Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Drum N Bass


xy21

Recommended Posts

Troglodyte

Tarantulla, Bad Company, Aphrodite, Pendulum (már volt.) Szerintem ezek a legjobbak

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Tényleg jó ez a Drum & Bass Essentials. Kösz a tippet. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Rush26

Jaja!Nagyon ott van.Ilyeneket ajánlhatnátok még!!!!!!!!!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mortanius
Jaja!Nagyon ott van.Ilyeneket ajánlhatnátok még!!!!!!!!!!! wink.gif

Black Sun Empire számaid vannak? Ha album kell akkor a Driving Insane-t ajánlom (mert csak az van meg) biggrin.gif.

Link to comment
Share on other sites

Putty

Hát én eddig mértnem láttam hogy van D'n'B topic!?!?! SIrályság smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Putty
Black Sun Empire számaid vannak? Ha album kell akkor a Driving Insane-t ajánlom (mert csak az van meg) biggrin.gif.

Szerintem eddig ez a Driving Insane a legjobb tõlük.

Valaki volt BSE-n pesten esetleg?

Link to comment
Share on other sites

cOntecter
Tényleg jó ez a Drum & Bass Essentials. Kösz a tippet. smile.gif

na épp szabad volt a sávszélem, és gondoltam akkor belehallgatok.elég ütõs mit ne mondjak! cool.gif

bár van jo néhány szám ami nekem nem jön be, de összeségében odaba**os! cool.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mortanius
na épp szabad volt a sávszélem, és gondoltam akkor belehallgatok.elég ütõs mit ne mondjak! cool.gif

bár van jo néhány szám ami nekem nem jön be, de összeségében odaba**os! cool.gifsmile.gif

Ha egyszer találok egy olyan 1 óra körüli mixet, aminek minden száma teccik, akkor örülni fogok mint majom a farkának. biggrin.gif De ennek elég kicsi az esélye (válogatós vagyok) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mortanius
Szerintem eddig ez a Driving Insane a legjobb tõlük.

Valaki volt BSE-n pesten esetleg?

Mikor volt? Hol? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Putty
Mikor volt? Hol? blink.gif

Január 28-án volt Pesten a Kashmirban. Atomállat volt!!! Nagyon nagyon sokan voltak, persze ahhoz képest hogy mekkora a Kashmir. Mert nagynak nem nevezhetõ.

Március 4-én meg Technical Itch a Citadellában, és nincs pénzünk menni s13.gifs13.gifs13.gif

Ismeritek???

Link to comment
Share on other sites

Mortanius
Január 28-án volt Pesten a Kashmirban. Atomállat volt!!! Nagyon nagyon sokan voltak, persze ahhoz képest hogy mekkora a Kashmir. Mert nagynak nem nevezhetõ.

Március 4-én meg Technical Itch a Citadellában, és nincs pénzünk menni s13.gifs13.gifs13.gif

Ismeritek???

Én nem ismerem õket. unsure.gif Mit kell tudni róluk?

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Jaja!Nagyon ott van.Ilyeneket ajánlhatnátok még!!!!!!!!!!! wink.gif

Pendulum - Hold Your Colour

Aphrodite - Overdrive

Link to comment
Share on other sites

Rush26

A Pendulum +van! tongue.gif Aphrodité + sajna nem jön be annyira!Sztetek Paul Van Dyk 1-2 száma D'N'B'? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

szerintem inkább trance

Link to comment
Share on other sites

Putty
Én nem ismerem õket. unsure.gif Mit kell tudni róluk?

Hát szerintem aki dnb-t hallgat az a BSE-t meg a Tech Itch-et vágja, ugyanis eléggé híresek és nagymúltú elõadók a dnb-n belül.

Ajánlok én is 1-2 jó zenét:

BSE - Arrakis

BSE - Don't you

BSE ft. Noisia - Hideous

BSE - Breach

BSE - B'negative

Noisia - Block Control

Noisia - Vanishing point

Prodigy - Woodoo people (Pendulum remix)

Juju - Lightning

Future Prophecy - Black Dragon

Future Prophecy - Dreadlock

Aphrodite - Twilight

meg még 10millió van de ezek az aktuális kedvencek.....

Link to comment
Share on other sites

Rush26

Nha mondtátok már, h szerintetek Paul van Dyk nem D'N'B, de sztem ez a szám az! cool.gif Paul van Dyk:Nothing but you

Ajánlom mindenkinek.Személyes kedvenc! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

cOntecter
Nha mondtátok már, h szerintetek Paul van Dyk nem D'N'B, de sztem ez a szám az! cool.gif Paul van Dyk:Nothing but you

Ajánlom mindenkinek.Személyes kedvenc! tongue.gif

Paul van Dyk trance dj!

A Nothing but you sehol nem d'n'b!Maximum a Cirrus remixet hallottad, és abból gondolod, de az sem az! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rush26

De sztem aki a Drum-ot szereti ezt is nyugodtan +hallgathatja!!!! tongue.gifcool.gif

Link to comment
Share on other sites

Putty

""A világ elsõszámú Drum&Bass lemezlovasai közé tartozó Andy C, a rendkívül tehetséges feltörekvõ páros: TC1 38 Stress Level kíséretében fellép a Home-ban március 14-én!

Bladerunnaz pres. Andy C: Nigtlife 3 Tour

TC1 38 Stress Level: Mixed And Dispatched album launch party

2006. március 14.

Home Club

belépõ: 3000 / 4000 HUF

elõvétel: Deep, TranceWave, Subvibe

Nightlife room

ANDY C (Ram Rec.)

MC EKSMAN

SKC

Bal

Longman + Safair

Statik

Dispatch room

TC1 (Dispatch, V Rec.)

Stress Level - LIVA PA (Dispatch, V Rec.)

Bratwa

Sizenine

IB + Mentalien""

Azért az nem alap hogy Andy C. pestre jön!!

Link to comment
Share on other sites

cOntecter
De sztem aki a Drum-ot szereti ezt is nyugodtan +hallgathatja!!!! tongue.gifcool.gif

én olyat nem írtam h nem hallgathatja meg! smile.gif de más stílus..

Link to comment
Share on other sites

Rush26
én olyat nem írtam h nem hallgathatja meg! smile.gif de más stílus..

Szerintem azért Trance és Drum & Bass között nincs sok különbség!Jó valamennyi tuti van....Vki tudja mi? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

POMPEY
Szerintem azért Trance és Drum & Bass között nincs sok különbség!Jó valamennyi tuti van....Vki tudja mi? rolleyes.gif

Szerintem totál nincs semmi köze egymáshoz a kettõnek!

Alapvetõ különbség, hogy a D'n'B tört ütemû, míg a trance inkább folyamatosan pumpálja a ritmust. A D'n'B még a garage, UK garage, esetleg a breakbeat rokona, de trance tuti távol áll tõle.

Link to comment
Share on other sites

Putty
Szerintem azért Trance és Drum & Bass között nincs sok különbség!Jó valamennyi tuti van....Vki tudja mi? rolleyes.gif

Sztem kábé annyi különbség van a kettõ közt, mint egy favázas bicikli meg egy M6-os BMW között. Sokkal nagyobb a pörgés egy dnb-n mint egy trance-en. Ott nem lépnek a lábadra, nem szólnak be, nem üt le a nagydarab kopasz k*cs*g hogy húzz arrébb haver ha jót akarsz. Ja és a dnb szerencsére nem divat, a trancebuli maradjon csak a "trendy srácok ás lányok" helye. Ja és az sem mellékes hogy törtütem vs. langyizmus!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cOntecter

Sztem kábé annyi különbség van a kettõ közt, mint egy favázas bicikli meg egy M6-os BMW között. Sokkal nagyobb a pörgés egy dnb-n mint egy trance-en. Ott nem lépnek a lábadra, nem szólnak be, nem üt le a nagydarab kopasz k*cs*g hogy húzz arrébb haver ha jót akarsz. Ja és a dnb szerencsére nem divat, a trancebuli maradjon csak a "trendy srácok ás lányok" helye. Ja és az sem mellékes hogy törtütem vs. langyizmus!! smile.gif

Látom akkor te is vágod a témát... Gondolom te is hallottál róla h volt Tiësto a bs-be nem rég... na ne errõl ítéld meg a stílust..állítom abból a 12 ezer emberbõl, 11000 ember még nem hallott más trance DJ-rõl, csak "kell menni, mert ott lesz mindenki és ez olyan trendi"...hidd el az igényes trance még mindig underground! wink.gif

peace...

ui:ebbõl nem akarok vitát kelteni!:wink: Látom szereted Ludmillát!Akkor már rossz ember nem lehetsz...!! biggrin.gif Hallottad már a Requiemet? Eszméletlen! ohmy.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...