Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spore


Puli

  

425 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Xris

Meg gondolom sok minden múlik a bolygón is,mert haoz kell igazítani a lényt

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

De lehet akármilyen erős a lényed ha balf@szul játszol! Bocsánat a hasonlatért, de ha nem így lenne nem lenne értelme a játéknak...csak az editor részének :blink:

Persze biztos el lehet szúrni, de szeritem az élet-halál küzdelem nem olyan kiélezett mint mondjuk egy FPS-ben, de azért biztos résen kell lenni. És ez külömben is főleg csak az én sejtésem.

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Meg gondolom sok minden múlik a bolygón is,mert haoz kell igazítani a lényt

Jah, mert egy bolygón amin alig van szárazföl rá lesz kényszerítve , hogy ne jöjjünk ki a vízből!

De mondjuk ez szerintem jó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ne is nagyon tippelgessünk szerintem :wink: Bár már elég sokmindent lehert tudni erről a játékről, de még én mindig nem tom 100%-osan elképzelni, hogy milyen lesz, hogyan kell vele játszani stb...ki kell majd tapasztalni és az is lehet, hogy vannak módszerek, ohgy hogyan védd meg magad. Az is lehet, hogy a játék felállít magának vmi mércét, hogy pl milyen életképes az állatkánk és, ha a mérce alá sorolja be akkor pl egy szaporodásnál sokkal több utód születik, így nagyobb létszámú lesz a "fajunk" és ezáltal jobban fog tudni védekezni a T-Rex szerű lényektől :smile: Ha meg vmi életképesebb szörnyet pl. vmi páncélozott tankszerű vmit vagy egy vérbeli ragadozót csinálunk, akkor az nem lesz olyan magas egyedszámú, mint a gengébb faj. Bár mondjuk ezt nehéz lenne megoldani :D

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Jah, mert egy bolygón amin alig van szárazföl rá lesz kényszerítve , hogy ne jöjjünk ki a vízből!

De mondjuk ez szerintem jó :rolleyes:

Tényleg.... Arról nem is tudunk semmit hogy hogyan választhatunk szülőbolygót! szerintem nem teljesen véletlenszerű mert az úgy zavaró lenne(ha leülök csinálni egy brutális szörnyet és kidob egy marcipánbolygót). De ha meg teljesen meg kéne csinálni, akkor mégsem az egysejtűvel kezdenénk... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Tényleg.... Arról nem is tudunk semmit hogy hogyan választhatunk szülőbolygót! szerintem nem teljesen véletlenszerű mert az úgy zavaró lenne(ha leülök csinálni egy brutális szörnyet és kidob egy marcipánbolygót). De ha meg teljesen meg kéne csinálni, akkor mégsem az egysejtűvel kezdenénk... :unsure:

Gondolom a játék elejém mi határozhatjuk majd meg, hogy milyen legyen a felszín, légkör stb...

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Úgy érted, csak a bolygó tipusát kelljen meghatározni? Asszem tényleg ez lenne az arany középút.

Egyébként azt tudtátok hogy az űrös résznél a bolygókat is teljes aprólékossággal alakíthatjuk át, Sőt akár ki? Ugyanis új bolygókat, csillagokat is létre lehet hozni.

Link to comment
Share on other sites

Xris

Úgy érted, csak a bolygó tipusát kelljen meghatározni? Asszem tényleg ez lenne az arany középút.

Egyébként azt tudtátok hogy az űrös résznél a bolygókat is teljes aprólékossággal alakíthatjuk át, Sőt akár ki? Ugyanis új bolygókat, csillagokat is létre lehet hozni.

Igen erről hallotam.

de az MMO része se lesz rossz^^

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Igen erről hallotam.

de az MMO része se lesz rossz^^

Milyen MMO része? Nincs MMO része,csak a világok töltődnek le, de AI irányitásuak.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Igen erről hallotam.

de az MMO része se lesz rossz^^

Nem MMO... Inkább MSO... :D Massively Singleplayer Online :smile:

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Akarom!Akarom! Most odamegyek Will Wrighthoz hogy játszani fogok! A Sims2 is jó, de ha a Spore olyan lesz mint amilyennek mondják akkor, a Sims 2 hozzá képest csak egy apró Spora lesz, míg a Spore az univerzumot is meghódítja! <_< Jól talán csak a bolygót... :D

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Csak ne legyen olyan mint a Sims2 kieg. kieg. hátán....

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Hát az biztos hogy ezen évezred eddigi legnagyobb ötlete. Ez kéne ma is! Ha ilyen emberek gyártanának játékot, akkor nem félnék megvenni egyet sem, hiszen tudom, hogy élvezni fogom éveken keresztül. És itt ütközik ki az hogy az epizodikus játékok egy kalapkakit nem fognak érni ha ilyen évekig, vagy akár talán 10 évig jáccható játékok is léteznek mellettük. Ötletek kellenek, nem tömeggyártás!!! Ja még annyit, hogy lehet hogy ez egy negy ötlet, de nem bizt, hogyha nem az EA ülne Will Wright mögött valami jó lenne belőle, mert az EA megengetheti magának azt, hogy akkora anyagi támogatást nyújtson neki amekkorát csak kér. Így bizt h megveszem eredetibe! Ennyi

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

nem bizt, hogyha nem az EA ülne Will Wright mögött valami jó lenne belőle, mert az EA megengetheti magának azt, hogy akkora anyagi támogatást nyújtson neki amekkorát csak kér. Így bizt h megveszem eredetibe! Ennyi

Ha nem az EA ülne a Maxis mögött, akkor is lenne elég pénz, ti. a Sims kiegekből. Hiszen 2001 óta átlag 3 Sims van a toplistákon egyszerre, és ezt egy kiadó, még az EA sem tudta produkálni( a Simsen kivül). A Sims és Will Wright nélkül az EA talán nem is lehetne az, ami.

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Ha nem az EA ülne a Maxis mögött, akkor is lenne elég pénz, ti. a Sims kiegekből. Hiszen 2001 óta átlag 3 Sims van a toplistákon egyszerre, és ezt egy kiadó, még az EA sem tudta produkálni( a Simsen kivül). A Sims és Will Wright nélkül az EA talán nem is lehetne az, ami.

Az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Ha va még itt valaki rajtam kivül aki úgy érzi, hamarosan kiszenved ha nem jut Spore-hoz annak ajánlom figyelmébe ezt: http://rapidshare.de/files/25142702/Creatu...or_2.0.zip.html

ez egy lekes rajongó készítette lénytervező program,szabadon elhelyezhető testrészekkel, szinezéssel, rengeteg féle lényt lehet vele csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Ha va még itt valaki rajtam kivül aki úgy érzi, hamarosan kiszenved ha nem jut Spore-hoz annak ajánlom figyelmébe ezt: http://rapidshare.de/files/25142702/Creatu...or_2.0.zip.html

ez egy lekes rajongó készítette lénytervező program,szabadon elhelyezhető testrészekkel, szinezéssel, rengeteg féle lényt lehet vele csinálni.

Jópofa... Bár, elég nehezen kezelhető... Legalábbis nekem :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ha va még itt valaki rajtam kivül aki úgy érzi, hamarosan kiszenved ha nem jut Spore-hoz annak ajánlom figyelmébe ezt: http://rapidshare.de/files/25142702/Creatu...or_2.0.zip.html

ez egy lekes rajongó készítette lénytervező program,szabadon elhelyezhető testrészekkel, szinezéssel, rengeteg féle lényt lehet vele csinálni.

Ilyen lesz a Sporeban is?

Egyébként ennek a játéknak lesz vmi küldetési része is, hogy pl.: Csinálj 1 brutális szörnyet, növeld az egyedszámot 10-re és rohand le a szomszédos faluban élő békés szörnyeket :D :D

Vagy pedig olyan lesz, mint a Sims, hogy mindent úgy csinálunk ahogyan akarunk?

Link to comment
Share on other sites

Gery_Wen

Ilyen lesz a Sporeban is?

Egyébként ennek a játéknak lesz vmi küldetési része is, hogy pl.: Csinálj 1 brutális szörnyet, növeld az egyedszámot 10-re és rohand le a szomszédos faluban élő békés szörnyeket :D :D

Vagy pedig olyan lesz, mint a Sims, hogy mindent úgy csinálunk ahogyan akarunk?

Hasonló lesz, scak 3D-s, több lehetőség van benne (pl. bőrtipus választás, nyújtás, stb.)

Nem tudom, de szerintem lesznek benne ilyesmi feladatok, persze gondoom csak egyszerűbbek.

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Ilyen lesz a Sporeban is?

Egyébként ennek a játéknak lesz vmi küldetési része is, hogy pl.: Csinálj 1 brutális szörnyet, növeld az egyedszámot 10-re és rohand le a szomszédos faluban élő békés szörnyeket :D :D

Vagy pedig olyan lesz, mint a Sims, hogy mindent úgy csinálunk ahogyan akarunk?

Ilyen jellegüek a Simsben is vannak, ott életcélnak hívják. ( pl:keress 5000§-t munkával, házasodj meg, stb) Amiért fura varázstárgyakat érő tárgyak jártak.

Végülis az is egyfajta küldetés hogy növessz gerincet, agyat, építsd meg az első űrhajódat, de lehet hogy az általad emlitett alküldetések is lesznek, de akkor talán a faj személyiségét is ki kéne jelölni az elején,mert külömben a küldetések célja lehet hogy nem felelne meg a faj stílusának.

Pl: Hatméteres Hétfejű Mutáns T-Rexeiddel mentsd meg a cuki szőrös ugribugri nyuszimuszikat a bolygójukat a Szivárványvilágot fenyegető depressziótól.

Na az furcsa lenne.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ilyen jellegüek a Simsben is vannak, ott életcélnak hívják. ( pl:keress 5000§-t munkával, házasodj meg, stb) Amiért fura varázstárgyakat érő tárgyak jártak.

Végülis az is egyfajta küldetés hogy növessz gerincet, agyat, építsd meg az első űrhajódat, de lehet hogy az általad emlitett alküldetések is lesznek, de akkor talán a faj személyiségét is ki kéne jelölni az elején,mert külömben a küldetések célja lehet hogy nem felelne meg a faj stílusának.

Pl: Hatméteres Hétfejű Mutáns T-Rexeiddel mentsd meg a cuki szőrös ugribugri nyuszimuszikat a bolygójukat a Szivárványvilágot fenyegető depressziótól.

Na az furcsa lenne.

:D

Miért lehet vmi jószívű T-rex :lol:

Egyébként én úgy gondoltam, hogy ugye vanank a stratégiai játékok Age of Empires stb. ahol van két opció: Az egyik, hogy beteszel 8 játékost és addig kell menned amíg mindenkit le nem igázol, a másik meg maga a campaign ahol meghatározott feladatok vannak és a játéknak is van története. Ezért gondoltam, hogy lehet így lesz itt is, hogy két féle mód lesz, bár én sztem az előzőt fogom választani, nem nagyon szeretem a stratégiai játékokat az utóbbi módon kijátszani.(egyetlen játék amit így vittem végig az az Age of Mithology, de ez most mind1 :D )

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Viszont ez nem stratégiai játék, inkább csak úgy egészben van értelme szvsz. Mármint egysejtűtől a világuralomig.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Viszont ez nem stratégiai játék, inkább csak úgy egészben van értelme szvsz. Mármint egysejtűtől a világuralomig.

Hát jó én csak felvázoltam egy lehetőséget ami ráadásul számomra nem is fontos, ugyanis én azt választanám, hogy fejlődök és azt csinálok amit akarok. :D

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Úúúristen, milyen messze van még a 2007.... :sad: :o

Link to comment
Share on other sites

Xris

Úúúristen, milyen messze van még a 2007.... :sad: :o

hát,sztem úgy még 9 hónap kell hogy megjelenjen :sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...