Jump to content
GSForum - Segélyvonal

BioShock sorozat


takacs86

Recommended Posts

MuMa01

Pedig ott van az FPS topikban elvileg, csak lehet hogy már a 2. oldalon.

Egyébként kaszman1: találtam egy olyan torrentet, amiben benne van a SS2 patchelt változata. Bár nem tudom az installt ez mennyiben érinti, nekem kiválóan működik, szerintem ha elég elszánt vagy érdemes megprobálni :smile:

Ha kell szólj és küldöm

bitt danke,alig láttam.de ott is az van hogy nem lehetett megoldani.....

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Pedig ott van az FPS topikban elvileg, csak lehet hogy már a 2. oldalon.

Egyébként kaszman1: találtam egy olyan torrentet, amiben benne van a SS2 patchelt változata. Bár nem tudom az installt ez mennyiben érinti, nekem kiválóan működik, szerintem ha elég elszánt vagy érdemes megprobálni :smile:

Ha kell szólj és küldöm

Bocs az OFF-ért, meg hogy ezt itt tárgyaljuk ki, de nem tudtam PM-et küldeni.

Vagy ha el is küldte nekem nem írt ki semmit.

Megköszönném a linket. Dobd el PM-ben, vagy emilben (kaszman1@gmail.com)

Kösz

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

nem tudjátok hogy kivisznek e kipróbálható verziót belőle (a bioshockból) a games convention ra?mert sikerül kijutnom oda és majd akkor mesélek hogy milyen a game....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Necros_21

Jó lenne már, ha kiadnának egy videót. :smile: Vagy a GS team felvenne egy kis ingame részt a GC-n. :D

Link to comment
Share on other sites

takacs86

Jó lenne már, ha kiadnának egy videót. :smile: Vagy a GS team felvenne egy kis ingame részt a GC-n. :D

Üdv Necros komám. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Necros_21

Üdv Necros komám. :lol:

Üdv! :smile:

Ti már láttátok a videót? Nagyon, de nagyon durván jó. B)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

hát a videó nekem nem nagyon jött be... azt hittem hogy ahogy egyből megpillantanak az örzők egyből támadni is fognak,de nem így volt.....azok a támadós-ugrálós csajok nagyon durvák. a csávó nem mondott túl sok újjat de legalább összefoglalta az eddig már halottakat....

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem nagyon tetszett :D de azok a csajok WHááá azok kemények tök :D :lol: :ph34r: :o

Nagyon érdekes egy játék, nagyon jóó :D :smile: lehet megfogom venni :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nekem nagyon tetszett :D de azok a csajok WHááá azok kemények tök :D :lol: :ph34r: :o

Nagyon érdekes egy játék, nagyon jóó :D :smile: lehet megfogom venni :smile:

Hát én már a vid előtt is le voltam nyűgözve. Remélem nem csesznek el semmit a hajrában...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hát én már a vid előtt is le voltam nyűgözve. Remélem nem csesznek el semmit a hajrában...

Én olvastam róla a GS-ban :smile:, msot megint előveszem : )

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

szerintem egyszer (két héten belül) írok egy előzetest a blogomba róla,tudja meg a jónép hogy mi is lesz az igazi jó játék!

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

hát a videó nekem nem nagyon jött be... azt hittem hogy ahogy egyből megpillantanak az örzők egyből támadni is fognak,de nem így volt.....

:blink: Miért nem jött be?

Az meg miért lenne jó, ha az őrzők is egyből rádtámadnának? Ez nem holmi Crysis vagy hasonló mész-oszt-lősz típusú játék. :wink:

Link to comment
Share on other sites

harahara

:blink: Miért nem jött be?

Az meg miért lenne jó, ha az őrzők is egyből rádtámadnának? Ez nem holmi Crysis vagy hasonló mész-oszt-lősz típusú játék. :wink:

A BigDaddy-k nem foglalkoznak nagyon veled, különösen álcáznod sem kell magad, ha nem bántod őket, akkor leszarnak. A többi lénnyel már más a helyzet... Ezt a movie-ban is magyarázta a pudingi!
Link to comment
Share on other sites

MuMa01

:blink: Miért nem jött be?

Az meg miért lenne jó, ha az őrzők is egyből rádtámadnának? Ez nem holmi Crysis vagy hasonló mész-oszt-lősz típusú játék. :wink:

talán csak a minőségével volt bajom,adhattak volna hd felbontásút....

A BigDaddy-k nem foglalkoznak nagyon veled, különösen álcáznod sem kell magad, ha nem bántod őket, akkor leszarnak. A többi lénnyel már más a helyzet... Ezt a movie-ban is magyarázta a pudingi!

akkor ott nem figyelhettem,de azért elég furcsa volt hogy nagyon közel ment hozzá azt semmit nem csinál a tag.azt hittem az a feladatuk az őrzés mellet hogy megtisztítsák a terpet is....

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

talán csak a minőségével volt bajom,adhattak volna hd felbontásút....

Van egy 300 megás verzió is. Vagy az sem elég jó? :smile:

akkor ott nem figyelhettem,de azért elég furcsa volt hogy nagyon közel ment hozzá azt semmit nem csinál a tag.azt hittem az a feladatuk az őrzés mellet hogy megtisztítsák a terpet is....

Mégsem figyeltél elég jól. Mikor közel ment a kislányhoz, az az őrző mögé szaladt, erre az elkezdett fenyegetően viselkedni. Még közelebb ment, erre ellőkte és még aggresszívabb lett. De utána visszalépett és megnyugodtott az őrző és a kislány is. Ha tovább marad a közelben, akkor megtámadja. :smile:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Van egy 300 megás verzió is. Vagy az sem elég jó? :smile:

Mégsem figyeltél elég jól. Mikor közel ment a kislányhoz, az az őrző mögé szaladt, erre az elkezdett fenyegetően viselkedni. Még közelebb ment, erre ellőkte és még aggresszívabb lett. De utána visszalépett és megnyugodtott az őrző és a kislány is. Ha tovább marad a közelben, akkor megtámadja. :smile:

azt vágtam,de amikor a kislányért ment akkor atom közel volt hozzá a csákó csak azt furcsáltam nagyon. én egy 100 megásat szedtem le innen a gso-ról.

Link to comment
Share on other sites

General_Grievous

ezek a nagy valamik,aszem őrzők,miért védik azt a kiscsajt?vagy mégis mit csinálnak azok a kiscsajok? :wink: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

harahara

ezek a nagy valamik,aszem őrzők,miért védik azt a kiscsajt?vagy mégis mit csinálnak azok a kiscsajok? :wink: :ph34r:

Azok a kiscsajok gyűjtik az Adam nevü szert!
Link to comment
Share on other sites

General_Grievous

Azok a kiscsajok gyűjtik az Adam nevü szert!

és az mire jó? :blink::huh:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

előzetes a blogomban (ne várjatok új infókat, csak összefoglaltam és egyebek...)....

Azok a kiscsajok gyűjtik az Adam nevü szert!

a blogomban írtam róla egy pár sort....

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Nem olvastam végig az egészet, de egy alapvető hiba egyből kiszúrta a szememet. :smile:

Az 1940-es években építik meg Rapture-et. :wink: Te meg a 60-as években kerülsz oda. :smile: Az igaz viszont, hogy a '20-as, '30-as évek hangulatát idézték meg a tervezéskor.

Van egy-két apró hiba a leírásodban és helyesírási hiba sem hiányzik belőle, de egész jó. :smile:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Nem olvastam végig az egészet, de egy alapvető hiba egyből kiszúrta a szememet. :smile:

Az 1940-es években építik meg Rapture-et. :wink: Te meg a 60-as években kerülsz oda. :smile: Az igaz viszont, hogy a '20-as, '30-as évek hangulatát idézték meg a tervezéskor.

Van egy-két apró hiba a leírásodban és helyesírási hiba sem hiányzik belőle, de egész jó. :smile:

thanx. ezeket a számokat az idei e3-as gamestar óta "tudom",azóta egy kicsit elcsúsztak :D

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

SZTEM EZT A JÁTOKOT FOGOM MEGVENNI elöszö 2007-ben

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

SZTEM EZT A JÁTOKOT FOGOM MEGVENNI elöszö 2007-ben

ha egyáltalán kijön 2007-ben. ugyanis nincs megjelölt megjelenési dátum....

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

2007 tavaszán biztosan jön. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...