Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz- és Computeranimációs Filmek


FESTER

Melyik a kedvenced?  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Xris

Nem szerettem az ilyen computer animációs filmeket,a régi,rajzoltak sokkal jobban teccetek,

Link to comment
Share on other sites

hagren

Az igaz hogy a siman rajzoltak vhogy jobbak. de Itt is, mint mindenhol, vannak jo peldanyok.

Link to comment
Share on other sites

LAla001

Nekem eddig a kedvencem a Shrek, a Némó nyomában és a Robotok.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem szerettem az ilyen computer animációs filmeket,a régi,rajzoltak sokkal jobban teccetek,

Hát az Aladdint meg az Oroszlánkirályt nehéz felülmúlni,az szentigaz. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Hát az Aladdint meg az Oroszlánkirályt nehéz felülmúlni,az szentigaz. :smile:

Hehe... máig megvannak vhol szanaszét mágnesezett VHSen...

/off

Egyébként hogy írtad át a nicked? Nekem aszondták, csak az adminok tudják, azt is csak indokolt esetben... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hehe... máig megvannak vhol szanaszét mágnesezett VHSen...

/off

Egyébként hogy írtad át a nicked? Nekem aszondták, csak az adminok tudják, azt is csak indokolt esetben... :huh:

Egyszerű.A Gamestar oldalon átírod adatmódosításnál a nevedet,és máris itt is az a neved. :smile:

Nekem is megvannak videókazin,assszem eredetiek..

Link to comment
Share on other sites

Paydogs

Nolám... Ezek a videók nekem is felkeltették az érdeklődésemet... :smile:

Kulcsmondat: NEM KELLENE KOFFEINT INNOD EBBEN AZ ÁLLAPOTBAN :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Egyszerű.A Gamestar oldalon átírod adatmódosításnál a nevedet,és máris itt is az a neved. :smile:

Köszi. Az avimiról asszem mindenki meg fog ismerni. ^^

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Na, megnéztem a Jégkorszak kettőt, és csalódtam. De pozitívan! Az első rész sosem volt annyira a kedvencem, de a folytatása nagyon jó lett! Sok helyszín, a karakterek sokkal jobban ki vannak dolgozva, Sid kissé a háttérba került (viszont így sokkal jobbak a poénjai) míg Manny és az új szereplők nagyon dobták a hangulatot. A történet is jobb mint az első részben, és Scrach-nek is jobbak a poénjai mint az első részben. És végül az animáció is sokkal szebb lett. Csillagos ötös!

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Na, megnéztem a Jégkorszak kettőt, és csalódtam. De pozitívan! Az első rész sosem volt annyira a kedvencem, de a folytatása nagyon jó lett! Sok helyszín, a karakterek sokkal jobban ki vannak dolgozva, Sid kissé a háttérba került (viszont így sokkal jobbak a poénjai) míg Manny és az új szereplők nagyon dobták a hangulatot. A történet is jobb mint az első részben, és Scrach-nek is jobbak a poénjai mint az első részben. És végül az animáció is sokkal szebb lett. Csillagos ötös!

én elvileg holnap lesem majd meg.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Na, megnéztem a Jégkorszak kettőt, és csalódtam. De pozitívan! Az első rész sosem volt annyira a kedvencem, de a folytatása nagyon jó lett! Sok helyszín, a karakterek sokkal jobban ki vannak dolgozva, Sid kissé a háttérba került (viszont így sokkal jobbak a poénjai) míg Manny és az új szereplők nagyon dobták a hangulatot. A történet is jobb mint az első részben, és Scrach-nek is jobbak a poénjai mint az első részben. És végül az animáció is sokkal szebb lett. Csillagos ötös!

Én az 1-et nem láttam,de nekem a 2 csak egy jó film minősítést kapott,annyira nem volt jó szvsz,.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hmm, nem hittem volna, hogy ilyen sikeres lesz a Jégkorszak 2, azt hittem ez is ilyen szimpla folytatás, amiben Mumfred találkozik egy nőstény mammuttal, aztán ebből jön a kavarás... Majd talán Én is megnézem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
HL2

a héten én is meg fogom nézni, csak eddig nem volt rá időm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
FESTER

Már csak 1 hét és itt a verdák!

Remélem ez is lesz olyan jó mint az eddigi pixar művek.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Nah, mivel szóba kerültek a régi nagy rajzfilmek, hát gondoltam miért ne beszéljünk róluk egy helyen.

Itt meg lehet beszélni bármilyen rajzfilmet, akár a Gyalogkakukkot, akár Tom & Jerryt vagy akár egy újabb rajzfilmet is pl Hódító Hódok stb stb.

Kinek mi a kedvence, mit néz még ma is szívesen?

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Nah, mivel szóba kerültek a régi nagy rajzfilmek, hát gondoltam miért ne beszéljünk róluk egy helyen.

Itt meg lehet beszélni bármilyen rajzfilmet, akár a Gyalogkakukkot, akár Tom & Jerryt vagy akár egy újabb rajzfilmet is pl Hódító Hódok stb stb.

Kinek mi a kedvence, mit néz még ma is szívesen?

Víííí, kedvencek voltak/vannak/lesznek!!! Éljenek a régi rajzfilmek!!!

Tom&Jerry, Flógos Futam, Gyalogkakukk Powaaaa!! B)

mostaniak közül, Dexter, Billy és Mandy (ezt mostanába nemtom hogy adják-e, régen sokat néztem) Powaaa :D

Bár az ilyen gagyi, digimon, pokemon stb. egy sémára épülő rajzfilmeket nem szeretem

Link to comment
Share on other sites

grasslover

a best a Courage the cowardly dog, aztán Gyalogkakukk, sok-sok anime... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

a best a Courage the cowardly dog, aztán Gyalogkakukk, sok-sok anime... :rolleyes:

Ez a Courage The Cowardly Dog a "Bátor a Gyáva Kutya"?? Arról még nem hallottam, de asszem sógornőm kedvence is ez a rajzfilm :D :D Majd utánanézek, hátha vannak magyar részek valahol.........

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

a best a Courage the cowardly dog, aztán Gyalogkakukk, sok-sok anime... :rolleyes:

Az anime-ket sztem hagyjuk, arra van külön topic :lol:

Nálam a régi nagy kedvencek:

Flintstone-család (szigorúan angolul)

Tom & Jerry

Flúgos Futam

G.I. Joe

The Adventures of Johnny Quest

Maci Laci

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ez a Courage The Cowardly Dog a "Bátor a Gyáva Kutya"?? Arról még nem hallottam, de asszem sógornőm kedvence is ez a rajzfilm :D :D Majd utánanézek, hátha vannak magyar részek valahol.........

Azaz...legjobb...csak vigyázni kell vele, mert fulladásveszélyes :D

Ilyen van benne, hoyg ha puffan valami, akkor nem egy hangeffekt ön be, hanem kiírják mint a képregényekben, hogy "bang", és egy szinkronhang bemondja hogy: "bang" (nulla beleéléssel, egyszerűen, mintha csak valaki felolvasná XD). Meg azok a történetek...esküszöm valami elmebeteg állat lehet aki kitalálta :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Nekem nagyon sok kedvencem volt/van, felsorolok párat:

Bátor a gyáva kutya, Flinstones, Balu kapitány, Ducktales, Maci Laci, Hódító Hódok, Cramp Twins, Dexter laboratóriuma és életem legelső rajfilmje: Pingu :smile:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nekem nagyon sok kedvencem volt/van, felsorolok párat:

Bátor a gyáva kutya, Flinstones, Balu kapitány, Ducktales, Maci Laci, Hódító Hódok, Cramp Twins, Dexter laboratóriuma és életem legelső rajfilmje: Pingu :smile:

A Cramp Twins-et soha nem szeretem, valahogy nem jönnek be a karakterek.

A Bátor viszont nagyon zsír (bár kicsit elmebeteg). Kedvencem, mikor Eustad hajat akar növeszeni és szerez hozzá egy speciális italt. Viszont van egy mellékhatása: ha mérges lesz, a szó szoros értelemben felrobban :lol:

Jó még a Majmok Bolygója paródia is,mikor a banánok lesznek a domináns faj a Földön :lol:

Ja, és persze Quentin Tarantella filmrendező B)

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Cartoon Networköt akkor utáltam meg, amikor lefordították magyarra..CN magyarul nem CN vazz :D

Amúgy kedvencek:Powerpuff Girls,The New Andventures Of Johnny Quest,Courage The Cowardly Dog,The Flintstones, Squad Cats, és sokan mások.

Meg délutánonként megnézem a Ductalest.

"Dagggobert Bááácsi,Kacccsamesééééék!Daktélsz,Ú-ÚÚÚ ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...