Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Angol Labdarúgás


MrBaggins

Melyik klub lesz a 2010/2011-es szezon bajnoka?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

HalloHallo

Szerintem ez egyáltalán nem így van. Idén már remélhetõleg ki is fog jönni, hogy egyáltalán nem összeszokottak. Mourinho néha össze tudja õket kapni, de ha megnézel egy MU vagy egy Arsenal meccset, hogy ott mennyire érzik egymást...

Na....csak összeszeditek a gondolataimat biggrin.gif

Szóval tényleg igaz, hogy a MU és az Arsenal tényleg nagyon szépen és összeszokottan játszik, és ilyenkor két meccsen rúgnak is 10 gólt aztán meg picit smile.gif "elszállnak" , és rögtön csak egy iksz vagy egy vereség otthon vmi középcsapat vagy kiesõjelölt ellen, és ilyen nincs/tavaly nem volt a Chelsea-nél, mert Mourinho összekapja õket.

A Chelsea-nél annyi a játék, hogy elõrevágják Drogbának (vagy éppen aki ott áll) a labdát, vagy szögletbõl vagy szabadrúgásból Terry fejel egyet. Ezzel szemben az MU-n és az Arsenal-on érzõdik a taktika, a játék, és ezekbõl az összeszokottság.

Jó, elismerem, hogy tud valamit a Chelsea is, mint "csapat" de sztem teljesen külön világ.

Na pont ez az, hogy a Chelsea-nél megvannak ezek a szituációk, amikbõl szerzik a góljaikat, és kész. Ennyi. És, ha vmelyik csapat ellen nem jön be egyik "gólszerzési recept" sem, akkor szenved a csapat, mert nincs egy olyan igazi, penge játékosuk, aki bármikor váratlant tud nyújtani, és színt vinni a csapat játékába...., de õk ezeket a szituációkat fegyelmezetten, csapatként mûködve végre tudják hajtani...., de semmivel se tudnak többet....olyan szép, lapos, gyors passzos játékot meg nem fogunk tõlük látni, mint a MU-tól vagy az Arsenal-tól, mert nem játszanak már 4-5 éve együtt úgy, mint a MU vagy az Arsenal kezdõcsapatának 80-90%-a.

Mégegyszer mondom, nagyon remélem idén végre ki fog jönni ez. Mert tavaly szvsz az MU tényleg elszórakozta a bajnokságot (más kérdés, hogy a Chelsea-vel egyébként is nehéz lett vona felvenni a versenyt), rossz szezonkezdet után egy fellendülés, majd sérülések, kiesés a bl-bõl és megint szenvedés. Remélem ez idén nem lesz így, mert most nagyon összeszokottnak tûnik ez a csapat. És érezni lehet rajtuk azt amit a Chelsea-n nem.

Sztem az is lehetséges, hogy Ferguson azért nem igazol már idén senki (mert ugye egy nagyobb üzlet még beleférne), mert õ is látja, hogy ezt a csapatot most nem lenne jó ötlet felkavarni egy esetleges idegen (netán sztár) érkezésével. Ez persze csak egy felvetés. smile.gif (aztán majd holnap jön a hír, hogy 20 milliót költöttek biggrin.gif )

Talán az lesz idén a Chelsea veszte, hogy õk viszont telhetetlenek. wink.gif De szép is lenne... smile.gif

Ja, én is abban reménykedek, hogy a MU ismét megnyeri - sokadjára cool.gif - a Premier Ligát wink.gif

Edited by roninter
Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Na....csak összeszeditek a gondolataimat biggrin.gif

Szóval tényleg igaz, hogy a MU és az Arsenal tényleg nagyon szépen és összeszokottan játszik, és ilyenkor két meccsen rúgnak is 10 gólt aztán meg picit smile.gif "elszállnak" , és rögtön csak egy iksz vagy egy vereség otthon vmi középcsapat vagy kiesõjelölt ellen, és ilyen nincs/tavaly nem volt a Chelsea-nél, mert Mourinho összekapja õket.

Sztem ebben tavaly az is benne volt, hogy a kiscsapatok elve visszafogottan mentek ki a Chelsea ellen. Nem tudom én láttam-e rosszul, de szinte könyörögtek a döntetlenért, míg az MU vagy az Arsenal ellen látni lehetett hogy meg akarják mutatni. (már ha engedtek rá esélyt biggrin.gif )

Erre most jön egy Wigan, amelyik tudja hogy nincs vesztenivalója, és rögtön (majdnem) megtréfálja a Chelsea-t, mert nem alárendeltként meg ki a pályára. Úgy ahogy azt tavaly sok kiscsapat (persze nem mind) az MU és Arsenal ellen tette.

Remélhetõleg a kiscsapatok most tanultak a Wigantõl, és idén több fejfájást okoznak a Chelsea-nek.

Én egyébként akkor is tartom azt a véleményemet (Mourinho ide vagy oda smile.gif ), hogy a Chelsea "csapatként" meg sem közelíti a másik két gárdát.

Link to comment
Share on other sites

HalloHallo

Sztem ebben tavaly az is benne volt, hogy a kiscsapatok elve visszafogottan mentek ki a Chelsea ellen. Nem tudom én láttam-e rosszul, de szinte könyörögtek a döntetlenért, míg az MU vagy az Arsenal ellen látni lehetett hogy meg akarják mutatni. (már ha engedtek rá esélyt biggrin.gif )

Erre most jön egy Wigan, amelyik tudja hogy nincs vesztenivalója, és rögtön (majdnem) megtréfálja a Chelsea-t, mert nem alárendeltként meg ki a pályára. Úgy ahogy azt tavaly sok kiscsapat (persze nem mind) az MU és Arsenal ellen tette.

Remélhetõleg a kiscsapatok most tanultak a Wigantõl, és idén több fejfájást okoznak a Chelsea-nek.

Én egyébként akkor is tartom azt a véleményemet (Mourinho ide vagy oda smile.gif ), hogy a Chelsea "csapatként" meg sem közelíti a másik két gárdát.

Ezt én nem tudom, mert sajnos nem láttam meccseket, de az biztos, hogyha a Chelsea ellen játszott egy kiscsapat, akkor az edzõ már rögtön az ikszrõl beszélt....meg se merte említeni a gyõzelmet....míg MU és az Arsenal ellen valóban mindegyik csapat küzd a pályán.

Hát én is remélem, hogy a Chelsea-t annyira megerõltetik, hogy majd nem bírja a terhelést smile.gif

A Chelsea valóban nem fog úgy játszani, mint a MU vagy az Arsenal, mert nincsenek 4-5 éve együtt, és nem is az egyéniségek miatt a jó a Chelsea, hanem azért, mert ezeket az adott szituációkat fegyelmezetten megjátszák...., és, ha ezek sem jönnek be, akkor szenvednek, mint a Wigan ellen is, mert nincs egy C. Ronaldo-juk, aki végigcselezi az ellenfél védõin magát...., de persze találnak mindig egy ilyen szar gólt.... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Uhhhh, látom, írtatok. biggrin.gifbiggrin.gif Mert kicsit elmentem, és most vettem észre. ohmy.gif

Inkább majd holnap kommentálom, mert most inkább megyek csicsikálni. smile.gifbiggrin.gif

Hmmmmmm................

Asszem, mégis válaszolok gyorsan, még belefér az idõbe. biggrin.gifbiggrin.gif

Edited by Real01
Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Hát ezt nem tudom, és tényleg van benne vmi igazság...., deha összehasonlítjuk a Chelsea keretét a Mu-éval, Interével vagy Milánéval, vagy a Realéról már ne is beszéljünk...., akkor egyértelmû, hogy egyénileg a Chelsea mind a 4 csapattal szemben alulmarad, de õk csapatként játszanak....és lehet, éppen ezért mondják rájuk is néha, hogy a sok összevásárolt játékos egy nem összeszokott "csapatot" alkot, mert amikor véletlen éppen nem megy a csapatnak, akkor nincs olyan játékosuk, mint a MU-nak C. Ronaldo vagy az Internek Adriano vagy a Milan-nak Sevcsenko vagy Real-nak (az egész kezdõcsapatot nem akarom felsorolni biggrin.gif )  ......, aki tud vmi váratlant, vmi egészen egyénit nyújtani, és átsegíteni a csapatot a nehezén....és ilyenkor az egész csapat játéka kaotikusnak tûnik egy átlagos szurkoló számára....sztem smile.gif

Hát igen, ezeknél a csapatoknál valóban vannak klasszisok, akik büntetnek néha, még akkor is, ha nem megy a csapatnak. smile.gif

És a Chelsea valóban alulmarad etekintetben, de azért 3 név szerintem ott is van, akik képesek váratlan szitációkra: Lampard, Drogba és Crespo. Legjobb pl. erre a Wigan elleni meccs, amikor is alig csináltak valamit a Kékek, de aztán a végén jött Crespo, és büntetett....... / sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif /

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Szerintem ez egyáltalán nem így van. Idén már remélhetõleg ki is fog jönni, hogy egyáltalán nem összeszokottak. Mourinho néha össze tudja õket kapni, de ha megnézel egy MU vagy egy Arsenal meccset, hogy ott mennyire érzik egymást...A Chelsea-nél annyi a játék, hogy elõrevágják Drogbának (vagy éppen aki ott áll) a labdát, vagy szögletbõl vagy szabadrúgásból Terry fejel egyet. Ezzel szemben az MU-n és az Arsenal-on érzõdik a taktika, a játék, és ezekbõl az összeszokottság.

Jó, elismerem, hogy tud valamit a Chelsea is, mint "csapat" de sztem teljesen külön világ. Mégegyszer mondom, nagyon remélem idén végre ki fog jönni ez. Mert tavaly szvsz az MU tényleg elszórakozta a bajnokságot (más kérdés, hogy a Chelsea-vel egyébként is nehéz lett vona felvenni a versenyt), rossz szezonkezdet után egy fellendülés, majd sérülések, kiesés a bl-bõl és megint szenvedés. Remélem ez idén nem lesz így, mert most nagyon összeszokottnak tûnik ez a csapat. És érezni lehet rajtuk azt amit a Chelsea-n nem.

Sztem az is lehetséges, hogy Ferguson azért nem igazol már idén senki (mert ugye egy nagyobb üzlet még beleférne), mert õ is látja, hogy ezt a csapatot most nem lenne jó ötlet felkavarni egy esetleges idegen (netán sztár) érkezésével. Ez persze csak egy felvetés. smile.gif (aztán majd holnap jön a hír, hogy 20 milliót költöttek biggrin.gif )

Talán az lesz idén a Chelsea veszte, hogy õk viszont telhetetlenek. wink.gif De szép is lenne... smile.gif

Hát igen, ez tény, hogy azért a MU és az Arsenal sokkal szebben játszanak. Míg a Chelsea-nél érezhetõ az, hogy kicsit mintha olyan olaszos-görögös-lettes, szóval bunkerfocit játszanak. smile.gif Na jó, azért lehet, hogy a lett, és a görög válogatott szintjére nem süllyednek, mert náluk biztosan szebben játszanak. smile.gif

Viszont egyértelmûen érezhetõ rajtuk, hogy néha mintha csak az eredményre mennének: úgy vannak vele, hogy a játék alakul, ahogy alakul, a lényeg, hogy meglegyen a 3 pont.

Míg pl. a MU-nál, vagy az Arsenal-nál rámennek azért a szépségre is, mint egy spanyol, vagy dél-amerikai csapatnál. /sõt, néha az Ágyúsok pont a szépségbe halnak bele sajnos sad.gifrolleyes.gif /

Azt meg nem tudom, hogy idén ki lesz a jobb. Egy biztos: Mourinho ugyanaz a Mourinho maradt, aki tavaly, a játékos-állomány is nagyjából ugyanaz maradt /Jéééééé, meglepõdtem!!!!!!!!!!! Ti nem???? ohmy.gifohmy.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif /. ugyanazok, akik tavaly besöpörték a bajnoki címet viszonylag nagy fölénnyel. És most valóban nem játszanak úgy, ahogy tavaly tették, de ha egyszer formába lendülnek, akkor biztos, hogy nyerni fognak, fõleg úgy, hogy szar játékkal is nyerték az elsõ két meccset. sad.gifsad.gif Nem lehet véletlen, hogy tavaly bajnokok lettek, szóval én idén is félek tõlük. sad.gif Bár az is lehet, hogy a 2004-2005-ös év csak egy kifutott év volt nekik, amikor szinte mindig kijött a lépés /legalábbis a bajnokságban/, és a mostani évre visszaáll a világ rendje. /Isten adja, hogy így legyen......./

Amúgy a tavalyi év elején is megvádolták a Chelsea-t, hogy mindig csak védekezik, és emiatt nyernek mindig 1-0-kra. Ami igaz is volt, mert valóban olyan volt a játékuk. csak aztán sajnos már elkezdtek szépen is játszani, mivel sorban aratták a 3-0-s, 4-0-s, és párszor az 5-0-s sikereket is. Ilyen eredményeknél pedig már nem lehet beállós, védekezõs fociról beszélni.

De mindenesetre az idei 2 darab 1-0 azt igazolja, hogy ez a Chelsea egy nagy mákcsapat, amit jó alaposan meg kell vernie már valakinek. Mert ha nem, akkor ideges leszek. mad.gifmad.gif

Szóval legyen igezed, reméljük, hogy a tavalyi csak egy kivételes év volt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én annak örölük legjbban,hogy a West Bromwichnak 2 forduló után már 4 pontja van smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Vagy inkább Parma-ba, mert oda még inkább. /meghát Itáliában az egyik kedvenc csapatom, talán ez látszik is biggrin.gifcool.gif /

Arsenal ellen???? Na, jó nagy mázlijuk lehetett akkor. biggrin.gif

/jaja, az Arsenal nyert FA-t a Chelsea ellen, és szerintem nem is egyet/

Jah, biztos elég tehetséges lehet, bár én nem láttam olyan sokat játszani. /a Chelsea-ben sokszor csak csere volt, de volt olyan is, hogy sokáig nem lépett pályára unsure.gif/

Talán csak õk. De Abramovics bácsi tuti. biggrin.gif

Nagy egyéniség. Két dolgot lehet vele tenni: vagy imádni, vagy utálni. /én nem tudok választani biggrin.gif /

/"hitelesen"???? unsure.gif A Perugia-nál is valami pénzügyi probléma volt, és ezért õk alapból nem juthattak fel?????/

Szerintem a Chelsea most "veszélyesen" igazolt , de rémélem mindent megnyer(kivéve a BL-t az a Realé lesz biggrin.gifcool.gif ).

Most mi lesz a stadion üggyel? unsure.gif Építenek egy újat, kibõvítik ezt, vagy az új Wimbledoni stadiont? unsure.gif

Én szerintem õ a legjobb fej, szal "szeretem" biggrin.gifsmile.gif

/Na várj, utánajárok smile.gif /

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Én annak örölük legjbban,hogy a West Bromwichnak 2 forduló után már 4 pontja van smile.gif

Ja, ma vmi olyasmit olvastam, hogy a nemzetközi kupaporond a céljuk. ohmy.gifbiggrin.gif Hát azért merész egy gondolat, de ki tudja... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
De mindenesetre az idei 2 darab 1-0 azt igazolja, hogy ez a Chelsea egy nagy mákcsapat, amit jó alaposan meg kell vernie már valakinek. Mert ha nem, akkor ideges leszek. mad.gifmad.gif

Szóval legyen igezed, reméljük, hogy a tavalyi csak egy kivételes év volt. biggrin.gif

Tegnap még gondolkoztam a témán biggrin.gif , és eszembe jutott mégvalami. smile.gif Szóval a Chelsea-nek van egy jó védelme (egy jó kapussal), ami már eleve jelentõsen csökkenti annak a veszélyét, hogy gólt kapjanak. De ezen kívül semmi! Ott van Lampard, akit nem vitatok, hogy nagyon jó középpályás (és talán õ a legnagyobb csapatjátékosuk wink.gif ), aztán elöl a pénzkupac (talán az én álláspontom szerint találóbb szó a sz@rkupac, de nem akarok senkit megsérteni biggrin.gif ), akik valahogy mindig összehozzák a gólt, mert annyira azért jó játéksosk, még ha nem is kidolgozott figurákat játszanak (amiket pl az MU-nál és az Arsenal-nál eléggé észre lehet venni wink.gif )

Legalábbis az idei két meccs alapján ez jött le, és tavaly is több meccsen. wink.gif Talán ebben is lehet valami... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Mogyojo
Ja, ma vmi olyasmit olvastam, hogy a nemzetközi kupaporond a céljuk. ohmy.gifbiggrin.gif Hát azért merész egy gondolat, de ki tudja... biggrin.gif

Robson szerint a bentmaradás a céljuk...Ez egy NS cikkben olvasható.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Robson szerint a bentmaradás a céljuk...Ez egy NS cikkben olvasható.

Igaz, mostmár végigolvastam az interjút, Gera mondta azt, hogy a klub vezetõi terveznek olyan csapatot, amelyik a nemzetközi kupasorozatban is megállná a helyét. Tehát nem az idei cél ez. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Én annak örölük legjbban,hogy a West Bromwichnak 2 forduló után már 4 pontja van smile.gif

Az tényleg jó, de szerintem tutira fognak lejjebb csúszni, nem lesz mindig így. sad.gifsad.gif /meg hát 2 forduló nem sokat árul al az egész szezonból/

De kiesni nem fognak. cool.gif /legalábbis reméljük/

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Szerintem a Chelsea most "veszélyesen" igazolt , de rémélem mindent megnyer(kivéve a BL-t az a Realé lesz biggrin.gifcool.gif ).

Most mi lesz a stadion üggyel? unsure.gif Építenek egy újat, kibõvítik ezt, vagy az új Wimbledoni stadiont? unsure.gif

Én szerintem õ a legjobb fej, szal "szeretem" biggrin.gifsmile.gif

/Na várj, utánajárok smile.gif /

Hát én máshogy vagyok. biggrin.gif Bajnoki cím mondjuk MU-é, FA-kupa mondjuk bárkié lehet, de BL egyértelmûen Arsenalé. /a Realnak elég a bajnoki cím+kupagyõzelem biggrin.gifcool.gif /

Szerintem újat, de nem tuti. unsure.gif

Néha tényleg jófej, csak nagyon megosztja a nép véleményét. smile.gif

/Oké, várom a híreket biggrin.gif Bár én is körbenézhetek......./

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Tegnap még gondolkoztam a témán biggrin.gif , és eszembe jutott mégvalami. smile.gif Szóval a Chelsea-nek van egy jó védelme (egy jó kapussal), ami már eleve jelentõsen csökkenti annak a veszélyét, hogy gólt kapjanak. De ezen kívül semmi! Ott van Lampard, akit nem vitatok, hogy nagyon jó középpályás (és talán õ a legnagyobb csapatjátékosuk wink.gif ), aztán elöl a pénzkupac (talán az én álláspontom szerint találóbb szó a sz@rkupac, de nem akarok senkit megsérteni biggrin.gif ), akik valahogy mindig összehozzák a gólt, mert annyira azért jó játéksosk, még ha nem is kidolgozott figurákat játszanak (amiket pl az MU-nál és az Arsenal-nál eléggé észre lehet venni wink.gif )

Legalábbis az idei két meccs alapján ez jött le, és tavaly is több meccsen. wink.gif Talán ebben is lehet valami... unsure.gif

Igen, a védelem valóban ott van, az bivalyerõs.

A középpályán Lampard a nagy klasszis. Meg azért ott van még Duff, valamint Robben, aki kegyetlenül játszott tavaly, egészen addig, míg meg nem sérült /talán a Chelsea legjobbja volt, amíg jól játszott/. De azért egyértelmû, hogy Lampard a középpálya nagy motorja.

Elöl meg ott van Drogba és Crespo, akik nagynak számítanak meg akik azért termelik a gólokat, ha a csapat éppen nem talált góllal nyer, hanem sokgólos sikert arat. rolleyes.gif

/legalábbis Drogba tavaly szórta valamennyire asszem, míg Crespo a Milanban volt/

Amúgy nem csak elöl van pénzkupac, hanem gyakorlatilag mindenhol. biggrin.gif A középpályán és a védelemben is /fõleg most, hogy beszerezték Essien-t biggrin.gif /.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Hát én máshogy vagyok. biggrin.gif Bajnoki cím mondjuk MU-é, FA-kupa mondjuk bárkié lehet, de BL egyértelmûen Arsenalé. /a Realnak elég a bajnoki cím+kupagyõzelem biggrin.gifcool.gif /

Nanana! FA-kupa bárkié? nono.gif

Valakit eljelejtettél kizárni... rolleyes.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nanana! FA-kupa bárkié?  nono.gif

Valakit eljelejtettél kizárni... rolleyes.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Jaaaaaaa, téééééényleg!!!!! biggrin.gif A Chelsea-n kívül bárkié lehet. biggrin.gif

/jó, hogy eszembe juttattad biggrin.gif /

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Jaaaaaaa, téééééényleg!!!!! biggrin.gif A Chelsea-n kívül bárkié lehet. biggrin.gif

/jó, hogy eszembe juttattad biggrin.gif /

Ebben bármikor szívesen segítek... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Ebben bármikor szívesen segítek... biggrin.gif

De rendes vagy. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Szánalom ez a Chelsea. Takarodjanak már az antifociukkal az p.icsába! egy egész meccsen keresztül emberelõnyben jegelni a labdát…szánalom…

Csak pontrúgásból vagy szerencsétlenkedésbõl tudnak vmit összehozni. zselé nagy játék, hogy egész meccsen Drogbának ívelgetik fel a labdát.

pff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Szánalom ez a Chelsea. Takarodjanak már az antifociukkal az p.icsába! egy egész meccsen keresztül emberelõnyben jegelni a labdát…szánalom…

Csak pontrúgásból vagy szerencsétlenkedésbõl tudnak vmit összehozni. zselé nagy játék, hogy egész meccsen Drogbának ívelgetik fel a labdát.

pff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gifpff.gif

Mikor belõtték a 2. góljukat is, akkor én onnantól már nem is néztem. dry.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Mikor belõtték a 2. góljukat is, akkor én onnantól már nem is néztem. dry.gifdry.gif

Jah, ezúttal Duff botlott bele a labdába. dry.gif

Mondjuk ma az MU is elég szerencsés gólokat szerzett, de egy sokkal jobb meccsen mint az idei cselszki meccsek. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Jah, ezúttal Duff botlott bele a labdába. dry.gif

Mondjuk ma az MU is elég szerencsés gólokat szerzett, de egy sokkal jobb meccsen mint az idei cselszki meccsek. dry.gif

Én azért 1 dolog miatt örültem: hogy a tippversenyben is 2-0-s Chelsea-sikerre tippeltem, és így 5 pontot hozott ez a meccs a konyhára. biggrin.gif

Jah, a mai meccs nagyon jó volt, bár azért, miután már biztosnak látszott a MU gyõzelme, szurkoltam a Newcastle-nek is, hogy lõjenek legalább egy becsületgólt. /még egy gólt sem lõttek idén, kicsit sajnálom õket sad.gif /

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Én azért 1 dolog miatt örültem: hogy a tippversenyben is 2-0-s Chelsea-sikerre tippeltem, és így 5 pontot hozott ez a meccs a konyhára. biggrin.gif

Jah, a mai meccs nagyon jó volt, bár azért, miután már biztosnak látszott a MU gyõzelme, szurkoltam a Newcastle-nek is, hogy lõjenek legalább egy becsületgólt. /még egy gólt sem lõttek idén, kicsit sajnálom õket sad.gif /

Én viszont azért drukkolok, hogy az MU még ne kapjon gólt idén, szal a Newcastle majd rúg a következõ meccsén biggrin.gif Egyébként nem is nagyon volt esélyük rá, 0-2 után. unsure.gif Elõtte még igen, de akkor még nem volt biztos a gyõzelem, tehát jó ez így. smile.gif Mellesleg nekem ez a meccs hozott 5 pontot a konyhára, így duplán örültem a gólnak... biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Én viszont azért drukkolok, hogy az MU még ne kapjon gólt idén, szal a Newcastle majd rúg a következõ meccsén biggrin.gif Egyébként nem is nagyon volt esélyük rá, 0-2 után. unsure.gif Elõtte még igen, de akkor még nem volt biztos a gyõzelem, tehát jó ez így. smile.gif Mellesleg nekem ez a meccs hozott 5 pontot a konyhára, így duplán örültem a gólnak... biggrin.gifbiggrin.gif

Hát igen..... eltrafálod a pontos eredményt, plusz még a kedvenc csapatod gyõzelmérõl volt szó. smile.gif

Én csak az 5 pontnak örülhettem a Chelsea-meccsnél, amúgy a pokolba kívántam az egészet. sad.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...