Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tool


Toolvid

Recommended Posts

padawanCsabesz

meg hát :lol: :wink:

nah akkor ha a nagybátyám megrendeli nekem a Lateralust, fas.za lesz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nah akkor ha a nagybátyám megrendeli nekem a Lateralust, fas.za lesz :smile:

a Lateralus is remek, nem lehet mit mondani, Tool-ék nyújtanak is vmit a mai cd árak mellett... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

akinek megvan, azoktól kérdem: meik a kedvenc képetek? :rolleyes:

Nekem aza kedvencem, amelyiken egy kalitkába zárt raszta fazon hajára hány pár kiló szart egy 3szemű lótusz... az kúl B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Nekem aza kedvencem, amelyiken egy kalitkába zárt raszta fazon hajára hány pár kiló szart egy 3szemű lótusz... az kúl B)

köszönjük hitetlen, hogy idearcátlankodtál és közölted mi a kedvenc képed...a nyereményedet postán küldjük...a nyereményed, az ami a hajamróól lepotyogott... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

akinek megvan, azoktól kérdem: meik a kedvenc képetek? :rolleyes:

saját kérdésemre az avatarom a válasz...csodás...lessetek sok Alex Grey képet... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

köszönjük hitetlen, hogy idearcátlankodtál és közölted mi a kedvenc képed...a nyereményedet postán küldjük...a nyereményed, az ami a hajamróól lepotyogott... :lol:

Én nem vagyok hitetlen, csak még nem nyílt fel a szemem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Én nem vagyok hitetlen, csak még nem nyílt fel a szemem :rolleyes:

hányadik? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

hányadik? :lol:

Há még a kacsintás környékén tartok, a 3 szememnek még a gödre sincs meg... te meg má kb a 4.et feszegeted a koponyádon :lol:

Link to comment
Share on other sites

padawanCsabesz

Alex Grey képei naon jók!!

sztem avatarcsere lesz majd errefelé :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Alex Grey képei naon jók!!

sztem avatarcsere lesz majd errefelé :rolleyes:

hihihi, remek, remek...nagyon rájuk lehet kattanni... B) keress ijet, hogy "One", nagy kedvenc...

Há még a kacsintás környékén tartok, a 3 szememnek még a gödre sincs meg... te meg má kb a 4.et feszegeted a koponyádon :lol:

PRY-ING O-PEN MY FOURTH EYE!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

PRY-ING O-PEN MY FOURTH EYE!!!! :rolleyes:

pry-ing o-pen my bon-sai :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Ez az én kedvencem, tiszta Lateralus-os lehet azért nemtom, de mind tetszik. :smile:

Alex Grey oldala mellett érdemes befigyelni ezt is, nervous te biztos ismered. :smile:

Itt pedig egy kritika a lemezről, egyetértős csak én még mindig nem érzem, hogy a 10,000 Days annyira Lateralus-os lenne, persze nagyon sok a hasonlóság, de sztem akkor is picit más irány. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Ez az én kedvencem, tiszta Lateralus-os lehet azért nemtom, de mind tetszik. :smile:

Alex Grey oldala mellett érdemes befigyelni ezt is, nervous te biztos ismered. :smile:

Itt pedig egy kritika a lemezről, egyetértős csak én még mindig nem érzem, hogy a 10,000 Days annyira Lateralus-os lenne, persze nagyon sok a hasonlóság, de sztem akkor is picit más irány. :wink:

jja Chet Zar kira, minden megvan tőle...a linkelt Alex Grey-ed meg a 10,000 Days borítójában is virít 3D-ben...

a kritika méltató (nagyon hejes), bár én nem értem mitől folkos a The Pot eleje...meg, hogy mitől lesz a Tool egyszerűen hangszerelt (szarság <_< )...de lényegében egyetértek...bár sztem közel sem olyan Lateralusos, mint amennyire írja...az utolsó mondat a lényeg, és ez egyértelmű... :wink: B)

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

pry-ing o-pen my bon-sai :rolleyes:

pry-ing o-pen Pe-ti's ass-hole and stick-ing a base-ball bat in-it! :D

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

pry-ing o-pen Pe-ti's ass-hole and stick-ing a base-ball bat in-it! :D

ez így sokkal jobban hangzik... :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

pry-ing o-pen Pe-ti's ass-hole and stick-ing a base-ball bat in-it! :D

oh, yeah...you'd like that, BITCH, wouldn't you? :D

(egyébként szar vagy, nem jött ki a szótagszám. ilyet én is tudok: "pry-ing o-pen my u-bor-ka sa-láta és rán-tott sajt krum-pli pü-ré-vel a sar-ki ki-főz-dé-ben hét-fő dél-u-tán" :tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

ááááh ezt a nevet...jeah... B)

Link to comment
Share on other sites

Faffy

kiváló az új lemez.

Link to comment
Share on other sites

Faffy

kiváló az új lemez.

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

olyan kíváló hogy 2x is beírtad...mondjuk akkor én kb 10,000x írnám be... :lol: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Faffy

olyan kíváló hogy 2x is beírtad...mondjuk akkor én kb 10,000x írnám be... :lol: :unsure:

mert lassú a net és aszittem egyszer sem sikerült

aztán de.

nyomatékosítottam így :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

mert lassú a net és aszittem egyszer sem sikerült

aztán de.

nyomatékosítottam így :smile:

jajaja ismerős...de télleg über album... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

ááááh ezt a nevet...jeah... B)

Bakker ez már beteges, Tool-os név+avi+kép+aláírás, kár hogy nincs ilyen rang, akkor tényleg teljes lenne a kép xD.

Faffy kíváncsian várjuk a kritikát. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Bakker ez már beteges, Tool-os név+avi+kép+aláírás, kár hogy nincs ilyen rang, akkor tényleg teljes lenne a kép xD.

Faffy kíváncsian várjuk a kritikát. :smile:

jjja Zarafos is megmondta: Tool-reklámember vagyok... :lol: de én így érzem magam jól...még szóba jöhet a nervousWreckMeshu és a nervousWreckKingCrimson is, mivel a Floyd foglalt... :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

jjja Zarafos is megmondta: Tool-reklámember vagyok... :lol: de én így érzem magam jól...még szóba jöhet a nervousWreckMeshu és a nervousWreckKingCrimson is, mivel a Floyd foglalt... :rolleyes: :lol:

nervuszWreckHotel aza tuti :wink:

Én meg leszek Bangyowar :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...