Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft


d0Nn1e

Recommended Posts

d0Nn1e

Hi all. Bocs h ennek új témát nyitok. World of Warcraftomat adnám el mindenestől (doboz + acc) 8000ftért, vagy cserélném Dod - Source accra, vagy Call Of Duty-ra (dobozzal együtt nem csak cd-key), vagy Guild Warsra. A Warcraft állapota: a dvdtok hátulján egy nagyon kicsit fel van gyűrödve a celofán, de a díszdoboz, a lemezek, és a kézikönyv sértetlenek (a doboz alliences), viszont az acc nincs feltöltve tehát gc-t kell majd venned hozzá. Ez a későbbi 5cd-s változata a WoW-nak. Akit érdekel a dolog az írjon nekem PM-et, vagy elértek msn címemen (Budapestiek előnybe). köszi előre is. alkuba benne vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Biriboy

Mivel sokan akartok venni, eladni, cserélni WoW account-ot, játékot ezért nyitottam neki egy különálló topikot!

MEGKÉRNÉK TEHÁT MINDENKIT, HOGY IDE ÍRJA BE A WOW-AL KAPCSOLATOS DOLGAIT!!!!!

( a többi topik a mai nap folyamán ide kerül bemásolásra amiért lehet engem szidni! )

Link to comment
Share on other sites

Biriboy

Kezdjük:

Evenstah topikja: Elado Wow Account

World of Warcraft account ELADO,

3 level 60as , es egy 32es.

Bloodscalp

Alliance: Hunter, Priest, Rouge - 60

Ragnaross

Horde: Warrior - 32

BOVEBB INFO : http://wowaccount.tar.hu/

Elerhetoseg : evenstah1@hotmail.com

hsz-ek:

Eladowowreg

45.000 irányár , hallod az dúúrva

én most cseréltem el a 60-as karis wow accom egy diablo2 + kieg serialra

Dronte

De ebben 3 db 60-as kari van (húúú ). Sztem el nem tudod képzelni néha milyen áron mennek el a különleges karik!

Motiq15 topikja: Wow Tauren SÁmÁn, A FÉLKAROMAT ODADOM EGY TAUREN SÁMÁN MAKETÉ

A FÉLKAROMAT ODADOM EGY TAUREN SÁMÁN MAKETÉ!! AKINEK VAN ÉS +AKARNA VÁLNI TŐLE ANNAK 3E Ft ért + veném!!! LEHETŐLEG TŐKÉLETES ÁLAPOTBAN LEGYEN!!!!!!

hsz-ek:

Troglodyte

háromezret ér a fél karod? szép....

Rizzo Papa

Nézz fel a http://www.holdfenyteam.hu oldalra, elvileg lennie kell, amúgy maga a bolt Budapesten van.

Lord_KROK

ERnnyiért a fél karod? nem is tudod e h mit beszélsz ...

De tudod mit? Én szerzek neked egyet 50 ronygért ... Jobban járunk mind a ketten azzal mint a fél karoddal ...

Csapoati

Hehe, nálunk a boltban van egy, de az csak kiállítási darab és mindenféle szir-szarral fel van turbózva. Amúgy magyarul is tudsz ("maketé", "félkaromat", "odadom", "veném", "tőkéletes", "álapotban")?

Motiq15

probálj + angol XP vel írni magyar keyel!! ugye milyen jó szorakozás...

+ hol is laksz?? mert megyek oda és...

ja holdfény team kipipálva! nincs! már előrendeltem 1re az köv(ha lesz) szálitmányra.

Dronte

Sztem az se változtatja meg hogy 1 vagy 2 betűt írsz

EnTrichon topikja: Wow Account

WoW accountot szeretnék eladni 13000 forintért.

Ami vele jár: -frissen feltöltve GC-vel

-60-as szintű hunter

akit érdekel az minél előbb értesítsen.

hsz-ek:

killermonkey

sztem simán kérhetsz érte 20 000FT-t is

EnTrichon

Az lehet, de az elsődleges célom hogy eladjam, méghozzá minél előbb...13000-ért meg még akár el is tudom adni...20ért már kevésbé...

Dronte

Hát annyiért nem fogja eladni... Nem kelendőek mostanában a WoW acc-ok. Hidd el.

Gladon

Sziasztok!

Engem lehet, hogy érdekelne az acc.

Írnál nekem pár soros kis infót róla a gladon@freemail.hu-ra?

Pl.: melyik szerveren van, szövis-e, milyen fajú, cuccai stb.

Előre is köszi.

killermonkey

Egyik osztálytársam 17 ezerért adta el a 60-as acc-ját

-ZaTHaR-

Nem akarok beleszólni mert ez végülis nem az én üzletem lesz az tuti de hát látom itt mások is elmondják a véleményüket . Nos én ha vennék egy wow account-t akkor marhára nem érdekelne a kigyurt lvl60 kari, én magam akarnám felhúzni az accomat és a kariimat erről szól a játék nemde?

j4d3n

Persze hogy erről szól, ez benne az élvezet, én nem tudnék "kész" accal nyomulni, de aki accot vesz az pont ezt akarja Nem mondom mi erről a véleményem mert az az én dolgom, aki meg accot vesz az meg a saját dolga, tegyen mindenki úgy ahogy akar. Igaz nekem 3 hónap WoW elég volt, 34-nél feladtam, ez nem az én világom, és kidobtam rá 12+7 ezer forintot, de hát a hibáiból tanul az ember :S Mindenesetre én magam töröltem azt a 34-est, de ha két hatvanas lett volna, én azt is töröltem volna, nem érdekel hány ezer "jöhetett volna vissza" abból amit kiadtam rá, nem vagyok álszent és nem azért mert ILLEGÁLIS és ToS sértő, hanem egyszerűen nem lenne jó belegondolni, hogy a karit amit Én húztam fel, akivel Én voltam guildben, akiben Engem ismertek x-en, azt más "vigye tovább", meg különben is, nálam ez olyan elvi, mint ahogy acc.-ot venni sem vennék. Bocsánat ha mégis volt benne sértő, szigorúan magánvéleményem ez, szóval nem kell vele foglalkozni.

Dronte

Jó akkor vegyetek tőlem is nekem is van egy accountom egy 60-as human paladinnal!

Gladon

Hahó!

Nos. Az acc. vételről

Saját példa. A játék megjelenésekor kezdtem. Felhúztam egy palát 60-ra. Eladtam. Pár hónap múlva új wow-ot vettem felhúztam egy mage-et 60-ra. Eladtam. Nos ezután vettem egy 60-as karit, amit azóta szintén eladtam

Persze mindez nem anyagi haszonszerzést szolgálta, csak van egy jó társaság akikhez visszahúz a szivem. Ezért vennék most is egy acc-ot lehetőleg minél olcsóbban a Bloodscalpon 60-as karival. Már abszolút csak hobbi szinten beugrálnék néha játszani. Ez azonban nem ér meg nekem 20000 Ft-ot.

Nos mennyi a pala?

Dronte

Sajna az én palám az nem a bloodscalpon van, hanem Executus PvP szerveren... (de nem is 20k-ért )

Gladon

Azért köszi

Gyu

Van egy másik eladó account 53-as szintű Bloodscalpos Paladinnal... szerintem kérdezd meg a srácot.

Gladon

Csak Bloodscalpos lenne jó?

EnTrichon

Na, mivel látom az érdeklődésnek némi morzsáját, úgy érzem köteles vagyok még pár infót megosztani a közönséggel:Venture rp server

Tauren lvl60 male hunter

Gear : UBRS/LBRS/SCHOLOMANCE/STRATHOLME dungeon gear

Gladon

Sajnos csak Bloddscalp-on lévő 60-as szövis kari érdekel.

Írtam, hogy én pusztán az emberekért mennék vissza játszani, így a klán adott és így a kari is

Köszi az infókat

IrviNe

Hi!

Van egy 44-es Dwarf Hunterem a Bloodscalpon epic puskával és több kék cuccal!+100G

Cserélném 40+-os allys rugóra ,nem érdekel ha cucca sincs!!!

Írj mailt: vincent@dunaweb.hu

vegyél fel MSN-re: irvinekinneasone@msn.com

vagy hívj fel: 06-30-274-9861!

SÜRGŐS!!!

NightDoG

Hello, mindenki engem egy 60 lvl es warlock erdekel, csak ne legyen gnome, 15k ert max el is vinnem a cuccok nem erdekelnek ami rajta van csak 60 lvl, szoval egy mesztelenert is 15 k t adnek, de azert annyora (szemet) ne legyen az illeto. surgos lenne

udv

Niclas

WTS[Glowing Brightwood Staff]........vagy ez nem a trade channel?

Sziasztok!

Engem lehet, hogy érdekelne az acc.

Írnál nekem pár soros kis infót róla a gladon@freemail.hu-ra?

Pl.: melyik szerveren van, szövis-e, milyen fajú, cuccai stb.

Előre is köszi.

Holnap folytatom!!

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

Hi all. Bocs h ennek új témát nyitok. World of Warcraftomat adnám el mindenestől (doboz + acc) 8000ftért, vagy cserélném Dod - Source accra, vagy Call Of Duty-ra (dobozzal együtt nem csak cd-key), vagy Guild Warsra. A Warcraft állapota: a dvdtok hátulján egy nagyon kicsit fel van gyűrödve a celofán, de a díszdoboz, a lemezek, és a kézikönyv sértetlenek (a doboz alliences), viszont az acc nincs feltöltve tehát gc-t kell majd venned hozzá. Ez a későbbi 5cd-s változata a WoW-nak. Akit érdekel a dolog az írjon nekem PM-et, vagy elértek msn címemen (Budapestiek előnybe). köszi előre is. alkuba benne vagyok.

Sztem a 8000 egy kicsit drága, nem? :blink:

Szerk: Jah, most látom, hogy account is van hozzá, akkor nem...

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

Sztem a 8000 egy kicsit drága, nem? :blink:

Szerk: Jah, most látom, hogy account is van hozzá, akkor nem...

persze, accal mindennel adom (ha kell még posztert is adok :lol: ), és az árból is lehet még lealkudni

Link to comment
Share on other sites

Gyu

persze, accal mindennel adom (ha kell még posztert is adok :lol: ), és az árból is lehet még lealkudni

Szerintem nem ártana, ha leírnád mi van az accounton...

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

hát az igaz, h nem ártana, de nincs rajta vmi sok csak egykét 10es kari asszem, mert naon nem volt időm játszani vele. meghát annyira nem jött be. (tudom kezeltessem ki magam :D ).

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

hát az igaz, h nem ártana, de nincs rajta vmi sok csak egykét 10es kari asszem, mert naon nem volt időm játszani vele. meghát annyira nem jött be. (tudom kezeltessem ki magam :D ).

Na de mégis bővebben...

Most már tudom, miért kerülgetted a forró kását... :lol:

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

hát már rég játszottam, szal csak emlékfoszlányok ugranak be :D, de ha jól emlékszem akkor van egy 10es warriorom a xaviuson. meg egy 5-7es karim (nem emléxem már) asszem a bloodscalpen. (bocs h nemtok pontosat mondani :unsure::smile: )

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

hát már rég játszottam, szal csak emlékfoszlányok ugranak be :D, de ha jól emlékszem akkor van egy 10es warriorom a xaviuson. meg egy 5-7es karim (nem emléxem már) asszem a bloodscalpen. (bocs h nemtok pontosat mondani :unsure::smile: )

Mi van, nem fogott meg a WoW? :wink:

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

Mi van, nem fogott meg a WoW? :wink:

hát nemnaon :unsure: , azért örülnék ha valaki ragyogó szemekkel írná, h "igen meg szeretném venni" v vmi hasonló :smile:

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

hát nemnaon :unsure: , azért örülnék ha valaki ragyogó szemekkel írná, h "igen meg szeretném venni" v vmi hasonló :smile:

Rám ne számíts...a Wow sohasem volt a kedvencem...

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

hát most amig menni fog a gshez adott 14napos wow valszeg nem lesz az h nem tudok választani annyian jönnek érte. majd talán azután ha valakinek megtetszett a 14 nap lehet h lesz vevő :unsure:

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

hát most amig menni fog a gshez adott 14napos wow valszeg nem lesz az h nem tudok választani annyian jönnek érte. majd talán azután ha valakinek megtetszett a 14 nap lehet h lesz vevő :unsure:

Hát szerintem azért tömegekere ne számíts...az accountod eléggé gyenge...

Itt a gs fórumon akár 60-as szintű karaktereket is szoktak eladni... :sad:

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

Hát szerintem azért tömegekere ne számíts...az accountod eléggé gyenge...

Itt a gs fórumon akár 60-as szintű karaktereket is szoktak eladni... :sad:

hát gondolom, de sztem akár 6-7ezerre is le lehet alkudni az árát (13ért vettem), és talán egy embernek aki most akarja megvenni és alapról kezdeni annak jó.

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

hát gondolom, de sztem akár 6-7ezerre is le lehet alkudni az árát (13ért vettem), és talán egy embernek aki most akarja megvenni és alapról kezdeni annak jó.

Ez mondjuk igaz...

Link to comment
Share on other sites

Biriboy

II-Adi topikja: High-lvl Silkroad Accountot Kellene, (nem hiszem, h van ilyen)

Hali!

Szeretnék érdeklődni, egy high level (52+)-os kariért, cuccokkal, mindennel. Azért, mert van egy thief, amikor elindulok utamra, mindíg becsalizik (asszem 42+os), aztán végre jólmegtudnám neki mutatni

Szóval aki rendelkezik ilyennel, az pls írjon ide

hsz-ok:

Lord_KROK

Hogy te mit meg nem teszel egy bizonyos emberért ...

II-Adi

Hát jah... Tegnap is volt egy gyerek (német) rohangált körbe körülöttem, és idegesített, hogy csatázzak Vele.... mint kiderült, egy magyar srác(aki a német haverja) uszította rám.... Én alapból nem azért voltam a Ravine legeldugottab részén, hogy harcoljak, hanem azért, hogy fejlődjek, és questet csináljak... Nah mind1, addig addig húzta húzta az agyam, ameddig azt nem mondtam, h NAH EZT 1SZER LEVEREM! Szóltam a németül beszélő magyarnak, h 1SZR LEVEREM, s mondja meg neki, h mivel nincs nálam PVP sál, öltözzön be Thiefnek, én meg majd HUNTER cuccban harcolok. A gyerek be is öltözött thiefnek... Nem volt mit tenni, elraktam a PET-et, és felvettem a HUNTER ruhát. Éreztem, ha leküldöm a thief gyereket, akkor akar még egy menetet. Éppen ezért szóltam az egyik klántársamnak, aki jött is nagy hévvel. A Thief megtámadott, én meg nem akartam megpurcanni,ezért vissza ütöttem. Az egyik pillanatban megjelent a klántársam úgyszintén HUNTER ruhában, és véget vetett a harcnak...A magyar csávesz elkezdi h nem volt szép meg minden..... Hát nem volt az, de akkor nemtom miért kellett ott baxogatni.... Erre a csávó is beöltözött thiefnek... tudtam h itt zselé nagy zűr lesz....a német gyerek zseléanyázott magyarul.... meg szidott mindenkit, a másik magyarral együtt.... Hát a vége az lett, h a klántársam, és a másik magyar küzdöttek egyet PvP sállal (ilyenkor nincs XP veszteség)... De én mondom, jobb lett volna ott egy magasabb kari...

Gyu

Szerintem inkább fejlődj

Stoecky

Az unalmas Silkroadba én lvl 13-nál bedöglöttem unalmamba .

NightDoG topikja: Csere Wow Account

Na szoval kellene egy 60 lvl es human warlock Bloodscalpe szerveren. Cserebe adnek az illetonek egy Tauren Druida t 1 es lila cuccokal felszerelkezve + van rajta egy lvl 41 es undead warlock + sok kicsi kari. csak egy egyszeru human warlock kellene erte 60 lvl esen. msn vagy e-mail: nightdog85@hotmail.com

udv

hsz-ok:

FeGa1122

Jajj nee! Te hírtetted magad egész nap a huncsatin ?

De remélem hogy itt gyorsan találsz valakit és akkor nem kell folyamatosan írogatnod a huncsatira

wow01 topikja: Wow Accot Vennék, T2es Male Palát

Sziasztok

wow accot vennék, t2es male palát kizárolag. Aki tud ilyen küldjön egy mailt: wow01@freemail.hu

mind1 melyik serveren van.

Árban megegyezünk!

Üdv

hsz-ok:

Dronte

Nekem van küldök mailt

wow01

még mindig keresek human male palát....

palák irjatok

wow01

Human male paláért Bs serveren(t2) , accért, cdk, cdkulcsos tokért, secret answer>>>fizetnék 30.000+ ft-t

irjatok

shiku topikja: Wow Acc

Sziasztok. Eladó WoW acc. dragonblight alliance oldal. 3lvl60as bővebben priviben plix.

d0Nn1e topikja: World Of Warcraft (dobozosan Mindenestől), Eladó Vagy Cserélném

Hi all. Bocs h ennek új témát nyitok. World of Warcraftomat adnám el mindenestől (doboz + acc) 8000ftért, vagy cserélném Dod - Source accra, vagy Call Of Duty-ra (dobozzal együtt nem csak cd-key), vagy Guild Warsra. A Warcraft állapota: a dvdtok hátulján egy nagyon kicsit fel van gyűrödve a celofán, de a díszdoboz, a lemezek, és a kézikönyv sértetlenek (a doboz alliences), viszont az acc nincs feltöltve tehát gc-t kell majd venned hozzá. Ez a későbbi 5cd-s változata a WoW-nak. Akit érdekel a dolog az írjon nekem PM-et, vagy elértek msn címemen (Budapestiek előnybe). köszi előre is. alkuba benne vagyok.

hsz-ok:

PCBalu

Sztem a 8000 egy kicsit drága, nem?

Szerk: Jah, most látom, hogy account is van hozzá, akkor nem...

d0Nn1e

persze, accal mindennel adom (ha kell még posztert is adok ), és az árból is lehet még lealkudni

Gyu

Szerintem nem ártana, ha leírnád mi van az accounton...

d0Nn1e

hát az igaz, h nem ártana, de nincs rajta vmi sok csak egykét 10es kari asszem, mert naon nem volt időm játszani vele. meghát annyira nem jött be. (tudom kezeltessem ki magam ).

PCBalu

Na de mégis bővebben...

Most már tudom, miért kerülgetted a forró kását...

d0Nn1e

hát már rég játszottam, szal csak emlékfoszlányok ugranak be , de ha jól emlékszem akkor van egy 10es warriorom a xaviuson. meg egy 5-7es karim (nem emléxem már) asszem a bloodscalpen. (bocs h nemtok pontosat mondani )

PCBalu

Mi van, nem fogott meg a WoW?

d0Nn1e

hát nemnaon , azért örülnék ha valaki ragyogó szemekkel írná, h "igen meg szeretném venni" v vmi hasonló

PCBalu

Rám ne számíts...a Wow sohasem volt a kedvencem...

d0Nn1e

hát most amig menni fog a gshez adott 14napos wow valszeg nem lesz az h nem tudok választani annyian jönnek érte. majd talán azután ha valakinek megtetszett a 14 nap lehet h lesz vevő

PCBalu

Hát szerintem azért tömegekere ne számíts...az accountod eléggé gyenge...

Itt a gs fórumon akár 60-as szintű karaktereket is szoktak eladni...

d0Nn1e

hát gondolom, de sztem akár 6-7ezerre is le lehet alkudni az árát (13ért vettem), és talán egy embernek aki most akarja megvenni és alapról kezdeni annak jó.

PCBalu

Ez mondjuk igaz...

INNENTŐL KEZDVE MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY ITT NYISSON TOPIKOT, HOGY NE LEGYEN 100 WOW-OS TOPIK FELESLEGESEN.

Link to comment
Share on other sites

d0Nn1e

kössz Biriboy, hogy beraktad az enyémet is :smile:

Link to comment
Share on other sites

Biriboy

kössz Biriboy, hogy beraktad az enyémet is :smile:

Mindenkiét beraktam, mert törölve lesznek hamarosan!

Link to comment
Share on other sites

Janez

Karihúzást vállalok! :D Ha main-t váltanál, de nincs kedved felhúzni 60ra az új karit, mi segíthetünk! :D Ha érdekel írj a mor2006@vipmail.hu címre!

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

kössz Biriboy, hogy beraktad az enyémet is :smile:

irtad hogy gw-re is cseréled, nos énmeg egy full gw spec editiont akarok wow-ra cserélni :smile:

szerk: 10 nap sok idő, nemtudom még áll e az ajánlat

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Nekem meg továbbra is eladó a WoW accountom lvl 60-as t1-es Paladinnal

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Hello!

Régebben olvastam a GS-ben, hogyha valaki naponta 4 óránál kevesebbet játszik a WoW-al akkor havonta 2 ezret kell csak fizetnie. Ez igaz? Mert ha igen engem érdekelne a dolog. ( Azt hiszem valamelyiik szám arénájában olvastam)

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Hello!

Régebben olvastam a GS-ben, hogyha valaki naponta 4 óránál kevesebbet játszik a WoW-al akkor havonta 2 ezret kell csak fizetnie. Ez igaz? Mert ha igen engem érdekelne a dolog. ( Azt hiszem valamelyiik szám arénájában olvastam)

Én nem emléxem hogy benne lett volna a GS-ben, ezenfelül sztem ez hülyeség.

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Hello!

Régebben olvastam a GS-ben, hogyha valaki naponta 4 óránál kevesebbet játszik a WoW-al akkor havonta 2 ezret kell csak fizetnie. Ez igaz? Mert ha igen engem érdekelne a dolog. ( Azt hiszem valamelyiik szám arénájában olvastam)

Én sem emlékszem ilyenre, ha volt is csak kamu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...