Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Napjaink háborúi


vincus

Recommended Posts

TIRU

Mi a bajod az avatarával? Egy szép colt m4-es, én a kardokat is szeretem, pedig nem vagyoktömeggyilkos

azért az emberek egy férfi halálán könynbeben túllépnek mint egy nőén, és talán egy férfi könnybeszívvel feláldozza magát akár, mert más a neveltetése

Köszi Balintis! :D

És amúgy erre nem is gondoltam. Azért mert az az avatarom még nem fogom vele szétlőni az utcában lakókat :D ............Báár most h jobban belegondolok :lol: :lol: :lol:

kicsit már a túlzásokig dícsőítjük a férfi nemet :lol: , de hát igazad van :D

Ez nem igazán dicsőítés csak a színtiszta igazság! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

kicsit már a túlzásokig dícsőítjük a férfi nemet :lol: , de hát igazad van :D

miért az szerinted annyira dicsőítés hogy ha egy férfi hal meg kisebb a balhé?

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Jogos volt a fegyverről szóló dolog, én is imádom őket. :smile: És a halálla gyilkosságal is elvagyok egy bizonyos szintig, amíg "helyesnek" ítélhető meg.

A férfi sem gyerekkorától edz, ahogy a nő sem, ha egyáltalán edz.

És hogy a férfinak való a harc? Vegyük alapul az oroszlánokat. Amíg a hím a fa árnyékában hűsöl, a nőstények vadásznak. Csak a férfi felsőbbrendűségi komplexus következtében lett elnyomott a nő, bár igaz, hogy a férfi többnyire erősebb adottságokkal rendelkezik, de ez nem tipikus. Amúgymeg az őskorban matriarhális társadalom volt, csak később, mikora férfi elszállt attól, hogy neki van f@sza, vagy nemtudom (meg mondjuk okosabb volt talán) elnyomta a nőt. Hogy miért? Emrt sértette a büszkeségét...

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Jogos volt a fegyverről szóló dolog, én is imádom őket. :smile: És a halálla gyilkosságal is elvagyok egy bizonyos szintig, amíg "helyesnek" ítélhető meg.

A férfi sem gyerekkorától edz, ahogy a nő sem, ha egyáltalán edz.

És hogy a férfinak való a harc? Vegyük alapul az oroszlánokat. Amíg a hím a fa árnyékában hűsöl, a nőstények vadásznak. Csak a férfi felsőbbrendűségi komplexus következtében lett elnyomott a nő, bár igaz, hogy a férfi többnyire erősebb adottságokkal rendelkezik, de ez nem tipikus. Amúgymeg az őskorban matriarhális társadalom volt, csak később, mikora férfi elszállt attól, hogy neki van f@sza, vagy nemtudom (meg mondjuk okosabb volt talán) elnyomta a nőt. Hogy miért? Emrt sértette a büszkeségét...

de ha jön egy másik hím, aki a kicsinyeket akarja elpusztítani, vagy átvenni a családfőséget akkor a hím harcol

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Igaz... Akkor mi a megoldás?

A nők szerzik a kaját a férfi harcol a nőért, családért, hazáért?

Nem. A nő is harcolhat a kajáért, családért. A nőkben ritkábban van hazafias érzület.

De ugyanannyi joguk és lehetőségük van harcolni, mint a férfiaknak. Hiszen miért ne harcolhatnának? Nem volt egyetlen jelentős érv sem.

Részletezzük.

Erő:

Ahogy a férfinél úgy a nőnél is létezik izom és annak fejlődése a befektetett munka révén közel azonosan fejlődik.

Menstruáció:

Igen a nők havonta egyszer öt napig kicsivel szétszőrtabbak, ingerlékenyebbek, a férfi egész életében... Legalábbis ingerlékeny az biztos. (Jámbor meg nem megy katonának)

Többre nem is emléxem most, de az a lényeg, hogy csak rossz beidegződés, hogy a nő nem harcolhat.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Legalábbis ingerlékeny az biztos. (Jámbor meg nem megy katonának)

amikor megtámadják a hazát, akkor a jámbor elmegy katonának és erősebb mint 2 brutál barom

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Ebben is lehet valami, de nem logikus következménye. Ha a jámborság elég sütnivalóval párosul, ami végülis elképzelhető, akkor igaz is lehet. De a jámbor nem feltétlenül bírja el a háború terhét.

Link to comment
Share on other sites

khabal

De ha jobban belegondolsz a háború senkinek sem való leginkább. De azthiszem ezt te nem érted meg, az avatarodból kiindulva. Ja... meg a hozzáállásodból.

ezzel egyetértek, számomra kicsi fura TIRU életszemlélete

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Igaz... Akkor mi a megoldás?

A nők szerzik a kaját a férfi harcol a nőért, családért, hazáért?

Nem. A nő is harcolhat a kajáért, családért. A nőkben ritkábban van hazafias érzület.

De ugyanannyi joguk és lehetőségük van harcolni, mint a férfiaknak. Hiszen miért ne harcolhatnának? Nem volt egyetlen jelentős érv sem.

Részletezzük.

Erő:

Ahogy a férfinél úgy a nőnél is létezik izom és annak fejlődése a befektetett munka révén közel azonosan fejlődik.

Menstruáció:

Igen a nők havonta egyszer öt napig kicsivel szétszőrtabbak, ingerlékenyebbek, a férfi egész életében... Legalábbis ingerlékeny az biztos. (Jámbor meg nem megy katonának)

Többre nem is emléxem most, de az a lényeg, hogy csak rossz beidegződés, hogy a nő nem harcolhat.

Mind1, szerintem így van jól az élet, ahogy most, nem szeretném, ha pár év múlva megin elnyomnának a nők, és matriarhális társadalom lenne, bár a fizikai erőkülönbség miatt, nehezebb is lenne elnyomniuk, azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy megfordul a világ, és a nők edzenek egész életükben és ilyen bodybuildingesek lesznek. :D

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Az a baj, hogy te olyan sík hülye vagy, hogy az hihetetlen. :lol:

Itt szó nincs "pólus"váltásról. Arról van szó, hogy ideje lenne teljes egyenjogúságnak lenni, bár már így is szépen teljesítettünk ezen a téren.

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Az a baj, hogy te olyan sík hülye vagy, hogy az hihetetlen. :lol:

Itt szó nincs "pólus"váltásról. Arról van szó, hogy ideje lenne teljes egyenjogúságnak lenni, bár már így is szépen teljesítettünk ezen a téren.

Te is sík hülye vagy, mert ezt a szöveget nem gondoltam komolyan, csak behuntoltam ide, mert épp errejártam :lol:

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Pont ezért vagy síkhülye, mert még mindíg játszóterednek tartod a világot és nélkülözöl minden tiszteletet egy komoly téma iránt.

Az ilyen taplók miatt van háború mindíg. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Pont ezért vagy síkhülye, mert még mindíg játszóterednek tartod a világot és nélkülözöl minden tiszteletet egy komoly téma iránt.

Az ilyen taplók miatt van háború mindíg. :lol:

Nagy lópudingt, és én nem tartom jáccóteremnek a világot, de hát mit tehetek ellene ha mégis az? :wink:

Mindenkinek jáccótere a világ, jólvan, mert azért vagyunk benne, de a világot sem tudjuk értékelni egészen addig míg elpusztul :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

De tudjuk értékelni. Egy páran. Sokan meg nem látnak a szemüktől. De itt nem erről van szó, hanem arról, hogy egy nyomorult "offer" vagy. :lol: De valamiborzalmas szinten. Én meg egy darabig nem tudok leállni, mikor valaki annyira irritál mint te. :D

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

De tudjuk értékelni. Egy páran. Sokan meg nem látnak a szemüktől. De itt nem erről van szó, hanem arról, hogy egy nyomorult "offer" vagy. :lol: De valamiborzalmas szinten. Én meg egy darabig nem tudok leállni, mikor valaki annyira irritál mint te. :D

De nincs jogog offernek hívni, mert te is mindehova beoffolsz marhaságokat, de igazából én se offolok, szóval mind1. A nem offolás az egy álszent dolog, a fórum azért van, hogy mindenki offoljon és jólérezze magát, hidd el mindenki offol még az is aki nem tud róla :wink:

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Szoktak beoffolni, igaz, de hogy nem így, hogy berobbannak és beszélnek marhaságokat, az biztos. És én nem szoktam hülyeségekkel beoffolni, csak mikor te kihozod belőlem az állatot. Én végig a beszélgetéshez kapcsolódóan szólok hozzá, kivéve egy pár esetben, amikor rendesen a témához. És ha a beszélgetés off-ba vezet, az nem baj, mert az egy eszmefuttatás kialakulása, viszont amit te csinálsz az már szentségsértés. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Szoktak beoffolni, igaz, de hogy nem így, hogy berobbannak és beszélnek marhaságokat, az biztos. És én nem szoktam hülyeségekkel beoffolni, csak mikor te kihozod belőlem az állatot. Én végig a beszélgetéshez kapcsolódóan szólok hozzá, kivéve egy pár esetben, amikor rendesen a témához. És ha a beszélgetés off-ba vezet, az nem baj, mert az egy eszmefuttatás kialakulása, viszont amit te csinálsz az már szentségsértés. :lol:

Ezzel vitatkoznék, de nem teszem :wink:

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye
:smile: Örülök, hogy végre befejeződtünk. Az ilyen mániáidat tartogasd ms-en. Nem érzem jól magam, mikor így <-- belerondítok egy témába...
Link to comment
Share on other sites

TIRU

amikor megtámadják a hazát, akkor a jámbor elmegy katonának és erősebb mint 2 brutál barom

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

öööööö....... :smile:

Az utóbbi pár HSZ-nek mi köze is volt a témához? :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Miért szerinted 48-49-ben mi volt? a sok zsoldos elmenekült, legyőzték őket...jóval nagyob btúlerő kellett elnyomni a szharcot

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Azoknak semmi értelme, csak Slug néha ilyeneket művel. Mondhatni napi rendszerességgel...

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Azoknak semmi értelme, csak Slug néha ilyeneket művel. Mondhatni napi rendszerességgel...

Nézz csak vissza kirobantotta ki az offolást ebben a topicban :wink:

P D Eye, amikor le síkhülyézte Slug-ot :wink:

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

Egy kérdésre válszoltam. Amit pedig nem én írtam. És megint te offolsz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Egy kérdésre válszoltam. Amit pedig nem én írtam. És megint te offolsz. :lol:

Ez a hsz-ed is off :angry: (bocs, hogy most ez is, ez nem számít :smile: )

Link to comment
Share on other sites

TIRU

:lol: srácok, szerintem menjetek az OFF topicba asszem olyan is van, ott majd nem lesz baj ha offolsz :D és nyugodtan folytathatjátok a vitát. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...