggé lejárt szentem, bár a Cryengine2 mellett lehet hogy az UE3 is lefog hamar :o

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Szerintem az UE3-at nem kell félteni. :smile: Lesz az még szebb is, abban is van DX10 támogatás, ráadásul állandóan fejlesztik. A GOW-ot elnézve, nincs lemaradva szvsz. :wink: Plusz a teljesen más környezet miatt nem lehet 100%-osan összehasonlítani a játékokat. Kellene egy dzsungeles UE3-as játék ehhez. De nem is ez a lényeg. A Bioshock-hoz tökéletes ez a motor és a játékmenet számít igazán, ebben meg nagyon erős lesz. B)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

mekkora felhajtás volt a doom3 engine annak idején, meg emléxem amikor Carmack tartotta a bemutatót hogy a Geforce3 erejével már ilyen grafikátképesek csinálni, most bezzeg a D3 motor már eléggé lejárt szentem, bár a Cryengine2 mellett lehet hogy az UE3 is lefog hamar :o

Azé ha a D3-ba betennék a soft shadows-t, meg kicsit nagyobb poligonszámú modelleket és nagyobb felbontású textúrákat, akkor elég királyul nézne ki ... és eléggé meghalna alatta minden vas, de az már más kérdés :smile:.

Az UE3-at sztem meg nem kell félteni, végülis egy fejleszthető platformról van szó, nem mintha jelen állapotában nem lenne már eleve jó...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gaberson

Lehet tudni valamit a gépigényéről?? :blink::huh:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Lehet tudni valamit a gépigényéről?? :blink::huh:

Ha a Vegas megy nálad, akkor ez is fog menni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

gaberson

Ha a Vegas megy nálad, akkor ez is fog menni. :smile:

Jó akkor elötte megszerzem a Vegast aztán vagy örülök vagy nem B) De azé köszi

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Mivel még fél év van a megjelenésig, pontosabbat nem lehet tudni. A Vegas is UE3-as, ráadásul nem túl jól optimalizált, szóval, ha az jól megy, akkor valószínűleg ez is játszható lesz. :wink:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Mivel még fél év van a megjelenésig, pontosabbat nem lehet tudni. A Vegas is UE3-as, ráadásul nem túl jól optimalizált, szóval, ha az jól megy, akkor valószínűleg ez is játszható lesz. :wink:

Soha ne azt lessétek, hogy ha az a motor, akkor jól fog menni. Simán jobbra is felcuccolják.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

7300GTvel ne számíts csodára én aszondom

Link to comment
Share on other sites

gaberson

7300GTvel ne számíts csodára én aszondom

Mér a te 7600GT-d mennyivel jobb?ez ddr3-as ami annyit tesz a mag 500Mhz-s a memória 1400Mhz-s

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Mér a te 7600GT-d mennyivel jobb?ez ddr3-as ami annyit tesz a mag 500Mhz-s a memória 1400Mhz-s

órajeleken kívül van azért különbség köztük

Link to comment
Share on other sites

gaberson

órajeleken kívül van azért különbség köztük

De tényleg mik?nemazért mert bunkóvagyok meg ijenek nem lenézésből csak érdekelnek az ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

De tényleg mik?nemazért mert bunkóvagyok meg ijenek nem lenézésből csak érdekelnek az ilyenek.

pixel pipeline/shaderek(vertex kivételével)shaderek órajele/ROP egységek/textúrázók számában

Link to comment
Share on other sites

gaberson

pixel pipeline/shaderek(vertex kivételével)shaderek órajele/ROP egységek/textúrázók számában

köszi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Simán jobbra is felcuccolják.

:huh: Ööö... Mi? :lol: Az Irrational Gamesben jobban bízok, hogy alaposak lesznek az optimalizálással. Ők talán nem xarják le úgy a PC-seket, mint az Ubi. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Új infók a játékmenetről ebben a tutorialban, képekkel színesítve. B) :D

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Bah, most értesültem a gammáról, eddig semmi figyelmet nem szenteltem neki, ellenben most...nagyon ász! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Meridius

előre ajánlok mindenkinek egy nagyon szuper hangulat teremtő eszközt ehhez a játékhoz: zöld trugyis láva lámpa! :lol: :lol: :D :D van most egy nekem és totál mintha ott lennék a raptoron :D :D :lol: :lol:

Ezt a lávalámpa dolgot már az OBLIVION kieg. teszt közben is írtad, nekem piros lávalámpa díszeleg az asztalon :lol:
Link to comment
Share on other sites

Meridius

Amúgy én is remélem, hogy jól opimalizálják, már várom a gammát :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Ezt a lávalámpa dolgot már az OBLIVION kieg. teszt közben is írtad, nekem piros lávalámpa díszeleg az asztalon :lol:

mindegy, az a lényeg hogy az minden játékhoz tökéletes hangulatott ad! :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

B)

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Cuki B)

Egyébként megszereztem a System Shock 2-t, a Dark Engine-nek hála könnyedén beleéltem magam a hangulatába, borzongató és eredeti egyszerre. Kicsit zavartak a szögletes, színes lámpák, meg a fekete alapon fehér csíkok - típusú egyszerű design néhol, de szerencsére a játék nagy része amolyan darkos, füstös, valahogy mintha a Thief 2-t kereszteznénk a Half-Life-al, meg a Quake 2-vel. Játékmenetben ütős, ha a Bio ezt fel tudja mutatni, durván odavág.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Cuki B)

Egyébként megszereztem a System Shock 2-t, a Dark Engine-nek hála könnyedén beleéltem magam a hangulatába, borzongató és eredeti egyszerre. Kicsit zavartak a szögletes, színes lámpák, meg a fekete alapon fehér csíkok - típusú egyszerű design néhol, de szerencsére a játék nagy része amolyan darkos, füstös, valahogy mintha a Thief 2-t kereszteznénk a Half-Life-al, meg a Quake 2-vel. Játékmenetben ütős, ha a Bio ezt fel tudja mutatni, durván odavág.

Létezik hozzá csinosítócsomag neten, szebb modellekkel, meg hasonlók. Sztem keress rá, bár az eredeti szögletes modelleknek is megvan a maguk hangulata :smile:

Amúgy a BS remélem nem lesz olyan rövid, mint az manapság divatos és már-már szabvánnyá vált <_<

Ha lenne legalább 10-15 óra játékideje annak örülnék :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tankblock

Cuki B)

Egyébként megszereztem a System Shock 2-t, a Dark Engine-nek hála könnyedén beleéltem magam a hangulatába, borzongató és eredeti egyszerre. Kicsit zavartak a szögletes, színes lámpák, meg a fekete alapon fehér csíkok - típusú egyszerű design néhol, de szerencsére a játék nagy része amolyan darkos, füstös, valahogy mintha a Thief 2-t kereszteznénk a Half-Life-al, meg a Quake 2-vel. Játékmenetben ütős, ha a Bio ezt fel tudja mutatni, durván odavág.

Hali , és hogyan futott el Xp alatt? Mert nekem nem akart valamiért elindulni, pedig szeretnék vele játszani. Előre is köszi az infót. System Shock 2 szeretem, csakhát Win98 nincs kedvem telepíteni, pedig azon annak idején még ment.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Új infók a játékmenetről ebben a tutorialban, képekkel színesítve. B) :D

IPB Image

Van itt egy 10 perces videó, elég laza. Mondjuk azért az Mi-vel lehetne kötözködni, pl. amikor oda ment a kislányhoz, az a big daddy ( vagy mi :D ) mögé futott, majd amikor hátrált a játékos, akkor oda ment a kislány a halott emberhez, de a big daddy már nem törődött vele, inkább hátrafordult, és körbenézett. De ez már ilyen kákán a csomót dolog. Ennek ellenére tetszett a dolog, és kevés fpsben találkozni ilyennel, nem mindenki támad ránk, mivel én nem ártottam neki, neki meg az adam kell így békén hagy amig nem veszélyeztetem, ez már magában is egy jó dolog. Aztán ott a védelmi rendszer ami illetve aki ?? :D lő mindenre, de könnyen a magunk oldalára állíthatjuk, nagyon érdekes képességek is helyet kapnak, arra leszek kiváncsi és ebből könnyen ki is derül, hogy skriptelve vannak a dolgok vagy nem, tehát úgy megölök egy kislányt ( neeem ez nem valami perverzió pusztán a kisérlet kedvéért :D ), hogy azt a big daddy ne vegye észre, illetve ne lássa, hogy én voltam, utánna majd oda megyek hozzá, illetve egy kis idő elteltével, kiváncsi vagyok a reakcióra. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...