Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Isten Háta Mögött


nezolaca

Recommended Posts

B4LINT

Na, már nem telefonról, szóval a tegnap estét érintõ véleményemre ilyet reagáltak, másolom a fali bejegyzés + kommentet:

Én:

Megmondom õszintén - és ne haragudjatok érte, mert ugyanannyit foglak hallgatni titeket, és ugyanúgy kell a Kényelmetlen lemez eredetiben -, neo-ortodox lelkem csalódott egy picit :S

Pár percrõl szerintem lemaradtam az elején, de az egyetlen, ami egy picit is meg tudott hatni, az a Juhász volt, de csak mert piszkosul imádom azt a számot, szerintem messze a legjobb az egész diszkóból... az Orionaranyadért is a 'jó-jó, rendben, jól toljátok, de neeeem élvezeeeem' kategória volt. Mondjuk simán lehetett velem a hiba, de a hajó sem volt épp tele... Subiék után elszállingózott a nép, vagy mi a zisten?

Ja, az éneket a keményebb részeknél abszolút nem lehetett hallani.

Õk:

végre egy kritika. már kezdett eltompulni a fülünk a sok jóra, szal most már megint élesen meghalljuk a jót:) a nép meg elmegy, ez már csak ilyen, de mindenki nagyon aranyos volt, úyghogy az élevezeti faktor nem csorbult, és hála érte. ma folytatás. ja, és még egy darab kényelmetlen volt a mörcspultnál tegnap, szal gyorsan csapj le rá, bálint!

---------------------------------

Ma, egyelõre csak én:

Ûûûûûûûûûûû!!

Tegnap ugyebár én voltam az arc, aki a kritika eszközével élt, nem csak az egekbe magasztalt titeket - az egekbe magasztalás egyszerûen jogtalan volt tegnap, mondhat nekem akárki akármit, nem voltatok túl jók. És Ledér! jó fej volt a reakció rá 16 órája, szóval nem vagytok a sértõdékeny arcok - és ez jó dolog.

Ma én vagyok az arc, aki az egekbe magasztal titeket - jogosan :)

(folytatás kommentben, mert egyben nem fér ki)

Kérem, abszolút mértékû kárpótlás, máshogy nem tudom jellemezni a mai napot... nem egyetlen szám, nem a Juhász volt az, ami megmentette az estét, itt egyszerûen nem volt szükség a legjobb számotokra. Nem kell szépíteni, odaKisTehén!tatok rendesen.

Egészen egyszerûen Egyedi Petivel látszik, ahogy Pálinkás úr élvezi az együttmûködést, cukkoljátok egymást - mással is, de én Egyedi Petit a Tündérgyár-magánszáma óta nagyon imádom, hadd tulajdonítsam neki a változást.

Nem szabad így jósolni abból a bizonyos bélbõl, mert nem tesz jót a közönségnek. Aztán így megbántani azt a bizonyos szabót... hát nooormálisak tetszenek lenni az urak? Szegény szabó. Meg szegény arcok, akiknek ez a második kedvencük tõletek. Nem bírtak törzsbõl bólogatni, pedig annyira nem vének.

Kár, hogy nem kellett ráközelíteni az arcára annak a bizonyos szabónak, majd eltávolodni, hogy lássuk a megdöbbenést. Bár ha késekké változtunk volna, közelrõl is megcsodálhattuk volna a folyamatokat...

A végén meg nem szabad ilyeneket csinálni! Még a végén elfelejti az ember, hogy Magyarországon van, úgy jön ki, hogy világszínvonal érzése támad - és itt térünk vissza oda, hogy mi jogos és mi nem. Mert ez, úgy érzem, ismét jogos.

KÖSZÖNÖM A MA ESTÉT!

Január 28, már megvan a jegy. Csak vegyétek rá õket a Végzetes szerelemre, mert üvölteni akarom, hogy gyyyeeerre toommmbbolj.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Dehogynem, szìvesen, csak íroj facebookjukra a maival kapcsolatban is, kívàncsi vagyok.

Ma odakúrtak. Nagyon. De nagyon.

Zsír B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
a880120

Április 9-én Gyõrben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Kirrráááááálllyyyy!

Otthon úgysem voltam még koncerten.

Ja, és cikk ügyben még 1 hétig biztosan nem lesz semmi, mert gecccire megöltem magam a vizsgáimmal... kell még egyáltalán?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ja, és cikk ügyben még 1 hétig biztosan nem lesz semmi, mert gecccire megöltem magam a vizsgáimmal... kell még egyáltalán?

Nekem jó akkor is. Bármikor jöhet- ha lesz még kedved hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nekem jó akkor is. Bármikor jöhet- ha lesz még kedved hozzá :D

Rendben, majd összekötöm egy IHM + VHK promóval, meglesz még 28-a elõtt, ezt garantálom.

Ki jön a Dürerbe?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
adesz444

QE3yxLSE3VY

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Elbaszott nagy volt ez a koncert, szétrúgták a vádlim és a bal könyökömön egy 6 centis karcolással jöttem el, de megérte bent lenni középen a sûrûben :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...