Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Vista


Davydbu

Szerinted milyen lesz a Windows Vista?  

646 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Raven

jó de én szeretnék majd viszonylag hamar Vistára váltani,ha nem is a megjelenése napján.

én meg nem tom, mivel úgy hallottam ugyanazon a gépen a játékok jobban mennek (itt most nem arról beszélek h mennek-e) xp-n, mint vistán.

Link to comment
Share on other sites

CrW

Nah egz rovid osszefoglalo a vistarol altalam: elore is boccs a helzesiras miatt... nem angol billen szoktam irni

Szoval nalam az instalalas eleg hosszu ideig tartott (kb 1 ora) raadasul unalmas is volt mivel semmi info nem kozolt az xpvel ellentetben.

A beallitasokat meg kell szokni mivel minden egy kicsit mas helyen van.. es leginkabb mashogz nez ki (nem tom miert de en egy csomoszor csak 1x klikkeltem az ikonokra... annyira hasonlit a linuxra :smile: )

A firefox felmegy ra de nekem egy restart utan mindig hibat ir ki... az ie olyan lassu hogy majdnem sirtam... ay opera viszont teljesen jo.

3dmark05ell kezdtem... haaaaat. 2400 pontot ertem el ami eleg szegenyes. Az elso teszt erdekes modon gyorsabban futott de a masik ketto kb. fele olyan gyors volt.

Az asztal nekem egy kicsit lassunka tunik...szal ezt meg kell optimalizalni. 1x mar fagyott is a cucc :smile: de legalabb baratsagos ablakban mondta el hogz mi tortent

Jatekok lassabban futnak de annyira nem veszes.

1-2 kep:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Raven

én is szívesen kipróbálnám... ez melyik verzió?

Link to comment
Share on other sites

CrW

IPB Image

ultimate edition :smile: egzebkent a build 5472

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing

Várhatóan mennyibe fog kerülni a Vista?

Uuurr Isten!!!.....................xD

Avagy mennyi ido alatt jon le torrentezve vagy a havertol (autosok elonyben)

Link to comment
Share on other sites

Xris

Uuurr Isten!!!.....................xD

Avagy mennyi ido alatt jon le torrentezve vagy a havertol (autosok elonyben)

Én nem fogok ilyet csinálni,jó lesz eredetiben is.

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

Nah egz rovid osszefoglalo a vistarol altalam: elore is boccs a helzesiras miatt... nem angol billen szoktam irni

Szoval nalam az instalalas eleg hosszu ideig tartott (kb 1 ora) raadasul unalmas is volt mivel semmi info nem kozolt az xpvel ellentetben.

A beallitasokat meg kell szokni mivel minden egy kicsit mas helyen van.. es leginkabb mashogz nez ki (nem tom miert de en egy csomoszor csak 1x klikkeltem az ikonokra... annyira hasonlit a linuxra :smile: )

A firefox felmegy ra de nekem egy restart utan mindig hibat ir ki... az ie olyan lassu hogy majdnem sirtam... ay opera viszont teljesen jo.

3dmark05ell kezdtem... haaaaat. 2400 pontot ertem el ami eleg szegenyes. Az elso teszt erdekes modon gyorsabban futott de a masik ketto kb. fele olyan gyors volt.

Az asztal nekem egy kicsit lassunka tunik...szal ezt meg kell optimalizalni. 1x mar fagyott is a cucc :smile: de legalabb baratsagos ablakban mondta el hogz mi tortent

Jatekok lassabban futnak de annyira nem veszes.

1-2 kep:

1 óra? :blink: akkor ezekszerint még a telepítéshez is kell a gép rendesen... nekem nem volt 15 perc se míg felért (kis túlzással)

Link to comment
Share on other sites

CrW

1 óra? :blink: akkor ezekszerint még a telepítéshez is kell a gép rendesen... nekem nem volt 15 perc se míg felért (kis túlzással)

nem tom.. nekem soknak tűnt :blink: főleg a fájlok másolása...

Link to comment
Share on other sites

Raven

Én nem fogok ilyet csinálni,jó lesz eredetiben is.

akkor gyűjtheted a zsebpénzt, mert nem lesz olcsó, ahogy egy windows se volt az eddig :smile:

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Én most készülök venni egy mp3 lejátszót (SanDisk E250 ) de ez csak Windows Xp kompatibilis.

Ha én később veszek egy Vistát, akkor nem fog vele együttműködni, vagy van valamilyen alternatívája erre a Vistának?

Link to comment
Share on other sites

Xris

Én most készülök venni egy mp3 lejátszót (SanDisk E250 ) de ez csak Windows Xp kompatibilis.

Ha én később veszek egy Vistát, akkor nem fog vele együttműködni, vagy van valamilyen alternatívája erre a Vistának?

Sztem attól még kompatabilis marad vele,esetleg majd firmware-t kell hozzá frissíteni

Link to comment
Share on other sites

CrW

biztos kompatibilis leszs vele :rolleyes: még a telefonomat is észrevette :smile: mert véletlenűl rajta felejtettem amikor feltettem... :smile:

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

jó de én szeretnék majd viszonylag hamar Vistára váltani,ha nem is a megjelenése napján.

az a baj, hogy az xp is csak kb az 1. sp-vel lett turheto...

amugy meg tenyleg nem latom sok elonyet atallni... mer ok, win98rol xp-re atallni mar tenyleg erdemes volt, de itt?

Link to comment
Share on other sites

hagren

DX10 sokkal gyorsabb, legalabbis DX10es kartyaval :smile:

Ez a legnagyobb elönye jatekos szemeböl.

Azoknak, akik meg az esztetikumot szeretik, van ez a transzlucens skin.

De ezt lehet XPre is :smile:

Meg hat ilyen kissebb plusszok.

Link to comment
Share on other sites

sutyi

hl2 nem kompatibilis, azt írják a linkelt oldalon

Teszek rá mit írnak, én láttam hogy megy rajt. :D

Sőt AnandTech-nél voltak olyan leleményesek is, hogy még benchmarknak is használták. :smile:

nem tom.. nekem soknak tűnt :blink: főleg a fájlok másolása...

Hát nem tom, nállad valami egyéb is közre játszhat, mert tényleg elég lomha.

VGA driverből mi van fent?

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

az a baj, hogy az xp is csak kb az 1. sp-vel lett turheto...

amugy meg tenyleg nem latom sok elonyet atallni... mer ok, win98rol xp-re atallni mar tenyleg erdemes volt, de itt?

A DX10 utolsó értesüléseim szerint Vista only lesz tehát a DX10-el készült játékok csak Vista-n fognak menni (természetesen DX10 kártyával mivel a lefelé kompatibilitás megszűnik itt bár eleinte a játékfejlesztők ha nem akarják saját maguk halálra ítélni a projektjüket akkor mellékelnek egy DX9.0c renderert).

Link to comment
Share on other sites

sutyi

A DX10 utolsó értesüléseim szerint Vista only lesz tehát a DX10-el készült játékok csak Vista-n fognak menni (természetesen DX10 kártyával mivel a lefelé kompatibilitás megszűnik itt bár eleinte a játékfejlesztők ha nem akarják saját maguk halálra ítélni a projektjüket akkor mellékelnek egy DX9.0c renderert).

Crysis is elvileg DX10 game, E3-on pedig DX9/SM2.0 renderrel ment. :D

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Crysis is elvileg DX10 game, E3-on pedig DX9/SM2.0 renderrel ment. :D

Nem volt nagyon más választásuk, nem volt honnan DX10-es kártyát kuncsorogni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nem volt nagyon más választásuk, nem volt honnan DX10-es kártyát kuncsorogni. :smile:

ha a microsoft nem akar nagyon belebukni akkro muszáj lesz nekik még a DX9-et támogatni,mert most még nincsenek DX10-et támogató kártyák(esetleg olyanok csak amik "fel vannak rá készítve",vagyis inkább azt modanám hogy izomból megoldják.)

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

ha a microsoft nem akar nagyon belebukni akkro muszáj lesz nekik még a DX9-et támogatni,mert most még nincsenek DX10-et támogató kártyák(esetleg olyanok csak amik "fel vannak rá készítve",vagyis inkább azt modanám hogy izomból megoldják.)

Több milkán használnak XP-t is...nem hiszem, hogy a világ a Vista körül fog forogni. Énse a megjelenéskor fogok váltani :angry:

Link to comment
Share on other sites

Norrec_

Nah rakom fel ezt: Vista 5472 32bit

Kíváncsi leszek milyen lesz remélem nem fogja nagyon a gépet:(

Link to comment
Share on other sites

CrW

Nah rakom fel ezt: Vista 5472 32bit

Kíváncsi leszek milyen lesz remélem nem fogja nagyon a gépet:(

ez attól függ milyen géped van :smile: nekem "viszonylag" jól megy...

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Nah rakom fel ezt: Vista 5472 32bit

Kíváncsi leszek milyen lesz remélem nem fogja nagyon a gépet:(

uhh de ez tömény béta nem?

Link to comment
Share on other sites

CrW

uhh de ez tömény béta nem?

beta2 B)

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

beta2 B)

Még mindig azt mondom amit amikor lelehet tölteni a teszthétvégén hogy(Micr.)csak azt töltse le aki ki akarja próbálni és erős teszter jellemmel bír xD...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...