Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Le Parkour


Stampede

Recommended Posts

50m4

nem csak arra gondoltam.hogy hagyjuk én se tudom mire gondoltam! :D

Link to comment
Share on other sites

s0v1

király :smile:

ő nekem annak az orosz vidijónak kéne a zenélye, amit lejjeb linkeltél be. az a zene kéne belőle, amikor a csávó elkezdi a "sportot". (leveszi a pólóját. asszem ott kezdődik az a zene) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

király :smile:

ő nekem annak az orosz vidijónak kéne a zenélye, amit lejjeb linkeltél be. az a zene kéne belőle, amikor a csávó elkezdi a "sportot". (leveszi a pólóját. asszem ott kezdődik az a zene) :smile:

az volt valami valóságshowban is nem? big bráner vagy tahó világ nem tom :D valamelyikben volt :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az istenes lenne ha összefutnánk!Csak nem tudom így mikorra tervezitek a legközelebbi fórumutalit :D

Pestre nem tudom mikor megyünk, de ahoyga pénzemet elnézem nem mostanában :S

király :smile:

ő nekem annak az orosz vidijónak kéne a zenélye, amit lejjeb linkeltél be. az a zene kéne belőle, amikor a csávó elkezdi a "sportot". (leveszi a pólóját. asszem ott kezdődik az a zene) :smile:

Aza lassú zene RobD - Clubbed Death c. szám. Ami utánna megy az orosz rap, feltehetőleg Soxx vagy MI SUpreme talán Снова первый

AMúgy Isten zenék nekem is kellenének.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Pestre nem tudom mikor megyünk, de ahoyga pénzemet elnézem nem mostanában :S

Aza lassú zene RobD - Clubbed Death c. szám. Ami utánna megy az orosz rap, feltehetőleg Soxx vagy MI SUpreme talán Снова первый

AMúgy Isten zenék nekem is kellenének.

köszi szépen :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

jól van krok!de ha jössz szólj nekem feltétlen :D ma lementem és olyat állakodtam.Fellett véve majd megismutatom ha a gyerek átküldi a vidit!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

jól van krok!de ha jössz szólj nekem feltétlen :D ma lementem és olyat állakodtam.Fellett véve majd megismutatom ha a gyerek átküldi a vidit!

Okés mert szeretném "a mestert akcióban" látni ... :D

na meg akkor a backflip-el kapcsolatos kérdéseimet is fel tudom majd neked tenni esteleg be is tudod mutatni ...

Addigra biztosan kiheverem az előreszaltóm káros hatásait is :S

Link to comment
Share on other sites

adesz444

nah mivel engem is eléggé érdeekel a dolog, gondoltam megnézem az oldalad Gábriel! Meg is néztem a trükkök részleget, és szinte megy minden, az alapokból a cat balance nem, a vaultokban meg talán a dash nem, a kash-t régen sokatnyomtuk tesiterembe a szekrényen :tongue: a monkeyba nem lennék olyan biztos, a többi tán megy/menne (ha csinálnám). az egyéb trükkökből a tic-tac megy, a wallrun úgy ahogy, cat leap-ot nemtom, az az igazság, h nagyon lehetőség sincs (vagy csak keresni kéne :smile: ), a cat to cat se menne meg a csőről csőre sztem, a futásból ugrást meg nagyon szeretem csinálni, nálam akár 2x akkora falakon is :D (persze ilyen téglás és könnyebben fel tudom segíteni magam)

a szaltóktól meg félek vmiért, nyilván így van, csak csinálni kéne 1 jó helyet ahol lehet gyakorolni, nemtom mennének-e...

na szal így állok, amúgy 180valahány magas vagyok, 85 kilóval ( :D ), helyből durván 2.30-at ugrok előre, futni meg viszonylag gyorsan tudok, (60m: 8,1s asszem) bár ez annyira nem lényeges sztem :smile::wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Okés mert szeretném "a mestert akcióban" látni ... :D

na meg akkor a backflip-el kapcsolatos kérdéseimet is fel tudom majd neked tenni esteleg be is tudod mutatni ...

Addigra biztosan kiheverem az előreszaltóm káros hatásait is :S

Hát mesternek nem mondanám magam :tongue: mert én érzem hogy még rohadtul sokat kell fejlődnöm....de igyekszem nagyon......gyakorlok mint állat hogy felhúzzam magam egy olyan szintre amikor majd azt mondhatom hogy nah ez már egészen jó............de még nem érzem ezt a szintet!Rem,élem majd egy év múlva( ha addig nem nyírom ki magam valami eszement trükkel :tongue:)eljön ez a szint is :D

nah mivel engem is eléggé érdeekel a dolog, gondoltam megnézem az oldalad Gábriel! Meg is néztem a trükkök részleget, és szinte megy minden, az alapokból a cat balance nem, a vaultokban meg talán a dash nem, a kash-t régen sokatnyomtuk tesiterembe a szekrényen :tongue: a monkeyba nem lennék olyan biztos, a többi tán megy/menne (ha csinálnám). az egyéb trükkökből a tic-tac megy, a wallrun úgy ahogy, cat leap-ot nemtom, az az igazság, h nagyon lehetőség sincs (vagy csak keresni kéne :smile: ), a cat to cat se menne meg a csőről csőre sztem, a futásból ugrást meg nagyon szeretem csinálni, nálam akár 2x akkora falakon is :D (persze ilyen téglás és könnyebben fel tudom segíteni magam)

a szaltóktól meg félek vmiért, nyilván így van, csak csinálni kéne 1 jó helyet ahol lehet gyakorolni, nemtom mennének-e...

na szal így állok, amúgy 180valahány magas vagyok, 85 kilóval ( :D ), helyből durván 2.30-at ugrok előre, futni meg viszonylag gyorsan tudok, (60m: 8,1s asszem) bár ez annyira nem lényeges sztem :smile::wink:

Csak egy játszótér kell és kezdhetsz is gyakorolni. :D Amúgy meg ha pesten jársz akkor hívjál fel nyugodtan és elmegyek veled nagyon szívesen(a számomat csak pm-ben :D vagy msn-en ).......szeretek új arcokat megismerni...és örömmel tanítani az éppen kezdő embereket.Még nagyon új ez a dolog így segítenünk kell egymást szerény véleményem szerint!

Okés mert szeretném "a mestert akcióban" látni ... :D

na meg akkor a backflip-el kapcsolatos kérdéseimet is fel tudom majd neked tenni esteleg be is tudod mutatni ...

Addigra biztosan kiheverem az előreszaltóm káros hatásait is :S

De amúgy krok úgyis így nyáron járom most az országot....... :D múltkor spec miskolcon voltunk parkourözni, szóval lehet hogy még feléd is elnézünk még a nyáron :D sőt én nagyon remélem :D

Link to comment
Share on other sites

adesz444

valszeg sziget fesztkor megyek pestre, meg lehet h július első hetében vmikor, de még nemtom pontosan :ph34r:

észrevétel az oldaladdal kapcsolatban: a muszáJ pontos JÉ :lol: ti pedig ly-sal írtátok, igaz vhogy jobban néz ki azzal de akkro is J. :D

szerk: van ahol pontossal írtátok :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

valszeg sziget fesztkor megyek pestre, meg lehet h július első hetében vmikor, de még nemtom pontosan :ph34r:

észrevétel az oldaladdal kapcsolatban: a muszáJ pontos JÉ :lol: ti pedig ly-sal írtátok, igaz vhogy jobban néz ki azzal de akkro is J. :D

szerk: van ahol pontossal írtátok :smile:

igen tudom csak még lusta voltam kijavítani :tongue:

MA ESTE VAGY MÉG A HÉTEN BENNEL LESZÜNK A FÓKUSZBAN SZÓVAL A HÉTEN TESSÉK NÉZNI AZ RTL KLUBOT!NEM ÉN KONKRÉTAN CSAK AZ ÖSSZES MAGYAR PK-AL CSINÁLNAK INTERJÚT :D

Link to comment
Share on other sites

adesz444

igen tudom csak még lusta voltam kijavítani :tongue:

MA ESTE VAGY MÉG A HÉTEN BENNEL LESZÜNK A FÓKUSZBAN SZÓVAL A HÉTEN TESSÉK NÉZNI AZ RTL KLUBOT!NEM ÉN KONKRÉTAN CSAK AZ ÖSSZES MAGYAR PK-AL CSINÁLNAK INTERJÚT :D

na ez faxa, nézni fogom ha nem felejtem el! :smile:

Tegnap este Fekii-vel megbeszéltem msn-en, h majd a jövő héten bemegyünk az itthoni tornaterembe az 1ik oszttársa is jön, ha kinyitják nekünk, az mekkora faxaság lenne! :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nem tudom hogy ma-e vagy holnap de benne leszünk a fókuszban még a héten úgyhogy tessék nézni minden nap! Pénteken pedig az akítvval lesz riportunk úgyhogy azt meg jövőhéten kell nézni vagy már aznap :D

Link to comment
Share on other sites

adesz444

ha nézed akkor vegyétek fel gépre vhogy, látni akarom, ha kihagynám véletlen! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

ha nézed akkor vegyétek fel gépre vhogy, látni akarom, ha kihagynám véletlen! :D

rendben van :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Éppen ezt akartam javasolni :smile:

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát, amiket tudok: cigkerék, egykezest is, kézenátfordulás, kb derékig érő akadályokat szinte minden módon át tudok ugrani, meg kicsit megy a kézenjárás... Kézenállás is, de kb 10 mpig. Ezenkívül elég nagyot tudok helyből ugrani (hosszúságra). Egyszer tesiórán mindenkiét lemérték és enyém lett a legnagyobb :smile: (40en vagyunk és mindenki sportol valamit :tongue: ). 2-3 métert el tudok ugrani helyből. Magasra nem annyira.

:smile: Szinte pontosan nekem is eddig terjed a tudományom. A sorozatban 10 helyből ugrásnál nem volt elég a tesiterem xD. Tudok még sorozatos kézenátfordulást, legalábbis ha egy enyhe lejtő is megsegít és jól bevagyok melegedve :].

3 métert helyből nehéz ugrani.Én lemértem és Én valójában 2 méter 30 centit ugrok helyből úgyhogy erről ennyit :D . A capoeiráról pedig regéket tudnék mesélni ha valakit érdekel :D

Én nyúlánk genya voltam mindigis, asszem tavaly ugrottam 2 méter 40-t de majd lemérem itthon a folyosónkon xD.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Tornaterembe bejutás nekem is mérhetetlenül fontos lenne, ugyanis nem merem a szaltót megpróbálni szivacs nélkül. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát igen tornaterem hogy úgy mondjam qurva sokat tud lendíteni az emberen :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

én majd valsz fűben fogom elkezdeni a szaltózgatást. vagy hóban XD mert a tornaterem nálam is gázos. bár ha a kosárcsapatunk megkapja az egyik sulinak a termét akkor ott tudom majd gyakorolni :smile:

Gábriel: Akkor felveszitek a kókuszt? mert nem szeretnék lemaradni a mesterem interjújáról. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jó kis sport ez,meg amúgy is szeretem a mozgáskombinációkat,ugrások stb.

Talajon megy 540 fokos pörgés,kézenállás,nemzetiségikerék,kézenátfordulás(nem teljesen,ilyne sjaát módra)

Szaltó csak szivacson tesiteremben dobbantóval vagy anélkül

Jó lenne ha lenne valaki a közelemben akivel lehetne csinálni,régebben votl pár ember akikkel nagyon kezdö szinten nyomtuk.

Link to comment
Share on other sites

adesz444

jah egyedül nem olyan jó móka, ha jól megy akkor jövőhéten Fekii-vel tornaterembe jutunk! :smile:

kókuszt télleg vedd, mer tévézni se szoktam tuti elfelejtem...

Link to comment
Share on other sites

Guest

én majd valsz fűben fogom elkezdeni a szaltózgatást. vagy hóban XD mert a tornaterem nálam is gázos. bár ha a kosárcsapatunk megkapja az egyik sulinak a termét akkor ott tudom majd gyakorolni :smile:

Gábriel: Akkor felveszitek a kókuszt? mert nem szeretnék lemaradni a mesterem interjújáról. :D

nyugi fellesz véve...........de én nem nyilatkoztam a kókusznak(ha igaz pont velem, mármint 4ünkkel fog kezdődni a dolog :tongue:).......én majd a pénteken esedékes atív forgatásán fogok beszélni :D Nem volt kedvem beszélni a tv-nek, mivel nincs feltünési viszketekségem. :D De már most is noszogattak hogy beszéljek..............

Link to comment
Share on other sites

Xris

Én erről a sportról úgy 2 hete olvastam egy netes oldalon

egyébként érdekes sport szvsz,ennél extrémebbet már kissé nehéz elképzelni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...