Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Vista


Davydbu

Szerinted milyen lesz a Windows Vista?  

646 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hagren

na mennyünk csak sorjában.

Nyári munka :smile:

tegnap raktam fel, eddig minden futott. (MSN, Avast, tehát semmi játék eddig)

Van benne WinXP SP2 emulálás, de azárt nem árt megtartani az XP-t mellette

Új gépemmel próbáltam (X2 3800+, 1gb ram, 200gb winyó)

Videólejátszás megy, játékot még nem próbáltam

Gyors mint a nyavaja :smile:

Nállam eddig minden jól működött, nem volt semmi probléma

Neem töltöttem le, mindössze olcsón szereztem meg, merthogy mi nem warezolunk (2,6gb)

Mivel ez egy rendes Boot DVD így bárkinél működik

Aktiválás nélkül nem lehet korlátlanul használni, nekem még 13 napom van hátra :sad:

Ha kesz vagy vele elküldöd nekem? :tongue:

Jatekot/videot miert nem probalsz?

S az XPnel gyorsabb bootolas/programtöltes?

Mitöl jobb/mas ez az oprendszer?

Mit ker a geptöl hogy menjen?

Angol nyelvü, ugye?

Link to comment
Share on other sites

CrW

na..én okos voltam és regeltem egy termékkúlcsot még időben... szal lehet, hogy ma éjszaka leszedem és felnyomom :D csak angol német és japán van... vagyis az emailben amit kűldtek csak ezekhez van link... Tony valami egyszerűbb játékot nem tudnál kipróbálni :rolleyes::rolleyes: ? vagy egy 3dmarkot? csak hogy hogyan telejit 3dben :D

Link to comment
Share on other sites

hagren

De jo neked :/

A nemetet en is kiprobalnam.

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

na..én okos voltam és regeltem egy termékkúlcsot még időben... szal lehet, hogy ma éjszaka leszedem és felnyomom :D csak angol német és japán van... vagyis az emailben amit kűldtek csak ezekhez van link... Tony valami egyszerűbb játékot nem tudnál kipróbálni :rolleyes::rolleyes: ? vagy egy 3dmarkot? csak hogy hogyan telejit 3dben :D

hol tudtál reggelni? :blink: lehet még? nem adnád meg a tied? :D

Link to comment
Share on other sites

CrW

hol tudtál reggelni? :blink: lehet még? nem adnád meg a tied? :D

ms honlapján...de már lassan 1 hónapja nem lehet :sad: azt csinálhatjuk hogyha felraktam és megy akkor megadom a kódot... hátha. De éjszaka nem szedtem le x) szal most kell neki állnom. Neked honnan van meg?

Link to comment
Share on other sites

Xris

Csak szólok,hogy kai a gépigény miatt parázik:

Ki lehet kapcsolni az Aero felületett,és ettől máris gyorsabban megy/fog menni a Vista

Link to comment
Share on other sites

CrW

Csak szólok,hogy kai a gépigény miatt parázik:

Ki lehet kapcsolni az Aero felületett,és ettől máris gyorsabban megy/fog menni a Vista

sőt... az legalapabb verzióban nem is leszs mit kikapcsolni... mivel abban nem lessz aero felület.

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

ms honlapján...de már lassan 1 hónapja nem lehet :sad: azt csinálhatjuk hogyha felraktam és megy akkor megadom a kódot... hátha. De éjszaka nem szedtem le x) szal most kell neki állnom. Neked honnan van meg?

biztos menni fog, nekem csak azért kéne, hogy aktiválni tudjam, mert különben lejár :sad:

Csak szólok,hogy kai a gépigény miatt parázik:

Ki lehet kapcsolni az Aero felületett,és ettől máris gyorsabban megy/fog menni a Vista

DX9-es kártya nélkül megy egyik változatban sem fog menni az Aero

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Várhatóan mennyibe fog kerülni a Vista?

Link to comment
Share on other sites

Xris

Várhatóan mennyibe fog kerülni a Vista?

Elég sok változat is lesz,de én is örülnék ha valaki leírna őket :smile:

Link to comment
Share on other sites

hagren

biztos menni fog, nekem csak azért kéne, hogy aktiválni tudjam, mert különben lejár :sad:

DX9-es kártya nélkül megy egyik változatban sem fog menni az Aero

A....

Pedig elküldhetned nekem tesztelsere azt a DVDt :sad:

Nem fognak a publiknak DVDken kiadni parat ujsagokkal együtt?

Az Officeal is ezt tettek.

Elég sok változat is lesz,de én is örülnék ha valaki leírna őket :smile:

En meg nem lattam arakat.

Link to comment
Share on other sites

Xris

Gondolm ma Vista N-eket is tömegesen fogják venni mint az XP-nél xD

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

nekem ennyi elég is :smile: megy a css akkor rakom is fel :D

hat en csak azt remelem, h ami jatekok meg iden megjelennek azok fognak futni :tongue: de a css az alaP :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Raven

vajon a hl2dm fog menni vista-n? :S

Link to comment
Share on other sites

hagren

Nemtom ki emlekszik e meg, de anno meg az XP kijövetele utan se volt kompatibilis jonehany jatek, es csak a Serive Packek segitettek ezen a helyzeten, szal hogy 7 honap kijövetele elött, felkesz driverekkel mar ennyi jatek megy, nem is annyira rossz.

De megis több kell nekem mint kompabilitas hogy atszalljak Vistara.

Elvegre meg csak most szallok at XPre, igaz, egyszer rövid idöre mar megtörtent, de ez most hosszabbtavu kapcsolat lesz :lol:

SP3rol hallotattok?

Link to comment
Share on other sites

hejnekem

Nemtom ki emlekszik e meg, de anno meg az XP kijövetele utan se volt kompatibilis jonehany jatek, es csak a Serive Packek segitettek ezen a helyzeten, szal hogy 7 honap kijövetele elött, felkesz driverekkel mar ennyi jatek megy, nem is annyira rossz.

De megis több kell nekem mint kompabilitas hogy atszalljak Vistara.

Elvegre meg csak most szallok at XPre, igaz, egyszer rövid idöre mar megtörtent, de ez most hosszabbtavu kapcsolat lesz :lol:

SP3rol hallotattok?

nem igazán én winter editionról hallottam és nekem az is van. de rohatt jó sokkal gyorsabb fölösleges dolgokat kiszedték ugyhogy király

Link to comment
Share on other sites

hagren

nem igazán én winter editionról hallottam és nekem az is van. de rohatt jó sokkal gyorsabb fölösleges dolgokat kiszedték ugyhogy király

Nem hanme lesz meg egy Servie Pack, hogy közelebb hozzak a Vista szintjehez az XPt. Millyen kedvesek, nem?

Link to comment
Share on other sites

CrW

noh emberek most en is vistan keresztul vagyok fenn :D nagyon de nagyon jo :smile: igaz 1 oraig szenvedtem a nettel miutan kiderult hogz a router nem volt jol beallitva syal kicsit ki vagyok de meg igy is tetszik (angol billt. szokni kell :D ) majd en is rakok fel kepeket... :D ja es a 3dmark is fut rajta (nem is kellett instalalni... csak athuztam egz masik geprol xD) sajna a hangkartzat nem vette eszre...csak ay alaplapit.. :sad: de megoldjuk xD

Link to comment
Share on other sites

Raven

Steam megy rajt gyönyörűen, a benne lévő játékokkal együttemben.

hl2 nem kompatibilis, azt írják a linkelt oldalon

Link to comment
Share on other sites

Raven

Az lesz a Vista nagy előnye,hogy nem kell végre vistás skineket lehúzni az XP-re XD

vistáról a wikin is sok info van:

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Vista

xp-re ezután is le kell szedni majd a vista skin-eket ^^

Link to comment
Share on other sites

Xris

xp-re ezután is le kell szedni majd a vista skin-eket ^^

jó de én szeretnék majd viszonylag hamar Vistára váltani,ha nem is a megjelenése napján.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...