Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Angol Labdarúgás


MrBaggins

Melyik klub lesz a 2010/2011-es szezon bajnoka?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MrBaggins

Mivel most indul az angol bajnokság, és nekem magasan ez a kedvencem az összes közül, gondoltam megnyitom ezt a topicot, hátha mást is hasonlóképpen érdekelnek a PL történései. :smile:

Edited by Balee
Link to comment
Share on other sites

Raven
Mivel most indul az angol bajnokság, és nekem magasan ez a kedvencem az összes közül, gondoltam megnyitom ezt a topicot, hátha mást is hasonlóképpen érdekelnek a PL történései. smile.gif

én is imádom ezt a bajnokságot (MU POWAAA), bár mostanában leszoktam a focimeccsek nézésérõl. de sztem megint visszaszokok rájuk wink.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
én is imádom ezt a bajnokságot (MU POWAAA), bár mostanában leszoktam a focimeccsek nézésérõl. de sztem megint visszaszokok rájuk wink.gif

MU-s vagy? huh.gif Hát akkor miért nem írsz az MU-topicba? unsure.gif

Én mindig keveslem ott az embereket. sad.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Na, ha a Premiership kapott topicot, akkor szerintem hamarosan fog a Primera Division, és a Serie-A is. smile.gifcool.gif /legalábbis azoknak is bõven kijárna..../

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Hát, nem is kell mondanom, hogy miért szeretem az angol bajnokságot, közte az Arsenalt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Na, ha a Premiership kapott topicot, akkor szerintem hamarosan fog a Primera Division, és a Serie-A is. smile.gifcool.gif /legalábbis azoknak is bõven kijárna..../

Meg az NB1 wink.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

horvatht
Na, ha a Premiership kapott topicot, akkor szerintem hamarosan fog a Primera Division, és a Serie-A is. smile.gifcool.gif /legalábbis azoknak is bõven kijárna..../

Régebben ilyen topicot én már nyitottam csak Gilberto törölte wink.gif

Link to comment
Share on other sites

sid

ha angol bajnokság akkor MU cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Owen

Hajrá Pool!!!!!! cool.gifcool.gifcool.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Belehetne rakni lassan egy szavazást, hogy ki nyeri Premiershipet.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Na, ha a Premiership kapott topicot, akkor szerintem hamarosan fog a Primera Division, és a Serie-A is. smile.gifcool.gif /legalábbis azoknak is bõven kijárna..../

Ez nekem is átfutott az agyamon. biggrin.gif Felõlem nyissanak, az ilyeneknek, szvsz több értelme van, mint néhány másiknak errefelé. wink.gif

A szavazás sztem is jó ötlet. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Nekem a spanyol bajnokság a kedvencem, de szeretem az angolt is, hajrá Arsenal stb., de úgy érzem idén is a Chelsea nyer, nagyon erõs a csapatuk, na meg összeszedett köszönhetõen Murinhonak, aki talán korunk egyik legjobb edzõje, amúgy meg egy bunkó. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Na holnap végre már lesznek meccsek, erre vártam már jó ideje. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Meg az NB1 wink.giflaugh.giflaugh.gif

Azt azért nem mondtam, mert egyértelmû, hogy annak is kell. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Régebben ilyen topicot én már nyitottam csak Gilberto törölte wink.gif

Akkor lehet, hogy holnap már ez a topic sem lesz itt???? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Ez nekem is átfutott az agyamon. biggrin.gif Felõlem nyissanak, az ilyeneknek, szvsz több értelme van, mint néhány másiknak errefelé. wink.gif

A szavazás sztem is jó ötlet. smile.gif

Szerintem is van jópár olyan, amit simán törölnék, ha én lennék a modi....... Kivéve persze akkor, ha sokan látogatják, és sokan írnak abba a topicba. /bármily értelmetlen is/ smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Na holnap végre már lesznek meccsek, erre vártam már jó ideje. smile.gif

Ja, közvetítenek Everton-MU meccset. smile.gif

És asszem lesz nagy derbi is: Arsenal-Newcastle. /vagy fordítva biggrin.gif/

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
aki talán korunk egyik legjobb edzõje, amúgy meg egy bunkó. wink.gif

Mindkét tagmondatod igaz. smile.gif /különösen az utóbbi....../

Link to comment
Share on other sites

Guest
Nekem a spanyol bajnokság a kedvencem, de szeretem az angolt is, hajrá Arsenal stb., de úgy érzem idén is a Chelsea nyer, nagyon erõs a csapatuk, na meg összeszedett köszönhetõen Murinhonak, aki talán korunk egyik legjobb edzõje, amúgy meg egy bunkó. wink.gif

Miért lenne a legnagyobb edzõ? Olyan sokmindent nem tett még le az asztalra...

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Ma kezdödik az idény!!Lehet szurkolni+meccset nézni!Hurrrrá rolleyes.gifcool.gifvaaa.gif

Link to comment
Share on other sites

elindir

Nagyon szeretem az angol bajnokságot, a kedvencem az Arsenal.

Link to comment
Share on other sites

POMPEY

Bakker, hát nem kikaptunk...

Azért Play Up Pompey!!!! Remélem a többi azért jobban sikerül...

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins
Szerintem is van jópár olyan, amit simán törölnék, ha én lennék a modi....... Kivéve persze akkor, ha sokan látogatják, és sokan írnak abba a topicba. /bármily értelmetlen is/ smile.gif

Hát igen, kb mindegyik modi ezt csinálja. biggrin.gif Ezzel nem sok újat mondtál. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic
Hát igen, kb mindegyik modi ezt csinálja. biggrin.gif Ezzel nem sok újat mondtál. biggrin.gif

Vagyis ha sokan írnak egy topicba, akkor az már védve van?? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Miért lenne a legnagyobb edzõ? Olyan sokmindent nem tett még le az asztalra...

Nem azt mondta, hogy a "legnagyobb"", hanem az "egyik legnagyobb". smile.gif És ebben igaza van.

Mondjuk 1 UEFA-kupa, 1 BL, 1 angol bajnoki cím, és 1 Liga-kupa az azért már siker...... /plusz még csak 40-41 éves asszem/. Ugyanakkor szerintem is egy õsbunkó. dry.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...