Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Neved


LordWolf

Recommended Posts

-Stranger-

Miért ez a nevem? háát mert én is egy Stranger vagyok, egy ismeretlen vándor, aki azon fáradozik, hogy jó érzéssel fejezze be az Élet nevű RPG-t. a 17 meg a korom lenne, de már nem az, majd megváltoztatom.

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Miért ez a nevem? háát mert én is egy Stranger vagyok, egy ismeretlen vándor, aki azon fáradozik, hogy jó érzéssel fejezze be az Élet nevű RPG-t. a 17 meg a korom lenne, de már nem az, majd megváltoztatom.

szerintem születési évre írd át... nem egyszerűbb ?

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

szerintem születési évre írd át... nem egyszerűbb ?

hmm... erre nem is gondoltam. thx. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Miért Lezlie407?

Mert Skype-on foglalt volt a Lezli és kiadta azt a "lehetőséget", hogy Lezlie407 az lett az E-mail címem is és így egy-két fórumon a nevem is

hát ennyi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GTAHunyadi

GTA mert naggyon szeretem a GTA-t és Hunyadi mert úgy hívnak ebből jön a GTAHunyadi

a többit már képzeljétek el :smile:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Előszőr csak simán frost akartam lenni, de ez a név már foglalt volt, amikor a steam acc-omat csináltam. De lehetett választani egyéb felkínált nevekből...fishyfrost. Hát ez elég hülyén hangzik hogy jó legyen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lumen

Amior először D&D-ben kerestem nevet, felcsaptam a latin szótárat, és ez jól is hangzott, és a jelentése is tetszett (fény,világosság), és azóta mindenhol ezt a nevet használom.

Link to comment
Share on other sites

wheelz

egy carbon-os ellenfél neve ez :tongue:

és megteccett

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

Egy DJ neve Dj Petee

Én meg Zolee helyett Zoleee lettem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Julius_Caesar

Julius Caesar a császár :D... Dicső és nemes férfi, pont mint én. B)

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Julius Caesar a császár :D... Dicső és nemes férfi, pont mint én. B)

mondjuk nem volt császár úgy mellékesen

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

Julius Caesar a császár :D... Dicső és nemes férfi, pont mint én. B)

meg szerény ugye :smile:

Link to comment
Share on other sites

DenDead

Hát ha még emlékeztek a Carmageddon 2-re, akkor abban volt egy fekete Caddilac (asszem), és egy csonváz vezette! Neki vol a Den Dead! Úgy ragadt rám, hrégen nagyon sovány, vékony voltam! És azzal b.zeráltak, h úgynézek ki mint egy csontváz! Meg nagyon is sokat multiztunk és nyomtuk a carmát és mindig Dennel voltam és hasonlítottak hozzá meg úgy nézek ki (mivel olyan sovány voltam)! Aztán valagogy ez lett!

De nem ez a becenevem a valóságba! Csak akkor sokhelyen regeltem így magam, és neten megmaradt!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Laci96

Laci96. ezt nem olyan nehéz kitalálni. Laci a keresztnevem, és 96-ba születtem. (1996)

Link to comment
Share on other sites

sid

Laci96. ezt nem olyan nehéz kitalálni. Laci a keresztnevem, és 96-ba születtem. (1996)

Az nem semmi, ilyen fiatalon már fórumozik valaki :D

Link to comment
Share on other sites

Skywind

Egyszer, még a régi Guruban volt egy Baldurs Gate végigjátszás (ezt olvastam el esti mese helyett, olyan jó volt), és volt benne egy Whisperwind nevű elf, de nekem nem tetszett. Aztán ott van Luke Skywalker, akit nem szeretek, ellenben az apja nagyon is bejön.

Hát így lettem Skywind (ha magyar oldalakon láttok ilyen nevű fazont, az ált. én vagyok)

Ennyi :lol:

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

na ha már it tartunk át lehet valahogy irni a nickemet? :o :ph34r: már nagyon rég nem használom a newton-t...

Link to comment
Share on other sites

OG

Az én nevem a vezeteknevem és a keresztnevem kezdőbetűinek összevonásából ered egyrészt másrészt nehány embernek G van a neve végén pl. Ali G, Kenny G aztán ugye ott van OG Simson is :smile: .

Amugy régebben volt már egy avatarom helmax ami nem sok hsz-t és napot ért meg. Az pedig a Max Payne és 1 fogkefemárka összevonásából ered :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wintus

őszintén? még magam sem tudom miért ez lett. w-s kezdetűt szerettem volna.a többi meg csak úgy jött. :smile:

de tetszik,és eléggé rámragadt :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

na ha már it tartunk át lehet valahogy irni a nickemet? :o :ph34r: már nagyon rég nem használom a newton-t...

ha a GSO-n módosítod

Link to comment
Share on other sites

JackOHara

A commandos 2-böl :smile:

Link to comment
Share on other sites

Zaraqer

A M.A.G.U.S.-ból (szerepjáték) vagy a másik nevem:ANNVDSN ekkor éppen dühömben rácsaptam a klaviatúrára :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Tomi-nak hívnak, az -na csak úgy jött :rolleyes::smile:

Link to comment
Share on other sites

-Slug-

Slug a HP 6 Slughorn nevű karakteréből jött (magyar fordításban Lumpsluck <_< )

Link to comment
Share on other sites

METALz

East parkban volt egy csóka aki mindig azt mondta h "Metááááál" , és amikor krealtam az accom anno dio2ben foglalt volt a "Metal" és odabiggyesztettem a "z"-t a végére :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...