Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Isten Háta Mögött


nezolaca

Recommended Posts

adesz444

neee..neheeee..anyukád szívtelen..az enyém szereti IHM-éket is.. :rolleyes:

az én szüleim nem nagyon nyitottak egyáltalán a zenére sem nagyon, de nem zavarja őket akármilyen zenét is halgassunk bátyámmal :tongue:

viszont mamám az kegyetlen tennapelőtt mentünk strandra, és a kocsiba hallgattam Foo Fighters-t és mondta h kapcsoljam le a külföldi vinnyogást! :lol: neki má nem zene a népdalain kívül semmi amiket ők énekelnek a csodás asszonykórussal... <_<

Link to comment
Share on other sites

pumi

az én szüleim nem nagyon nyitottak egyáltalán a zenére sem nagyon, de nem zavarja őket akármilyen zenét is halgassunk bátyámmal :tongue:

viszont mamám az kegyetlen tennapelőtt mentünk strandra, és a kocsiba hallgattam Foo Fighters-t és mondta h kapcsoljam le a külföldi vinnyogást! :lol: neki má nem zene a népdalain kívül semmi amiket ők énekelnek a csodás asszonykórussal... <_<

jéhézusom..szar gyerekkorod lehetett.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

jéhézusom..szar gyerekkorod lehetett.. :lol:

áhh annyit nem volt velem a mamám, és az asszonykórust is életemben 3-4x hallottam max, de elég is volt! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

nem zavarja őket akármilyen zenét is halgassunk bátyámmal :tongue:

Anyámat se zavarja semmi, kivéve a hörgős zenéket... :D De egyébként nincs túl sokat otthon, úgyhogy ez sem olyan nagy baj. Az asszonykórus az érdekes lehet. :smile:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Anyámat se zavarja semmi, kivéve a hörgős zenéket... :D De egyébként nincs túl sokat otthon, úgyhogy ez sem olyan nagy baj. Az asszonykórus az érdekes lehet. :smile:

az nem érdekes, hanem szörnyű... még anyám is szánalmasnak tartja :lol: és annyira büszke rá mamám, úr isten :lol:

Link to comment
Share on other sites

pumi

az nem érdekes, hanem szörnyű... még anyám is szánalmasnak tartja :lol: és annyira büszke rá mamám, úr isten :lol:

ja általában erre mindig nagyon büszkék..jól van ez van nézzük el nekik..ez is kell..ugyan nem tom mire.. :D

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

ÁÁÁÁ, ma van IHM koncert Hegyalján (meg mellékesen Motörhead :smile: ) és én mégsem vagyok ott! :angry:

Egyébként írni kellene a magyar wikipediaba a bandáról, ugyanis egy szóval sem említik meg őket...

Link to comment
Share on other sites

adesz444

ja általában erre mindig nagyon büszkék..jól van ez van nézzük el nekik..ez is kell..ugyan nem tom mire.. :D

jaja ez baj, h annyira büszkék magukra, h azokon kívül minden más szarnak számít! <_< :lol:

múltkor ment a kocsiba az in your honor, és mamám elkezdte dícsérni az another roundot, h milyen szép dallama van meg milyen szép a harmonika benne... :D :D

ha írni akarsz akkor hajrá, bár én annyira nem ismerem a bandát, csak a zenéjüket :wink:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Dolgozgatok a wikis bejegyzésen, de megakdtam egy kicsit: nem tudna valaki pár szót szólni a két demóról? Elsősorban kiadási dátum és cím kellene, meg hogy milyen stílusú, minőségű, mert nekem sajnos nincsenek meg, és sehol sem találom őket. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Dolgozgatok a wikis bejegyzésen, de megakdtam egy kicsit: nem tudna valaki pár szót szólni a két demóról? Elsősorban kiadási dátum és cím kellene, meg hogy milyen stílusú, minőségű, mert nekem sajnos nincsenek meg, és sehol sem találom őket. :sad:

én lehet tudnék, de most fáradt vok, hiányzik a pumim, és késő van, szal majd holnap...

Le A Fejjel! c. (2000)

Letekert Szemhéj Alatt A Világ c. (2002)

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Köszi! Már ez is nagy segítség.

Link to comment
Share on other sites

adesz444

váá látom ott van a közelítő távolító refrénje az aláírásodban! isten!

a wikis cucról meg majd küldj 1 linket, ha fent lesz! B)

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
IHM <-- Itt van a cucc váza, a többi is kezd körvonalazódni az agyamban, csak még nem volt időm gondolataimat szavakba önteni... egyébként a wiki szabadon szerkeszthető... Remélem, értitek, mire céloztam :lol:
Link to comment
Share on other sites

pumi

IHM <-- Itt van a cucc váza, a többi is kezd körvonalazódni az agyamban, csak még nem volt időm gondolataimat szavakba önteni... egyébként a wiki szabadon szerkeszthető... Remélem, értitek, mire céloztam :lol:

nem fogjuk megcsinálni helyetted :tongue:

én amúgy nem is tudtam h ide csak így lehet írni dolgokat..és szép gesztus IHM-ék felé h írtok róluk..értékelni fogják az biztos..

Link to comment
Share on other sites

adesz444

az biztos, csak az a baj, annyira én sem ismerem magát a bandát, csak a zenéjüket :smile:

Link to comment
Share on other sites

pumi

az biztos, csak az a baj, annyira én sem ismerem magát a bandát, csak a zenéjüket :smile:

de mármint magáról a bandáról mit akartok írni?vagy mért kell ennyire ismerni őket??

Link to comment
Share on other sites

pumi

volt vki hegyalján ihm koncerten?

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

az biztos, csak az a baj, annyira én sem ismerem magát a bandát, csak a zenéjüket :smile:

mindig örülnek az ijesminek, szal no para... :wink:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

mindig örülnek az ijesminek, szal no para... :wink:

Te honnan vágod őket ennyire? :unsure: Hét húros gityón jáccanak? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Te honnan vágod őket ennyire? :unsure: Hét húros gityón jáccanak? :unsure:

kérdezd meg tőlük a vendégkönyvükben...de elég csak kicsit ismerni őket, hogy tudjam, mindig örülnek az ijennek...mivel igen hobbizenészek, szerény bagázs...minden egyes IHM pólós arcnak örülnek... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Grimelint

úgyláccik nagyonrég voltam errefelé mert nememléxem h lett volna IHM topic. Mindenesetre ennek örülök. Soha ne feledjétek:

"...akkor is ők nyomják a gombokat akárhogy maratom szét savval a sejteket és a fennálló leszedált rendszer nyomorék művészetét."

(Isten Háta Mögött-Távirányító)

Link to comment
Share on other sites

pumi

úgyláccik nagyonrég voltam errefelé mert nememléxem h lett volna IHM topic. Mindenesetre ennek örülök. Soha ne feledjétek:

"...akkor is ők nyomják a gombokat akárhogy maratom szét savval a sejteket és a fennálló leszedált rendszer nyomorék művészetét."

(Isten Háta Mögött-Távirányító)

nem feledjük el nemzetünk szavát jóember, ne félj..

ez nem tom honnan jöt..lényeg h nem feledjük pláne ha ilyen hangsúllyal van mondva

amúgy ja vendégkönyv családias kis hely=)

Link to comment
Share on other sites

Grimelint

nem feledjük el nemzetünk szavát jóember, ne félj..

ez nem tom honnan jöt..lényeg h nem feledjük pláne ha ilyen hangsúllyal van mondva

amúgy ja vendégkönyv családias kis hely=)

Lehet én is beköszönök abba a vendégkönyvbe... Megmondom hogy az én rásztáfáráj bátyámmal lófráltak Prágában Tool koncert után...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nem feledjük el nemzetünk szavát jóember, ne félj..

istenem, de szeretlek...:wub: :lol:

a vendégkönyv ari hej...menjetek oda dícsérni őket... B)

Link to comment
Share on other sites

adesz444

voltam, és olvastam az interjút, amit palika linkelt be! :lol:

kérdés: észrevettétek, h a nevetek rövidítése megfelel 1 másik zenekar rövidítésének?

csaba: nem

palika: igen, mindannyian Informatikai- és Hírközlési Minisztérium -rajongók vagyunk! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...