Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vén Gémerek Egyesülete (vge)


Tiboca

Recommended Posts

Mixi

A járókeretes 95 éves nagynénim már volt CS világbajnokságon. x)

Link to comment
Share on other sites

-moki-
Tiszteletem, kortárs!Bevallom, régóta nagy tisztelõd vagyok, igazán kedvelem a rovatodat és a játéktesztjeid stílusát.Magam is rendelkezem némi írói vénával(és ezt ne vedd önfényezésnek!), de évekig publikáltam a Hócipõ-ben, majd az 1990-es Humorfesztivál döntõje után egészen 2004-ig dolgoztam a jelenleg agonizáló MTV Szeszélyes Évszakok, Szatelit, Uborka-bábkabaré, Dili-buli c. kabaréiban, szerzõként bedolgoztam a Mikroszkóp Színpadnak és a Rádiókabarénak.Jelenleg egy filmforgatókönyvön dolgozom - egyelõre pausa van - így "túl sok" idõm lett fórumozni.Mivel nem tudok meglenni írogatás nélkül, a fórumtagok agyát igyekszem terhelni...Úgy gondoltam, a mi korosztályunk kicsit másképp és másról társalogna, ha játékok kerülnek szóba, ezért gondoltam egy ilyen topic-ra.Már jelezték, hogy nem igazán itt kellett volna indítanom, de most már mindegy.Ha itt nem jön be, majd próbálkozom másik témakörben.Mégegyszer megtisztelve érzem magam, hogy jelentkeztél, szeretettel üdvözlöm a GS-csapatot!

Elösször is had gratuláljak ehhez az illusztris pályához. Olyan mûsorokba dolgoztál be, amik több tízezer ember humorát formálták és persze szórakoztatták.

Hát én magam féluton érzem. Senem gyerek se nem apa. Nálunk senki se játszik a géppel és lassan már én sem.

Egy sport játék szerintem egészséges versenyszellemet nevel a gyerekbe, ha apjával játszik. Nagyon mást el se tudnék képzelni. biggrin.gif Pl ha engem nézne apám pl valami akció játék közben a zavarna. Szerintem játékon kívül is el lehet töklteni az idõt a gép elõtt. Pl egy film, vagy chat biggrin.gif Majd ha okosodom be írok ide.

Sok sikert hozzá és egyre több tagot!

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Elösször is had gratuláljak ehhez az illusztris pályához. Olyan mûsorokba dolgoztál be, amik több tízezer ember humorát formálták és persze szórakoztatták.

Hát én magam féluton érzem. Senem gyerek se nem apa. Nálunk senki se játszik a géppel és lassan már én sem.

Egy sport játék szerintem egészséges versenyszellemet nevel a gyerekbe, ha apjával játszik. Nagyon mást el se tudnék képzelni. biggrin.gif Pl ha engem nézne apám pl valami akció játék közben a zavarna. Szerintem játékon kívül is el lehet töklteni az idõt a gép elõtt. Pl egy film, vagy chat biggrin.gif Majd ha okosodom be írok ide.

Sok sikert hozzá és egyre több tagot!

Szerintem a közös élmény erõsíti a családot..legyen az együtt nyomott Gazdálkodj Okosan, vagy közös WoW RAID, esetleg FIFA jketten a gép ellen....

Link to comment
Share on other sites

absintheur
Na, csapjunk bele a lecsóba! taps.gif

minnyá 29 évesen ér "öreg" oldalról írni?

én már saját háztartásban élek, amiben ott a gép is

gyerek nincs, nõ van

nem szívleli az éjszakai gépes megmozdulásokat

nem érti, mit lehet órákig egy játékkal foglalkozni, és mér nem lehet egyik pillanatról a másikra felállni a gép elõl

pedig mindig van egy "még ezt az utolsót" ellenfél/pálya/rejtvény, amit eccerûen nem lehet otthagyni

(18 éven aluliak ugorjanak) neketek is jobban megy a verseny egy-két sör vagy ital után? szigorúan 1-2re gondolok, nem bemákolva értelmetlenkedni

a fejlesztés kérdése meg sajna megbeszélés nélkül nem megy, épp ezért meglehetõsen ritka és reménytelen dolog

(küldöm ide az általam ismert, a fórumon ténykedõ harmincasokat biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

Ez jó kis elõélet... Kéne írnunk valamit együtt, mit szólnál hozzá? Valami könnyedet és habosat de aranyosat...

Na végre itt vagyok!Kicsit keresgéltem ugyan a topicot, de a késésemnek alapvetõen az volt az oka, hogy kiástam a kocsit a hó alól...! sad.gif Gondolom Pesten is szakad, akárcsak itt, Miskolcon.

Egy közös írásmûnek örömmel állok elébe, már csak azért is, mert mint említettem, mostanában tollforgatás terén tétlenségre vagyok ítélve.Az elõéletemben felsorolt tévémûsorok ui. köztudottan lekerültek a képernyõrõl, vidám mûsor szinte nem is maradt(fõleg kabaré) az MTV-n.Még csak annyit magamról, hogy ha humorista múltamhoz hozzáteszem valódi foglalkozásomat is, akkor lesz csak igazán kusza a kép!Ugyanis állatorvos vagyok... dry.gif Töredelmesen bevallom, iszaprákot még nem kezeltem, és nem is nagyon akarok. ohmy.gif

Na, jó, ennyi elég lesz belõlem, örülök, hogy a topic él, remélem élni is fog.

Szóval, Gyu, mirõl írjunk?(Ja, és ha ma este egy kicsit késõbb jelentkeznék, annak csupán egyetlen oka van: a fiam a hátam mögött toporog és várja, hogy átengedjem neki a gépet...)

Link to comment
Share on other sites

Tiboca
Szólom kéne a bátyámnak errõl a topicról,õ aztán vén gémer,csak sajna még nem regelt itt,pedig már szóltam neki,de xar a gépe

Szólj neki mielõbb, javítsa meg a gépét, regeljen és szóljon hozzá! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiboca
A járókeretes 95 éves nagynénim már volt CS világbajnokságon. x)

Ja, úgy könnyû nyerni, ha van min megtámasztani a könyökét célzás közben... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

Sok sikert hozzá és egyre több tagot!

Köszi és szólj másoknak is a topicról!

Link to comment
Share on other sites

Tiboca
(küldöm ide az általam ismert, a fórumon ténykedõ harmincasokat biggrin.gif)

29 évesen is nyugodtan írj a topicba, sõt: lassan egykorúak leszünk.A játék ui. köztudottan fiatalít!!És toborozz csak minél több tagot!

Apropó harmadszor: még senkinek sincs az általam kitalált névnél(VGE:Vén Gamerek Egyesülete) frappánsabb névjavaslata?Mert ez még elég harmatos... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Na végre itt vagyok!Kicsit keresgéltem ugyan a topicot, de a késésemnek alapvetõen az volt az oka, hogy kiástam a kocsit a hó alól...! sad.gif Gondolom Pesten is szakad, akárcsak itt, Miskolcon.

Egy közös írásmûnek örömmel állok elébe, már csak azért is, mert mint említettem, mostanában tollforgatás terén tétlenségre vagyok ítélve.Az elõéletemben felsorolt tévémûsorok ui. köztudottan lekerültek a képernyõrõl, vidám mûsor szinte nem is maradt(fõleg kabaré) az MTV-n.Még csak annyit magamról, hogy ha humorista múltamhoz hozzáteszem valódi foglalkozásomat is, akkor lesz csak igazán kusza a kép!Ugyanis állatorvos vagyok... dry.gif Töredelmesen bevallom, iszaprákot még nem kezeltem, és nem is nagyon akarok. ohmy.gif

Na, jó, ennyi elég lesz belõlem, örülök, hogy a topic él, remélem élni is fog.

Szóval, Gyu, mirõl írjunk?(Ja, és ha ma este egy kicsit késõbb jelentkeznék, annak csupán egyetlen oka van: a fiam a hátam mögött toporog és várja, hogy átengedjem neki a gépet...)

jéé még egy miskolci biggrin.gif

nade h. vmi on is legyen:

neke mcsak autokát nézegetni jön fater,anyám meg küldi keméynen a fekete özvegyet x) [vagy passziánszt nemtudom s25.gif ]

Link to comment
Share on other sites

szandro

Eddig nem is érdekelt, hogy játszik e a fater olyan játékokkal, mint pl én, de ezután komolyan mondom erõltetni fogom a hülye játékaimat és kiváncsi vagyok, hogy melyik hogy fog tetszeni neki! smile.gifbiggrin.gif

Amúgy pasziánsz, feketeözvegy, meg valami kyodai mahjong a tuti nála! blink.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vips

Az én faterom Sufferingezik, meg imádja a különbözõ autós/motoros játékokat. smile.gif

Ja, és a GTAIII-at is!

Link to comment
Share on other sites

absintheur
Apropó harmadszor: még senkinek sincs az általam kitalált névnél(VGE:Vén Gamerek Egyesülete) frappánsabb névjavaslata?Mert ez még elég harmatos... huh.gif

Gépezek AMeddig Engedik (GAME)

Felelõsségüket Is Alkalmanként Talonbatevõ Apák Ligája (FIATAL)

Önként Raboskodom E Gépnél (ÖREG)

Fiatal, Igaz CSaládos Urak Rendje (FICSUR)

Partnerük Által Reménytelenesetnekítéltek Társasága (PÁRT)

Pedig Igazán CSinálhatnánk Akármit (...)

Link to comment
Share on other sites

szandro
Gépezek AMeddig Engedik (GAME)

Felelõsségüket Is Alkalmanként Talonbatevõ Apák Ligája (FIATAL)

Önként Raboskodom E Gépnél (ÖREG)

Fiatal, Igaz CSaládos Urak Rendje (FICSUR)

Partnerük Által Reménytelenesetnekítéltek Társasága (PÁRT)

Pedig Igazán CSinálhatnánk Akármit (...)

vaaa.giftaps.gif

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Lesz Tiboca és gyu közös írása a gs-ben? Mert az király lenne.

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

jéé még egy miskolci biggrin.gif

nade h. vmi on is legyen:

neke mcsak autokát nézegetni jön fater,anyám meg küldi keméynen a fekete özvegyet x) [vagy passziánszt nemtudom s25.gif ]

Újra itt lennék, a fiam épp most alázott le valami ninjás flash-game-ben.Nem csoda, azt se tudtam, mit kell nyomkodni, csak azt, hogy gyorsan...( sad.gif

Egyébként pedig: kicsi a világ!Nálunk a nejem szereti a kártyajátékokat(bár a snookerban az igazán profi!) és ezt más hölgyeknél is észrevettem.Olyan villámgyorsan pakolgatja a lapokat, mint egy vegas-i croupier.Egyszer el kéne vinnem oda pókerezni, csak nem tudom, mibõl?Egyáltalán, a férfiak(fiúk) játszanak valamikor efféle játékokat, vagy mi csak "lövöldözni" szeretünk...?! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

Gépezek AMeddig Engedik (GAME)

Felelõsségüket Is Alkalmanként Talonbatevõ Apák Ligája (FIATAL)

Önként Raboskodom E Gépnél (ÖREG)

Fiatal, Igaz CSaládos Urak Rendje (FICSUR)

Partnerük Által Reménytelenesetnekítéltek Társasága (PÁRT)

Pedig Igazán CSinálhatnánk Akármit (...)

Javaslataidból nehéz választani, mert szellemes mind.Bár tekintettel a Fórum politikamentes jellegére, fõleg most, a kampány idején(midõn kishazánk lett az Ígéretek földje biggrin.gif ), én mellõzném a "Párt" elnevezést.Legalább mi magunk ne rontsuk el a fórumozás örömét, nem?!Nekem személyszerint a "FICSUR" a legszimpatikusabb, mint rövidítés, ennek jelentésén próbáljunk csiszolni!

Természetesen várunk további ötleteket!A legjobb javaslatok beküldõi között rengeteg értékes nyereményt...nem áll módomban kisorsolni, úgyhogy helyettük fogadjátok el a névadónak járó örökös és INGYENES(!) tagságot(mely természetesen eddig is az volt... wink.gif )

Ja, és értem, miért nem rövidítetted az utolsó javaslatodat! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiboca
Lesz Tiboca és gyu közös írása a gs-ben? Mert az király lenne.

Rajtam nem múlik és szerintem GYU-n sem.Igyekszünk egyeztetni valami GS-be illõ témáról. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Rajtam nem múlik és szerintem GYU-n sem.Igyekszünk egyeztetni valami GS-be illõ témáról. biggrin.gif

Írni nemcsak a GS-be lehet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Norbi101
Írni nemcsak a GS-be lehet smile.gif

De azt olvassák itt a legtöbb , és ott mutatna jól smile.gif Amugy téma mi lenne? Tehát mirõl írnátok?

Link to comment
Share on other sites

Tiboca
Írni nemcsak a GS-be lehet smile.gif

Az is igaz! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

De azt olvassák itt a legtöbb , és ott mutatna jól smile.gif  Amugy téma mi lenne? Tehát mirõl írnátok?

Szerintem a témaválasztás kicsit odébb van.Amúgy szeretném megköszönni Neked és Maxtreme-nek a tegnap esti véleménycserét, melyek végül is arra ösztönöztek, hogy indítsuk ezt a topicot! rolleyes.gif

És most egy kérdés az idelátogatóknak:

- Higgadt felnõttként is felhúzod magad, ha veszítesz egy játékban, vagy megpróbálod ezt a család többi tagja elõtt leplezni?(Ugyanakkor csemetédet türelemre inted etéren...) cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Szerintem a témaválasztás kicsit odébb van.Amúgy szeretném megköszönni Neked és Maxtreme-nek a tegnap esti véleménycserét, melyek végül is arra ösztönöztek, hogy indítsuk ezt a topicot! rolleyes.gif

És most egy kérdés az idelátogatóknak:

- Higgadt felnõttként is felhúzod magad, ha veszítesz egy játékban, vagy megpróbálod ezt a család többi tagja elõtt leplezni?(Ugyanakkor csemetédet türelemre inted etéren...) cool.gif

perszehogy felhúzom magam...higgadt felnõtt egyébként sincs, max érzéketlen smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lordlock
perszehogy felhúzom magam...higgadt felnõtt egyébként sincs, max érzéketlen smile.gif

Ahogy mondod.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az én édesapám is játszik. Minden rallyt, f-1-t, NFS-t, kártyajátékot kipróbál. Ha egyszer a gép elé ül, akkor néha géppuskával kell elkergetni. laugh.gif

Egyébként rá akartam venni, h próbálja ki a kedvenc játékomat, a Call of Dutyt, de egyenlõre ez még nem sikerült. rolleyes.gif

Egyébként együtt is szoktunk játszani, fõleg Colin McRae Rally 2.0-t smile.gif Az szokott durva lenni, amikor megdönt egy rekordot, aztán elküldöm addig, amíg meg nem javítom és ez így megy tovább és tovább. laugh.gif Bár a nap végén mindig arra lyukadunk ki, h fejleszteni kéne már a gépet, mert a Richard Burns Rally, meg még sok játék nem fut, de a fater mindig visszautasítja ezt a visszautasíthatatlan ajánlatot. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...