Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Neved

LordWolf
 Share

Recommended Posts

Freddy22

nekem a Freddy, több helyről jön, először is a gta:aaban csak én tudtam megölni az osztályból Freddyt, (ekkor már kezddött) aztán egyik haverom mondtah legyek freddy, gondoltam nekem mind1 jó az de még nem volz olyan erős, és végül Freddy Kruger is rátett egy lapáttal, a 22 meg hasből jött amikor msn címet kellet csinálnom :smile:

-Oli-

nekem a Freddy, több helyről jön, először is a gta:aaban csak én tudtam megölni az osztályból Freddyt, (ekkor már kezddött) aztán egyik haverom mondtah legyek freddy, gondoltam nekem mind1 jó az de még nem volz olyan erős, és végül Freddy Kruger is rátett egy lapáttal, a 22 meg hasből jött amikor msn címet kellet csinálnom :smile:

Gondoltam, h Freddy Kruger adta az ihletet!

Freddy RULLLZZZZ!!!!! :wink:

Freddy22

Gondoltam, h Freddy Kruger adta az ihletet!

Freddy RULLLZZZZ!!!!! :wink:

de az már késöbb volt, cask erősítette az egészet,hjajj milyen freddys történetek vannak :smile:

-Oli-

de az már késöbb volt, cask erősítette az egészet,hjajj milyen freddys történetek vannak :smile:

De attól még Freddy adta a legnagyobb lökést! :wink:

Thinic3

A nevem az azért ez, mert anyukám meg apukám ezt választotta nekem...

Egyébként meg akkor már "Nicked" vagy "Felhasználóneved" vagy "userneved" vagy akármi jobb lenne ennél...

Freddy22

De attól még Freddy adta a legnagyobb lökést! :wink:

ahogy akarod :D különben mind a 3 nagy volt, és a 22 nélkül már el sem tudnnám képzelni magam :smile: bár a legtöbb híres embernek 9el kevesebb :smile: (gyengébbek kedvéért 13)

LordWolf

csak úgy gyütt a név...

Na jól van elmondom akartam vmit amiben benne van a Lord. aztán megint 1-et amiben benne van a farkas és háát Lord+farkas hülén nézett ki ezért lett Lordfarkas>>>Wolf=LordWolf! hehehe

-Oli-

Na jól van elmondom akartam vmit amiben benne van a Lord. aztán megint 1-et amiben benne van a farkas és háát Lord+farkas hülén nézett ki ezért lett Lordfarkas>>>Wolf=LordWolf! hehehe

És miért nem lettél WolfLord! :rolleyes:

Sztem az még jobban hangzik! Mert sokaknak kezdőik Lorddal a neve! :wink:

LordWolf

majd ha léptem két rangot (vagy többet) megpróbáljuk. Tényleg jól hangzik!

Freddy22

ez igaz WolfLord, még szerencse h van névváltoztatás, szépen bemész az anyxakönyvi hivatalbaott a 3. emeleten jobbra stb. :lol:

különben az adatmódosításnál télleg lehet, és ez csak tipp de sztem is nevezd át magad, jobb :smile:

-Oli-

ez igaz WolfLord, még szerencse h van névváltoztatás, szépen bemész az anyxakönyvi hivatalbaott a 3. emeleten jobbra stb. :lol:

különben az adatmódosításnál télleg lehet, és ez csak tipp de sztem is nevezd át magad, jobb :smile:

WOW!

Ugye milyen kreatív vagyok??? :lol: :D

Gecko73

Az én nevem eredete elég egyszerű. A Gergő miatt egy haverom mindig Geckonak hívott és ez rámragadt (mármint a név :smile: ). 73 meg azért mert ez a szerencseszámom

• 2 weeks later...
LordWolf

Zseniális ötlet...LordWolf-ból LordWolfra változtatom! :D :D

Dronte

Az én nevem asszem még abból jött, h mindenképpen D-vel kezdődjön mivel eredetileg Dani vok :smile:. Generals a kedvenc gamem, abba van Drone, és abba betűztem egy betűt, és kész is :smile:

Oli12

Olivérnek hívnak --> Oli

Amikor még kosaraztam 12es volt a mezszámom és innen a 12. :smile:

_DeX_

Anno még mikor meg lett a netem, keresgéltem háttereket, és láttam egyet amin egy csuklyás csávó volt egy véres kör alakú bigyóval a kezében (ilyen Xena-s karika) ott kivolt írva véresen a háttérre hogy Deatrhow

Mondom ez pudinga. Ezt használtam chaten is, amikor meg rávettem magam hogy regizzek ide véletlen Deathrow-nak írtam, a h-t meg az r-t felcseréltem, de rájöttem hogy így jobb ^_^ Meg aztán ezt szépen megszoktam, és msn-be is legtöbbször ezt a nevet használom (most igaz nem)

Aztán haverok msn-en, itt, meg csak simán Death-nek hínnak :smile:

TIRU

Hy! TIRU vok. A nevem? Fateromtól örököltem ő meg az unokatesójától, de szerintem a legjobban ismert TIRU akkor is én vagyok :D

MikaRoss

Darren Shan könyéveiben van egy Mika Ver Leth nevű vámpír herceg, akinek a nevéből kivettem a v betűt, a maradékot pedig összekevertem... :smile:

Norbi101

Norbi-nak hívnák, a 101 meg onnan jött hogy becsukott szemmel nyomtam még 3 számot csak ugy. :lol:

Freddy22

WOW!

Ugye milyen kreatív vagyok??? :lol: :D

miért is? :blink:

Balintos

én egy kvízjátékba akartam regisztrálni, és nem jutot teszembe semmi, úgyhogy kicsit "el akartam rómaiasítani" a nevem, ami Bálint, úgyhogy ez lett :sad: de nekem nem igazán tetszik

50m4

nekem nagyon egyszerű 5=s 0=o m=m 4=a szóval soma!!!!!!!!!!!!!!

CrW

Norbi-nak hívnák, a 101 meg onnan jött hogy becsukott szemmel nyomtam még 3 számot csak ugy. :lol:

véletlen a 101-et mi? xD sztem a kedvenc filmedből jött x) :smile:

TIRU

nekem nagyon egyszerű 5=s 0=o m=m 4=a szóval soma!!!!!!!!!!!!!!

Én azt hittem hogy 50db M4 assault rifle :D

Real013

én egy kvízjátékba akartam regisztrálni, és nem jutot teszembe semmi, úgyhogy kicsit "el akartam rómaiasítani" a nevem, ami Bálint, úgyhogy ez lett :sad: de nekem nem igazán tetszik

Írd át,megoldható. :smile: