Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Konzol és Konzoljáték Adás/Vétel/Csere


Blackheart

Recommended Posts

Alex75

ha ps1etz chippelek akkoor a fej ugyanolyan gyorsan tonkre tud menni mint a ps2nél???és ha alig használom a pst??? és mennyi egy olvasofej ps1re???

Nem gyorsitja a fel tönkremenetelét. Ez csak amolyan tévhit. Tönkre teheti a gépet a ps2 -nél de nem az olvasófejet. Már csak azért semm , mert semmi köze hozzá. Lehet kapni külön fejet a ps1-hez , olyan 5k körül.De mondom a fejhez semmi köze a chipnek. Amúgy szerintem nem érdemes már ps1-et átalakitatni , mert nem drágák az eredeti gamek sem rá. Már ha lehet kapni.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Nem gyorsitja a fel tönkremenetelét. Ez csak amolyan tévhit. Tönkre teheti a gépet a ps2 -nél de nem az olvasófejet. Már csak azért semm , mert semmi köze hozzá. Lehet kapni külön fejet a ps1-hez , olyan 5k körül.De mondom a fejhez semmi köze a chipnek. Amúgy szerintem nem érdemes már ps1-et átalakitatni , mert nem drágák az eredeti gamek sem rá. Már ha lehet kapni.

nsh nekem pont ez a problémám hogy nemlehet kapni játékot...

Link to comment
Share on other sites

Alex75

nsh nekem pont ez a problémám hogy nemlehet kapni játékot...

Nekem is. Hónapok óta vadászom őket , de semmi.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

iki

Nekem is. Hónapok óta vadászom őket , de semmi.. :blink:

Miért mi kellene?

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Miért mi kellene?

Bármi ami van. Gyüjtöm őket. Ha van eladó szolj, pls!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
iki

UJ XBOX KNZOL DOBOZÁBAN,DVD távirányitóval,3DB Eredeti Játékkal

Haló 1,Sega GT2002,Project Gotham Racing 2-vel Eladó.

érd

qvadis@freemail.hu

Vagy

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ha valaki szeretne X360-as játékot cserélni az keressen meg.

Jelenleg Far Cry, Quake 4 játékok lennének cserére. Sport játék kizárva.

Link to comment
Share on other sites

trut

Szerezd meg a legjobb xbox360-as játékot, a PGR3(Project Gotham Racing)-mat! Csak 10000Ft.

fendermaniac@citrtomail.hu

Link to comment
Share on other sites

Alex75

PS1 -re keresek játékokat. Kizárólag eredetiek érdekelnek témátol függetlenül. Itt vagy a S_andor@msn.com cimen várom az ajánlatokat. THX4all!

Még mindig érdekelnek a gamek!! Akármid van Ps 1-re nekem kell! Persze csak ha neked már nem. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gamu

Nincs valaki, aki már megunta a Gears of War gémet?

Jó lenne, ha Dec 24.-ig eladná! Thx!

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Nincs valaki, aki már megunta a Gears of War gémet?

Jó lenne, ha Dec 24.-ig eladná! Thx!

Érdekelne még X360-as játék, lehet Fifa 07/autós is!

Link to comment
Share on other sites

Prox47

Hali lenne 1 kérdésem mennyibe kerül 1 sima alap Xbox használtan és újonnan?

ja és megvan vkinek a Matt Hoffman's Pro BMX 1 vagy 2 vmilyen konzolra??

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Keresném a Halo 2-t Xboxra!

Ugye azt lejátsza az X360?

Link to comment
Share on other sites

Marlboro_Man

Xboxra keresek House of the dead 3 játékot.Akinek van eladásra szánt példány vagy már ugysem játszik vele az sürgösen lépjen velem kapcsolatba. Az ár nem számít.MSN:duff_man@freemail.hu E-mail:pongracz.mate@yahoo.co.uk tel:06204976043

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Keresek bármilyen Xbox 360 eredeti gémet!

írjon PÜ-t, akinek van, és írom, kell-e.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kobest

Helló!

Keresem a Final Fantasy 7 eredeti példányát Sony Playstationre, lehetőleg jó állapotban. Ha valakinek lenne egy eladó darabja, kérem, hogy írjon a kob3st@yahoo.com e-mail címre, ahol megbeszélhetjük a részleteket! Minden jót!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bigmokes

Hali!

Olyat hallottam hogy monitoron is olyan szep latvanyt nyujt az Xbox 360, mont HD Tv-n.Ez igaz?Ha monitorra akarom kotni ahoz vennem kell kábelt vagy benne van a Premium Pack-be?Jah és milyen monitort ajánlotok(azért ne legyen valami nagyon drága)?

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

keresek eredeti, lehetőleg a bolti árnál olcsóbb wii-s játékokat! legfőbbképp a zelda és a red steel érdekel!

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Sziasztok ! Kéne egy kis segítség ! Tudjátok nagyon vadászom az eredeti Vivisector játékra ezért hétvégén voltam a Mamutban, bementem a Saturnba és a 576-ba és nem volt sad.gif Aztán benéztem a Westendbe a Mediamarkba és ott is megnéztem az 576-ot de ott sem találtam.

Mit ajánlotok hol nézzem meg legközelebb, vagy ti hol vettétek, nagyon megköszönném mert nagyon kéne a game !

Előre is köszönöm a segítséget !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
yurij

Sony PSP-re Metal Gear Acid Jatekomat elcserelnem psp jatekra.

Szep allapotban teljesen karcmentes.

ha van valami irj ide ha erdekel vissza irok

gabo74@freestart.hu

Mas:Keresem eredetiben a Warcraft 3+a kiegeszitojet.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

szasztok ! Közüöletek kinek vannak régi jó állapotú SUPER NINTENDO játékkazettái...megvenném őket esetleg

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Hahó!

Van 1 db 2 DVD-s Metal Gear Solid 3: Subsistence-em (ez az online játszható csomó extrával, és rajta a MGS első és második résszel), és egy Kingdom Hearts 2-m PS2-re.

A játékok nem "boltiak". Úgyhogy ha valakinek szüksége van valamelyikre, megbeszélhetünk akkkármit.

A Kingdom Hearts2 német nyelvű. Nekem ezért nem kell. Próbáltam megvenni Amerikából, de a pudingszopó posta elkeverte, úgyhogy nagyon boldog voltam, ezért leszedtem, de németül nem beszélek jól.

Úgyhogy ha valakinek pont valamelyik kellene... Szóljon. =)

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Nekem van egy totál eredeti, bontatlan LEGO Star Wars 2 - m Xbox 360-ra. Bármiylen kedvező ajánlatra nyitott vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Nekem van egy totál eredeti, bontatlan LEGO Star Wars 2 - m Xbox 360-ra. Bármiylen kedvező ajánlatra nyitott vagyok.

Gamu-nak nem kell? lentébb írta ha van valami, akkor pm neki, és megmondja kell-e...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...