Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Neved


LordWolf

Recommended Posts

-Oli-

Mindegy,aki tudja,az hívja a 0670/313 75 0*-es számot

Emelt díjas? :lol:

Link to comment
Share on other sites

cautionline

Emelt díjas? :lol:

Azzá teszem!

Link to comment
Share on other sites

medaline

Emelt díjas? :lol:

akkor 90-es lenne....nem??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

-Oli-

akkor 90-es lenne....nem??? :blink:

Részletkérdés! :wink:

De én inkább majd megnézem a TV-ben a megfejtést! :wink:

Link to comment
Share on other sites

cautionline

akkor 90-es lenne....nem??? :blink:

De,azért nevetett mert ő is tudja,és csak viccelt. :wink:

Link to comment
Share on other sites

medaline

najóvan....vége legyen az OFF-nak :angry:

Link to comment
Share on other sites

cautionline

najóvan....vége legyen az OFF-nak :angry:

Igenis cicám! :wink: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

medaline

Igenis cicám! :wink: :D :lol:

nem vagyok a macskád. :angry: <_<

Link to comment
Share on other sites

cautionline

nem vagyok a macskád. :angry: <_<

Jól van szivem! :wink: AMÚGY nem azért mondom ezeket neked,hogy b*@#-téged,hanem mert :wub:

Link to comment
Share on other sites

medaline

Jól van szivem! :wink: AMÚGY nem azért mondom ezeket neked,hogy b*@#-téged,hanem mert :wub:

namostmárténylegvégelegyen....pá :smile:

Link to comment
Share on other sites

cautionline

namostmárténylegvégelegyen....pá :smile:

Ki lesz az ügyvéd???? :D

OFF

Link to comment
Share on other sites

Xris

Én a nevemet nem tudom mire fel találtam ki,ez akkor jött be mikor

a gamestar.hu-n a regelsnél gondolokdtam valami neven...egészen addig nem is volt ilyen netes nicknevem...

na De regletem már be sokfélekép.... a másik nevem az XTiTan(Ez onnan jött be hogy Krisztián->Krisztitán->

Xtitán>XTiTan)

De az Xris hogy ugrott be,azt nem tom :ph34r:

Illetve ha foglalt már valahol a Xris akkor simán beírom hogy XrisWolf vagy Xris_Wolf és kész

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Ja húsz féle neven vaok regiszrálva más-és más helyeken. Eddig inkább a helyeket felejtettem el amire regeltem.... :smile: Amúgy "csigusz :D :D :D :D"....

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

hat en vookk Bubu es Yoda is...ez a ket becenevem es osszeraktam...aztan ilyen ltt mostmegmarcssak ezt hasznalom mindnehol xD

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hat en vookk Bubu es Yoda is...ez a ket becenevem es osszeraktam...aztan ilyen ltt mostmegmarcssak ezt hasznalom mindnehol xD

bub yoda... hát elég érdekes :huh: de miért hagytad le az A-t a végéről

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Ja húsz féle neven vaok regiszrálva más-és más helyeken. Eddig inkább a helyeket felejtettem el amire regeltem.... :smile: Amúgy "csigusz :D :D :D :D"....

hehe, én csak a TaviG-t használom már majd 3 éve a neten. meg a haverok is ezen szólítanak, hála egy gimis angolórai bezsólásomnak.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hehe, én csak a TaviG-t használom már majd 3 éve a neten. meg a haverok is ezen szólítanak, hála egy gimis angolórai bezsólásomnak.

engem meg NRGnek szólítanak az előtte lévő meg tabu :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Mortanius neve a Legacy of Kain széria ismerőinek lehet ismerős. :smile: Még az első részben volt benne, a Legacy of Kain - Blood Omen-ben. Az a lényeg, hogy Nosgoth városának voltak pillérei és mindegyiknek volt egy örzője. Mortanius a halál pillérénak volt az örzője.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

bub yoda... hát elég érdekes :huh: de miért hagytad le az A-t a végéről

mert szerintem igy jobb^^ vaggy nem?? :huh: :lol:

Link to comment
Share on other sites

guest45

Az én nevem alapját nem a merevlemez szolgáltatta :D vezetéknevem Puskás, aztán a Winchester meg egy jó puska (már cég is, ha jól tudom). Meg apámat is így hívták az iskolában, mert sok indiánregényt olvasott: vincseszeter :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Az enyémnek nincs különösebb magyarázata. Valahogy kitaláltam ezt a nevet, e nem tom miféle isteni sugallat hatására :ph34r: Annyi rémlik hogy valamilyen különleges nevet akartam kitalálni asszem e-mail címnek :D

Aztán gondolkodok, gondolkodok, mondom Hell (ugye pokol) aztán mondom ez még rövid. És valahogy hozzátettem még a night-ot is és így lett asszem :D Bár sosem ez akartam lenni, hanem Nightmare, csak az annyira kapós egy nick, hogy mindenhol regelve van. Sajna itt is GS-en, de az a legdurvább, hogy még nem is láttam sehol sem azt az illetőt. Se GSF-en se GSO-n.De mostmár mind1 is, mert megszerettem ezt a nicket :D

Amúgy nevem nem tévesen íródott és ezáltal nem összetévesztendő a Doom-ból ismert Hellknight-al :D :D

Rövidítése viszont egyszerűen csak Hell :D

Link to comment
Share on other sites

alcapoNE19

Akik játszottak annó/játszanak a Diabló 2-vel azok tudhatják hogy honnan vettem a nevem

huu derég volt az , ugye a negyedik világban az első questben kell megölni a gonosz angyal szerű izéét vagy valami olyasmit asszem ezaz.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Haverok még régebben elkezdtek Kreténnek nevezni... (mellesleg nem is értem miért... :huh: )

Utána egy lány azt mondta, h legyek Kreténke, mert az olyan cuki (szerinte, legalábbis)... És rámragadt...

Link to comment
Share on other sites

medaline

Haverok még régebben elkezdtek Kreténnek nevezni... (mellesleg nem is értem miért... :huh: )

Utána egy lány azt mondta, h legyek Kreténke, mert az olyan cuki (szerinte, legalábbis)... És rámragadt...

és milyen igaza van...a kreténke tényleg sokkal aranyosabb :smile: a kretén meg olyan .........izé....komoly...

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

csak úgy gyütt a név...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...