Jump to content
Sign in to follow this  
Tiboca

Vén Gémerek Egyesülete (vge)

Recommended Posts

Lord_KROK
1 hour ago, Godzillamessage said:

Ez hát. :yes: Meg tudod oldani, hogy 2560- ban is működjön?

Hát nem tudom, olyan nagy felbontásra képes monitorom jelenleg nincs is :( 

Meg 2016-ban raktam ezt így össze, szóval hirtelen most nem is emlékszem melyik .ini -t is kellene piszkálnom. 

Megnézem majd ha lesz egy kis időm, de csodát ne várj. 

payskin

Na, CTF-et végigtoltam bajnokig. Ahhoz képest, hogy milyen régen játszottam vele utoljára (valamikor a 2000-es években), voltak pályák, amikre 1:1-ben emlékeztem. Persze, volt olyan is, ahol kóvályogtam, mint disznó a jégen, az erődös hegyes-lávásban meg 2 percig nem találtam a bejáratot a saját zászlómhoz, míg rá nem jöttem, hogy ott a teleport a kezemben. Később kiderült, hogy bejárat is van, kétszer futottam el mellette. :laugh: Az egyiptomin viszont voltam ISTEN is. osztottam a fejlövéseket csúful-rútul.

Tényleg nagyon jó ez a játék. Ennyi év után is. :yes:

Ezt még meg akartam mutatni: a játék felében volt egy kis extra nehézség a WASD-on: 

FC0mnBSl.png

• Upvote 1

Lord_KROK

Ha van kedvetek, és össze tudjuk szervezni, akkor mehetne valami GSF-en belüli játék is ... 

Mondjuk 10124 éve nem játszottam, de így lesz izgalmas .... 

Persze, csak ha esetleg lenne rá igény

Lord_KROK

Átnéztem. Kéne egy akkora monitor... de most tényleg azt javaslom, maradj az 1920-nál ha teheted. Az is szép.  (jelenleg nem tudom megoldani) 

payskin
10 hours ago, Lord_KROK said:

mehetne valami GSF-en belüli játék is

Megpróbálhatjuk, de előre szólok, hogy én irgalmatlan béna vagyok ezekben a dolgokban. :D

Lord_KROK
33 minutes ago, payskin said:

Megpróbálhatjuk, de előre szólok, hogy én irgalmatlan béna vagyok ezekben a dolgokban. :D

Azzal nincs gond mert 2×1 meccset kivéve 2016 augusztusa óta én sem játszottam. 

Inkább csak az, hogy legyen mindenkinek megfelelő idő, meg technikailag össze tudjuk hozni. 

payskin

Kéne vennem egy headsetet, mert a sajátomat kölcsönadtam, és nem akaródzik visszakapnom... :D

Lord_KROK
6 hours ago, payskin said:

Kéne vennem egy headsetet, mert a sajátomat kölcsönadtam, és nem akaródzik visszakapnom... :D

Nekem az a telómhoz kellene. 

De pont most kezdenek az appok meg a store leállni hozzá :( Szóval attól tartok az idei évet nem úszom meg telefonvétel nélkül. 

Csodálatos h a fórum kommentboxában nem működnek most éppen még a kurzormozgató billentyűk sem. (de nem csak itt szokott ez a hiba előfordulni, IPB betegség) 

payskin
13 hours ago, Lord_KROK said:

Csodálatos h a fórum kommentboxában nem működnek most éppen még a kurzormozgató billentyűk sem.

A szomorú fejű smiley-d miatt van. A hülye IPB úgy tudja, hogy a smiley az kettőspont-valami-kettőspont. A sima smiley-k meg csak egy kettőspont és utána egy nyitó vagy záró zárójel vagy betű. Mivel ezeknél nincs záró kettőspont, smiley-üzemmódban ragad, és ekkor -- a jó isten tudja, miért -- nem működnek a kurzormozgató billentyűk. Néha ki lehet zökkenteni belőle egy szóközzel vagy valamivel, erre még pontosan nem jöttem rá.

Lord_KROK
7 hours ago, payskin said:

A szomorú fejű smiley-d miatt van. A hülye IPB úgy tudja, hogy a smiley az kettőspont-valami-kettőspont. A sima smiley-k meg csak egy kettőspont és utána egy nyitó vagy záró zárójel vagy betű. Mivel ezeknél nincs záró kettőspont, smiley-üzemmódban ragad, és ekkor -- a jó isten tudja, miért -- nem működnek a kurzormozgató billentyűk. Néha ki lehet zökkenteni belőle egy szóközzel vagy valamivel, erre még pontosan nem jöttem rá.

Már ígyis többet tanultam erről mint amit eddig tudtam