Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gépünk Védelme


vadember

Véleményed szerint melyik a legjobb antivírus szoftver a piacon az alábbiak közül?  

662 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_Maxtreme_

Vír. irtó: kaspersky

Tűzfal: Kerio + Router

Egyébb: Ad-aware Se

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én erre esküszök:

NOD32+Kerio+Adaware SE+XP SP 2 B)

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Ismeri valaki az Avast! vírusírtót ?

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul
Ismeri valaki az Avast! vírusírtót ?

Én használtam de nekem nem igazán jött be ,de végül is annyira nem volt rossz .De SZVSZ a NOD32 sokkal jobb nála.

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Én használtam de nekem nem igazán jött be ,de végül is annyira nem volt rossz .De SZVSZ a NOD32 sokkal jobb nála.

Jah, én is NOD32-t használnák, csak nem találtam egy működő verziőt sem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_
Ismeri valaki az Avast! vírusírtót ?

Igen. Használtam 1 jó darabaig.

Aztán 1xcsak feltűnt hogy gyanusan lassu a gép, (értsd bootolás stb..)

Lefuttattam, de nem talált semmit.

Felraktam a kaspersky-t, és fogott vagy 20 fajta vírust.. :blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Igen. Használtam 1 jó darabaig.

Aztán 1xcsak feltűnt hogy gyanusan lassu a gép, (értsd bootolás stb..)

Lefuttattam, de nem talált semmit.

Felraktam a kaspersky-t, és fogott vagy 20 fajta vírust.. :blink::unsure:

én eTrust InnoculateIT vírusölőre, + Internet Security Systems BlackICEra esküszöm... :wink: mióta ez van nem nagyon volt aki bejutott hozzám... :D

jótanács: a márkalogókat mellőzd az aláírásból, sajna ezen a fórumon nem nézik jó szemmel... :sad: anno énis kaptam érte rendesen...

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Ehh nemtom miért... :unsure:

Köszi hogy szóltál. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Caravan

Sziasztok.

Egy kicsit láma vagyok a témában. Szal az a helyzet, hogy az IE kezdőlapjának egy Home Search Assistant lap jelenik meg. Hiába állítok üres lapot kezdő oldalnak. Ezen kívül elkezd letölteni gif és jpg fileokat. Lefuttattam a NAV-ot, és kétszer a Spybot - Search & Destroy-t is. Volt takarítani való, de ez a kezdő lapos téma idegesít. Nem változik semmi. Ne tudo mit tegyek. Ja és ez azóta van, mióta a Yahoo keresőre felléptem. Ezidáig semmi gáz nem volt a rendszerrel, se vírus, se más egyéb disznóság. Ha segítenétek nagyon megköszönném, előre is....

Üdv, :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Sziasztok.

Egy kicsit láma vagyok a témában. Szal az a helyzet, hogy az IE kezdőlapjának egy Home Search Assistant lap jelenik meg. Hiába állítok üres lapot kezdő oldalnak. Ezen kívül elkezd letölteni gif és jpg fileokat. Lefuttattam a NAV-ot, és kétszer a Spybot - Search & Destroy-t is. Volt takarítani való, de ez a kezdő lapos téma idegesít. Nem változik semmi. Ne tudo mit tegyek. Ja és ez azóta van, mióta a Yahoo keresőre felléptem. Ezidáig semmi gáz nem volt a rendszerrel, se vírus, se más egyéb disznóság. Ha segítenétek nagyon megköszönném, előre is....

Üdv, :unsure:

próbáld meg ezt a programot: Ad-aware. Ez olyan mint a spybot, csak több mindent talál

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

nekem is lenne egy problémám. A gépem mostanában rohadtul le van lassulva. Vírusirtónak a norton antivirust használom. Lefuttattam továbbá még, az ad-aware-t és a search & derstoy-t is, de nem lett érezhető eredmény. Szóval milyen virusirtót ajánlotok?

Link to comment
Share on other sites

sutyi
nekem is lenne egy problémám. A gépem mostanában rohadtul le van lassulva. Vírusirtónak a norton antivirust használom. Lefuttattam továbbá még, az ad-aware-t és a search & derstoy-t is, de nem lett érezhető eredmény. Szóval milyen virusirtót ajánlotok?

e-Trust. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

az mit tud?

Link to comment
Share on other sites

bobszegecs

Ha már a Gamestar a Nod 32-t hirdeti használt vírusirtójukként, örülnék, ha a cd-re/dvd-re is felraknák a vírusadatbázis frissítést a progihoz. Nekem nincs még internetelérésem, de inkább ezt használnám a norton helyett, így viszont nincs értelme. Thx.

Link to comment
Share on other sites

Caravan

Sziasztok!

Köszönöm a segítő hozzászólást. Végül is a NOD32-vel sikerült megtisztítani a gépem. Egész jó kis progi. Úgy tűnik jobb, mint a NAV. Ajánlom mindenkinek.

Üdv,

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Sziasztok!

Köszönöm a segítő hozzászólást. Végül is a NOD32-vel sikerült megtisztítani a gépem. Egész jó kis progi. Úgy tűnik jobb, mint a NAV. Ajánlom mindenkinek.

Üdv,

akkor én is kipróbálom!

Link to comment
Share on other sites

sutyi
Sziasztok!

Köszönöm a segítő hozzászólást. Végül is a NOD32-vel sikerült megtisztítani a gépem. Egész jó kis progi. Úgy tűnik jobb, mint a NAV. Ajánlom mindenkinek.

Üdv,

Hehe. Jó vicc. NAV-nál szinte minden jobb. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Caravan
Hehe. Jó vicc. NAV-nál szinte minden jobb. :lol:

Jólvan nnaaa! Nem lehet mindenki Dr.Bubó................... <_<

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

//toCaravan - Valszeg van egy rezidens trójaid. Nekem legalább is annak tűnik, éppen most gyaktam le a gépemről egy ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkező szemetet.

Az internet beállításainál a kezdőlap címét rakd vágólapra, és keress rá olyan fiélkra (windows könyvtár), amik ezt a címet tartalmazzák. Ezek általában .reg, .txt, vagy más kiterjesztéssel vannak felrakva. Ha megtaláltad, akkor jöhet a regisztrásiós adatbázis, ahol keress rá ennek a filénak a nevére és töröld az értékeit üresre. Nekem így ment. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed, akkor várom.

Sok sikert. Az én aranyosom a sys.reg filét használta.

Link to comment
Share on other sites

Caravan
//toCaravan - Valszeg van egy rezidens trójaid. Nekem legalább is annak tűnik, éppen most gyaktam le a gépemről egy ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkező szemetet.

Az internet beállításainál a kezdőlap címét rakd vágólapra, és keress rá olyan fiélkra (windows könyvtár), amik ezt a címet tartalmazzák. Ezek általában .reg, .txt, vagy más kiterjesztéssel vannak felrakva. Ha megtaláltad, akkor jöhet a regisztrásiós adatbázis, ahol keress rá ennek a filénak a nevére és töröld az értékeit üresre. Nekem így ment. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed, akkor várom.

Sok sikert. Az én aranyosom a sys.reg filét használta.

A problémám mególdódott, a NOD32 letakarította a szemetet. Köszönöm a segítséget. :wink:

Üdv,

Caravan

Link to comment
Share on other sites

Enkeli

A GameStar legutobbi szamanak DVD mellekleten talalhato NOD32 telepitese utan azt kellett tapasztalnom, hogy a megadott felhasznaloi nevet es jelszot nem fogadta el, igy a virusadatbazis letoltese sikertelenul vegzodott. Nem tudom akad e itt meg valaki ezzel a problemaval, esetleg valami megoldassal ...

A segitseget elore is koszonom.

Link to comment
Share on other sites

Bereet

én NOD32-tőt használok! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Enkeli

Elnezest, a NOD32 nem a GameStar, hanem a PCM DVD mellekleten volt, igy gondolom itt feltett kerdesemre nem fog erkezni tul sok reakcio. :smile:

Link to comment
Share on other sites

D4v3

Nekem NOD32 kipróbálható verziója van fent, már több mint 1 hónapja, de csak 1 figyelmeztetést kaptam és ennyi. Ugyanúgy megy a frissítés meg minden :smile:

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Én avast!-ot használok. B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...