Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Napjaink háborúi


vincus

Recommended Posts

P_D_Eye

Ez nem igaz. Rengeteg jó vezető volt. Persze nem feltétlenül országot, de vezetek és jól. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

és ezt milyen információra alapozod?

xD

Normális ember nem lövöldöz Rpg-vel emberekre....én a bosszúból ölöket ugyanúgy elitélem mint a marine-okat...

Hogy miért lenne benne terroristaszervezetben...hááát...sztem még irakba se adnak oda egy rpg-t csak úgy egy családapának, venni meg sztem nem egy ó'csó mulatság...

Nem képes. Az ember telhetetlen... Meg sok más is, de egy anarchia hatalmas király lenne. :lol:

Sztem ha lenne anarchia az egy ideig menne aztán valaki megint átvenné a hatalmat...xD JÓ vezetők sztem kellenek...az emberiségnek nem való az anarchia sztem

Hát...az aki csupán megfélemlítésből, bosszúból, vagy a saját hülyeségéből támad...ez alá az USa és még sok állam belefér...de itt az arab öngyilkos merénylőkre gondoltam

Saját hülyeség? :smile:

Usa sztem nagyon is okos okból támad Irakban...az olajért

És Irakban vannak tömegpusztítófegyvereke...az amcsik vittek néhányat...xD

Általába csak ezek lesznek vezetők mert egy igazi jó ember nem akar vezető lenni, ezért sosem lesznek jó vezetők :lol:

Vannak jó vezetők xD

István király, Mátyás.... xD

Link to comment
Share on other sites

TIRU

ennyit nem volt kedvem írni :smile:

tökéletesen egyetértek

Igen, de engem nem lehet azzal meggyanúsítani, hogy-csak a te kedvedért-szabadságharcosokat rejtegetek a házamban, ezáltal nem hozom magam kétes szituációba.

Sztem akik a ház ablakából lövöldöznek annak is a 90 %-a benne van egy terrorszervezetben.... :wink:

És ezzel ő is csak ugyanolyanná válik....

Így van!

jaja, énis :smile:

Egyébként háborúpártiak: ajánlom a 22es csapdája, a Záróra, az 1984 c. könyveket, marine-imádóknak meg a Jarhead c. filmet. :wink:

Igen a Jarhead tökéletesen bemutatja hogy hogyan éreznek ezek a srácok a háború poklának kellős közepén. De ez nem is csoda hisz egy Marine által írt könyvből készült a film!

xD

Normális ember nem lövöldöz Rpg-vel emberekre....én a bosszúból ölöket ugyanúgy elitélem mint a marine-okat...

Hogy miért lenne benne terroristaszervezetben...hááát...sztem még irakba se adnak oda egy rpg-t csak úgy egy családapának, venni meg sztem nem egy ó'csó mulatság...

Sztem ha lenne anarchia az egy ideig menne aztán valaki megint átvenné a hatalmat...xD JÓ vezetők sztem kellenek...az emberiségnek nem való az anarchia sztem

Saját hülyeség? :smile:

Usa sztem nagyon is okos okból támad Irakban...az olajért

És Irakban vannak tömegpusztítófegyvereke...az amcsik vittek néhányat...xD

Vannak jó vezetők xD

István király, Mátyás.... xD

Nem adnak oda? Dehogynem. Csak azt kell mondania hogy irtani akarja a hitetelen kutyákat a Dzsihád nevében és máris felfegyverzi az adott "területi terroristavezér".

Tudod ezeknek a terrorista szervezetek Ún. Milíciákat állítanak fel, melynek jelentésének a lényege, hogy

"különösebb katonai kiképzéstt nem kapott harcos". Most néztem meg a szótárban.

Tehát ez annyit tesz megmutatják neki hogy kell kibiztosítani az AK47-est meg hogy hogyan kell újratölteni,

oszt menjé daráljá' és áldozt fel magad Allah nevében, hogy megtisztítsd a Földet a "hitetlen kutyáktól".

Link to comment
Share on other sites

Syg

Sorry, hogy megint jön ez az "arab-imádó muszlim" Syg, de azért hozzátennék valamit:

A terrorszervezetek és a hazafias szervezetek között alig van különbség. A fanatizmus teljesen ugyanaz. Mindössze a megítélés más. Ha rajtunk esik a sérelem, akkor ők mocskos, kiirtandó terroristák. Egyéb esetben hazafiak. Most mondhatjátok, 'de há minknálunk nem vót terro'támadás", viszont mi az USA hatalmi tömbjébe tartozunk, tehát érdekeink az övükéhez igazodnak. És mivel az újságok is ezt nyomatják, ezért a gondolataink is. Ld. még 1984, ahogy már írták előbb, csak nem a háború, hanem a befolyásolás szempontjából. Aki pedig azt meri mondani, hogy az USA is legalább annyira terrorista, mint a Hamasz, a marine-ok pedig zsoldosok, nem hősök, az "mcoskos arab-párti iszlámsör"nak van kikiáltva.

Tudjátok, ha akkor is meglett vonla a "terrorista" szó, akkro a szovjet lapok bizonyára annak mondják az '56os lázadókat....:wink:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Sorry, hogy megint jön ez az "arab-imádó muszlim" Syg, de azért hozzátennék valamit:

A terrorszervezetek és a hazafias szervezetek között alig van különbség. A fanatizmus teljesen ugyanaz. Mindössze a megítélés más. Ha rajtunk esik a sérelem, akkor ők mocskos, kiirtandó terroristák. Egyéb esetben hazafiak. Most mondhatjátok, 'de há minknálunk nem vót terro'támadás", viszont mi az USA hatalmi tömbjébe tartozunk, tehát érdekeink az övükéhez igazodnak. És mivel az újságok is ezt nyomatják, ezért a gondolataink is. Ld. még 1984, ahogy már írták előbb, csak nem a háború, hanem a befolyásolás szempontjából. Aki pedig azt meri mondani, hogy az USA is legalább annyira terrorista, mint a Hamasz, a marine-ok pedig zsoldosok, nem hősök, az "mcoskos arab-párti iszlámsör"nak van kikiáltva.

Tudjátok, ha akkor is meglett vonla a "terrorista" szó, akkro a szovjet lapok bizonyára annak mondják az '56os lázadókat....:wink:

Én is arab-párti vagyok^^

meg is akarok tanulni arabul,van hozzá itthon Korán,imaszőnyeg,szótár,nyelvkönyv,zsebkönyv^^

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Éljenek a arabok! :smile:

Egyébként az "ellenforradalmár" jelentése kb. megegyezik a terroristával szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Syg

Egymásra találtunk! :rolleyes:

Sajnos nekem iylen arabzsebkönyvek meg Korán nincsen, de majd beszerzem ezeket :smile: Illatos kert már van :lol

Link to comment
Share on other sites

Xris

Éljenek a arabok! :smile:

Egyébként az "ellenforradalmár" jelentése kb. megegyezik a terroristával szvsz.

Nem egészen,Horthy(ék) hatalomátvétele is ellenforradalm volt,mégse voltak terroristák.

Aztt meg csak jól tették hogy a komcsikat felakaszották,azok is ezt tették előtte.

Nekünk arab-angol koránunk van,csak furcsa az angol olvasása,mert próbálja követni az arab jobbról-balra írást.

Link to comment
Share on other sites

khabal

na hagyjatok már békén engem a hülye amerikai filmekkel

Jarhead + Black Hawk Down amerikai film, így az amerikai szemszögből mutat mindent, az ilyen szövegektől meg hogy "Isten áldja amerikát!" meg "Senkit nem hagyunk hátra!" ezeket a közhelyes szarokat ti el is hiszitek komolyan??

Kiabálják a filmben hogy "Noone gets left behind"... kiabálják már ezt annak az 500 amerikai családnak akik még csak rendesen el sem tudták temetni a gyerekeiket mert a holttestük meg sem érkezett hanem ott foszlott szét ahol agyonlőtték vagy bomba robbant

Amerikai olyan szereplő a világ dolgaiban mint anno Németország v a Római Birodalom... mások a módszerek de irányítani akar mindent és mindenkit és vannak olyan hülyék akik még ebben támogatják is (az EU-nak lenne a célja hogy ezt a mérleget egyensúlyba hozza, de ez még odébb van)

Az imént említtt hatalmak mind megbuktak, USA sem lesz másképp ebben biztos vagyok. a kérdés az hogy mikor? lehet hogy a megbuktatás eszköze a terrorizmus vagy akár egy jövőbeli ebből kifejlődő újfajta harcmodor

miután az információ ennyire gyorsan áramlik a mai világban (internet, mobiltelefon stb.) az irányítja a világot akinek a kezében az információ van. a hagyományosan vett terrorizmus csak mártirkodásra jó és arra hogy a kilátástalan helyzetűek mégiscsa megpróbáltak amit a hitük diktált de egy átütő erejű támadást nem lehet vele produkálni (WTC tény hoy durva volt, de nem egy olyan méretű esemény ami térdre kényszerít egy ország)

erődemonstrációnak jó volt, de ezt sem tudták volna megcsinálni ha a CIA nem hagyta volna a dolgot

szerintem a jövő fegyvere az online és számítógépes terrorizmusban rejlik (nagyobb és pusztítóbb lehetőségek vannak benne mint a biológiai v nukleáris terrorizmusban mert a pusztítás mértéke nem feltétlenül az emberáldozatok mércéje) csak ehhez meg fejletlenek (vagyis én úgy gondolom, aztán lehet hogy megva na technológiájuk csak nem tudunk róla)

a műholdak, telekomm. csatornák, távközlési rendszerek, információs csatornák és ezek által akár áramszolgáltatás lebénítása térdre tud kényszeríteni egy ilyen mai világviszonylatban véve high-tech hadsereget mint az amerikai, csak szükség van hozzá a megfelelő tudásra és szakemberre ami ugy gondolom még nincs meg de már nincs messze ez a dolog

nyers erőben legyőzni amerikát az zsákutca... kárt lehet okozni bennük de komoly veszteség nem

Nem adnak oda? Dehogynem. Csak azt kell mondania hogy irtani akarja a hitetelen kutyákat a Dzsihád nevében és máris felfegyverzi az adott "területi terroristavezér".

Tudod ezeknek a terrorista szervezetek Ún. Milíciákat állítanak fel, melynek jelentésének a lényege, hogy

"különösebb katonai kiképzéstt nem kapott harcos". Most néztem meg a szótárban.

Tehát ez annyit tesz megmutatják neki hogy kell kibiztosítani az AK47-est meg hogy hogyan kell újratölteni,

oszt menjé daráljá' és áldozt fel magad Allah nevében, hogy megtisztítsd a Földet a "hitetlen kutyáktól".

nagyon gyerekesen fogod fel ezeket a dolgokat

szerintem túl nagy hatással voltak rád a katonás filmek + a Counter Strike

amugy meg nem értem hogy miért az amerikaiak a "hőseid".. tudás tekintetében a mesterlövészeik csak szeretnének olyan jók lenni mint a szolnokiak, vagy a gyalogosaik olyan jók mint a légióban lévők

de a DF-osoknak is csak nagyobb a füstje mint a lángja, SAS nem csak múltjában de jelenében is mindig felülmúlta

ami igazán jó az amerikaiaknál az a Navy SEAL de nálunk is már az új generáció motoszkál és nem annyira gyakorlatiasak mint annó elődjeik

ami kiemeli az amerikai hadsereget a sorból az színtisztán a csúcstechnológia

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

ami kiemeli az amerikai hadsereget a sorból az színtisztán a csúcstechnológia

Erre csak azt lehet mondani, hogy rosszul szervezett, "primitív" technológiával felszerelt, kisméretű haderőt nem egy nagy dolog szétverni, főleg nem amerikának.

Meg -bár pontosan nem tudom a részleteket- a tömegpusztíytó fegyverekről szól nyilatkozat, vagy mi, hogy ugye nem lehet senkinek tömegpusztító fegyver a birtokában -vagy valami ilyesmi- (kivéve persze amerikának).

Gazdasági és katonai ereje végsősoron felhatalmazást ad neki, hogy mégnagyobb és még erősebb legyen és ebbe már senki sem szólhat bele.

Ha jóltudom, akkor ez az aranyláz után valamivel robbant ki, akkor emelkedett az USA "értéke". Akkoriban volt a dollárhoz viszonyított pénzárfolyamok kezdete.

Link to comment
Share on other sites

Somefire

Fekii írta: Sztem akik a ház ablakából lövöldöznek annak is a 90 %-a benne van egy terrorszervezetben.... wink.gif

És ezzel ő is csak ugyanolyanná válik....

Ne feledd amit írtam: Azoknak a többsége, akik a koalíciós erők katonáit támadják nem terroristák, hanem olyan emberek, akik a hazájukat megszállók ellen harcolnak. Ez pedig csak egy bizonyos elferdített szemszögből terrorista. Úgyhogy ezek nem terrorszervezetek, hanem inkább hazafias lokálpatrióta egyesületek.

Terroristák azok, akik a civil lakosságot és a civil célpontokat támadják, felrobbantják magukat a kávéházban vagy a piactéren, a rádió épületében. Ezt pedig azért teszik, hogy megbontsák a rendet és hogy megrendítsék a lakosság kormányba vetett bizalmát, ami hogyha sikerül is, akár egy hatalomátvételt is megkísérelhetnek. De ez a jelenlegi iraki vagy afganisztáni körülmények között nem lehetséges, mert még ott vannak a koalícós erők. Ha majd elmennek, akkor a terroristák átvedlenek polgárháborús katonákká, akik ugyi elsősorban vallási alapon kezdik el lőni/robbantani egymást. Lényeg hogy vannak ellentétek magán a lakosságon belül, ahol terrorcselekmények zajlanak (vallási ellentétek miatt) és vannak a katonákra, rendőrökre (az ellenséggel korraboláló) támadó hazafiak, akik egyszerűen a saját hazájukat akarják megtisztítani.

Link to comment
Share on other sites

khabal

Fekii írta: Sztem akik a ház ablakából lövöldöznek annak is a 90 %-a benne van egy terrorszervezetben.... wink.gif

És ezzel ő is csak ugyanolyanná válik....

Ne feledd amit írtam: Azoknak a többsége, akik a koalíciós erők katonáit támadják nem terroristák, hanem olyan emberek, akik a hazájukat megszállók ellen harcolnak. Ez pedig csak egy bizonyos elferdített szemszögből terrorista. Úgyhogy ezek nem terrorszervezetek, hanem inkább hazafias lokálpatrióta egyesületek.

Terroristák azok, akik a civil lakosságot és a civil célpontokat támadják, felrobbantják magukat a kávéházban vagy a piactéren, a rádió épületében. Ezt pedig azért teszik, hogy megbontsák a rendet és hogy megrendítsék a lakosság kormányba vetett bizalmát, ami hogyha sikerül is, akár egy hatalomátvételt is megkísérelhetnek. De ez a jelenlegi iraki vagy afganisztáni körülmények között nem lehetséges, mert még ott vannak a koalícós erők. Ha majd elmennek, akkor a terroristák átvedlenek polgárháborús katonákká, akik ugyi elsősorban vallási alapon kezdik el lőni/robbantani egymást. Lényeg hogy vannak ellentétek magán a lakosságon belül, ahol terrorcselekmények zajlanak (vallási ellentétek miatt) és vannak a katonákra, rendőrökre (az ellenséggel korraboláló) támadó hazafiak, akik egyszerűen a saját hazájukat akarják megtisztítani.

kár magyarázni, nem értik meg

az aki lövi az amerikaiakat mert megszállták az országát az terrorista

de az az amerikai aki gerinctelen módon lerohan egy országot a természeti kincseiért full kamu ürüggyel és ártatlanok tömkelegét öli meg azok hősök...

hova süllyedhet még tovább ez a világ?

Link to comment
Share on other sites

P_D_Eye

hova süllyedhet még tovább ez a világ?

:lol: :lol: Haha, még egész jók vagyunk... Még jön a puszta élvezetből való gyilkolás katonai és kormányszervi szinten. Mikor még a tűztiszta és acélkemény elveket valló emberpártiak is egymást fogják gyilkolni, mert megérdemlik. És milyen igazuk lesz. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Fekii írta: Sztem akik a ház ablakából lövöldöznek annak is a 90 %-a benne van egy terrorszervezetben.... wink.gif

És ezzel ő is csak ugyanolyanná válik....

Ne feledd amit írtam: Azoknak a többsége, akik a koalíciós erők katonáit támadják nem terroristák, hanem olyan emberek, akik a hazájukat megszállók ellen harcolnak. Ez pedig csak egy bizonyos elferdített szemszögből terrorista. Úgyhogy ezek nem terrorszervezetek, hanem inkább hazafias lokálpatrióta egyesületek.

Terroristák azok, akik a civil lakosságot és a civil célpontokat támadják, felrobbantják magukat a kávéházban vagy a piactéren, a rádió épületében. Ezt pedig azért teszik, hogy megbontsák a rendet és hogy megrendítsék a lakosság kormányba vetett bizalmát, ami hogyha sikerül is, akár egy hatalomátvételt is megkísérelhetnek. De ez a jelenlegi iraki vagy afganisztáni körülmények között nem lehetséges, mert még ott vannak a koalícós erők. Ha majd elmennek, akkor a terroristák átvedlenek polgárháborús katonákká, akik ugyi elsősorban vallási alapon kezdik el lőni/robbantani egymást. Lényeg hogy vannak ellentétek magán a lakosságon belül, ahol terrorcselekmények zajlanak (vallási ellentétek miatt) és vannak a katonákra, rendőrökre (az ellenséggel korraboláló) támadó hazafiak, akik egyszerűen a saját hazájukat akarják megtisztítani.

Részben egyetértek veled.

Ahol nem: Irakban már most is polgárháború zajlik. Már véget ért az a fajta időszak, amikor csak az amerikaiak a célpontok. Szó sincsen már semmiféle felszabadító harcról. Itt hatalmi csoportosulások nyírják egymást ebben a kaotikus helyzetben, amiért az USA a felelős. De nem azért mert az olajért, vagy a kedvező stratégiai pozícióért megtámadta Irakot, hanem mert a következményeket nem mérték fel, illetve demokrácia demagógiával próbálták tömni a lakosság fejét ivóvíz, élelem és munka helyett.

Érdekes módon, az angol szektorban nincsen balhé. Pedig ők is "megszállók", de mivel az alapvető szolgáltatásokat azonnal visszaállították és nem követték azt az ostoba módszert, miszerint a Baath párt korábbi tagjait kirúgták az utcára, mert érintve voltak az előző rendszerben. Nekik volt annyi eszük, hogy ezt nem tették meg. Mert ezek a tisztek/katonák, akik munka nélkül maradtak és nincs is esélyük elhelyezkedni a civil szférában, a fegyvereikkel mit fognak csinálni? Leadják? Ugyan.

Emberrablásból és banditizmusból fognak élni, ha pénzt kínálnak nekik, bármit megcsinálnak.

És mielött jönne az, hogy a kormányuk hazaáruló, nem igaz. Egyszerűen féltik a hátsójukat és a hatalmukat, amit önmaguktól képtelenek lennének megvédeni. Ez köti egyedül az amerikaiakhoz őket. És nem kollaboránsok azok az emberek, akik rendőri szolgálatra jelentkeznek, vagy a hadseregbe. Ezeknek az emberekenk elegük van a képlékeny állapotból. Mivel számukra a mindenkori kormány a legitim, ezért onnan képzelik el a dolgok megváltoztatását. Teljesen normális reflex, ha engem kérdezel.

Irak vs USA háború: Sajnos nem tudom ki volt az, aki azt írta hogy az iraki haderő létszámban alatta volt az USA haderejének. Abban igaza van hogy fejletlenebb.

Link to comment
Share on other sites

Syg

Részben egyetértek veled.

Ahol nem: Irakban már most is polgárháború zajlik. Már véget ért az a fajta időszak, amikor csak az amerikaiak a célpontok. Szó sincsen már semmiféle felszabadító harcról. Itt hatalmi csoportosulások nyírják egymást ebben a kaotikus helyzetben, amiért az USA a felelős. De nem azért mert az olajért, vagy a kedvező stratégiai pozícióért megtámadta Irakot, hanem mert a következményeket nem mérték fel, illetve demokrácia demagógiával próbálták tömni a lakosság fejét ivóvíz, élelem és munka helyett.

Érdekes módon, az angol szektorban nincsen balhé. Pedig ők is "megszállók", de mivel az alapvető szolgáltatásokat azonnal visszaállították és nem követték azt az ostoba módszert, miszerint a Baath párt korábbi tagjait kirúgták az utcára, mert érintve voltak az előző rendszerben. Nekik volt annyi eszük, hogy ezt nem tették meg. Mert ezek a tisztek/katonák, akik munka nélkül maradtak és nincs is esélyük elhelyezkedni a civil szférában, a fegyvereikkel mit fognak csinálni? Leadják? Ugyan.

Emberrablásból és banditizmusból fognak élni, ha pénzt kínálnak nekik, bármit megcsinálnak.

És mielött jönne az, hogy a kormányuk hazaáruló, nem igaz. Egyszerűen féltik a hátsójukat és a hatalmukat, amit önmaguktól képtelenek lennének megvédeni. Ez köti egyedül az amerikaiakhoz őket. És nem kollaboránsok azok az emberek, akik rendőri szolgálatra jelentkeznek, vagy a hadseregbe. Ezeknek az emberekenk elegük van a képlékeny állapotból. Mivel számukra a mindenkori kormány a legitim, ezért onnan képzelik el a dolgok megváltoztatását. Teljesen normális reflex, ha engem kérdezel.

Irak vs USA háború: Sajnos nem tudom ki volt az, aki azt írta hogy az iraki haderő létszámban alatta volt az USA haderejének. Abban igaza van hogy fejletlenebb.

Az iraki helyzettel kapcsolatban teljességgel egyetértek veled.

Adalék: iraki haderő asszem az I. Öbölháború idején volt egymillió fő, utána alig százezerre kellett csökkenteni. Papíron, persze.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

xD

Usa sztem nagyon is okos okból támad Irakban...az olajért

én itt nem si a hülyeségükre céloztam, hanem a megfélemlítésre, ahogy a vietznámi háborúnak is ez volta fő célja, Hirosimáról meg ne is beszéljünk...

Link to comment
Share on other sites

Stampede

kár magyarázni, nem értik meg

az aki lövi az amerikaiakat mert megszállták az országát az terrorista

de az az amerikai aki gerinctelen módon lerohan egy országot a természeti kincseiért full kamu ürüggyel és ártatlanok tömkelegét öli meg azok hősök...

hova süllyedhet még tovább ez a világ?

xD

Kár magyarázni?Én teljesen megértem,hogy ki a terrorista, ki a szabadságharcos....de....sztem a nagy többség aki lövöldöz az amcsikra az benne van valamilyen szervezetben

én itt nem si a hülyeségükre céloztam, hanem a megfélemlítésre, ahogy a vietznámi háborúnak is ez volta fő célja, Hirosimáról meg ne is beszéljünk...

Hirosimának sztem is a világ "megfélemlítése" volt a célja...meg persze...sztem megrövidítették a háborút és megakadályozták,hogy kialakuljon Észak-Japán és Dél-Japán....mert ekkor a szovjetek is mandzsúriában voltak már... :wink:

Link to comment
Share on other sites

khabal

xD

Kár magyarázni?Én teljesen megértem,hogy ki a terrorista, ki a szabadságharcos....de....sztem a nagy többség aki lövöldöz az amcsikra az benne van valamilyen szervezetben

eddig nem szervezetről beszéltél hanem terrorszervezetről

az ellenállás és hasonlók nem egyenértékű ezzel

Link to comment
Share on other sites

Stampede

eddig nem szervezetről beszéltél hanem terrorszervezetről

az ellenállás és hasonlók nem egyenértékű ezzel

Jó,de arra gondoltam :wink:

De sztem az ellenállókat is támogatják a terrorosok xD

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

én itt nem si a hülyeségükre céloztam, hanem a megfélemlítésre, ahogy a vietznámi háborúnak is ez volta fő célja, Hirosimáról meg ne is beszéljünk...

Vietnámot kihagyhattad volna. Semmi köze sincs a megfélemlítésnek a vietnámi háborúhoz.

Link to comment
Share on other sites

khabal

Jó,de arra gondoltam :wink:

De sztem az ellenállókat is támogatják a terrorosok xD

a Mikulást nem?

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

"Egy hete Szobdzi Tufejli sejknek, a Hezbollah egyik befolyásos vezetőjének a követői közleményben szemrehányást tettek Naszrallah sejknek a bejrúti L,Orient-le Jour című lap értesülése szerint. Az ellenállás vezetése siralmas hibákat vétett, Naszrallah nemzetvédelmi stratégiájából nemzetrombolási stratégia lett, írták az elégedetlenkedők. A nagy szavak és fenyegetések Naszrallah szájából üresen hangzanak. Tufejli hívei szerint csak "halált és rombolást" hoztak a libanoni síiták számára. "Ez a háború Naszrallah nagyzási hóbortjának az eredménye" - áll a bejrúti újságban ismertetett nyilatkozatban."

Nos, ez egy érdekes dolog. Akkor hogy is van ez?

a Mikulást nem?

A Mikulás egy finn hitetlen gyaur. Nem támogatják :smile:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

a Mikulást nem?

Ahogy így mondod...nem :wink:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Az angol szektorban nincs balhé? Akkor az mi volt amivel pár hónapja tele volt a hiradó. Hogy egy angol osztag bevitta bázisukra 4-5 iraki srácot és botokkal meg a fegyvereikkel félholtra vették őket, miközben egy társuk a tetőről filmezte az egészet és közben olyan hangokat adott ki mintha orgazmusa lenne a dologtól?

Erre válaszolj.

Az amerikai fogolykínzásnak meg ki volt a fő tagja? EGY NŐ. A US Army-ból. A nőknek semmi keresnivalójuk nincs a haáborúban. Az Armynál ez lehet hgy OK de a Marine Corps-nál szigorú pszchiológiai teszten kell átmenniük a jelentkezőknek. A Marine botránynál meg megállapította a vizsgálatot végző bizottság h szabályosan jártak el, már korábban leírtam hogy mik az indokok, nézz csak utána!

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Hát igen...azt a videót én is láttam....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...