Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kormány, gamepad, joypad és a többiek...


Aggi

Recommended Posts

Aggi

LOGITECH rulZ

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
LOGITECH rulZ

Most nagyon topic nyitogatós kedvedben vagy biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Egyébként jah Logitech, nekem is az van, egy MOMO kormány, csak valamiért a Most Wanted-del nem akar együttmûködni mad.gifmad.gifmad.gif

Esetleg, ha valakinek vannak ilyen gondjai, akor ossza meg velem, hogy mit csinált. Már kérdeztem a segítség topicban is, de nem tudtak megoldást rá.

Link to comment
Share on other sites

WestCoastCustoms
Most nagyon topic nyitogatós kedvedben vagy biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Egyébként jah Logitech, nekem is az van, egy MOMO kormány, csak valamiért a Most Wanted-del nem akar együttmûködni mad.gifmad.gifmad.gif

Esetleg, ha valakinek vannak ilyen gondjai, akor ossza meg velem, hogy mit csinált. Már kérdeztem a segítség topicban is, de nem tudtak megoldást rá.

Mi a gond a Momo-val? Simán menni kéne neki a MW-ben.

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Csak annyit tudok mondani: Logitech MOMO foreva' . smile.gif Most karácsonyra kaptam és valami lenyûgözõ a cucc. Újra megszerettette velem az autósjátékokat. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
Mi a gond a Momo-val? Simán menni kéne neki a MW-ben.

Nem tom miért nem megy. Az Underground 1-2-nél kiválü volt, a MW-nél meg olyan van, hogy automata gáz, a menüben a le és fel irány ugye a pedálokkal lehet, olyankor állandóan lefelé akar menni meg ilyenek. nem tom mi lehet a gond. Hiába szedtem le újabb drivert a kormányhoz az sem segített, mondjuk elég sokat "porosodott", mivel nem rég kaptam gépet, eddig közös volt bátyámmal, de kétlem, hogy a nem használat miatt lenne ez a gond. Majd még megnézem, hogy most a régi nfs-ekkel megy-e, ha nem akkor nem tom mit csinálok.

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

* Téma címe szerkesztve: joystickos topic van már ugyanis. Érdektelenség esetén majd összevonom (az életképességet növelendõ smile.gif ).

Link to comment
Share on other sites

sutyi
* Téma címe szerkesztve: joystickos topic van már ugyanis. Érdektelenség esetén majd összevonom (az életképességet növelendõ smile.gif ).

Akár össze is vonhatod.

Link to comment
Share on other sites

WestCoastCustoms
Nem tom miért nem megy. Az Underground 1-2-nél kiválü volt, a MW-nél meg olyan van, hogy automata gáz, a menüben a le és fel irány ugye a pedálokkal lehet, olyankor állandóan lefelé akar menni meg ilyenek. nem tom mi lehet a gond. Hiába szedtem le újabb drivert a kormányhoz az sem segített, mondjuk elég sokat "porosodott", mivel nem rég kaptam gépet, eddig közös volt bátyámmal, de kétlem, hogy a nem használat miatt lenne ez a gond. Majd még megnézem, hogy most a régi nfs-ekkel megy-e, ha nem akkor nem tom mit csinálok.

Keresd meg az Options-ban a Logitech Profiler-t és

kell lenni egy olyan ablaknak hogy: Report Combined Pedals <- pipáld be és valószínû jó lesz smile.gif

Valamiért nekem se kezelte külön tengelyen a pedálokat. (nekem Wingman van)

Link to comment
Share on other sites

Aggi
Most nagyon topic nyitogatós kedvedben vagy biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Egyébként jah Logitech, nekem is az van, egy MOMO kormány, csak valamiért a Most Wanted-del nem akar együttmûködni mad.gifmad.gifmad.gif

Esetleg, ha valakinek vannak ilyen gondjai, akor ossza meg velem, hogy mit csinált. Már kérdeztem a segítség topicban is, de nem tudtak megoldást rá.

Ebben a témában (GameStar Fórum -> :: KOMOLYSÁGOK :: -> Hardver ->) nem nagyon szoktam lennni,és most,h 100 év után bejöttem ide,eszembe jutott egy pár ötlet (1ébként csak 2 topicot nyitottam)

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Keresd meg az Options-ban a Logitech Profiler-t  és

kell lenni egy olyan ablaknak hogy: Report Combined Pedals <- pipáld be és valószínû jó lesz smile.gif

Valamiért nekem se kezelte külön tengelyen a pedálokat. (nekem Wingman van)

Hát de én azt szeretném, hogyha külön tengelyen kezelné a két pedált, mert így nem játék a játék. Mi az, hogy automatán gyorsít az autó mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Aggi
Keresd meg az Options-ban a Logitech Profiler-t és

kell lenni egy olyan ablaknak hogy: Report Combined Pedals <- pipáld be és valószínû jó lesz smile.gif

Valamiért nekem se kezelte külön tengelyen a pedálokat. (nekem Wingman van)

Nekem ezek a Logitech-es cuccaim vannak: attack3 Joystick,Wingman kormány,nemtommianeve Logitech joypad (igazából a tesómé)... Ja megvan: Rumblepad,meg MX510-es patkány

Link to comment
Share on other sites

WestCoastCustoms
Hát de én azt szeretném, hogyha külön tengelyen kezelné a két pedált, mert így nem játék a játék. Mi az, hogy automatán gyorsít az autó mad.gif

Nem tudom.

Nekem már elfogyott a türelmem smile.gif akkor raktam át egy tengelyre a féket+gázt.

Annyira nem vészes az 1 tengely az nfs-eknél. Mert ugye ez nem szimulátor.

Link to comment
Share on other sites

WestCoastCustoms
Nekem ezek a Logitech-es cuccaim vannak: attack3 Joystick,Wingman kormány,nemtommianeve Logitech joypad (igazából a tesómé)... Ja megvan: Rumblepad,meg MX510-es patkány

Én is bírom a Logi-t.

Nekem: Wingman FF GP kormány, Mx518 patkány smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
Nem tudom.

Nekem már elfogyott a türelmem smile.gif akkor raktam át egy tengelyre a féket+gázt.

Annyira nem vészes az 1 tengely az nfs-eknél. Mert ugye ez nem szimulátor.

Hát ha nem fogom tudni ketté venni a tengelyelpsztást, akor felõlem ott rohadhat meg a MW, ilyet nem lehet egy játékba belerakni mad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

serginho

most így belegondolva,ha a köv.teljes játék az RBR lesz,nekem is be kéne szerezni egy MOMO-t,ehelyett a Genius helyett biggrin.gif csakhát ugye pénzfüggõ,és össz-vissz lenne 75k-m,abból még 1 VGA-t is ki kéne hozni unsure.gif szóval necces lesz

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer
most így belegondolva,ha a köv.teljes játék az RBR lesz,nekem is be kéne szerezni egy MOMO-t,ehelyett a Genius helyett biggrin.gif csakhát ugye pénzfüggõ,és össz-vissz lenne 75k-m,abból még 1 VGA-t is ki kéne hozni unsure.gif szóval necces lesz

Hát igen, az én MOMO-m 35k volt (más ennyiért inkább 6600GT-t vesz magának smile.gif ) . De nagyon megérte. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
Hát igen, az én MOMO-m 35k volt (más ennyiért inkább 6600GT-t vesz magának smile.gif ) . De nagyon megérte. smile.gif

És nálad faján megy MW????????? Nincs a két pedál egy tengelyen???? blink.gifblink.gifblink.gif

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

És nálad faján megy MW????????? Nincs a két pedál egy tengelyen???? blink.gif  blink.gif  blink.gif

Õszintén még nem próbáltam. De öcsém gépén fent van és most a kormány is nála van, megnézem mit produkál.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight
Õszintén még nem próbáltam. De öcsém gépén fent van és most a kormány is nála van, megnézem mit produkál.

Helyes, csekkold le a kiscsávót biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Megamen

sziasztok!

nem tudom hogy tudtok e segíteni, de van egy régi kormányom (x tecnologies) és xp-n nem akar menni. igaz nem usb-s hanem soros portos, deh elvileg van egy lan kártyám amibe beleillik, bele is dugtam de nem ismeri fel. a lan kártya az mûködik rendesen tehát elvileg ott nem lehetne gond. van eredeti floppym a kormány driverével, de az nem mûködik. szóval tehetetlen vagyok, de kormányozni akarok ha már van!

lécci segítsetek!elõre is köszönöm. megamen

Link to comment
Share on other sites

Sandcreature

Sziasztok van egy régi microsoft side winder botkormányom és még soros csatlakozóm és két cédényi program (rugó erösség állító...stb.)

Na most már csak az a problémám hogy a cd-ékre bazi nagy kép rajata a windows 95 compatibilis felirat. mad.gif Na most mit csináljak ha a kormány nem reagál. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hali! - Már régóta gamepadet akarok venni, de még nem tudtam dönteni. 2 lehetséges jelöltem van: Logitech Dual Action(6600Ft) és Logitech RumblePad II USB(7958Ft). Fõleg sport(Fifa) és akció(Prince of Persia,Tomb Raider) játékokhoz használnám, de nem tudom, hogy a RumblePad megéri-e azt a +2000Ft-ot. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

msot kaptam barátnõm testvérétõlegy logic3 top drive GT+-t.

régi kormány de botváltósmeg pedálok is vannak, és miatta felraktam a needforspeed underground 2õt biggrin.gif nem rossz csak kicsit lassan reagál

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom
Hali! - Már régóta gamepadet akarok venni, de még nem tudtam dönteni. 2 lehetséges jelöltem van: Logitech Dual Action(6600Ft) és Logitech RumblePad II USB(7958Ft). Fõleg sport(Fifa) és akció(Prince of Persia,Tomb Raider) játékokhoz használnám, de nem tudom, hogy a RumblePad megéri-e azt a +2000Ft-ot. huh.gif

csak 1358 laugh.gif szal mivel usb-s sztem meg.

Link to comment
Share on other sites

KeLa
csak 1358 laugh.gif szal mivel usb-s sztem meg.

Kifejetenéd kicsit bõvebben! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...