Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Neved


LordWolf

Recommended Posts

pepi93

Érdekes nekem van Nikola nevű FÉRFI ismerősöm fonetikusan "nikolá" szerb a srác... ezért mondtam :smile:

az egyik ovitársamat Nikolának hívták és fiú volt a barátnőm meg halálbiztosan állítja hogy az lány név...nah ezért kértem a segítsegetek :smile: kösz a segítséget :wink:

Link to comment
Share on other sites

deatheater

az egyik ovitársamat Nikolának hívták és fiú volt a barátnőm meg halálbiztosan állítja hogy az lány név...nah ezért kértem a segítsegetek :smile: kösz a segítséget :wink:

Akkor örülök, hogy nem csak nekem van Nikola nevű ffi ismerősöm.. :smile:

Link to comment
Share on other sites

pepi93

Akkor örülök, hogy nem csak nekem van Nikola nevű ffi ismerősöm.. :smile:

nem bizony :smile:

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Te hali ha nem vok indiszkrét mondd má el hol lax?

Komlón

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Ez olyan mint a Hedvig. Én mindíg azt hittem, hogy az férfi név. Aztán meg megtudtam, hogy női :D

A Hedvig női név? :blink:

Lol, eddig azt hittem, h férfi név. :smile:

Link to comment
Share on other sites

deatheater

nem bizony :smile:

akkor ez vmi unisex név /lol mint a teszkó unisex miniszoknya

bocs az OFF ért

szerk.:

nemtommér, de először a nevedet dreamtheater-nek olvastam, aszittem az együttesből jött huh.gif

eddig nem nagyon ismertem őket, de most +hallgattam 23 számukat és nem nagyon gyere be, de ha ajánlasz 1et ami neked tetszik akkor +hallgatom...

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

A Hedvig női név? :blink:

Lol, eddig azt hittem, h férfi név. :smile:

Hogy mire nem jó ez a wikipedia?! :D :D

"A Hedvig női név a német Hedwig névből ered, A név mindkét tagjának jelentése: harc."

Link to comment
Share on other sites

pepi93

Hogy mire nem jó ez a wikipedia?! :D :D

"A Hedvig női név a német Hedwig névből ered, A név mindkét tagjának jelentése: harc."

és mit gondoltok a Lénárdról? fiű vagy lány név? :rolleyes: (bocs akit így hívnak, de én még nem nagyon hallottam ilyen névről... :unsure: )

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

és mit gondoltok a Lénárdról? fiű vagy lány név? :rolleyes: (bocs akit így hívnak, de én még nem nagyon hallottam ilyen névről... :unsure: )

Hejj ez a wikipedia :D :D

"A Lénárd német eredetű férfinév, jelentése: erős, mint az oroszlán. Férfi párja: Leonarda."

Link to comment
Share on other sites

Sir_Zsim

A Darkling az UT2004-ből jött, a + elfet pedig thrillionon raktam hozzá a sötételf karimhoz:)

Aláírás Heri Kóler és a Főnö Érdemrendje, Dupladurr sztárügyvéd úr levele Heri Kóklernek aláírása.

Huhh, jó elmondtam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Az én nevemnek HOSSZÚ története van :D De leírom:

Az úgy volt hogy kitaláltam még annó' régen egy egyszerű nevet, ami a Pusztító volt. Mindig mikor játszottam egy játékkal ezt használtam, de van egy öcsém is, és akkor még kicsi volt és neki kellett ez a név, saját magának akarta. Közben ezt leangolosítottam, és így lett Havok (k-val ^^), de aztán inkább Devastator lett (ez laza nagyon ^^). De öcsémnek akkor is kell ez a név. Még annó' 2000-ben/2001-ben kaptam PS1-re egy pankrátoros játékot (Smackdown! 2), és megcsináltam a pankrátoromat, és megkérdezte, hogy mi legyen a neve. Itt elgondolkodtam, és arra a döntésre jutottam, hogy legyen kaszás, mivel annyira erős karakter, hogy mindenkit "kinyír", Ő az ítélethozó. De ha már kaszás a neve, akkor ne simán kaszás legyen, hanem legyen A Kaszás. Ez angolul The Reaper, és ez lett a nevem ^^

Aztán történt olyan, hogy LAN Partyn volt egy srác aki Reaper volt, ezért most nem tudtuk hogy kit szólítanak ekkor-akkor, és megalapítottam a CooL Klánt, aminek én vagyok a vezére (tagok nincsenek komolyabban, öcsém, szomszéd-srác, gamesfun innen a GSFórumról, de azért növekszik :D). És ezért így írom a nevem hogy The Reaper CooL (v. [CooL] The Reaper, MSN-emen csicsásabban :D)

Nah, ennyi volt a történetem, remélem tetszett ^^

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Hejj ez a wikipedia :D :D

"A Lénárd német eredetű férfinév, jelentése: erős, mint az oroszlán. Férfi párja: Leonarda."

Háhá ezt tudtam ^^

Link to comment
Share on other sites

deatheater

Az én nevemnek HOSSZÚ története van :D De leírom:

Az úgy volt hogy kitaláltam még annó' régen egy egyszerű nevet, ami a Pusztító volt. Mindig mikor játszottam egy játékkal ezt használtam, de van egy öcsém is, és akkor még kicsi volt és neki kellett ez a név, saját magának akarta. Közben ezt leangolosítottam, és így lett Havok (k-val ^^), de aztán inkább Devastator lett (ez laza nagyon ^^). De öcsémnek akkor is kell ez a név. Még annó' 2000-ben/2001-ben kaptam PS1-re egy pankrátoros játékot (Smackdown! 2), és megcsináltam a pankrátoromat, és megkérdezte, hogy mi legyen a neve. Itt elgondolkodtam, és arra a döntésre jutottam, hogy legyen kaszás, mivel annyira erős karakter, hogy mindenkit "kinyír", Ő az ítélethozó. De ha már kaszás a neve, akkor ne simán kaszás legyen, hanem legyen A Kaszás. Ez angolul The Reaper, és ez lett a nevem ^^

Aztán történt olyan, hogy LAN Partyn volt egy srác aki Reaper volt, ezért most nem tudtuk hogy kit szólítanak ekkor-akkor, és megalapítottam a CooL Klánt, aminek én vagyok a vezére (tagok nincsenek komolyabban, öcsém, szomszéd-srác, gamesfun innen a GSFórumról, de azért növekszik :D). És ezért így írom a nevem hogy The Reaper CooL (v. [CooL] The Reaper, MSN-emen csicsásabban :D)

Nah, ennyi volt a történetem, remélem tetszett ^^

szép kis sztori :smile: filmesítsed + :smile: amerikában az ilyen kasszasiker.. főleg ha felturbózod... mondjuk a lanpartin véres küzdelem folyt a név használatáért amiben sajnos alulmaradtál ám egy fantasztikus ötlet +mentett jobb nevet találtál ki amivel befutottál :smile:

Link to comment
Share on other sites

DarklingElf

Aláírás Heri Kóler és a Főnö Érdemrendje, Dupladurr sztárügyvéd úr levele Heri Kóklernek aláírása.

Huhh, jó elmondtam. :lol:

Hehh, grat a megfigyeléshez :lol: Stanley Steel Rulez!

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Mivel tényleg jó kis bajuszom van 15 évesen így eléggé valószínűsíthető a származás! Egyébként onnan jött a név hogy az egyik táborban fociztunk és véletlenül a homlok helyett a felső ajkammal lőttem be a labdát a kapuba! Gyakorlatilag BAJUSSZAL löttem gól!

Link to comment
Share on other sites

balazsvok

hehh nem nehéz kitalálni sztem enyimet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Mindtrick. Nos a KotOR 2-ben van egy ilyen skill. Megteccet, és innen jött később a Mindcontrol a kedvenc szuper képezségem. (Psi Skillz powa! :smile: )

Link to comment
Share on other sites

pepi93

hehh nem nehéz kitalálni sztem enyimet :lol:

ezt nem bizony :tongue:

Link to comment
Share on other sites

ferenc00765

Az enyém se olyan bonyolult. :D

Ferenc: magától értetődő :smile:

007: Mint James Bond :ph34r: :D

65: mint a 7-es előtt lévő 2 szám, de hogy miért ez, azt nem tudom. :smile:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az enyém se olyan bonyolult. :D

Ferenc: magától értetődő :smile:

007: Mint James Bond :ph34r: :D

65: mint a 7-es előtt lévő 2 szám, de hogy miért ez, azt nem tudom. :smile:

érdekes, az avatarod pedig kira :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Gabe = Gábor

A zero nemtom... Nemjutott más az eszembe :lol:

Amúgy csak simán Gabe akartam lenni de az foglalt volt. Amúgy hogy lehet nevet változtatni? :huh:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

na vajon... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Gabe = Gábor

A zero nemtom... Nemjutott más az eszembe :lol:

Amúgy csak simán Gabe akartam lenni de az foglalt volt. Amúgy hogy lehet nevet változtatni? :huh:

ahol regiztél a GS onlineon

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

ahol regiztél a GS onlineon

Valami pontosabbat nemtudnál mondani? :huh:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

A martin-t a nevemből (Márton) fordítottam angolra, a danté-t pedig a Devil May Cry-ból vettem :smile:

Azelőtt martin13 néven simerhettek a fórumozók de annak már vagy 1,5 éve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...