Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tool


Toolvid

Recommended Posts

Kalti

Előkaptam újra a Lateralus-t és azt kell hogy mondjam akármennyire király lett az új album, ezt nem lehet überelni (legalábbis nálam), félelmetesen magába szippant. :rolleyes: Triad mekkora szétszállás már a végén :o , mondjuk az egész az. :smile: .

Link to comment
Share on other sites

POMPEY

Tool topic! Király!

Kár, hogy nem valami ismert zenekar nálunk, pedig eszementül jó zenét csinálnak. :smile:

Klippek pedig zseniálisak!

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Tool topic! Király!

Kár, hogy nem valami ismert zenekar nálunk, pedig eszementül jó zenét csinálnak. :smile:

Klippek pedig zseniálisak!

jééé egy értelmes focista... :lol: :wink:

Előkaptam újra a Lateralus-t és azt kell hogy mondjam akármennyire király lett az új album, ezt nem lehet überelni (legalábbis nálam), félelmetesen magába szippant. :rolleyes: Triad mekkora szétszállás már a végén :o , mondjuk az egész az. :smile: .

hát a Lateralus már rocktörténelem, alap és mérföldkő (sztem :rolleyes: ), de én egyelőre nagyon elvagyok a napi 10-15 10,000 Days beöntésemmel... :D

Link to comment
Share on other sites

POMPEY

jééé egy értelmes focista... :lol: :wink:

Fúúú de gonosz vagy!!! :tongue:

Pedig rengeteg jó fej emberrel lehet találkozni a stadionokban. B)

A linket pedig köszi, mindjárt hallgatom is az új albumot! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

jja most nézem, hogy Kaltesz is futbaliszt, akkor télleg...már két jóízlésű labdarúgó...csoda... :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

POMPEY

jja most nézem, hogy Kaltesz is futbaliszt, akkor télleg...már két jóízlésű labdarúgó...csoda... :lol: :wink:

Lassan a foci-szeretet is olyan "underground", kívülálló dolog lesz, mint pl. a Tool, vagy a többi nem populáris muzsika. :sad:

Egyébként most hallgatom új albumot, hát nagyon ott van ez is!

Elsőre azt kell, hogy mondjam, nagyon jól sikerült!

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Lassan a foci-szeretet is olyan "underground", kívülálló dolog lesz, mint pl. a Tool, vagy a többi nem populáris muzsika. :sad:

Egyébként most hallgatom új albumot, hát nagyon ott van ez is!

Elsőre azt kell, hogy mondjam, nagyon jól sikerült!

másodjára is azt fogod... :rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

hagren

jééé egy értelmes focista... :lol: :wink:

hát a Lateralus már rocktörténelem, alap és mérföldkő (sztem :rolleyes: ), de én egyelőre nagyon elvagyok a napi 10-15 10,000 Days beöntésemmel... :D

Ezt alairom.

A wings 1 es 2, de a többi is egyszerüen csak lelegzetelallito...

Ezt szeretem a Toolban, ha ilyen gyönyört alkotnak a hallgatoban, szepseget, mint az APCnal a leirt szamok vagy ugye a Lateralusban a Parabol(a).

En annyira nem vagyok sportos, de sztem a popularis sportoknal a Raly kivül sztem ez a legertelmesebb, meg meg a Winter Olympics (Siugras, szlalom meg ilyenek).

Link to comment
Share on other sites

Kalti

jja most nézem, hogy Kaltesz is futbaliszt, akkor télleg...már két jóízlésű labdarúgó...csoda... :lol: :wink:

Én nem annyira űzöm (mivel brutálisan két ballábas vagyok), hanem inkább nézem, persze csak szigorúan külföldi focit, meg az NBA-t is szeretem pl. :wink: , OFF vége.

Ma voltam a cd pinyóban, hogy végre megkaparintsam a drágaszágot :smile: , de azt mondták még nem érkezett meg, pedig már pénteken meg kellett volna lennie. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Ma voltam a cd pinyóban, hogy végre megkaparintsam a drágaszágot :smile: , de azt mondták még nem érkezett meg, pedig már pénteken meg kellett volna lennie. :unsure:

a pélóba...akkor még nekem se küldték...bazz...jöjjön már meg! :angry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

jja most nézem, hogy Kaltesz is futbaliszt, akkor télleg...már két jóízlésű labdarúgó...csoda... :lol: :wink:

Énis focizok. <_< :D :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Énis focizok. <_< :D :tongue:

el fog múlni, csak sok folyadékot kell inni... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Végre megvan a 10,000 Days, gyönyörűséges :smile: , valami naggggyon durva a csomagolás :o , le a kalappal. :wink: . Annyi gond van csak vele, hogy kicsit nehéz belőle kihámozni a cd-t, muszáj összetaperolnod, de ennyi baj legyen. B) Ja és kaptam hozzá egy klafa posztert is :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Na most végre rászántam az időt, hogy végighallgassam a 10000 days-t szövegestül, és csak azt mondhatom, hogy még jobban le vagyok nyűgözve, mint eddig. Így elsőre a Vicarious és a Right In Two számok fogtak meg, lehet, hogy azért, mert a naiv agyam még csak azoknak a szövegét fogta fel valamennyire. :smile:

Ha minden igaz a napokban nekem is meglesz, a bótban félretesznek egyet. Holnap be is nézek... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Hmmm. Eza 10000 még nekem is tetszik. Igaz rég hallgattam túlt, lehet közben eljutott az agyam arra a pontra, hogy befogadja... Szöveget még nem mertem nézni :tongue:

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Hmmm. Eza 10000 még nekem is tetszik. Igaz rég hallgattam túlt, lehet közben eljutott az agyam arra a pontra, hogy befogadja... Szöveget még nem mertem nézni :tongue:

Félsz tőle? :D Nem bánt. :D

"Who are you to wave your finger?

You must have been out your head

Eyehole deep in muddy waters

You practically raised the dead" - kis ízelítő :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Félsz tőle? :D Nem bánt. :D

"Who are you to wave your finger?

You must have been out your head

Eyehole deep in muddy waters

You practically raised the dead" - kis ízelítő :smile:

Ez értelmetlen. :unsure: Há beszéljenek má érthetően! Pl: I like beer, and I like chiks whit big tits... :lol:

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Ez értelmetlen. :unsure: Há beszéljenek má érthetően! Pl: I like beer, and I like chiks whit big tits... :lol:

Vagy csak mi nem értjük. :smile: Vajon visszafelé sem jelent semmit? :smile:

Képzelem milyen lehet a szám amiben a te szövegedet éneklik. :smile:

The Meaning Of Life

I like beer,

And I like chicks

With big tits

YEEEEEEEEAAAAAAAAAAAHHHH :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Vagy csak mi nem értjük. :smile: Vajon visszafelé sem jelent semmit? :smile:

Képzelem milyen lehet a szám amiben a te szövegedet éneklik. :smile:

The Meaning Of Life

I like beer,

And I like chicks

With big tits

YEEEEEEEEAAAAAAAAAAAHHHH :smile:

Hé te is ismered az Üvöltő Idiótákat? :D Vagy ez Szájpenész Band? Na most elbizonytalanodtam.... :lol:

Meg van egy másik szám is:

I'm a rocker, mad,

I bang my head,

I don't remember where my beer is,

I don't understand Tool lyrics...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

kicseszett nagy a borító, imádom...megyek is és alvás közben cirógatom...elballagtam, telezabáltam magam...pax... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

akinek megvan, azoktól kérdem: meik a kedvenc képetek? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

padawanCsabesz

mennyit kóstált a 10k Days? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

mennyit kóstált a 10k Days? :unsure:

5 rongy... B)

Link to comment
Share on other sites

padawanCsabesz

5 rongy... B)

vazzeg, azt meg kell rendelnem :o

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

vazzeg, azt meg kell rendelnem :o

meg hát :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...