Jump to content
GSForum - Segélyvonal

House M.D. - Vége a sorozatnak


-moki-

Recommended Posts

-moki-

Sziasztok!

A nép akarata miatt létrehoztam egy spoiler topicot, ahova jöhetnek azok a nézõk, akik már elõre haladtak a nézésben :D Sajnos itt is várni kell szeptemberig, hogy új részeket kapjunk, de úgy érzem, addig van mint kidumálni, fõleg a hihetetlen 2. szezon záró után :smile: Nah gyertek és kommenteljetek :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
:huh::huh: 3. évad. Én azt sem tudtam, hogy van ilyen sorozat........lehet, hogy többet kellene tévéznem?? :D :D Amúgy ez milyen sorozat? Jó? Hát mondjuk ez hülye kérdés, biztos jó.......... :huh: :D :lol: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ez egy nagyon jó sorozat :D Doktor House

De talán nem itt kéne kezdened, hanem a pár topickal lentebbi 1 szezonos topicnál :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ez egy nagyon jó sorozat :D Doktor House

De talán nem itt kéne kezdened, hanem a pár topickal lentebbi 1 szezonos topicnál :D

Engem nem igazán zavarnak a spoilerek :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Engem nem igazán zavarnak a spoilerek :D

De ezt muszály nézni az elejétől... Ha megvan (ahogy Mokinak is megvolt), akkor hamar átrágod magad rajta... :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

De ezt muszály nézni az elejétől... Ha megvan (ahogy Mokinak is megvolt), akkor hamar átrágod magad rajta... :D

Hmmm........na akkor ennek majd idővel utánajárok :D :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hmmm........na akkor ennek majd idővel utánajárok :D :D

Idővel? Ja, tényleg, te még nem tudod, hogy mit hagysz ki... :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Idővel? Ja, tényleg, te még nem tudod, hogy mit hagysz ki... :D

Neeeeeeeeem :tongue: DE

1. Még nem tom honnan szedjem le a részeket

2. Helyem sincs ahová le is tudnám szedni :D :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Neeeeeeeeem :tongue: DE

1. Még nem tom honnan szedjem le a részeket

2. Helyem sincs ahová le is tudnám szedni :D :D

Akkor mondhatjuk, hogy halmozottan hátrányos helyzetű vagy... :D Súgok valamit: ha már van 4 és fél G szabad helyed, meg egy DVD-íród, meg van oldva a dolog... :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Akkor mondhatjuk, hogy halmozottan hátrányos helyzetű vagy... :D Súgok valamit: ha már van 4 és fél G szabad helyed, meg egy DVD-íród, meg van oldva a dolog... :D

Hány részes egy évad?? Gondolom 2 DVD-re fér rá 1 évad. Egyébként nincs még 4,5GB helyem sem. Valamit ki kellene írnom. Talán kiírom a LOST-okat :tongue: :D :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hány részes egy évad?? Gondolom 2 DVD-re fér rá 1 évad. Egyébként nincs még 4,5GB helyem sem. Valamit ki kellene írnom. Talán kiírom a LOST-okat :tongue: :D :D

Az első évad 22, a második 24 részes... Amíg nem adják ki itthon, addig nekem is kint pihennek, egyelőre 2-2 lemezen...

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

House rulzzz :smile:

Szerintem nem lenne jó ha meggyógyulna a lába (nem a rosszakarat beszél belőlem :smile: ), mert akor a sorozat egy igencsak alapjává váló dologtól válna meg. Meg hát House addig Hosue amíg fáj a lába :smile:

Akor spoilerkedjünk :D Az a rész, amikor a halott nő szívét ültették át, amikor Cameron kijelentésére felröhög, az nagyon kegyetlen :D Meg amikor Foreman írni akar a táblára: "-Ne haragudj, de nem véletlenül hívják ezt FEHÉR táblának, nem én találtam ki" kicsivel később Foremna: "-Ideadnád a FEKETE tollat?" :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

House rulzzz :smile:

Szerintem nem lenne jó ha meggyógyulna a lába (nem a rosszakarat beszél belőlem :smile: ), mert akor a sorozat egy igencsak alapjává váló dologtól válna meg. Meg hát House addig Hosue amíg fáj a lába :smile:

Akor spoilerkedjünk :D Az a rész, amikor a halott nő szívét ültették át, amikor Cameron kijelentésére felröhög, az nagyon kegyetlen :D Meg amikor Foreman írni akar a táblára: "-Ne haragudj, de nem véletlenül hívják ezt FEHÉR táblának, nem én találtam ki" kicsivel később Foremna: "-Ideadnád a FEKETE tollat?" :D

Igen, azok a poénok mindig nagyok, amikor House szivatja Foremant... :D A legjobb akkor is az általam már sokszor idézett: Apuci csöves? Nem, apuci anyucival él. Anyuci is csöves?" párbeszéd... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Igen, azok a poénok mindig nagyok, amikor House szivatja Foremant... :D A legjobb akkor is az általam már sokszor idézett: Apuci csöves? Nem, apuci anyucival él. Anyuci is csöves?" párbeszéd... :D

De a kedvencem, amikor a régi 20 éve nem látott ellenségét meghívja egy előadásra, majd beül kabátba és napszemcsibe. Melléül Wilson. Mi a franc van rajtad. Lecsökkent testhőmérséklet és hirtelen fényérzékenység! Ki érti ezt? :D

Meg amikor felröhög az előadás közben. Kb 30 szor tekertem vissza. Ennél talán csak az a keményebb amikor az évadzáróban eljátsza Formanéket egymaga. :D No, wait mate, its to much blood to be a vein! Az az angol akcentus :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Tuti nem gyógyul meg a lába, House attól karizmatikus :D

Meg állítólag a 3. évad trailerében még megvan a botja, szóval ezekszerint marad :smile:

Egyébként favorit House poén: "No, a joke would be me calling you a homo. See the difference?" :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Tuti nem gyógyul meg a lába, House attól karizmatikus :D

Meg állítólag a 3. évad trailerében még megvan a botja, szóval ezekszerint marad :smile:

Egyébként favorit House poén: "No, a joke would be me calling you a homo. See the difference?" :D

You got me the teenage super modell part! :D

Link to comment
Share on other sites

LACI86

Ha meggyógyul a lába akkor nincs értelme folytatni hiszen erre épül az egész.

Vigyázat SPOILER!!

Nekem az a kedvenc részem mikor a 1x éves topmodell csaj van benne és kiderül hogy egy férfi, vannak heréi meg majdnem mindenű:D és House bemegy a szobába és azt kérdezi a csaj apjától aki meg*aszta h akkor minek szólítsam magát pedofilnak vagy sörnak:-D Ez naon itt volt.

Meg mikor Cuddy-nak kellett beadnia az injekciókat:D (5 percig fertőtlenítette) az átkozott mikróbák miatt ahogy ő fogalmazta.

Meg durva az is amikor a kómás beteghez jár kajálni, rápakolja a kaját, piát meg tévézik.:D

Mekkora BUNKÓ, de én így szeretem ahogy van:-D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

SPOILER

House lába meg fog gyógyulni, mert Hughnak fájt a háta a sok bicegéstől.

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

SPOILER

House lába meg fog gyógyulni, mert Hughnak fájt a háta a sok bicegéstől.

Hát ez bizony kár, elég sokat fog rontani a sorozaton, de én bízok a készítőkben

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Jól tudom hogy a csaj House volt barátnője???? Netán Ő Stacy akiről szó volt a tegnapi részben is?

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Jól tudom hogy a csaj House volt barátnője???? Netán Ő Stacy akiről szó volt a tegnapi részben is?

IPB Image

Volt barátnő??? volt FELESÉG :smile:

Ha meggyógyul a lába akkor nincs értelme folytatni hiszen erre épül az egész.

Vigyázat SPOILER!!

Nekem az a kedvenc részem mikor a 1x éves topmodell csaj van benne és kiderül hogy egy férfi, vannak heréi meg majdnem mindenű:D és House bemegy a szobába és azt kérdezi a csaj apjától aki meg*aszta h akkor minek szólítsam magát pedofilnak vagy sörnak:-D Ez naon itt volt.

Meg mikor Cuddy-nak kellett beadnia az injekciókat:D (5 percig fertőtlenítette) az átkozott mikróbák miatt ahogy ő fogalmazta.

Meg durva az is amikor a kómás beteghez jár kajálni, rápakolja a kaját, piát meg tévézik.:D

Mekkora BUNKÓ, de én így szeretem ahogy van:-D

Dehát a kómás beteget nem zavarja... Szerintem teljesen oké a dolog. Megkérdezte, az meg nem mondott nemet :smile:

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Azért tud elég "kegyetlen" is lenni, lásd a második évadban a rákos kislányt. Amior beszélt vele én éreztem magam rosszul :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Volt barátnő??? volt FELESÉG :smile:

Hoppá! :blink: pedig nem is olyan rossz bőr... :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hoppá! :blink: pedig nem is olyan rossz bőr... :D

Lesz itt még kavarás, amitől a szemed-szád eláll... :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Lesz itt még kavarás, amitől a szemed-szád eláll... :D

Sejtem mire gondolsz... :smile:

Valamelyik epizodban kiderül hogy Wilson-nak van egy ikertestvére (jackson) csak azért nem láttuk őt mert egy kolombiai börtönben raboskodot, és mikor vissza jön Wilsonhoz, belebotlik House hugába, aki vak, de ez nem számít mert azonnal beleszeret Jacksonba, mikor pedig összeakarnak házasodni akkor House kikell magából és azt ordibálja hogy nemhagyja aprópénzre váltani az örökséget! (Az apjának van egy elfeledett gyémánt-bányája szibériában) Nem sokkal később Cameron bejelenti hogy nem is Cameronnak hívják hanem Katarynának, csak szégyelte bevallani hogy ő nem is amarikai hanem lengyel származású, ettől Foreman azonnal infartust kap, de nem lehet rajta segíteni, mert olyan mutációja van hogy azmiatt nem lehet szívátültetést alkalmazni rajta...Végül Cuddy bejelenti hogy 3 gyereme is van, de őket ott hagyta az anyjánál Texasban...

Na, eltaláltam? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...