Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tool


Toolvid

Recommended Posts

Toolvid

jjjaaaa... hát ez a Jambi... valami eszméletlen :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

4 perc után az a riffelés...ááááh...és ahogy Maynard a Shine on-t énekli, meg úgy simán, ahogy énkel ezen az albumon...uhhh...

Link to comment
Share on other sites

Kalti

jó az Jambinak is, nem? :lol:

Ez nemtom honnan jött, még tanulgatni kell a számcímeket :lol: .

Érdekes dolgokat olvasgatok neten, a vélemények iszonyatosan megoszlanak az albumról, kb. két álláspont van: 1, kegyetlenül xar 2, ultrazseniális ... Hát számomra még mindig nagyon nehéz ez az album, de azért egyértelmű melyik felé húzok. :smile: Ami érdekes, hogy egyesek szerint kamu az egész lemez, ami ha belegondolunk szinte teljeséggel kizárt, őrültségnek hangzik, de milyen királyság lenne, mert akkor május 2-án kapnánk megint egy új albumot. :D

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Ez nemtom honnan jött, még tanulgatni kell a számcímeket :lol: .

Érdekes dolgokat olvasgatok neten, a vélemények iszonyatosan megoszlanak az albumról, kb. két álláspont van: 1, kegyetlenül xar 2, ultrazseniális ... Hát számomra még mindig nagyon nehéz ez az album, de azért egyértelmű melyik felé húzok. :smile: Ami érdekes, hogy egyesek szerint kamu az egész lemez, ami ha belegondolunk szinte teljeséggel kizárt, őrültségnek hangzik, de milyen királyság lenne, mert akkor május 2-án kapnánk megint egy új albumot. :D

minden Tool lemezzel ez a hejzet...vagy utálják, vagy szeretik...olvastam már a Lateralusról meg a Aenimáról is olyan lehúzó cikkeket, hogy nekem fájt...de hát ez van...amúgy meg a Lateralust is szidták az Aenimához viszonyítva, aztán idővel felmagasztalták az egekig, mikor rádöbbentek a lényegére, arra, hogy mennyire más, mint minden más...a Tool albumoknak van egy érési folyamata, s ha vki most osztja a 10,000 Days-t, merhogy miijen Lateralusos, hejenként meg mijen nem Lateralusos az egy igen begyöpösödött gondolkodásra utal...ez az új Tool, új atmoszféra és mégis Tool-os...nem kell aggódni, sokat kell hallgatni és kész...

a kamu albumról is tudok, és belegondoltam már, hogy Toolék még sosem hagyták kiszivárogni az albumaikat...szal még megeshet, hogy 5 év alatt két albumot hoztak össze...ha nem így van, akkor max a 10,000 Days-t hallgatom még pár hónapocskáig... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

minden Tool lemezzel ez a hejzet...vagy utálják, vagy szeretik...olvastam már a Lateralusról meg a Aenimáról is olyan lehúzó cikkeket, hogy nekem fájt...de hát ez van...amúgy meg a Lateralust is szidták az Aenimához viszonyítva, aztán idővel felmagasztalták az egekig, mikor rádöbbentek a lényegére, arra, hogy mennyire más, mint minden más...a Tool albumoknak van egy érési folyamata, s ha vki most osztja a 10,000 Days-t, merhogy miijen Lateralusos, hejenként meg mijen nem Lateralusos az egy igen begyöpösödött gondolkodásra utal...ez az új Tool, új atmoszféra és mégis Tool-os...nem kell aggódni, sokat kell hallgatni és kész...

a kamu albumról is tudok, és belegondoltam már, hogy Toolék még sosem hagyták kiszivárogni az albumaikat...szal még megeshet, hogy 5 év alatt két albumot hoztak össze...ha nem így van, akkor max a 10,000 Days-t hallgatom még pár hónapocskáig... :rolleyes:

Ha lenne még egy album dobnék egy hátast az biztos :smile:

Amúgy az eddig 192 kbs helyett leszedtem az albumot 320 kbs-ben, és sztem ha nem is nagy, de érzékelhető a különbség, szal érdemes nekiállni mégegyszer tölteni. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

hinnye! :blink: akkor elképzelhető hogy még 1 album van? be is szarnék :D a 320kbps-osat én is leszedem :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

hinnye! :blink: akkor elképzelhető hogy még 1 album van? be is szarnék :D a 320kbps-osat én is leszedem :smile:

nem igen látok rá esélyt, de belőlük kitellik simán... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick

A Tool jó zene B)

Sőt, még annál is jobb... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Sőt, még annál is jobb... :rolleyes:

Örülök, hogy tetszik :rolleyes:

Na emberek most már tényleg kezd letisztulni nálam a 10,000 Days, most éreztem először azt, amit a Lateralusnál meg Aenimá-nál, hogy földbe döngöl, amikor vége meg ülök és bambulok magam elé. Más mint az eddigiek de így jó. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

ÉNis imádom a Tool-t! Megvan az Undertow, az Aenima, a Lateralus, meg az Opiate és hamarosan az új is :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Örülök, hogy tetszik :rolleyes:

Na emberek most már tényleg kezd letisztulni nálam a 10,000 Days, most éreztem először azt, amit a Lateralusnál meg Aenimá-nál, hogy földbe döngöl, amikor vége meg ülök és bambulok magam elé. Más mint az eddigiek de így jó. :smile:

mostanában az új albumról a Jambi és a Pot a kedvencek, ez utóbbiban tökre furán énekel Maynard, először azt hittem hogy nem is ő... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

mostanában az új albumról a Jambi és a Pot a kedvencek, ez utóbbiban tökre furán énekel Maynard, először azt hittem hogy nem is ő... :smile:

jaha, jellemző az újra, hogy Maynard torzítva van néhol, meg most van először sampler is...sztem simán baromi király... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

mostanában az új albumról a Jambi és a Pot a kedvencek, ez utóbbiban tökre furán énekel Maynard, először azt hittem hogy nem is ő... :smile:

Nálam most a Right In Two a kedvenc. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Nálam most a Right In Two a kedvenc. :rolleyes:

hű, az is egyre jobban tetszik... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

hű, az is egyre jobban tetszik... :rolleyes:

Meg vannak elég érdekes számok, mondjuk nekem ezek is tökre teszenek, mint a Lipan Conjuring sámán éneke vagy nem is tudom micsoda, meg az albumot záró különös hangulatú Virginti Tres, kicsit olyan mint a Faaip de Oiad a Lateralusan, azon tényleg beszartam amikor először hallottam, hatásos. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Meg vannak elég érdekes számok, mondjuk nekem ezek is tökre teszenek, mint a Lipan Conjuring sámán éneke vagy nem is tudom micsoda, meg az albumot záró különös hangulatú Virginti Tres, kicsit olyan mint a Faaip de Oiad a Lateralusan, azon tényleg beszartam amikor először hallottam, hatásos. :smile:

ja! ilyen intermezzo mint szintén a Lateraluson a Mantra... a bálnaének...az is rohatt jó :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

ja! ilyen intermezzo mint szintén a Lateraluson a Mantra... a bálnaének...az is rohatt jó :smile:

Az egyébként Maynard macskájának dorombolása belassítva :lol: . Ugye milyen hülyeségeket tudok, valahol olvastam. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Az egyébként Maynard macskájának dorombolása belassítva :lol: . Ugye milyen hülyeségeket tudok, valahol olvastam. :smile:

vazeee :lol: miket tudol te? :D de most leromboltad az illúziómat :sad:

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Hihetetlen, de még nem hallottam az új albumot. Még a címét sem tudtam. DC-n egy embernek van meg... =/

Hogy vagytok?

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

vazeee :lol: miket tudol te? :D de most leromboltad az illúziómat :sad:

azért sztem tartsd csak meg az illúziód, nem lehessen aztat tudni, hogy bálna, avagy macska...náluk sosem lehet tudni... :rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

ikufajter

azért sztem tartsd csak meg az illúziód, nem lehessen aztat tudni, hogy bálna, avagy macska...náluk sosem lehet tudni... :rolleyes::wink:

Ja....lehet hogy Maynard bálnájának dorobmolása... :D

Link to comment
Share on other sites

hagren

En a Laterarust birom, föleg a Parabol, Parabola, Eon blue apocalypse, es Schism-et.

Vagy masrol az Intermission :tongue:

A többi nekem olyan...ize, meg.

A Perfect Circle se rossz.

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Ja....lehet hogy Maynard bálnájának dorobmolása... :D

vagy maynard böfögése visszafelé, belassítva :unsure:

Link to comment
Share on other sites

padawanCsabesz

En a Laterarust birom, föleg a Parabol, Parabola, Eon blue apocalypse, es Schism-et.

Vagy masrol az Intermission :tongue:

A többi nekem olyan...ize, meg.

A Perfect Circle se rossz.

az APC nyomába sem ér a Tool-nak B)

de nem rossz zene az sem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

En a Laterarust birom, föleg a Parabol, Parabola, Eon blue apocalypse es Schism-et.

A többi nekem olyan...ize

A Perfect Circle se rossz.

Aenima is jó ám, de még mennyire ... :rolleyes: , de nálam is a Lateralus az etalon, áhh arra már nincs szó (jó néha túlzok, de tényleg B) ). Undertow nem fogott meg annyira, de azért szeretem azt is. :wink:

Link to comment
Share on other sites

hagren

az APC nyomába sem ér a Tool-nak B)

de nem rossz zene az sem :wink:

Hat ilyet nem is allitottam, de az imagine, count bodies like sheep, noose es a passive kivalo szamok, persze egy "parabol" nagyobb, de ezek is oriasiak; ezeket nagyon imadom, hihetetlenül feelingesek, barmikor hallgatom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...