Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz- és Computeranimációs Filmek


FESTER

Melyik a kedvenced?  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

gerhajdu

Én igen. Fárasztó. De látványilag nem rossz.

Én is kíváncsi vagyok rá. Decemberben láttam a Háry Jánost, az nagyon jó. És A tizedes meg a többieket, de az nem ide tartozik :wink:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Megint nosztalgiázom, most Centurions van beszerzés alatt

IPB Image

(katt a képre)

A Sötét Víz Kalózaival egyetemben. Kár, hogy ezt nem fejezték be, kimondottan kreatívak voltak a világ létrehozásánál

IPB Image

(katt)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jah, a Piratest én is bírtam B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Jah, a Piratest én is bírtam B)

Elsõ 5 epizód már le is jött, lassan elkezdem nézni :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ilyenkor megyek, és elsírom magam

Az alapxarból így kell még nagyobbat gyártani

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ilyenkor megyek, és elsírom magam

Az alapxarból így kell még nagyobbat gyártani

IPB Image

Ez mi ez? :lol: Az a vakond szörny a jobb alsó sarokban nagyon odatesz :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ez mi ez? :lol: Az a vakond szörny a jobb alsó sarokban nagyon odatesz :D

Hidd el, jobb ha nem tudod :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nekem kicsit olyan, mintha a Fantasztikus Négyes keveredett volna a Kémkölykökkel, nyakon öntve egy kis Johhny Quest-el xD

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nekem kicsit olyan, mintha a Fantasztikus Négyes keveredett volna a Kémkölykökkel, nyakon öntve egy kis Johhny Quest-el xD

A Kémkölykök jobb :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Ilyenkor megyek, és elsírom magam

Az alapxarból így kell még nagyobbat gyártani

IPB Image

Lol ez odavág, :lol: :lol: amugy miez? :smile:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Lol ez odavág, :lol: :lol: amugy miez? :smile:

Ben10

A CartoonNetwork legújabb "sikersorozata"

Egyébként bûn rossz

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Mintha én épp a Sötét víz kalózait kerestem volna mostanában. az pontosan mirõl szólt?

A Ben 10-bõl film.. vagy ez filmsorozat? Erre nem lehet mit mondani :lol:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Mintha én épp a Sötét víz kalózait kerestem volna mostanában. az pontosan mirõl szólt?

A Ben 10-bõl film.. vagy ez filmsorozat? Erre nem lehet mit mondani :lol:

Mer világát lassan elnyeli a Sötét Víz (vmi olyami, mint a Venom-szimbióta a Pókemberbõl) és csak a Hatalom 13 Kincse képes elpusztítani. Természetesen vannak a jó kalózfiúk/lányok, meg a gonosz kalózok, akik a kincseket keresik :smile:

Csak egyetlen film, de már az is sokkk :lol:

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Mer világát lassan elnyeli a Sötét Víz (vmi olyami, mint a Venom-szimbióta a Pókemberbõl) és csak a Hatalom 13 Kincse képes elpusztítani. Természetesen vannak a jó kalózfiúk/lányok, meg a gonosz kalózok, akik a kincseket keresik :smile:

Csak egyetlen film, de már az is sokkk :lol:

nem ebben van egy olyan rész, mikor egy kastély emelkedik ki a földbõl? emlékszem régen láttam belõle pár részt, biztos az a sötét víz tetszett benne: te a szimbiontát említetted, de ilyen volt pl. az Utolsó esõerdõben meg több mesében is. nem tudom hány éves lehettem, arra is emlékszem, hogy ezektõl majd befoxtam :smile: amúgy is ilyen darkos volt.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

nem ebben van egy olyan rész, mikor egy kastély emelkedik ki a földbõl? emlékszem régen láttam belõle pár részt, biztos az a sötét víz tetszett benne: te a szimbiontát említetted, de ilyen volt pl. az Utolsó esõerdõben meg több mesében is. nem tudom hány éves lehettem, arra is emlékszem, hogy ezektõl majd befoxtam :smile: amúgy is ilyen darkos volt.

A Végtelen Történetben is hasonló a "Semmi". Megy végig a feketeség a világon és az eltûnik, szószerint semmivé foszlik ami ott van.

Vagyis ez a film, asszem könyvben máshogy van.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Thresher-

Toy Story csak ennyit kapott?

Hihetetlen, a legjobb (és) legelsõ computeranimált film! Annyi ötlet, geg és poén van benne.... Emlékszem 96-ban mennyit néztem (pedig jó rég volt az) szvsz máig a legemlékezetesebb jelenet amikor az 1ben rohannak a kamion után :D És persze a zene is jó! a 2 meg hozta színvonalat...

A többi Pixar filmrõl se tudok semmi rosszat mondani, de azok nem érik utól a TS-t! Kár hogy nincs belõle 3. rész

Link to comment
Share on other sites

Real013

Toy Story csak ennyit kapott?

Hihetetlen, a legjobb (és) legelsõ computeranimált film! Annyi ötlet, geg és poén van benne.... Emlékszem 96-ban mennyit néztem (pedig jó rég volt az) szvsz máig a legemlékezetesebb jelenet amikor az 1ben rohannak a kamion után :D És persze a zene is jó! a 2 meg hozta színvonalat...

A többi Pixar filmrõl se tudok semmi rosszat mondani, de azok nem érik utól a TS-t! Kár hogy nincs belõle 3. rész

Lesz harmadik :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Lesz harmadik :rolleyes:

MikorHol??? :blink::blink::blink:

Láttam egy trailert amiben Woody és Buzz szerepel, de az nem róluk fog szólni

Link to comment
Share on other sites

a880120

MikorHol??? :blink::blink::blink:

Láttam egy trailert amiben Woody és Buzz szerepel, de az nem róluk fog szólni

De õk lesznek. Fõszerepben Tom Hanks, és Tim Allen

Mondjuk más ki lehetne benne fõszereplõ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Ezek baromi jók, kösz, hogy belinkelted :D

akkor ez egy ritka jó linkem, köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

akkor ez egy ritka jó linkem, köszi :smile:

pár napja láttam a lecsót a pixartól és tényleg jó. õszintén jobb is mint a kicsit félresikerült Shrek 3 (bár a shrek-sorozat kedvencem). az év animációs filmje díjat neki adnám, csak az év filmjét nem biztos.

(most jut eszembe, hogy még tavaly õsszel volt mind1 :smile: )

amúgy nekem nem mindig tetszett a pixar, mert mostanában lenyûgõzõen valósághû animációt csinálnak, csak az arcokat direkt olyan rajzfilmszerûre vették. végülis van olyan szép. mint a shrek.

igazán az volt elképesztõ, hogy a Szörny Rt. meg a Hihetlen család kapcsán mondták kommentárban készítõk, hogy milyen nehéz hiteles embereket csinálni. hogy a Szörny Rt-ben mit megszenvedtek azzal az egy kislánnyal. eközben a Dreamworks a 2001-es Shrek óta elképesztõen részletes modellekkel dolgozik, de még elképesztõ technikákat is hozták, bár a Pixar is mindig újabb megoldásokat mutat fel. szóval nem értem mi volt az a rizsa a készítõktõl, ráadásul a Lecsóban már láthatóan nem volt ilyen gondjuk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...