Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Angol Labdarúgás


MrBaggins

Melyik klub lesz a 2010/2011-es szezon bajnoka?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hunocsi

Liverpool 1-1 Carlisle (3-2 on pens): Adam Bogdan spares hosts' blushes as they sneak into the Capital One Cup fourth round.

Adam Bogdan was the hero for Liverpool as he saved three penalties to ensure they sneaked through to the next round.

^_^

Alap. Ha már nem megy el közmunkára havi 47 ezer forintért, a minimum, hogy a milliárdos fizetésért cserébe gólkirály, Aranylabdás, bajnok, BL-gyõztes, világbajnok, Európa-bajnok lesz. Ja, bár most jut eszembe, hogy ehhez tehetség is kéne, illetve olyan csapatban kéne játszania, amivel ezekre esélyes. Na nem baj, legalább a milliós fizetés megvan, ha más nem.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Alap. Ha már nem megy el közmunkára havi 47 ezer forintért, a minimum, hogy a milliárdos fizetésért cserébe gólkirály, Aranylabdás, bajnok, BL-gyõztes, világbajnok, Európa-bajnok lesz. Ja, bár most jut eszembe, hogy ehhez tehetség is kéne, illetve olyan csapatban kéne játszania, amivel ezekre esélyes. Na nem baj, legalább a milliós fizetés megvan, ha más nem.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

spurs 4-1 city hoppácska. :lol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

*a gólok nyomokban lest tartalmazhatnak

Mondjuk szarul is játszott a City.

Közben Leicesterben egy eddig elég jó meccs van.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Utána se volt rossz :D

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ilyen szurkolótábort nem érdemel meg a Newcastle. Majd a másodosztályban összeszedhetik magukat. City meg kapja be, ilyen zakót megint. Legalább a Green Bay jól áll. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Ilyen szurkolótábort nem érdemel meg a Newcastle. Majd a másodosztályban összeszedhetik magukat.

??
Link to comment
Share on other sites

Mariachi

??

!!

Nem kis csapat és amit évek óta mûvelnek az katasztrófa. Tegnap is, amit a szurkolók mûveltek, az irigylésre méltó volt. Én már rég a vezetés meg az edzõ fejét kívántam volna ilyen helyzetben. Pár éve még a BL helyekért küzdöttek. Arra se volt reális esély, de legalább reménykedni lehetett valamiben. Szóval essenek ki a 'csába. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Ahh, valszeg még reggel volt, mert valami olyat hoztam ki belőle a fejemben, hogy ilyen (szar) szurkolókkal nem érdemli meg az első osztályt (már a szurkolók miatt), vagy nem tudom :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hunocsi
Szép :D Az a Vardy gyerek igen nagy fogás volt a Leicestertõl, de Ranieri is nagyon összerázta õket.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...