Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Sims sorozat


kefete

Recommended Posts

Cristi

Pliz, valaki küldje el mélben. Ha lehet ne ketten :D , mondjuk elég ha Mazsul elküldi. Mármint a daemon tools 3.47 et kellene elküldeni.

Link to comment
Share on other sites

Baxo

Hy all!

Nem tudtok egy überfaxa SIMS2 fun oldalt ahol???

Link to comment
Share on other sites

Aron

Ha ruhát veszek akkor hogy lehet föl venni? Van egy cumi adagoló speciális tárgy de nekem mindig piros aurája lessz nem lehet valami folytán befolyásolni? És szereztem gyerek ruhákat is de nem a gyerekkell vettem meg akkor is rájuk lehet adni?

Link to comment
Share on other sites

Mazsul
Pliz, valaki küldje el mélben. Ha lehet ne ketten :D , mondjuk elég ha Mazsul elküldi. Mármint a daemon tools 3.47 et kellene elküldeni.

Daemon Tools 3.47

Link to comment
Share on other sites

Mazsul
De ha a cdt bemásolom a... nemtom a progi nevét, asszem Virtual cd, de a verziószámot már tényleg nem tom, és akkor mountolok, vagyis megcsinálom amit mondtatok, akkor menni fog?

Ne csinálj semmit, csak azt, amit leírtam!

Na mondok nektek egy megoldást, hogy ne kelljen a full CD-t mountolni, és ne kelljen crack-elni.

Feltelepítitek ugye a Sims2-t, de NEM crack-elitek be.

Nálam fent van egy image, amit ha bemountoltok, fog menni a játék. Kicsomagolva 1,5 MB.

http://users.atw.hu/mazsul/Sims2img.rar

Link to comment
Share on other sites

Cristi

.......csak amilyen hülye vagyok, elvesztettem a serialt! :D :angry: Valaki megbirja itt adni, vagy várhatok 8ig?

Link to comment
Share on other sites

Cristi
Hali!

Ha mar mind a 2 Sim-en oreg, akkor nem lehet gyermekuk???

Fogadj örökbe! Telefonon turkálj kicsit, asszem adoption service vagy mi a mák!

Link to comment
Share on other sites

LordThomas
Ha ruhát veszek akkor hogy lehet föl venni? Van egy cumi adagoló speciális tárgy de nekem mindig piros aurája lessz nem lehet valami folytán befolyásolni? És szereztem gyerek ruhákat is de nem a gyerekkell vettem meg akkor is rájuk lehet adni?

1. Szekrény -->Change Outfit

2. Még nem próbáltam, de az a lényeg, hogy a csecsemő aspirációs szintje legalább gold legyen, és akkor sokkal gyorsabban fog tanulni.

3. Az még nekem se sikerült :sad:

Link to comment
Share on other sites

vismajor
Ha ruhát veszek akkor hogy lehet föl venni? Van egy cumi adagoló speciális tárgy de nekem mindig piros aurája lessz nem lehet valami folytán befolyásolni? És szereztem gyerek ruhákat is de nem a gyerekkell vettem meg akkor is rájuk lehet adni?

Ha felnőttnek veszel ruhát,akkor kell a házba egy ruhásszekrény is és ha arra ráklikkelsz ott tudod felvenni a ruhákat ,illetve megváltoztatni az általános napi kinézetedet.A gyerekkel nem tudom mi a helyzet,nekem még nincs.(legalábbis a simsben) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aron

Köszönöm a helpet! Ja és Cristi itt egy jó seriál: DKSS-YCA2-ZO11-SSP7-3AFH

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gamez

Már játszom vele egy ideje, de nem hiába játszottam előtte a Doom 3-mal, nem lehet összehasonlítani a kettőt, szóval állati a játék!!!

(u.i.: ha eddig tudtam, most ezen a miért nem tudok képet betenni magamnak? Pedig megadtam az útvonalat)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gamez

O.K. megoldódott a problema

Link to comment
Share on other sites

krakki

Help!

Léátszi segitsetek az a gondom hogy nekem csak kiírva van meg a játék és így nem indul el ha be mountolom!

Létsz help!

Mit csináljak?

Link to comment
Share on other sites

Puli

Szerintem A Sims 2 Kva jó játék, és a grafikája is farokfelállító! :D Ha tudjátok, mire gondolok! :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Cristi
Help!

Léátszi segitsetek az a gondom hogy nekem csak kiírva van meg a játék és így nem indul el ha be mountolom!

Létsz help!

Mit csináljak?

Neba'... Nekem is, de még nem birtam kipróbálni

Link to comment
Share on other sites

kovi990
Szerintem A Sims 2 Kva jó játék, és a grafikája is farokfelállító! :D Ha tudjátok, mire gondolok! :lol: :D

El tudotom képzelni....

Link to comment
Share on other sites

Matheus

valaki itt írta hogy van neki yo krekkje, de azt hol lehet leszedni, PLZ mondja meg, nagyon nagyot segítene rajtam, meg sztem nem csak rajtam, előre is thx

Link to comment
Share on other sites

Matheus

jah igaz itt van ez a mini image, de ez műxik is?

Link to comment
Share on other sites

Mazsul

Matheus, Cristi, Krakki:

Na mondok nektek egy megoldást, hogy ne kelljen a full CD-t mountolni, és ne kelljen crack-elni.

Feltelepítitek ugye a Sims2-t, de NEM crack-elitek be.

Nálam fent van egy image, amit ha bemountoltok, fog menni a játék. Kicsomagolva 1,5 MB.

http://users.atw.hu/mazsul/Sims2img.rar

Link to comment
Share on other sites

O_o

Azt csinálom amit mondasz Mazsul,letöltöttem mindent ,de ezt írja ki: CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD emulation software and re-start :angry:

Link to comment
Share on other sites

Mazsul
Azt csinálom amit mondasz Mazsul,letöltöttem mindent ,de ezt írja ki: CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD emulation software and re-start :angry:

Nekem a Clone CD zavart be, ha van s gépedben, uninstaláld. Daemon nem zavarja őt.

Link to comment
Share on other sites

Pepex22
Tudtommal nincs még most sem normális crack.

én csak azt nem értem, hogy miért működött nekem kb 2 héten át crack meg minden nélkül, mountolással? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Cristi
Matheus, Cristi, Krakki:

Na mondok nektek egy megoldást, hogy ne kelljen a full CD-t mountolni, és ne kelljen crack-elni.

Feltelepítitek ugye a Sims2-t, de NEM crack-elitek be.

Nálam fent van egy image, amit ha bemountoltok, fog menni a játék. Kicsomagolva 1,5 MB.

http://users.atw.hu/mazsul/Sims2img.rar

Kösz szépen, nekem már megvan és megy. CSak a daemon letöltésével volt kis fennakadás. Ja, meg a hibás sims cdmmel :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mazsul
én csak azt nem értem, hogy miért működött nekem kb 2 héten át crack meg minden nélkül, mountolással? :smile:

Mert ha Daemonnal mountolsz, akkor nem kell crack.

Link to comment
Share on other sites

Mazsul
Kösz szépen, nekem már megvan és megy. CSak a daemon letöltésével volt kis fennakadás. Ja, meg a hibás sims cdmmel :wink:

Szóval végülis sikerült elindítani a játékot?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...