Jump to content
Sign in to follow this  
FESTER

Rajz- és Computeranimációs Filmek

Melyik a kedvenced?  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iam_The_Ghost

Valaki látta/emlékszik a Kissyfur-t/-ra? Imádtam azt a mesét. Tegnap megnéztem, nagyon jó volt nosztalgiázni egy kicsit. Az Intro hatalmas, gondolok itt a zenére. Szívfájdalmam, hogy sehol sem találom végig, csak az elsõ kazettát, amin 5 rész van a 30 valahányból.

Huh, ezt Én is szerettem régen, de semmire nem emlékszem már belõle. :D Talán csak valami olyan jelenet rémlik, hogy valamilyen állat beleesett a patakba, a két medve pedig egy ágon vagy egy átívelõ hídon keresztül próbálta megmenteni. Ja és azt hiszem Én csíkos macinak neveztem a sorozatot, mert hogy a kis bocsnak a pólóján van egy narancssárga csík. :D

-OJ-

Valaki látta/emlékszik a Kissyfur-t/-ra? Imádtam azt a mesét. Tegnap megnéztem, nagyon jó volt nosztalgiázni egy kicsit. Az Intro hatalmas, gondolok itt a zenére. Szívfájdalmam, hogy sehol sem találom végig, csak az elsõ kazettát, amin 5 rész van a 30 valahányból.

Igen, mert többet nem is adtak ki nálunk, csak azt az egy mûsoros kazettát.

Régebben angolul láttam belõle vhol néhány plusz epizódot, de az nem sok :D

talyblood

Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon és deatheater kérdésére szeretnék választ adni... (sajna még nem nagyon tudom itt ezt máshogy kezelni xD)

A kobold kópékra én is emlékszem, 2 VHS kazetta nekem is meg van szóval tudom hogy melyikre gondolsz :) Amúgy sok jó régi mese is eltûnt... ismeri valaki a Dini a kis dinoszauruszt? :D

a880120

Hogy a facba ne, Dini nagy király B)

ryd

Valaki látta a Toy Story 3D-ben? Régi szinkronnal megy?

gerhajdu

Hihetetlen, hogy mit le nem gyártanak :blink:

Garfield's Pet Force

Az eredeti könyv viszont nagyon nagy.

GustyX

Személy szerint én nagyon bírom az animációs filmeket, jobban mint az élõszereplõsöket. Abszolút kedvenc a Madagszkár és a Kung-fu panda, aminek már várom a folytatását, ahogy a Verdáknak is. Sajnos van egy pár ami kimaradt, de ami késik, nem múlik.

Így neveld a sárkányodat-ról és a Szörnyek az ûrlények ellenrõl mi a véleményetek? Gondolkodtam a beszerzésükön.

szerk.: Jégkorszak is hatalmas! :)

Real013

Személy szerint én nagyon bírom az animációs filmeket, jobban mint az élõszereplõsöket. Abszolút kedvenc a Madagszkár és a Kung-fu panda, aminek már várom a folytatását, ahogy a Verdáknak is. Sajnos van egy pár ami kimaradt, de ami késik, nem múlik.

Így neveld a sárkányodat-ról és a Szörnyek az ûrlények ellenrõl mi a véleményetek? Gondolkodtam a beszerzésükön.

szerk.: Jégkorszak is hatalmas! :)

Így neveld közepesen jó, Ûrlények langyos középszer.

Sasado

Nem Hercegnõ és a kobold? Azt ismerem csak ilyen koboldosban :unsure:

szerintem te a kópé koboldokat keresed,elég régi film ,hm....ne is tudom mikor láttam utoljára :D

sok sikert a film kereséshez :D

Real013

szerintem te a kópé koboldokat keresed,elég régi film ,hm....ne is tudom mikor láttam utoljára :D

sok sikert a film kereséshez :D

5 éves kommentre válaszolni elsõ hozzászólásként. Szép:)

gerhajdu

Furcsálom, hogy itt nem nagyon esik szó felnõtteknek szánt rajzfilmekrõl vagy Ralph Bakshi rajzfilmjeirõl. Ezek most a videómegosztó oldalakon elég divatosak.

Én most fõleg sötét témájú rajzfilmeket kerestem, amiknek lehet (jobb esetben) elgondolkodtató történetük is van vagy az animáció miatt lenyûgözõek.

Tegnap viszont olyanba botlottam, ami egyrészt rajzfilm létére gusztustalan másrészt fel is bosszantott. A történet és a tálalás ugyan érdekes (Hetedikhez hasonlítható thriller csak macskákkal és állatkísérletekkel)és egyértelmûen felnõtteknek készült, de nem ez a lényeg. Van benne egy álomjelenet a macska szemszögébõl, ahol oszladozó macska hullák hevernek mindenhol, az egész jelenet olyan mintha konkrétan a pokolban lenne. Eddig még érdekesnek találnám - aztán megjelenik egy eltúlzottan ábrázolt Gregol Mendel, a genetikus (WTF?) és minimum olyan, mint egy szokásosnál jobban bekattant Adolf Hitler, aztán elkezd bábosat játszani az oszladozó macska tetemekkel és hadd ne részletezzem tovább! A Passió nem sokkolt le ennyire. Nem néztem meg az egész filmet, de kicsit felbosszantott, mert nem tudom, mivel érdemelte ki ezt Gregor Mendel. Én az ilyen úttörõ tudósokat amúgy is nagyra tartom. Valamiért nagyon népszerû volt sci-fi és horror történetekben az istent játszó tudósok/genetikusok/fizikusok. De miért kellett ez?

Az másodlagos, hogy macskaimádó vagyok, szóval ezek a macskabelsõségeket telitalálat volt kirakniuk a képkocka közepére.

Egyenlõre nem tudom, hova rakni a rajzfilmet('Felidae' hogy tudjátok melyikrõl van szó). Lehet, hogy a néhány internetezõ azért találja mûvészinek, mert láthatóan eltúlzott és direkt naturalisztikus, de nekem nem tetszett. Macskathriller. Aki jó angolos és vevõ az ilyenre nézze meg, de nekem nincs kedvem hozzá.

Superlompos

A mostani rajzfilmek nem valami jók. Nekem a Scooby Doo tetszik nagyon, de a régebbiek leginkább. A Grimm legszebb meséi is jó, de nem a minimax-os verzió, mert az hulladék. Az Ezüst Nyíl is egy jó mese. :)